|
Deutsch Sport U11 |
5 - 1 |
Besa Elite Academy |
18-06-2023 17:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U13 Play-Off |
|
Besa Elite Academy |
2 - 0 |
Shqiponja e Agimit |
14-06-2023 00:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U13 Play-Off |
|
Teuta |
3 - 4 |
Besa Elite Academy |
10-06-2023 16:30 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U13 Play-Off |
|
Besa Elite Academy |
5 - 0 |
Kastrioti |
03-06-2023 10:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U13 Play-Off |
|
Drenica U9 |
5 - 4 |
Besa Elite Academy |
27-05-2023 13:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U13 Gr-A Faza e Dyte |
|
Besa Elite Academy |
0 - 1 |
Durresi 11 |
22-04-2023 13:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U13 Gr-A Faza e Dyte |
|
Besa Elite Academy |
0 - 5 |
Egnatia U15 |
09-04-2023 10:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U13 Gr-A Faza e Dyte |
|
Juvenilia A |
1 - 2 |
Besa Elite Academy |
02-04-2023 10:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U13 Gr-A Faza e Dyte |
|
Besa Elite Academy |
3 - 1 |
AF Sukth |
26-03-2023 13:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U13 Gr-A Faza e Dyte |
|
Besa Elite U13 |
1 - 1 |
Egnatia U13 |
27-11-2022 10:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U13 Gr-A |
|
Besa Elite U13 |
1 - 2 |
Sukth U13 |
06-11-2022 13:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U13 Gr-A |
|
Sporting Durres U13 |
4 - 1 |
Besa Elite U13 |
29-10-2022 14:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U13 Gr-A |
|
AF Shqiponjat Rajonale |
4 - 3 |
Besa Elite Academy |
05-06-2021 09:00 |
U11 Grupi B FAZA E DYTE |
|
Besa Elite Academy |
3 - 2 |
Teuta U11 A |
10-04-2021 11:00 |
U11 Grupi B FAZA E DYTE |
|
AF Shqiponjat Rajonale |
2 - 3 |
Besa Elite Academy |
08-03-2021 13:00 |
U11 Grupi B |
|
Besa Elite Academy |
3 - 0 |
Durresi 04 U11 |
27-02-2021 10:00 |
U11 Grupi B |
|
Besa Elite Academy |
2 - 5 |
Deutsch Sport U11 |
30-01-2021 13:00 |
U11 Grupi B |
|
Besa Elite Academy |
5 - 9 |
Teuta U11 A |
19-12-2020 11:00 |
U11 Grupi B |
|
Sporting Durres |
4 - 2 |
Besa Elite Academy |
13-12-2020 14:00 |
U11 Grupi B |
|
Besa Elite Academy |
1 - 10 |
Kastrioti |
05-12-2020 10:00 |
U11 Grupi B |
|
Besa U9 |
1 - 1 |
Teuta U9 |
03-07-2020 19:00 |
Kampionati U9/A FAZA E DYTE |
|
Teuta U9-B |
1 - 0 |
Besa U9 |
21-02-2020 17:00 |
Kampionati U9/A |
|
Shqiponja Agimit U9 |
0 - 4 |
Besa U9 |
15-02-2020 14:00 |
Kampionati U9/A |
|
Besa U9 |
0 - 0 |
Durresi Ri U9 |
08-02-2020 12:00 |
Kampionati U9/A |
|
Shqiponjat 2017 U9 |
2 - 2 |
Besa U9 |
03-02-2020 18:00 |
Kampionati U9/A |
|
Besa U9 |
3 - 2 |
Teuta U9 |
17-12-2019 18:00 |
Kampionati U9/A |