|
Juvenilia A |
6 - 1 |
Shqiponja e Agimit |
10-06-2023 17:30 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Play Off |
|
Shqiponja e Agimit |
4 - 0 |
Juvenilia A |
03-06-2023 12:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Gr-B Faza e Dyte |
|
Adriatik Sport |
0 - 1 |
Shqiponja e Agimit |
30-05-2023 10:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Gr-B Faza e Dyte |
|
Durresi 11 |
0 - 3 |
Shqiponja e Agimit |
02-04-2023 17:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Gr-B Faza e Dyte |
|
Shqiponja AG U15 |
8 - 0 |
Kastrioti U15 |
27-11-2022 11:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Gr-B |
|
Shqiponja AG U15 |
3 - 2 |
Vllaznimi U15 |
06-11-2022 13:30 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Gr-B |
|
Shqiponja e Agimit |
0 - 3 |
Arena Shijak U13 |
29-05-2021 12:00 |
U13 Grupi A |
|
AF Sukth |
3 - 2 |
Shqiponja e Agimit |
23-05-2021 12:00 |
U13 Grupi A |
|
Shqiponja e Agimit |
0 - 3 |
Juvenilia A |
16-05-2021 17:00 |
U13 Grupi A |
|
Koral Sport |
5 - 2 |
Shqiponja e Agimit |
09-05-2021 09:30 |
U13 Grupi A |
|
Shqiponja e Agimit |
0 - 3 |
Durresi 11 |
02-05-2021 10:00 |
U13 Grupi A |
|
D04 |
3 - 0 |
Shqiponja e Agimit |
17-04-2021 17:00 |
U13 Grupi A |
|
Shqiponja e Agimit |
1 - 4 |
Besa Elite Academy |
10-04-2021 12:00 |
U13 Grupi A |
|
Teuta |
6 - 2 |
Shqiponja e Agimit |
04-04-2021 10:00 |
U13 Grupi A |
|
Arena Shijak U13 |
6 - 0 |
Shqiponja e Agimit |
07-03-2021 14:00 |
U13 Grupi A |
|
Juvenilia A |
3 - 0 |
Shqiponja e Agimit |
20-02-2021 16:00 |
U13 Grupi A |
|
Teuta U13/C |
1 - 2 |
Shqiponja AG U13 |
13-06-2020 10:00 |
Kampionati U13/A FAZA E DYTE |
|
Kastrioti U13 |
0 - 3 |
Shqiponja AG U13 |
07-03-2020 11:00 |
Kampionati U13/A FAZA E DYTE |
|
Shqiponja AG U13 |
2 - 3 |
Shqiponjat 2017 U13 |
22-02-2020 10:00 |
Kampionati U13/A FAZA E DYTE |
|
Djemte e Detit U13-B |
2 - 7 |
Shqiponja AG U13 |
02-02-2020 12:00 |
Kampionati U13/A |
|
Shqiponja AG U13 |
1 - 5 |
Besa u13 |
26-01-2020 10:00 |
Kampionati U13/A |
|
Shqiponja AG U13 |
4 - 0 |
Adriatiku-2012 U13 |
13-12-2019 17:00 |
Kampionati U13/A |
|
Teuta U13/C |
2 - 0 |
Shqiponja AG U13 |
24-11-2019 12:00 |
Kampionati U13/A |
|
Shqiponja AG U13 |
3 - 2 |
Teuta U13 |
18-11-2019 15:00 |
Kampionati U13/A |
|
Kastrioti U13 |
2 - 14 |
Shqiponja AG U13 |
09-11-2019 10:00 |
Kampionati U13/A |
|
Shqiponja AG U13 |
7 - 1 |
Shqiponjat 2017 U13 |
02-11-2019 10:00 |
Kampionati U13/A |