Lajme

Berisha dhe Balaj, optimiste per ndeshjen

Diten e enjte ne oren 12:00 ne ambjentet e kompleksit "Tropikal" eshte zhvilluar konferenca e Kombetares....
Më shumë

Vendimi i CAS shtyhet ne 10 Korrik

CAS me ane te nje letre zyrtare e ka shtyre serisht vendimin e rendesishem per ndeshjen...
Më shumë

Kombëtarja, miqësore me U‑19 e Akademisë së Futbollit

Kombëtarja Shqiptare e Futbollit, ka zhvilluar ndeshjen e saj përgatitore, të programuar për fushatën...
Më shumë

Lenjani dhe Hysaj të motivuar për Francën

Kombëtarja vazhdon përgatitjet për sfidën ndaj Francës. Në seancën stërvitore të së mërkurës,...
Më shumë

Cikalleshi dhe Lila para mediave

Ka nisur sot ne Resortin “Tropikal” ne Durres komunikimi zyrtar i lojtareve te ekipit...
Më shumë

Konferencat per shtyp te Kombetares

Kombetarja e Shqiperise e drejtuar nga trajneri Gianni De Biasi do te luaje miqesoren e radhes perballe...
Më shumë

De Biasi publikon listën e lojtarëve për Francën

Trajneri i kombëtares shqiptare, Gianni De Biasi sebashku me manaxherin e ekipit Alban Bushi ,kanë...
Më shumë

U‑21, dy ndeshje miqesore

Kombetarja U‑21 e drejtuar nga trajneri Skender Gega eshte grumbulluar sot ne hotel...
Më shumë

Shqipëria ngjitet në renditjen e FIFA‑s

Kombëtarja është ngjitur 6 shkallë më lart në renditjen botërore të FIFA‑s, për...
Më shumë

Kombetarja e femrave fiton ne miqesoren me U‑19

Kombetarja e femrave ka fituar ne miqesoren e luajtur sot perballe te rejave te U‑19 me...
Më shumë

Kombetarja e femrave miqesore me U‑19

Diten e merkure date 3 Qershor ora 10:00 ne stadiumin kombetar "Qemal Stafa" do te zhvillohet nje miqesore...
Më shumë

AF Dinamo shpallet kampion per Kategorine e Pare U‑17 & U‑19

AF Dinamo shpallet kampion per Kategorine e Pare U‑17 & U‑19....
Më shumë

AF Dinamo shpallet kampion per Kategorine e Pare U‑17

AF Dinamo shpallet kampion per Kategorine e Pare U‑17. Diten e shtune ne oren 10:00 ne...
Më shumë

Komisioni i Disiplines se UEFA‑s gjobit FSHF prej tifozerise

Komisioni i Disiplines se UEFA‑s ka gjobitur Federaten Shqiptare te Futbollit me...
Më shumë

Laçi fiton Kupen e Shqiperise 2015

Laçi fiton Kupen e Shqiperise 2015. Finalja e Kupes se Shqiperise, ka perfunduar...
Më shumë

Finalja e Kupes se Shqiperise: biletat ne shitje

Finalja e Kupes se Shqiperise 2015 FK Kukesi – KF Laçi duket se po terheq mjaft interes nder...
Më shumë