|
Deutsch Sport U11 |
5 - 1 |
Besa Elite Academy |
18-06-2023 17:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U13 Play-Off |
|
Drenica U9 |
0 - 2 |
Deutsch Sport U11 |
14-06-2023 17:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U13 Play-Off |
|
Deutsch Sport U11 |
4 - 3 |
Juvenilia A |
10-06-2023 18:30 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U13 Play-Off |
|
Deutsch Sport U11 |
5 - 0 |
Durresi 11 |
03-06-2023 15:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U13 Play-Off |
|
Deutsch Sport U11 |
4 - 2 |
Fenix Sport |
28-05-2023 10:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U13 Gr-C Faza e Dyte |
|
Deutsch Sport U11 |
4 - 1 |
Djemtë e Detit F |
21-05-2023 13:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U13 Gr-C Faza e Dyte |
|
AF Shqiponjat Rajonale |
0 - 4 |
Deutsch Sport U11 |
06-05-2023 10:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U13 Gr-C Faza e Dyte |
|
Deutsch Sport U11 |
5 - 1 |
AF Golemi |
30-04-2023 13:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U13 Gr-C Faza e Dyte |
|
Besa Elite U13 |
0 - 7 |
Deutsch Sport U11 |
23-04-2023 12:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U13 Gr-C Faza e Dyte |
|
Deutsch Sport U11 |
12 - 2 |
Erzeni U17 |
08-04-2023 10:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U13 Gr-C Faza e Dyte |
|
Kastrioti |
0 - 3 |
Deutsch Sport U11 |
02-04-2023 16:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U13 Gr-C Faza e Dyte |
|
Deutsch Sport U13 |
8 - 3 |
AF Golemi U13 |
17-12-2022 14:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U13 Gr-C |
|
Deutsch Sport U13 |
6 - 1 |
Erzeni U13 |
27-11-2022 10:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U13 Gr-C |
|
Kastrioti U13-B |
1 - 3 |
Deutsch Sport U13 |
19-11-2022 12:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U13 Gr-C |
|
Deutsch Sport U13 |
6 - 3 |
Fenix Sport U13 |
06-11-2022 11:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U13 Gr-C |
|
Sporting Durres U13-A |
0 - 5 |
Deutsch Sport U13 |
30-10-2022 11:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U13 Gr-C |
|
D04 |
2 - 3 |
Deutsch Sport U11 |
19-06-2021 17:00 |
U11 Play-Off |
|
Arena Shijak U11 |
1 - 3 |
Deutsch Sport U11 |
19-06-2021 17:00 |
U11 Play-Off |
|
Deutsch Sport U11 |
3 - 1 |
Olimpiku U9 |
15-06-2021 10:00 |
U11 Play-Off |
|
Deutsch Sport U11 |
2 - 0 |
Sporting Durrës |
11-06-2021 16:00 |
U11 Play-Off |
|
Deutsch Sport U11 |
2 - 1 |
Kastrioti |
17-04-2021 12:00 |
U11 Grupi B FAZA E DYTE |
|
Adriatik Sport |
0 - 7 |
Deutsch Sport U11 |
11-04-2021 09:00 |
U11 Grupi B FAZA E DYTE |
|
Deutsch Sport U11 |
4 - 4 |
Durresi 04 U11 |
04-04-2021 10:00 |
U11 Grupi B FAZA E DYTE |
|
Durresi 04 U11 |
2 - 5 |
Deutsch Sport U11 |
21-02-2021 13:00 |
