Programi i Vullnetarëve
Tifozët e Kombëtares
Shop
Rezultate Live
Media Gallery
FSHF TV
Biletaria online
Arbitrimi
Bëhu Arbiter
Kontakt
0
Kërko për:
FSHF
Asambleja
Komiteti Ekzekutiv
Presidenti
Struktura Organizative
Struktura Organizative
Strategjia
Licensimi
Rregulloret
Shoqatat Rajonale
Agjentët e FIFA-s
Trajnime
Euro 2024
Lajme
Lajme
Ekipet kombëtare
Kombëtarja
Kombëtarja U-21
Kombëtarja U-19
Kombëtarja U-17
Kombëtarja U-15
Kombëtarja Futsal
Futbolli i femrave
Kombëtarja
Kombëtarja U-19
Kombëtarja U-17
Kampionati
Kupa e Shqiperise – Femra
Abissnet Superiore
Kampionatet e tjerë
Kat. e Parë
Kat. e Parë U-19
Kat. e Parë U-17
Kat. e Parë U-15
Kat. e Parë U-14
Kat. e Parë U-13
U-16 Superiore
U-17 Superiore
U-15 Superiore
U-14 Superiore
U-13 Superiore
Superiore Femra
Kat. e Dytë A
Kat. e Dytë B
U-21 Superiore
U-19 Superiore
Futsal
Kat. e Tretë
5×5
Sunday League-FSHF Gr A
Sunday League-FSHF Gr B
Kupa e Shqipërisë
Kupa e Shqipërisë
U-19
U-17
Futbolli i fëmijëve
Tiranë
Durrës
Shkodër
Elbasan
Fier
Korçë
Lezhë
Gjirokastër
Vendimet
Disiplina & Etika
Apeli
Dhoma e zgjidhjes së konflikteve
Verifikimet
Karriera
Kërko për:
FSHF
Asambleja
Komiteti Ekzekutiv
Presidenti
Struktura Organizative
Struktura Organizative
Strategjia
Licensimi
Rregulloret
Shoqatat Rajonale
Agjentët e FIFA-s
Trajnime
Euro 2024
Lajme
Lajme
Ekipet kombëtare
Kombëtarja
Kombëtarja U-21
Kombëtarja U-19
Kombëtarja U-17
Kombëtarja U-15
Kombëtarja Futsal
Futbolli i femrave
Kombëtarja
Kombëtarja U-19
Kombëtarja U-17
Kampionati
Kupa e Shqiperise – Femra
Abissnet Superiore
Kampionatet e tjerë
Kat. e Parë
Kat. e Parë U-19
Kat. e Parë U-17
Kat. e Parë U-15
Kat. e Parë U-14
Kat. e Parë U-13
U-16 Superiore
U-17 Superiore
U-15 Superiore
U-14 Superiore
U-13 Superiore
Superiore Femra
Kat. e Dytë A
Kat. e Dytë B
U-21 Superiore
U-19 Superiore
Futsal
Kat. e Tretë
5×5
Sunday League-FSHF Gr A
Sunday League-FSHF Gr B
Kupa e Shqipërisë
Kupa e Shqipërisë
U-19
U-17
Futbolli i fëmijëve
Tiranë
Durrës
Shkodër
Elbasan
Fier
Korçë
Lezhë
Gjirokastër
Vendimet
Disiplina & Etika
Apeli
Dhoma e zgjidhjes së konflikteve
Verifikimet
Karriera
Programi i Vullnetarëve
Tifozët e Kombëtares
Shop
Rezultate Live
Media Gallery
FSHF TV
Biletaria online
Arbitrimi
Bëhu Arbiter
Kontakt
Garat
Menu
Renditja
Lojtarët
Ndeshjet
Klubet
Trajnerët
Zyrtarë ndeshjeje
Renditja Fairplay
Ndeshjet ndërkombëtare
Term FC
2
U-19 Superiore Grupi A 19/20
Olimpiku
02-11-2019 11:00
Florian Shkreta
(Delegat)
Anxhi Lushi
(Arbitër)
Oltjon Berberi
(Asistent arbitër)
Gledis Molla
(Asistent arbitër)
Shkëndija Dr.
3
Term FC
Formacioni
1
Serxho Sula (P)
7
Segerso Geci (K)
21
Xhemsi Fero
2
Amri Kallaku
15
Marsel Sulaj
77
Ervis Patarria
4
Arif Hoxha
22
Gridi Kurti
6
Besford Doci
14
Menaido Kodragjini
11
Elton Asllani
Rezervat
18
Amarildo Maloku
42
Ilmi Hajdari
10
Pandeli Naci
20
Admir Maloku
32
Ergys Mema
17
Albers Keko
80
Arsi Sheshi
Trajneri
( Mjeku )
Sami Kobuzi ( Mjeku )
Golat
Albers Keko
53'
Kartonat
Segerso Geci
88'
Zëvendësimet
Gridi Kurti
66'
Amarildo Maloku
66'
Ervis Patarria
28'
Albers Keko
28'
Xhemsi Fero
81'
Ilmi Hajdari
81'
Elton Asllani
41'
Pandeli Naci
41'
Amri Kallaku
87'
Admir Maloku
87'
Shkëndija Dr.
Formacioni
1
Renato Toromani (P)
4
Meridjan Barzezi (K)
66
Herald Perja
22
Gresti Myzeqari
19
Rushan Bilimani
23
Eldi Mala
6
Eriks Qypi
8
Lion Muharremi
11
Florian Islamaj
5
Iriglen Zaimaj
10
Roberto Muho
Rezervat
99
Jurgen Xhafa (P)
14
Marsel Cybi
21
Klejdi Gryka
16
Asli Nasufi
17
Ergys Beqja
2
Stavros Angjelos Koro
15
Grejsi Kozeli
3
Anteo Sulka
Trajneri
( Mjeku )
Astrit Zhupaj ( Mjeku )
Golat
Iriglen Zaimaj
12'
Lion Muharremi
35'
Gresti Myzeqari
87'
Kartonat
Eriks Qypi
47'
Meridjan Barzezi
73'
Gresti Myzeqari
83'
Eldi Mala
45' +2'
Zëvendësimet
Lion Muharremi
65'
Klejdi Gryka
65'
Herald Perja
75'
Anteo Sulka
75'
Roberto Muho
35'
Asli Nasufi
35'
Asli Nasufi
90'
Stavros Angjelos Koro
90'
Përditesuar: 2020-10-30 05:57:00