|
JATA MARKET |
0 - 3 |
Al-Ar |
19-02-2024 21:00 |
FSHF Sunday League Grupi B |
|
Al-Ar |
0 - 0 |
JU AR PLAST |
12-02-2024 20:00 |
FSHF Sunday League Grupi B |
|
FC Confucius |
1 - 3 |
Al-Ar |
05-02-2024 20:00 |
FSHF Sunday League Grupi B |
|
Al-Ar |
0 - 3 |
Gaia Triumph |
30-01-2024 21:00 |
FSHF Sunday League Grupi B |
|
FC Dajti |
1 - 0 |
Al-Ar |
17-01-2024 21:00 |
FSHF Sunday League Grupi B |
|
Al-Ar |
0 - 1 |
ALBAMER |
12-12-2023 21:00 |
FSHF Sunday League Grupi B |
|
COCA COLA TEPELENA |
1 - 2 |
Al-Ar |
04-12-2023 21:00 |
FSHF Sunday League Grupi B |
|
Al-Ar |
2 - 0 |
Futura Dent |
30-11-2023 21:00 |
FSHF Sunday League Grupi B |
|
Kastriotet |
1 - 0 |
Al-Ar |
21-11-2023 21:00 |
FSHF Sunday League Grupi B |
|
Al-Ar |
0 - 1 |
ANTIGONEAN |
07-11-2023 22:00 |
FSHF Sunday League Grupi B |
|
Friends Team |
2 - 4 |
Al-Ar |
23-10-2023 21:00 |
FSHF Sunday League Grupi B |
|
Al-Ar |
3 - 1 |
ROAMEL |
18-10-2023 21:00 |
FSHF Sunday League Grupi B |
|
FC Parku |
1 - 4 |
Al-Ar |
09-10-2023 21:00 |
FSHF Sunday League Grupi B |
|
Al-Ar |
2 - 0 |
North Gate |
03-10-2023 22:00 |
FSHF Sunday League Grupi B |
|
Alesio |
4 - 2 |
Kismeti |
08-02-2024 20:00 |
Kupa Kategoria 2-te 5x5 Durres |
|
Amigos |
4 - 6 |
Alesio |
26-01-2024 19:00 |
Kampionati 5x5 Durrës |
|
Alesio |
3 - 4 |
Bujari |
15-01-2024 19:00 |
Kampionati 5x5 Durrës |
|
Leon MFC |
3 - 5 |
Alesio |
11-01-2024 19:00 |
Kampionati 5x5 Durrës |
|
Alesio |
3 - 4 |
KKD |
18-12-2023 20:00 |
Kampionati 5x5 Durrës |
|
Sallmani SC |
3 - 2 |
Alesio |
14-12-2023 19:00 |
Kampionati 5x5 Durrës |
|
Alesio |
6 - 2 |
Santal MFC |
08-12-2023 19:00 |
Kampionati 5x5 Durrës |
|
Kismeti |
4 - 4 |
Alesio |
01-12-2023 20:00 |
Kampionati 5x5 Durrës |
|
L15 |
1 - 9 |
Alesio |
23-11-2023 19:00 |
Kampionati 5x5 Durrës |
|
Alesio |
16 - 4 |
AED |
16-11-2023 19:00 |
Kampionati 5x5 Durrës |
|
FJT Auto |
5 - 6 |
Alesio |
09-11-2023 21:00 |
Kampionati 5x5 Durrës |
|
Alesio |
7 - 2 |
Veneta MFC |
30-10-2023 20:00 |
Kampionati 5x5 Durrës |
|
Art-Inox |
4 - 2 |
Alesio |
26-10-2023 21:00 |
Kampionati 5x5 Durrës |
|
Alesio |
5 - 2 |
Edarte |
16-10-2023 19:00 |
Kampionati 5x5 Durrës |
|
Al-Ar |
0 - 3 |
VILA-L MFC |
01-05-2023 21:00 |
Sunday League-FSHF 2023 Play-off Kampion |
|
AF Dajti |
0 - 0 |
Al-Ar |
21-03-2023 20:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi B |
|
Al-Ar |
3 - 1 |
SECURITY OKTAPUS |
15-03-2023 21:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi B |
|
NOVA |
5 - 0 |
Al-Ar |
10-03-2023 22:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi B |
|
ATS |
2 - 1 |
Al-Ar |
24-02-2023 21:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi B |
|
Al-Ar |
1 - 2 |
Friends Team |
09-02-2023 21:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi B |
|
PRIMO MFC |
0 - 1 |
Al-Ar |
29-01-2023 20:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi B |
|
ECO EMPIRE |
0 - 2 |
Al-Ar |
30-11-2022 22:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi B |
|
Al-Ar |
3 - 0 |
Kastriotet |
09-11-2022 21:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi B |
|
FC Confucius |
0 - 2 |
Al-Ar |
04-11-2022 22:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi B |
|
Al-Ar |
2 - 1 |
Enco Al |
28-10-2022 20:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi B |
|
HOMELAND PATRIOTS |
1 - 2 |
Al-Ar |
19-10-2022 21:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi B |
|
ALBAMER |
0 - 1 |
Al-Ar |
24-01-2023 21:00 |
Kupa FSHF 9x9 22/23 paraeleminator |
|
COCA COLA TEPELENA |
0 - 5 |
Al-Ar |
07-12-2022 21:00 |
Kupa FSHF 9x9 22/23 paraeleminator |
|
Pogradeci |
2 - 0 |
Besa |
13-10-2021 13:30 |
Kupa Grupi B 1/16 21/22 |
|
Besa |
1 - 0 |
Pogradeci |
22-09-2021 14:00 |
Kupa Grupi B 1/16 21/22 |
|
Burreli |
5 - 1 |
Besa |
02-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besa |
1 - 1 |
Korabi |
25-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besa |
2 - 1 |
Turbina |
11-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besa |
2 - 5 |
FK Elbasani |
29-04-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Apolonia |
3 - 1 |
Besa |
24-04-2021 13:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Besa |
2 - 1 |
Skënderbeu |
18-04-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Besa |
5 - 2 |
Pogradeci |
14-04-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Teuta |
3 - 1 |
Besa |
10-04-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Besa |
0 - 0 |
Football Republic |
04-04-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Flamurtari |
2 - 1 |
Besa |
31-03-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Besa |
1 - 2 |
Akademia Futbollit |
27-03-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Besa |
0 - 1 |
Apolonia |
20-03-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Akademia Futbollit |
0 - 1 |
Besa |
13-03-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Besa |
4 - 2 |
FK Elbasani |