U11 Grupi B |
|
Deutsch Sport U11 |
3 - 1 |
Sporting Durres |
07-02-2021 15:00 |
U11 Grupi B |
|
Besa Elite Academy |
2 - 5 |
Deutsch Sport U11 |
30-01-2021 13:00 |
U11 Grupi B |
|
Deutsch Sport U11 |
0 - 2 |
Kastrioti |
23-01-2021 10:00 |
U11 Grupi B |
|
AF Shqiponjat Rajonale |
0 - 3 |
Deutsch Sport U11 |
18-12-2020 16:00 |
U11 Grupi B |
|
Deutsch Sport U11 |
8 - 1 |
Adriatik Sport |
13-12-2020 11:00 |
U11 Grupi B |
|
Teuta U11 A |
1 - 3 |
Deutsch Sport U11 |
05-12-2020 12:00 |
U11 Grupi B |
|
Durresi Ri U13 |
3 - 0 |
Erzeni U13 |
15-12-2019 13:00 |
Kampionati U13/B |
|
Teuta U13/D |
0 - 1 |
Durresi Ri U13 |
22-11-2019 16:00 |
Kampionati U13/B |
|
Durresi Ri U13 |
3 - 0 |
Teuta U13/A |
17-11-2019 11:00 |
Kampionati U13/B |
|
Shqiponjat 2017 13/A |
2 - 8 |
Durresi Ri U13 |
09-11-2019 13:00 |
Kampionati U13/B |
|
Durresi Ri U13 |
7 - 0 |
Adriatik Sport U13 |
03-11-2019 09:00 |
Kampionati U13/B |
|
Teuta U9 |
1 - 6 |
Durresi Ri U9 |
13-04-2019 16:00 |
Kampionati U9/A FAZA E DYTE |
|
Durresi Ri U9 |
2 - 4 |
Besa U9 |
06-04-2019 12:00 |
Kampionati U9/A FAZA E DYTE |
|
D04 U9 |
3 - 1 |
Durresi Ri U9 |
31-03-2019 10:00 |
Kampionati U9/A FAZA E DYTE |
|
Durresi Ri U9 |
5 - 3 |
Sporting Durres U9 |
23-03-2019 15:00 |
Kampionati U9/A FAZA E DYTE |
|
Shqiponjat 2017 U9 |
3 - 3 |
Durresi Ri U9 |
19-02-2019 16:00 |
Kampionati U9/A |
|
Durresi Ri U9 |
3 - 3 |
Turgut Ozal U9 |
23-12-2018 10:00 |
Kampionati U9/A |
|
Durresi Ri U9 |
2 - 3 |
Besa U9 |
24-11-2018 14:00 |
Kampionati U9/A |
|
D04 U9 |
4 - 2 |
Durresi Ri U9 |
17-11-2018 13:00 |
Kampionati U9/A |
|
Durresi Ri U9 |
3 - 3 |
Sporting Durres U9 |
11-11-2018 14:00 |
Kampionati U9/A |
|
Besa U11 |
0 - 4 |
Durresi Ri U11/A |
02-06-2018 17:00 |
U11 Play-Off |
|
Arena Shijak U11/A |
4 - 7 |
Durresi Ri U11/A |
26-05-2018 12:00 |
Kampionati U11/B Faza e dyte |
|
Durresi Ri U11/A |
1 - 4 |
Adriatik Sport U11 |
20-05-2018 09:00 |
Kampionati U11/B Faza e dyte |
|
D04 U11-A |
2 - 3 |
Durresi Ri U11/A |
12-05-2018 14:00 |
Kampionati U11/B Faza e dyte |
|
Juvenilia U11 |
4 - 1 |
Durresi Ri U11/A |
28-04-2018 16:00 |
Kampionati U11/B Faza e dyte |
|
Teuta U11-B |
0 - 6 |
Durresi Ri U11/A |
21-04-2018 13:00 |
Kampionati U11/B Faza e dyte |
|
Durresi Ri U11/A |
0 - 8 |
Besa U11/A |
15-04-2018 10:00 |
Kampionati U11/B Faza e dyte |
|
Besa U11/G Vajza |
0 - 8 |
Durresi Ri U11/A |
07-04-2018 11:00 |
Kampionati U11/B Faza e dyte |
|
Durresi Ri U11/A |
0 - 3 |
Olimpiku-Durres U11 |
31-03-2018 18:00 |
Kampionati U11/B Faza e dyte |
|
Durresi Ri U11/A |
0 - 3 |
Adriatik Sport U11 |
03-03-2018 13:00 |
Kampionati U11/B |
|
Besa U11 |
5 - 1 |
Sukth U11 A |
11-03-2017 14:00 |
Kampionati U11/A FAZA E DYTE |
|
Sukth U11 A |
2 - 3 |
Teuta U11-E |
24-12-2016 12:00 |
Kampionati U11/A |