|
Juvenilia A |
0 - 6 |
Erzeni U17 |
14-06-2023 19:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Play Off |
|
Juvenilia A |
6 - 1 |
Shqiponja e Agimit |
10-06-2023 17:30 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Play Off |
|
Kastrioti |
0 - 2 |
Juvenilia A |
05-06-2023 10:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Gr-A Faza e Dyte |
|
Juvenilia A |
5 - 0 |
Egnatia U15 |
27-05-2023 12:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Gr-A Faza e Dyte |
|
Juvenilia A |
0 - 0 |
Sporting Durres |
30-04-2023 15:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Gr-A Faza e Dyte |
|
Juvenilia A |
0 - 0 |
Durresi 11 |
18-03-2023 15:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Gr-A Faza e Dyte |
|
Juvenilia U15 |
0 - 2 |
Teuta U15 |
03-12-2022 15:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Gr-A |
|
AF Golemi U15 |
0 - 5 |
Juvenilia U15 |
27-11-2022 13:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Gr-A |
|
Juvenilia U15 |
1 - 1 |
Durresi 11 U15 |
29-10-2022 10:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Gr-A |
|
Shqiponja e Agimit |
0 - 3 |
Arena Shijak U13 |
29-05-2021 12:00 |
U13 Grupi A |
|
AF Sukth |
3 - 2 |
Shqiponja e Agimit |
23-05-2021 12:00 |
U13 Grupi A |
|
Shqiponja e Agimit |
0 - 3 |
Juvenilia A |
16-05-2021 17:00 |
U13 Grupi A |
|
Koral Sport |
5 - 2 |
Shqiponja e Agimit |
09-05-2021 09:30 |
U13 Grupi A |
|
Shqiponja e Agimit |
0 - 3 |
Durresi 11 |
02-05-2021 10:00 |
U13 Grupi A |
|
D04 |
3 - 0 |
Shqiponja e Agimit |
17-04-2021 17:00 |
U13 Grupi A |
|
Shqiponja e Agimit |
1 - 4 |
Besa Elite Academy |
10-04-2021 12:00 |
U13 Grupi A |
|
Teuta |
6 - 2 |
Shqiponja e Agimit |
04-04-2021 10:00 |
U13 Grupi A |
|
Arena Shijak U13 |
6 - 0 |
Shqiponja e Agimit |
07-03-2021 14:00 |
U13 Grupi A |
|
Juvenilia A |
3 - 0 |
Shqiponja e Agimit |
20-02-2021 16:00 |
U13 Grupi A |
|
Shqiponja AG U13 |
4 - 0 |
Adriatiku-2012 U13 |
13-12-2019 17:00 |
Kampionati U13/A |
|
Teuta U13/C |
2 - 0 |
Shqiponja AG U13 |
24-11-2019 12:00 |
Kampionati U13/A |
|
Shqiponja AG U13 |
3 - 2 |
Teuta U13 |
18-11-2019 15:00 |
Kampionati U13/A |
|
Kastrioti U13 |
2 - 14 |
Shqiponja AG U13 |
09-11-2019 10:00 |
Kampionati U13/A |
|
Shqiponja AG U13 |
7 - 1 |
Shqiponjat 2017 U13 |
02-11-2019 10:00 |
Kampionati U13/A |
|
Sporting Durres U11 |
5 - 2 |
Shqiponja Agimit U11 |
02-06-2019 11:00 |
Kampionati U11/A FAZA E DYTE |
|
Teuta U11-A |
11 - 1 |
Shqiponja Agimit U11 |
19-05-2019 09:00 |
Kampionati U11/A FAZA E DYTE |
|
Shqiponja Agimit U11 |
4 - 1 |
Teuta U11 |
11-05-2019 16:00 |
Kampionati U11/A FAZA E DYTE |
|
Shqiponjat 2017 U11 |
6 - 3 |
Shqiponja Agimit U11 |
06-04-2019 15:00 |
Kampionati U11/A FAZA E DYTE |
|
D04 U11 |
6 - 0 |
Shqiponja Agimit U11 |
24-03-2019 12:00 |
Kampionati U11/A FAZA E DYTE |
|
Teuta U11-A |
10 - 3 |
Shqiponja Agimit U11 |
23-12-2018 12:00 |
Kampionati U11/A |
|
Olimpiku-Durres U11 |
7 - 0 |
Shqiponja Agimit U11 |
25-11-2018 09:00 |
Kampionati U11/A |
|
Shqiponjat 2017 U11 |
12 - 6 |
Shqiponja Agimit U11 |
17-11-2018 15:30 |
Kampionati U11/A |
|
Shqiponja Agimit U11 |
4 - 9 |
Besa U11 |
11-11-2018 10:00 |
Kampionati U11/A |
|
D04 U11 |
4 - 1 |
Shqiponja Agimit U11 |
04-11-2018 09:00 |
Kampionati U11/A |