|
Durresi 11 |
6 - 0 |
Djemtë e Detit F |
10-06-2023 16:30 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Play Off |
|
Djemtë e Detit F |
7 - 1 |
Olimpiku U9 |
27-05-2023 13:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Gr-B Faza e Dyte |
|
Djemtë e Detit F |
4 - 1 |
Juvenilia A |
08-04-2023 15:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Gr-B Faza e Dyte |
|
Vllaznimi U15 |
0 - 1 |
Djemte e Detit U15 |
03-12-2022 16:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Gr-B |
|
Djemte e Detit U15 |
4 - 0 |
Juvenilia U15-A |
28-11-2022 10:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Gr-B |
|
Djemte e Detit U15 |
4 - 1 |
Djemte e Detit U15-B |
13-11-2022 18:30 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Gr-B |
|
Djemte e Detit U15 |
5 - 0 |
Koral Sport U15 |
30-10-2022 17:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Gr-B |
|
AF Sukth |
1 - 2 |
Besa Elite Academy |
05-06-2021 12:00 |
U13 Grupi A |
|
Teuta |
3 - 5 |
AF Sukth |
29-05-2021 11:00 |
U13 Grupi A |
|
AF Sukth |
3 - 2 |
Shqiponja e Agimit |
23-05-2021 12:00 |
U13 Grupi A |
|
Arena Shijak U13 |
3 - 2 |
AF Sukth |
16-05-2021 10:00 |
U13 Grupi A |
|
AF Sukth |
1 - 2 |
Juvenilia A |
02-05-2021 12:00 |
U13 Grupi A |
|
Koral Sport |
3 - 1 |
AF Sukth |
18-04-2021 10:00 |
U13 Grupi A |
|
AF Sukth |
1 - 3 |
Durresi 11 |
11-04-2021 10:00 |
U13 Grupi A |
|
D04 |
5 - 0 |
AF Sukth |
04-04-2021 10:00 |
U13 Grupi A |
|
Juvenilia A |
3 - 0 |
AF Sukth |
14-03-2021 14:00 |
U13 Grupi A |
|
AF Sukth |
1 - 4 |
Teuta |
07-03-2021 09:00 |
U13 Grupi A |
|
AF Sukth |
0 - 2 |
Arena Shijak U13 |
20-02-2021 15:00 |
U13 Grupi A |
|
AF Sukth |
1 - 3 |
D04 |
13-12-2020 13:00 |
U13 Grupi A |
|
Besa Elite Academy |
9 - 3 |
AF Sukth |
05-12-2020 11:00 |
U13 Grupi A |
|
Durresi Ri U13 |
1 - 1 |
Adriatik Sport U13 |
22-02-2020 13:00 |
Kampionati U13/B FAZA E DYTE |
|
Durresi Ri U13 |
3 - 3 |
Sporting Durres U13 |
09-02-2020 10:00 |
Kampionati U13/B |
|
Egnatia U13 |
1 - 4 |
Durresi Ri U13 |
02-02-2020 12:00 |
Kampionati U13/B |
|
Durresi Ri U13 |
3 - 1 |
Besa U13/A |
26-01-2020 14:00 |
Kampionati U13/B |
|
Durresi Ri U13 |
3 - 0 |
Erzeni U13 |
15-12-2019 13:00 |
Kampionati U13/B |
|
Teuta U13/D |
0 - 1 |
Durresi Ri U13 |
22-11-2019 16:00 |
Kampionati U13/B |
|
Durresi Ri U13 |
3 - 0 |
Teuta U13/A |
17-11-2019 11:00 |
Kampionati U13/B |
|
Shqiponjat 2017 13/A |
2 - 8 |
Durresi Ri U13 |
09-11-2019 13:00 |
Kampionati U13/B |
|
Durresi Ri U13 |
7 - 0 |
Adriatik Sport U13 |
03-11-2019 09:00 |
Kampionati U13/B |
|
Durresi Ri U13 |
2 - 1 |
Shqiponja AG U13 |
01-06-2019 13:00 |
Kampionati U13/A FAZA E DYTE |
|
Egnatia U13 |
2 - 5 |
Durresi Ri U13 |
27-05-2019 16:00 |
Kampionati U13/A FAZA E DYTE |
|
D04 U13 |
2 - 1 |
Durresi Ri U13 |
11-05-2019 13:00 |
Kampionati U13/A FAZA E DYTE |
|
Besa u13 |
3 - 3 |
Durresi Ri U13 |
21-04-2019 14:00 |
Kampionati U13/A FAZA E DYTE |
|
Durresi Ri U13 |
3 - 0 |
Koral Sport U13 |
13-04-2019 09:00 |
Kampionati U13/A FAZA E DYTE |
|
Teuta U13/A |
0 - 3 |
Durresi Ri U13 |
06-04-2019 11:00 |
Kampionati U13/A FAZA E DYTE |
|
Durresi Ri U13 |
4 - 2 |
Juvenilia U13 |
31-03-2019 09:00 |
Kampionati U13/A FAZA E DYTE |
|
D04 U13 |
1 - 1 |
Durresi Ri U13 |
16-02-2019 11:00 |
Kampionati U13/A |
|
Egnatia U13 |
2 - 3 |
Durresi Ri U13 |
09-02-2019 16:00 |
Kampionati U13/A |
|
Durresi Ri U13 |
1 - 0 |
Shqiponjat 2017 U13 |
22-12-2018 12:00 |
Kampionati U13/A |
|
Durresi Ri U13 |
0 - 0 |
Shqiponja AG U13 |
09-12-2018 13:00 |
Kampionati U13/A |
|
Durresi Ri U13 |
4 - 3 |
Koral Sport U13 |
24-11-2018 13:00 |
Kampionati U13/A |
|
Teuta U13/A |
0 - 4 |
Durresi Ri U13 |
18-11-2018 14:00 |
Kampionati U13/A |
|
Besa U11 |
5 - 1 |
Sukth U11 A |
11-03-2017 14:00 |
Kampionati U11/A FAZA E DYTE |
|
Sukth U11 A |
2 - 3 |
Teuta U11-E |
24-12-2016 12:00 |
Kampionati U11/A |
|
Besa U11 |
6 - 0 |
Sukth U11 A |
19-11-2016 13:00 |
Kampionati U11/A |