|
Shqiponja e Agimit |
2 - 0 |
Besa Elite U13 |
03-06-2023 09:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U13 Play-Off |
|
Sporting Durres |
2 - 4 |
Besa Elite U13 |
27-05-2023 12:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U13 Gr-C Faza e Dyte |
|
Besa Elite U13 |
0 - 7 |
Deutsch Sport U11 |
23-04-2023 12:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U13 Gr-C Faza e Dyte |
|
Besa Elite U13 |
2 - 0 |
Shqiponja e Agimit |
08-04-2023 11:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U13 Gr-C Faza e Dyte |
|
Djemtë e Detit F |
2 - 1 |
Besa Elite U13 |
02-04-2023 11:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U13 Gr-C Faza e Dyte |
|
Besa Elite U13 |
2 - 1 |
Erzeni U17 |
26-03-2023 12:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U13 Gr-C Faza e Dyte |
|
Fenix Sport U13 |
2 - 1 |
Besa Elite U13-A |
17-12-2022 15:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U13 Gr-C |
|
Besa Elite U13-A |
4 - 1 |
Shqiponja AG U13-A |
27-11-2022 13:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U13 Gr-C |
|
Djemt e Detit U13-A |
0 - 2 |
Besa Elite U13-A |
19-11-2022 14:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U13 Gr-C |
|
Besa Elite U13-A |
5 - 0 |
Erzeni U13 |
06-11-2022 12:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U13 Gr-C |
|
Shqiponjat 2017 U13 |
4 - 2 |
Besa Elite U13-A |
29-10-2022 13:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U13 Gr-C |
|
AF Shqiponjat Rajonale |
4 - 3 |
Besa Elite Academy |
05-06-2021 09:00 |
U11 Grupi B FAZA E DYTE |
|
Besa Elite Academy |
3 - 2 |
Teuta U11 A |
10-04-2021 11:00 |
U11 Grupi B FAZA E DYTE |
|
AF Shqiponjat Rajonale |
2 - 3 |
Besa Elite Academy |
08-03-2021 13:00 |
U11 Grupi B |
|
Besa Elite Academy |
3 - 0 |
Durresi 04 U11 |
27-02-2021 10:00 |
U11 Grupi B |
|
Besa Elite Academy |
2 - 5 |
Deutsch Sport U11 |
30-01-2021 13:00 |
U11 Grupi B |
|
Besa Elite Academy |
5 - 9 |
Teuta U11 A |
19-12-2020 11:00 |
U11 Grupi B |
|
Sporting Durres |
4 - 2 |
Besa Elite Academy |
13-12-2020 14:00 |
U11 Grupi B |
|
Besa Elite Academy |
1 - 10 |
Kastrioti |
05-12-2020 10:00 |
U11 Grupi B |
|
Besa U9 |
1 - 1 |
Teuta U9 |
03-07-2020 19:00 |
Kampionati U9/A FAZA E DYTE |
|
Teuta U9-B |
1 - 0 |
Besa U9 |
21-02-2020 17:00 |
Kampionati U9/A |
|
Shqiponja Agimit U9 |
0 - 4 |
Besa U9 |
15-02-2020 14:00 |
Kampionati U9/A |
|
Besa U9 |
0 - 0 |
Durresi Ri U9 |
08-02-2020 12:00 |
Kampionati U9/A |
|
Shqiponjat 2017 U9 |
2 - 2 |
Besa U9 |
03-02-2020 18:00 |
Kampionati U9/A |
|
Besa U9 |
3 - 2 |
Teuta U9 |
17-12-2019 18:00 |
Kampionati U9/A |