Programi i Vullnetarëve
Tifozët e Kombëtares
Shop
Rezultate Live
Media Gallery
FSHF TV
Biletaria online
Arbitrimi
Bëhu Arbiter
Kontakt
0
Kërko për:
FSHF
Asambleja
Komiteti Ekzekutiv
Presidenti
Struktura Organizative
Struktura Organizative
Strategjia
Licensimi
Rregulloret
Shoqatat Rajonale
Trajnime
Lajme
Lajme
AKREDITIMI ( PARTIZANI – EGNATIA )
AKREDITIMI ( SKËNDERBEU – VLLAZNIA )
Ekipet kombëtare
Kombëtarja
Kombëtarja U-21
Kombëtarja U-19
Kombëtarja U-17
Kombëtarja U-15
Kombëtarja Futsal
Futbolli i femrave
Kombëtarja
Kombëtarja U-19
Kombëtarja U-17
Kampionati
Kupa e Shqiperise – Femra
Abissnet Superiore
Kampionatet e tjerë
Kat. e Parë
Kat. e Parë U-19
Kat. e Parë U-17
Kat. e Parë U-15
Kat. e Parë U-14
Kat. e Parë U-13
U-16 Superiore
U-17 Superiore
U-15 Superiore
U-14 Superiore
U-13 Superiore
Superiore Femra
Kat. e Dytë A
Kat. e Dytë B
U-21 Superiore
U-19 Superiore
Futsal
Kat. e Tretë
5×5
Sunday League-FSHF Gr A
Sunday League-FSHF Gr B
Kupa e Shqipërisë
Kupa e Shqipërisë
U-19
U-17
Futbolli i fëmijëve
Tiranë
Durrës
Shkodër
Elbasan
Fier
Korçë
Lezhë
Gjirokastër
Vendimet
Disiplina & Etika
Apeli
Dhoma e zgjidhjes së konflikteve
Verifikimet
Karriera
Kërko për:
FSHF
Asambleja
Komiteti Ekzekutiv
Presidenti
Struktura Organizative
Struktura Organizative
Strategjia
Licensimi
Rregulloret
Shoqatat Rajonale
Trajnime
Lajme
Lajme
AKREDITIMI ( PARTIZANI – EGNATIA )
AKREDITIMI ( SKËNDERBEU – VLLAZNIA )
Ekipet kombëtare
Kombëtarja
Kombëtarja U-21
Kombëtarja U-19
Kombëtarja U-17
Kombëtarja U-15
Kombëtarja Futsal
Futbolli i femrave
Kombëtarja
Kombëtarja U-19
Kombëtarja U-17
Kampionati
Kupa e Shqiperise – Femra
Abissnet Superiore
Kampionatet e tjerë
Kat. e Parë
Kat. e Parë U-19
Kat. e Parë U-17
Kat. e Parë U-15
Kat. e Parë U-14
Kat. e Parë U-13
U-16 Superiore
U-17 Superiore
U-15 Superiore
U-14 Superiore
U-13 Superiore
Superiore Femra
Kat. e Dytë A
Kat. e Dytë B
U-21 Superiore
U-19 Superiore
Futsal
Kat. e Tretë
5×5
Sunday League-FSHF Gr A
Sunday League-FSHF Gr B
Kupa e Shqipërisë
Kupa e Shqipërisë
U-19
U-17
Futbolli i fëmijëve
Tiranë
Durrës
Shkodër
Elbasan
Fier
Korçë
Lezhë
Gjirokastër
Vendimet
Disiplina & Etika
Apeli
Dhoma e zgjidhjes së konflikteve
Verifikimet
Karriera
Programi i Vullnetarëve
Tifozët e Kombëtares
Shop
Rezultate Live
Media Gallery
FSHF TV
Biletaria online
Arbitrimi
Bëhu Arbiter
Kontakt
Garat
Menu
Renditja
Lojtarët
Ndeshjet
Klubet
Trajnerët
Zyrtarë ndeshjeje
Renditja Fairplay
Ndeshjet ndërkombëtare
Besa U11
4
Kampionati U11/A
ANEKSI I RI
10-03-2018 10:00
Qazim Copa
(Arbitër)
Mirash Dakavelli
(Delegat)
Besa U11/G
1
Besa U11
Formacioni
7
Xhorxho Krali
6
Rejfat Aga
5
Afrim Palushi
4
Kadri Matera
3
Dervish Elmadhi
2
Redi Tefereci
1
Endri Muzhaqi
Rezervat
11
Endi Merhori
10
Rikardo Todja
9
Ervin Salliu
8
Baftjar Collaku
Trajneri
Golat
Xhorxho Krali
5'
Afrim Palushi
13'
Xhorxho Krali
25'
Afrim Palushi
30'
Kartonat
Zëvendësimet
Besa U11/G
Formacioni
13
Ejmen Rreshka
11
Endri Elezi
10
Glauk Mema
Rezervat
Trajneri
Golat
Glauk Mema
49'
Kartonat
Zëvendësimet
Përditesuar: 2020-01-16 12:13:41