Kampionati 9×9 ndez motorët, FSHF Sunday League kthehet pas merkatos së bujshme

Kampionati i futbollit amator 9x9 “FSHF Sunday League” rikthehet pas pauzës dimërore me ndeshjet e javës së...
Më shumë

Ceremonia me arbitrat e Superiores, ndahen stemat e FIFA‑s për vitin 2022

Pas përfundimit të seminareve teorike dhe fizike me të gjithë arbitrat dhe asistentët e Abissnet Superiore, këtë...
Më shumë

Rikthehet Kupa e Shqipërisë për femra. Njihuni me tre sfidat e raundit para‑eliminator

Kupa e Shqipërisë për femra fillon këtë fundjavë. Kompeticioni i dytë më i rëndësishëm pas kampionatit do të...
Më shumë