Programi i Vullnetarëve
Tifozët e Kombëtares
Shop
Rezultate Live
Media Gallery
FSHF TV
Biletaria online
Arbitrimi
Bëhu Arbiter
Kontakt
0
Kërko për:
FSHF
Asambleja
Komiteti Ekzekutiv
Presidenti
Struktura Organizative
Struktura Organizative
Strategjia
Licensimi
Rregulloret
Shoqatat Rajonale
Trajnime
Lajme
Lajme
AKREDITIMI ( Kukesi – Egnatia )
Ekipet kombëtare
Kombëtarja
Kombëtarja U-21
Kombëtarja U-19
Kombëtarja U-17
Kombëtarja U-15
Kombëtarja Futsal
Futbolli i femrave
Kombëtarja
Kombëtarja U-19
Kombëtarja U-17
Kampionati
Kupa e Shqiperise – Femra
Abissnet Superiore
Kampionatet e tjerë
Kat. e Parë
Kat. e Parë U-19
Kat. e Parë U-17
Kat. e Parë U-15
Kat. e Parë U-14
Kat. e Parë U-13
U-17 Superiore
U-16 Superiore
U-15 Superiore
U-14 Superiore
U-13 Superiore
Superiore Femra
Kat. e Dytë A
Kat. e Dytë B
U-21 Superiore
U-19 Superiore
Futsal
Kat. e Tretë
5×5
Sunday League-FSHF Gr A
Sunday League-FSHF Gr B
Kupa e Shqipërisë
Kupa e Shqipërisë
U-19
U-17
Futbolli i fëmijëve
Tiranë
Durrës
Shkodër
Elbasan
Fier
Korçë
Lezhë
Gjirokastër
Vendimet
Disiplina & Etika
Apeli
Dhoma e zgjidhjes së konflikteve
Verifikimet
Karriera
Kërko për:
FSHF
Asambleja
Komiteti Ekzekutiv
Presidenti
Struktura Organizative
Struktura Organizative
Strategjia
Licensimi
Rregulloret
Shoqatat Rajonale
Trajnime
Lajme
Lajme
AKREDITIMI ( Kukesi – Egnatia )
Ekipet kombëtare
Kombëtarja
Kombëtarja U-21
Kombëtarja U-19
Kombëtarja U-17
Kombëtarja U-15
Kombëtarja Futsal
Futbolli i femrave
Kombëtarja
Kombëtarja U-19
Kombëtarja U-17
Kampionati
Kupa e Shqiperise – Femra
Abissnet Superiore
Kampionatet e tjerë
Kat. e Parë
Kat. e Parë U-19
Kat. e Parë U-17
Kat. e Parë U-15
Kat. e Parë U-14
Kat. e Parë U-13
U-17 Superiore
U-16 Superiore
U-15 Superiore
U-14 Superiore
U-13 Superiore
Superiore Femra
Kat. e Dytë A
Kat. e Dytë B
U-21 Superiore
U-19 Superiore
Futsal
Kat. e Tretë
5×5
Sunday League-FSHF Gr A
Sunday League-FSHF Gr B
Kupa e Shqipërisë
Kupa e Shqipërisë
U-19
U-17
Futbolli i fëmijëve
Tiranë
Durrës
Shkodër
Elbasan
Fier
Korçë
Lezhë
Gjirokastër
Vendimet
Disiplina & Etika
Apeli
Dhoma e zgjidhjes së konflikteve
Verifikimet
Karriera
Programi i Vullnetarëve
Tifozët e Kombëtares
Shop
Rezultate Live
Media Gallery
FSHF TV
Biletaria online
Arbitrimi
Bëhu Arbiter
Kontakt
Garat
Menu
Renditja
Lojtarët
Ndeshjet
Klubet
Trajnerët
Zyrtarë ndeshjeje
Renditja Fairplay
Ndeshjet ndërkombëtare
D04 U15
4
Kampionati U15/A FAZA E DYTE
ANEKSI I RI
23-02-2020 14:00
Nikolaos Soko
(Arbitër)
Mateo Syziu
(Asistent arbitër)
Loren Velo
(Asistent arbitër)
England Xhaferri
(Delegat)
Shqiponja AG U15
0
D04 U15
Formacioni
1
Laert Sallaku (P)
2
Klodjan Nurishaj (K)
22
Enea Grabocka
6
Jurgen Buzani
8
Dionis Kollici
16
Denalt Kryemadhi
21
Dejvi Gjoka
3
Erstin Doko
4
Ledjo Cela
5
Mario Istrefi
7
Klajdi Habibi
Rezervat
Trajneri
Golat
Enea Grabocka
15'
Enea Grabocka
19'
Jurgen Buzani
40'
Dejvi Gjoka
45'
Kartonat
Zëvendësimet
Shqiponja AG U15
Formacioni
1
Ibrahim-Ages Elezi (P)
2
Armend Tola (K)
6
Ergis Qerimi
7
Erjon Muca
8
Ledian Ndoja
9
Marselo Stojani
10
Elkejdo Shqipe
13
Kejdi Bego
14
Nebi Biba
5
Sabri Tola
4
Ersind Sakaj
Rezervat
Trajneri
Golat
Kartonat
Zëvendësimet
Përditesuar: 2021-02-20 21:31:05