Femrat/ Kombëtarja humbet në Finlandë

Kombëtarja shqiptare e futbollit për femrat, e drejtuar nga trajneri Vioresin Sinani është mundur në ndeshjen...
Më shumë

U‑21 / Konferencë për shtyp, flasin Ademi dhe Çokaj (VIDEO)

Shqipëria e 21 vjeçarëve, e drejtuar nga trajneri Alban Bushi, ka...
Më shumë

Konferencë për shtyp, flasin Gjimshiti dhe Seferi

Ekipi kombëtar vazhdon grumbullimin në prag të ndeshjeve...
Më shumë

Ndryshime në listën e Rejas

Shqipëria nën drejtimin e trajnerit Edi Reja është duke kryer përgatitje intensive për ndeshjet zyrtare me...
Më shumë