|
Shqiponja AG U15 |
0 - 2 |
Shqiponjat 2017 U15 |
08-07-2020 18:00 |
Kampionati U15/A FAZA E DYTE |
|
Teuta U15/E |
5 - 1 |
Shqiponja AG U15 |
04-07-2020 09:00 |
Kampionati U15/A FAZA E DYTE |
|
Shqiponja AG U15 |
0 - 1 |
Teuta U15 |
01-07-2020 08:30 |
Kampionati U15/A FAZA E DYTE |
|
Besa u15 |
0 - 3 |
Shqiponja AG U15 |
27-06-2020 11:00 |
Kampionati U15/A FAZA E DYTE |
|
Olimpiku-Durres U15 |
1 - 2 |
Shqiponja AG U15 |
20-06-2020 08:00 |
Kampionati U15/A FAZA E DYTE |
|
Shqiponja AG U15 |
0 - 1 |
Juvenilia U15 |
17-06-2020 09:00 |
Kampionati U15/A FAZA E DYTE |
|
Djemte e Detit U15-B |
1 - 3 |
Shqiponja AG U15 |
10-06-2020 08:00 |
Kampionati U15/A FAZA E DYTE |
|
D04 U15 |
4 - 0 |
Shqiponja AG U15 |
23-02-2020 14:00 |
Kampionati U15/A FAZA E DYTE |
|
Shqiponja AG U15 |
2 - 1 |
Egnatia U15 |
15-02-2020 14:00 |
Kampionati U15/A |
|
Shqiponja AG U15 |
2 - 4 |
Shqiponjat 2017 U15 |
08-02-2020 09:30 |
Kampionati U15/A |
|
Teuta U15/E |
2 - 1 |
Shqiponja AG U15 |
01-02-2020 15:00 |
Kampionati U15/A |
|
Shqiponja AG U15 |
1 - 1 |
Teuta U15 |
26-01-2020 12:00 |
Kampionati U15/A |
|
Besa u15 |
0 - 3 |
Shqiponja AG U15 |
19-01-2020 11:00 |
Kampionati U15/A |
|
Olimpiku-Durres U15 |
0 - 3 |
Shqiponja AG U15 |
14-12-2019 12:00 |
Kampionati U15/A |
|
Shqiponja AG U15 |
0 - 2 |
Juvenilia U15 |
24-11-2019 08:00 |
Kampionati U15/A |
|
Djemte e Detit U15-B |
3 - 4 |
Shqiponja AG U15 |
10-11-2019 12:30 |
Kampionati U15/A |
|
Shqiponja AG U15 |
3 - 2 |
Durresi Ri u15 |
03-11-2019 15:00 |
Kampionati U15/A |
|
D04 U15 |
4 - 1 |
Shqiponja AG U15 |
26-10-2019 08:00 |
Kampionati U15/A |
|
Juvenilia U15 |
5 - 0 |
Shqiponja AG U15 |
25-05-2019 15:30 |
Kampionati U15/B FAZA E DYTE |
|
Shqiponja AG U15 |
9 - 1 |
Kastrioti U15 |
18-05-2019 12:00 |
Kampionati U15/B FAZA E DYTE |
|
Adriatik Sport U15 |
3 - 1 |
Shqiponja AG U15 |
20-04-2019 15:00 |
Kampionati U15/B FAZA E DYTE |
|
Shqiponja AG U15 |
3 - 1 |
Olimpiku-Durres U15 |
13-04-2019 12:00 |
Kampionati U15/B FAZA E DYTE |
|
Koral Sport U15/A |
2 - 6 |
Shqiponja AG U15 |
07-04-2019 10:00 |
Kampionati U15/B FAZA E DYTE |
|
Shqiponja AG U15 |
0 - 6 |
Teuta U15/A |
31-03-2019 08:00 |
Kampionati U15/B FAZA E DYTE |
|
Sukthi U15/B |
3 - 4 |
Shqiponja AG U15 |
16-02-2019 09:00 |
Kampionati U15/B |
|
Juvenilia U15 |
2 - 4 |
Shqiponja AG U15 |
10-02-2019 08:00 |
Kampionati U15/B |
|
Shqiponja AG U15 |
3 - 3 |
Djemte e Detit U15 |
08-12-2018 14:00 |
Kampionati U15/B |
|
Koral Sport U15/A |
0 - 4 |
Shqiponja AG U15 |
18-11-2018 11:00 |
Kampionati U15/B |
|
Shqiponja AG U15 |
0 - 3 |
Teuta U15/A |
11-11-2018 08:00 |
Kampionati U15/B |
|
Kastrioti U13 |
2 - 2 |
Shqiponja U13 |
31-05-2018 18:00 |
Kampionati U13/C Faza e dyte |
|
Teuta U13/A |
3 - 0 |
Shqiponja U13 |
19-05-2018 11:00 |
Kampionati U13/C Faza e dyte |
|
Shqiponja U13 |
3 - 0 |
Djemte e Detit U13 |
12-05-2018 17:00 |
Kampionati U13/C Faza e dyte |
|
Shqiponja U13 |
