FSHF - Federata Shqiptare e Futbollit

Kampionati i futbollit amator 5×5 i FSHF ngre siparin në edicionin e ri me javën e parë në Tiranë

Pas kampionatit amator të futbollit 9x9, ka nisur edhe edicioni i radhës i kampionatit të futbollit 5x5 të organizuar nga Federata Shqiptare e Futbollit e që është turneu më popullor e me më shumë masivitet mes të apasionuarve pas...
Më shumë

Europiani U‑19 për vajza/ Trajneri Krepi flet në prag të sfidës ndaj Letonisë: Kemi eksperiencë dhe kualitet në grup! Objektivi ynë, kualifikimi!

Shqipëria U‑19 për vajza do të zhvillojë ditën e nesërme ndeshjen e parë ndaj Letonisë, e vlefshme për kualifikueset e Kampionatit Europian 2023 për këtë grupmoshë. Ekipi i drejtuar nga trajneri Kreshnik Krepi ka nisur prej disa ditësh grumbullimin në kompleksin...
Më shumë

Analizë & monitorim i talenteve kuqezi / Departamenti i Ekipeve Kombëtare mbledh trajnerët e moshave

Departamenti i Ekipeve Kombëtare në FSHF ka mbledhur sot trajnerët e ekipeve kombëtare të moshave për të analizuar paraqitjet e muajit të kaluar dhe për të bashkërenduar punën me elementët e spikatur që militojnë në këto...
Më shumë

Vijon bashkëpunimi FSHF – Federata Norvegjeze e Futbollit/ Nis së shpejti kursi për trajnere vajza, ja kush mund të aplikojë

Futbolli i vajzave është një nga prioritetet kryesore të Federatës Shqiptare të Futbollit, që ka njohur zhvillim të madh gjatë viteve të fundit. Instituticioni qeverisës i futbollit në vend i ka dhënë e vazhdon t’i japë shumë rëndësi jo vetëm vajzave që luajnë futboll, por...
Më shumë

Europiani U‑19 për vajza/ FSHF mirëpret ndeshjet e grupit B

Federata Shqiptare e Futbollit është tashmë një partner i konfirmuar i UEFA‑s, që falë seriozitetit dhe punës së mirë disa vjeçare mirëpret e organizon ndeshje zyrtare të niveleve të ndryshme. Përgjatë këtij muaji, FSHF do të organizojë sfidat kualifikuese të...
Më shumë

Lajmet e fundit

Më shumë
Më shumë
Më shumë

FSHF TV

Më shumë
Më shumë
Më shumë
Më shumë
Më shumë
Më shumë
Më shumë
Më shumë
Më shumë

Online shop

Gjej gjithçka që i përket ekipit kuq e zi dhe bëje tënden!

Vizito dyqanin

Artikuj të tjerë FSHF:

Tifozët e Kombëtares

Antarësohu tani te klubi TIFOZËT E KOMBËTARES

Regjistrohu

Revista AlbaniaFutboll

Revista zyrtare e FSHF

Shfleto