|
AF Elbasani |
0 - 0 |
Erzeni |
22-12-2023 10:00 |
Kategoria e Pare U17 |
|
Erzeni |
2 - 2 |
Vora |
16-12-2023 10:00 |
Kategoria e Pare U17 |
|
Erzeni |
2 - 3 |
Shënkolli |
02-12-2023 10:00 |
Kategoria e Pare U17 |
|
Erzeni |
2 - 0 |
Pogradeci |
18-11-2023 11:00 |
Kategoria e Pare U17 |
|
Internacional Tirana |
1 - 4 |
Erzeni |
28-10-2023 10:00 |
Kategoria e Pare U17 |
|
Erzeni |
2 - 2 |
Triumph |
22-10-2023 10:00 |
Kategoria e Pare U17 |
|
Pogradeci U15/A |
0 - 2 |
Erzeni U17 |
12-07-2023 10:30 |
Play-off Rajonale U15 22/23 |
|
Juvenilia A |
0 - 6 |
Erzeni U17 |
14-06-2023 19:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Play Off |
|
Juvenilia A |
6 - 1 |
Shqiponja e Agimit |
10-06-2023 17:30 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Play Off |
|
Juvenilia A |
5 - 0 |
Egnatia U15 |
27-05-2023 12:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Gr-A Faza e Dyte |
|
Juvenilia A |
0 - 0 |
Sporting Durres |
30-04-2023 15:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Gr-A Faza e Dyte |
|
Juvenilia A |
0 - 0 |
Durresi 11 |
18-03-2023 15:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Gr-A Faza e Dyte |
|
Juvenilia U15 |
0 - 2 |
Teuta U15 |
03-12-2022 15:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Gr-A |
|
AF Golemi U15 |
0 - 5 |
Juvenilia U15 |
27-11-2022 13:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Gr-A |
|
Juvenilia U15 |
1 - 1 |
Durresi 11 U15 |
29-10-2022 10:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Gr-A |
|
Teuta U13/C |
1 - 2 |
Shqiponja AG U13 |
13-06-2020 10:00 |
Kampionati U13/A FAZA E DYTE |
|
Shqiponja AG U13 |
1 - 4 |
Teuta U13 |
06-06-2020 09:00 |
Kampionati U13/A FAZA E DYTE |
|
Kastrioti U13 |
0 - 3 |
Shqiponja AG U13 |
07-03-2020 11:00 |
Kampionati U13/A FAZA E DYTE |
|
Shqiponja AG U13 |
2 - 3 |
Shqiponjat 2017 U13 |
22-02-2020 10:00 |
Kampionati U13/A FAZA E DYTE |
|
Shqiponja AG U13 |
2 - 1 |
Juvenilia U13 |
09-02-2020 12:00 |
Kampionati U13/A |
|
Djemte e Detit U13-B |
2 - 7 |
Shqiponja AG U13 |
02-02-2020 12:00 |
Kampionati U13/A |
|
Shqiponja AG U13 |
1 - 5 |
Besa u13 |
26-01-2020 10:00 |
Kampionati U13/A |
|
Shqiponja AG U13 |
4 - 0 |
Adriatiku-2012 U13 |
13-12-2019 17:00 |
Kampionati U13/A |
|
Teuta U13/C |
2 - 0 |
Shqiponja AG U13 |
24-11-2019 12:00 |
Kampionati U13/A |
|
Shqiponja AG U13 |
3 - 2 |
Teuta U13 |
18-11-2019 15:00 |
Kampionati U13/A |
|
Kastrioti U13 |
2 - 14 |
Shqiponja AG U13 |
09-11-2019 10:00 |
Kampionati U13/A |
|
Shqiponja AG U13 |
7 - 1 |
Shqiponjat 2017 U13 |
02-11-2019 10:00 |
Kampionati U13/A |
|
Sporting Durres U11 |
5 - 2 |
Shqiponja Agimit U11 |
02-06-2019 11:00 |