3 - 2 |
Teuta U13/D |
28-04-2018 18:00 |
Kampionati U13/C Faza e dyte |
|
Sporting Durres U13 |
0 - 8 |
Shqiponja U13 |
01-04-2018 12:00 |
Kampionati U13/C Faza e dyte |
|
Shqiponja U13 |
6 - 1 |
Adriatik Sport U13-A |
17-03-2018 11:00 |
Kampionati U13/C Faza e dyte |
|
Teuta U13/A |
5 - 9 |
Shqiponja U13 |
11-02-2018 10:00 |
Kampionati U13/C |
|
Shqiponja U13 |
3 - 1 |
Teuta U13/D |
24-12-2017 11:00 |
Kampionati U13/C |
|
Shqiponja U13 |
6 - 6 |
Arena Shijak U13 |
08-12-2017 09:00 |
Kampionati U13/C |
|
Shqiponja U13 |
3 - 2 |
Kastrioti U13 |
25-11-2017 10:00 |
Kampionati U13/C |
|
Sporting Durres U13 |
0 - 7 |
Shqiponja U13 |
19-11-2017 13:00 |
Kampionati U13/C |
|
Shqiponja U13 |
3 - 0 |
Djemte e Detit U13 |
12-11-2017 14:00 |
Kampionati U13/C |
|
Juvenilia U13/A |
3 - 0 |
Drenica U13 |
19-03-2017 09:00 |
Kampionati U13/B FAZA E DYTE |
|
Juvenilia U13/A |
4 - 1 |
Teuta U13/A |
18-12-2016 10:00 |
Kampionati U13/B |
|
Adriatik Sport U13 |
4 - 2 |
Juvenilia U13/A |
26-11-2016 13:00 |
Kampionati U13/B |
|
Juvenilia U11 |
3 - 2 |
Teuta U11-E |
02-04-2016 09:00 |
Kampionati U11/B FAZA E DYTE |
|
Teuta U11-A |
2 - 2 |
Juvenilia U11 |
26-03-2016 10:00 |
Kampionati U11/B FAZA E DYTE |
|
Besa U11/B |
1 - 3 |
Juvenilia U11 |
13-03-2016 12:00 |
Kampionati U11/B FAZA E DYTE |
|
Juvenilia U11 |
3 - 3 |
Adriatik Sport U11 |
05-03-2016 09:00 |
Kampionati U11/B FAZA E DYTE |
|
Juvenilia U11 |
4 - 0 |
Teuta U11-E |
05-12-2015 12:00 |
Kampionati U11/B 15/16 |
|
Besa U11/B |
3 - 3 |
Juvenilia U11 |
14-11-2015 11:00 |
Kampionati U11/B 15/16 |
|
Shqiponja U11 |
1 - 0 |
Olimpiku-Durres U11 |
01-05-2015 11:00 |
Kampionati U11 faza II 14/15 |
|
Teuta U11-A |
1 - 1 |
Shqiponja U11 |
25-04-2015 12:00 |
Kampionati U11 faza II 14/15 |
|
Shqiponja U11 |
2 - 1 |
Durresi Ri U11 |
04-04-2015 11:00 |
Kampionati U11 faza II 14/15 |
|
Besa U11/A |
2 - 3 |
Shqiponja U11 |
29-03-2015 11:00 |
Kampionati U11 faza II 14/15 |
|
Shqiponja U11 |
5 - 4 |
Kasa U11 |
31-01-2015 11:00 |
Kampionati U11 faza1 2014-2015 2014 |
|
Kastrioti U11 |
4 - 2 |
Shqiponja U11 |
17-01-2015 11:00 |
Kampionati U11 faza1 2014-2015 2014 |
|
Shqiponja U11 |
3 - 7 |
Olimpiku-Durres U11 |
20-12-2014 11:00 |
Kampionati U11 faza1 2014-2015 2014 |
|
Teuta U11-A |
3 - 0 |
Shqiponja U11 |
13-12-2014 12:00 |
Kampionati U11 faza1 2014-2015 2014 |
|
Shqiponja U11 |
4 - 5 |
Teuta U11 |
08-12-2014 09:00 |
Kampionati U11 faza1 2014-2015 2014 |
|
D04 U11 |
8 - 2 |
Shqiponja U11 |
29-11-2014 09:00 |
Kampionati U11 faza1 2014-2015 2014 |
|
Shqiponja U11 |
2 - 6 |
Durresi Ri U11 |
22-11-2014 11:00 |
Kampionati U11 faza1 2014-2015 2014 |
|
Jo aktiv |
1 - 4 |
Shqiponja U11 |
15-11-2014 12:00 |
Kampionati U11 faza1 2014-2015 2014 |
|
Shqiponja U11 |
3 - 1 |
Turgut Ozal U11 |
08-11-2014 09:00 |
Kampionati U11 faza1 2014-2015 2014 |
|
Adriatik Sport U11 |
1 - 2 |
Shqiponja U11 |
01-11-2014 12:00 |
Kampionati U11 faza1 2014-2015 2014 |