Hidhet shorti për Kategorinë e Parë, ja kalendari i plotë

Është hedhur sot paradite, në orën 13.00, në sallën e...
Më shumë

U‑19/ Shqipëria luan miqësoren e dytë ndaj Bosnje Hercegovinës

Kombëtarja shqiptare e futbollit mosha U‑19, e drejtuar nga trajneri Nevil Dede, ka zhvilluar ditën...
Më shumë

Prag Islanda / Trajneri Reja dhe kapiteni Hysaj në konferencë për shtyp

Shqipëria do të luajë nesër ndeshjen e rradhës kualifikuese për...
Më shumë