Kampionati U11/A FAZA E DYTE |
|
Teuta U11-A |
11 - 1 |
Shqiponja Agimit U11 |
19-05-2019 09:00 |
Kampionati U11/A FAZA E DYTE |
|
Shqiponja Agimit U11 |
4 - 1 |
Teuta U11 |
11-05-2019 16:00 |
Kampionati U11/A FAZA E DYTE |
|
Shqiponjat 2017 U11 |
6 - 3 |
Shqiponja Agimit U11 |
06-04-2019 15:00 |
Kampionati U11/A FAZA E DYTE |
|
D04 U11 |
6 - 0 |
Shqiponja Agimit U11 |
24-03-2019 12:00 |
Kampionati U11/A FAZA E DYTE |
|
Teuta U11-A |
10 - 3 |
Shqiponja Agimit U11 |
23-12-2018 12:00 |
Kampionati U11/A |
|
Shqiponja Agimit U11 |
3 - 0 |
Golemi KFC U11 |
02-12-2018 09:00 |
Kampionati U11/A |
|
Olimpiku-Durres U11 |
7 - 0 |
Shqiponja Agimit U11 |
25-11-2018 09:00 |
Kampionati U11/A |
|
Shqiponjat 2017 U11 |
12 - 6 |
Shqiponja Agimit U11 |
17-11-2018 15:30 |
Kampionati U11/A |
|
Shqiponja Agimit U11 |
4 - 9 |
Besa U11 |
11-11-2018 10:00 |
Kampionati U11/A |
|
D04 U11 |
4 - 1 |
Shqiponja Agimit U11 |
04-11-2018 09:00 |
Kampionati U11/A |
|
Juvenilia U11 |
5 - 4 |
Shqiponja U11 |
02-06-2018 18:00 |
U11 Play-Off |
|
Teuta/1 U11 |
2 - 2 |
Shqiponja U11 |
19-05-2018 12:00 |
Kampionati U11/A Faza e dyte |
|
Shqiponja U11 |
4 - 0 |
Besa U11/G |
12-05-2018 10:00 |
Kampionati U11/A Faza e dyte |
|
Besa U11 |
7 - 1 |
Shqiponja U11 |
06-05-2018 11:00 |
Kampionati U11/A Faza e dyte |
|
Shqiponja U11 |
1 - 7 |
Arena Shijak U11 |
28-04-2018 11:00 |
Kampionati U11/A Faza e dyte |
|
Shqiponja U11 |
6 - 2 |
Teuta U11-C |
22-04-2018 12:00 |
Kampionati U11/A Faza e dyte |
|
Koral Sport U11 |
1 - 7 |
Shqiponja U11 |
14-04-2018 12:00 |
Kampionati U11/A Faza e dyte |
|
Shqiponja U11 |
3 - 4 |
D04 U11 |
07-04-2018 14:00 |
Kampionati U11/A Faza e dyte |
|
Durresi Ri U11 |
1 - 4 |
Shqiponja U11 |
01-04-2018 11:00 |
Kampionati U11/A Faza e dyte |
|
Shqiponja U11 |
8 - 3 |
Erzeni U11-A |
22-03-2018 13:00 |
Kampionati U11/A Faza e dyte |
|
Teuta/1 U11 |
2 - 1 |
Shqiponja U11 |
03-03-2018 13:00 |
Kampionati U11/A |
|
Shqiponja U11 |
0 - 5 |
Arena Shijak U11 |
11-02-2018 12:00 |
Kampionati U11/A |
|
Shqiponja U11 |
7 - 1 |
Teuta U11-C |
23-12-2017 10:00 |
Kampionati U11/A |
|
Koral Sport U11 |
1 - 1 |
Shqiponja U11 |
16-12-2017 14:00 |
Kampionati U11/A |
|
Durresi Ri U11 |
3 - 2 |
Shqiponja U11 |
26-11-2017 10:00 |
Kampionati U11/A |
|
Teuta U11-E |
3 - 3 |
Juvenilia U11/A |
11-03-2017 15:00 |
Kampionati U11/A FAZA E DYTE |
|
Teuta U11 |
4 - 4 |
Juvenilia U11/A |
11-12-2016 10:00 |
Kampionati U11/A |
|
Sukth U11 A |
0 - 3 |
Juvenilia U11/A |
02-12-2016 15:00 |
Kampionati U11/A |
|
Juvenilia U11/A |
0 - 4 |
Besa U11 |
29-11-2016 12:00 |
Kampionati U11/A |
|
D04 U11 |
4 - 1 |
Juvenilia U11/A |
05-11-2016 12:00 |
Kampionati U11/A |