5×5

Kampionati i futbollit 5×5 ul siparin e edicionit të tretë, Prestige MFC shpallet kampion. Mund në finale Art Inox

Prestige MFC është ekipi fitues i Kampionatit Kombëtar të Futbollit 5×5 për sezonin futbollistik...
Më shumë

Futbolli amator/ Kampionatet 5×5 & 9×9 dhurojnë spektakël, ja si ka ndryshuar renditja e ekipeve në grupe

Kampionati kombëtar i futbollit amator 5×5 ka mbyllur një tjetër javë të suksesshme, që ka dhuruar shumë...
Më shumë

Kampionati i futbollit 5×5/ Spektakël dhe gola në Tiranë e Elbasan, mbyllet faza e parë në Durrës

Kampionati kombëtar i futbollit amator 5×5 ka mbyllur një tjetër javë të suksesshme, që ka dhuruar shumë...
Më shumë

5×5/ Fitore me goleda dhe shumë emocione në javën e dytë, nis kampionati edhe në Durrës

Edicioni i tretë i kampionatit të futbollit amator 5×5 që organizohet një javë nga Departamenti i Futbollit Amator...
Më shumë

Kampionati 5×5/ Tirana 5×5 – Beautiful Albania, finalja e edicionit të dytë

Tirana 5x5 – Beautiful Albania do të jetë finalja e kampionatit Kombëtar të futbollit 5x5 për këtë edicion të...
Më shumë

5×5/ Garë e fortë në pesë zona ku luhet futboll, ja ndeshjet më të spikatura të javës

Një tjetër javë e futbollit amator 5x5, e organizuar nga FSHF, ka ulur siparin dhe ka zhvilluar ndeshjet e saj në...
Më shumë

5×5/ Luhet futboll në pesë zona të Shqipërisë, rifillon kampionati edhe në Shkodër

Kampionati i futbollit amator 5x5 ka rifilluar aktivitetin në qytetin e Shkodrës përgjatë fundjavës që lamë pas,...
Më shumë

Kampionati i futbollit 5×5/ Luhet futboll në 3 zona, përfundon faza e parë në Shkodër

Edicioni i dytë i kampionatit të futbollit amator 5x5 që ka nisur që prej muajit tetor dhe që organizohet nga...
Më shumë

Nis Kampionati Kombëtar i Futbollit 5×5, Shulku: Do jetë turne kompetitiv!

Ka startuar edicioni i parë i Kampionatit Kombëtar të Futbollit 5x5, që organizohet nga Federata Shqiptare e...
Më shumë

Kampionati Kombëtar i Futbollit 5×5 gati të startojë, të martën hidhet shorti

Federata Shqiptare e Futbollit do të organizojë të martën në Tiranë hedhjen e shortit për edicionin e parë të...
Më shumë

Kampionati Kombëtar i Futbollit 5×5

Futbolli mbetet realisht një pasion i madh, por është sigurisht më shumë se kaq. Është një mënyrë e...
Më shumë