|
Sporting Durres |
1 - 8 |
Djemtë e Detit F |
30-04-2023 16:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U17 Faza Trete |
|
Djemtë e Detit F |
0 - 4 |
Erzeni U17 |
15-04-2023 14:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U17 Faza Trete |
|
Sporting Durres U17 |
0 - 5 |
Shkëndija Durrës |
26-11-2022 18:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U17 |
|
Sporting Durres U17 |
1 - 6 |
Djemtë e Detit |
06-11-2022 12:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U17 |
|
Teuta U17 |
8 - 0 |
Sporting Durres U17 |
30-10-2022 18:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U17 |
|
D04 U15 |
7 - 1 |
Adriatik Sport U15 |
11-06-2021 18:30 |
U15 Play-Off |
|
Adriatik Sport U15 |
3 - 0 |
Vllaznimi U15 |
29-05-2021 17:00 |
U15 Grupi B |
|
D04 U15-A |
2 - 4 |
Adriatik Sport U15 |
23-05-2021 17:00 |
U15 Grupi B |
|
Deutsch Sport U15 |
1 - 8 |
Adriatik Sport U15 |
08-05-2021 15:00 |
U15 Grupi B |
|
Adriatik Sport U15 |
1 - 0 |
Teuta U15/A |
17-04-2021 11:00 |
U15 Grupi B |
|
Teuta U15/B |
1 - 0 |
Adriatik Sport U15 |
10-04-2021 18:00 |
U15 Grupi B |
|
Adriatik Sport U15 |
1 - 0 |
Olimpiku-Durres U15 |
03-04-2021 13:00 |
U15 Grupi B |
|
Teuta U15/A |
4 - 0 |
Adriatik Sport U15 |
20-03-2021 10:30 |
U15 Grupi B |
|
Adriatik Sport U15 |
3 - 0 |
D04 U15-A |
07-03-2021 10:00 |
U15 Grupi B |
|
Adriatik Sport U15 |
8 - 1 |
Deutsch Sport U15 |
20-02-2021 08:00 |
U15 Grupi B |
|
Adriatik Sport U15 |
3 - 1 |
Teuta U15/B |
19-12-2020 15:00 |
U15 Grupi B |
|
Olimpiku-Durres U15 |
2 - 3 |
Adriatik Sport U15 |
12-12-2020 16:00 |
U15 Grupi B |
|
Adriatik Sport U13 |
2 - 1 |
Besa U13/A |
14-06-2020 09:00 |
Kampionati U13/B FAZA E DYTE |
|
D04 U13-A |
1 - 2 |
Adriatik Sport U13 |
06-06-2020 10:00 |
Kampionati U13/B FAZA E DYTE |
|
Durresi Ri U13 |
1 - 1 |
Adriatik Sport U13 |
22-02-2020 13:00 |
Kampionati U13/B FAZA E DYTE |
|
Erzeni U13 |
2 - 5 |
Adriatik Sport U13 |
09-02-2020 10:00 |
Kampionati U13/B |
|
Adriatik Sport U13 |
3 - 1 |
Teuta U13/D |
01-02-2020 11:00 |
Kampionati U13/B |
|
Teuta U13/A |
0 - 5 |
Adriatik Sport U13 |
25-01-2020 10:00 |
Kampionati U13/B |
|
Adriatik Sport U13 |
3 - 2 |
Sporting Durres U13 |
09-11-2019 12:00 |
Kampionati U13/B |
|
Sporting Durres U11 |
7 - 3 |
Adriatik Sport U11 |
02-06-2018 19:00 |
U11 Play-Off |
|
Durresi Ri U11/A |
1 - 4 |
Adriatik Sport U11 |
20-05-2018 09:00 |
Kampionati U11/B Faza e dyte |
|
Adriatik Sport U11 |
10 - 1 |
Teuta U11-B |
12-05-2018 15:00 |
Kampionati U11/B Faza e dyte |
|
Besa U11/A |
2 - 3 |
Adriatik Sport U11 |
05-05-2018 14:00 |
Kampionati U11/B Faza e dyte |
|
Adriatik Sport U11 |
2 - 1 |
Besa U11/G Vajza |
28-04-2018 15:00 |
Kampionati U11/B Faza e dyte |
|
Olimpiku-Durres U11 |
7 - 1 |
Adriatik Sport U11 |
21-04-2018 15:00 |
Kampionati U11/B Faza e dyte |
|
Adriatik Sport U11 |
2 - 3 |
Arena Shijak U11/A |
14-04-2018 14:00 |
Kampionati U11/B Faza e dyte |
|
Adriatik Sport U11 |
2 - 7 |
Juvenilia U11 |
07-04-2018 09:00 |
Kampionati U11/B Faza e dyte |
|
D04 U11-A |
4 - 2 |
Adriatik Sport U11 |
02-04-2018 13:00 |
Kampionati U11/B Faza e dyte |
|
Adriatik Sport U11 |
4 - 0 |
Teuta U11-A |
18-03-2018 09:00 |
Kampionati U11/B Faza e dyte |
|
Durresi Ri U11/A |
0 - 3 |
Adriatik Sport U11 |
03-03-2018 13:00 |
Kampionati U11/B |
|
Adriatik Sport U11 |
6 - 2 |
Teuta U11-B |
24-02-2018 10:00 |
Kampionati U11/B |
|
Besa U11/A |
2 - 1 |
Adriatik Sport U11 |
18-02-2018 10:00 |
Kampionati U11/B |
|
Olimpiku-Durres U11 |
8 - 2 |
Adriatik Sport U11 |
23-12-2017 09:00 |
Kampionati U11/B |
|
Adriatik Sport U11 |
2 - 2 |
Arena Shijak U11/A |
19-12-2017 11:00 |
Kampionati U11/B |
|
Adriatik Sport U11 |
0 - 7 |
Juvenilia U11 |
08-12-2017 09:00 |
Kampionati U11/B |