07-03-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Football Republic |
5 - 1 |
Besa |
03-03-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Besa |
1 - 1 |
Skënderbeu |
27-02-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Flamurtari |
2 - 0 |
Besa |
20-02-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Butrinti |
1 - 3 |
Besa |
06-02-2021 11:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Besa |
2 - 1 |
Teuta |
30-01-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Pogradeci |
1 - 2 |
Besa |
24-12-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Apolonia |
3 - 3 |
Besa |
20-12-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Besa |
2 - 1 |
Football Republic |
29-11-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Skënderbeu |
1 - 1 |
Besa |
25-11-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Besa |
2 - 1 |
Flamurtari |
21-11-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Besa |
1 - 0 |
Butrinti |
14-11-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Teuta |
3 - 1 |
Besa |
07-11-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Besa |
1 - 0 |
Pogradeci |
01-11-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Besa |
2 - 3 |
Laçi |
14-01-2021 12:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 20/21 |
|
Besa |
0 - 0 |
Pogradeci |
10-01-2021 12:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 20/21 |
|
Besa |
0 - 1 |
Lushnja |
22-12-2019 13:30 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
FK Elbasani |
1 - 3 |
Besa |
16-12-2019 13:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Besa |
1 - 2 |
Teuta |
08-12-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Besa |
1 - 2 |
Akademia Futbollit |
24-11-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
FK Elbasani |
2 - 0 |
Besa |
10-11-2019 12:30 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Besa |
1 - 1 |
Apolonia |
03-11-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
KS Luftëtari |
2 - 0 |
Besa |
26-10-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Besa |
0 - 1 |
Flamurtari |
20-10-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Shkëndija Tiranë |
3 - 1 |
Besa |
06-10-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Besa |
1 - 2 |
Skënderbeu |
29-09-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Pogradeci |
1 - 0 |
Besa |
22-09-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Teuta |
4 - 0 |
Besa |
15-09-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Bylis |
4 - 0 |
Besa |
19-05-2019 16:00 |
Kat.Pare B Play-off |
|
Besa |
2 - 3 |
Oriku |
11-05-2019 16:00 |
Kat.Pare B Play-off |
|
Lushnja |
1 - 1 |
Besa |
27-04-2019 16:00 |
Kat.Pare B Play-off |
|
Shkëndija Tiranë |
4 - 2 |
Besa |
18-05-2019 12:00 |
Play-Off Superiore U-19 18/19 |
|
Besa |
0 - 1 |
Dinamo City |
05-05-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Besa |
1 - 2 |
Teuta |
21-04-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Flamurtari |
2 - 0 |
Besa |
14-04-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Besa |
1 - 2 |
Skënderbeu |
10-04-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Pogradeci |
2 - 2 |
Besa |
07-04-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Besa |
3 - 1 |
FK Elbasani |
30-03-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Besa |
1 - 2 |
Shkëndija Dr. |
17-03-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Besa |
3 - 3 |
Shkëndija Dr. |
09-12-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 18/19 |
|
KS Luftëtari |
0 - 1 |
Besa |
02-12-2018 11:00 |
U-17 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Pogradeci |
1 - 0 |
Besa |
11-11-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Besa |
1 - 1 |
Skënderbeu |
28-10-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Besa |
4 - 0 |
Dinamo City |
21-10-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Pepa |
0 - 3 |
Besa |
07-10-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Besa |
0 - 0 |
Pogradeci |
02-09-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Besa |
1 - 0 |
Teuta |
03-03-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Skënderbeu |
4 - 0 |
Besa |
24-02-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Dinamo City |
2 - 0 |
Besa |
17-02-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Besa |
4 - 0 |
Tomori |
10-02-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 18/19 |
|
FK Elbasani |
1 - 1 |
Besa |
16-12-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Teuta |
2 - 0 |
Besa |
04-11-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Besa |
5 - 0 |
FK Elbasani |
30-09-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Shkëndija Dr. |
0 - 1 |
Besa |
23-09-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Besa |
4 - 0 |
KS Luftëtari |
16-09-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Flamurtari |
3 - 0 |
Besa |
09-09-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Besa |
2 - 0 |
Turbina |
23-02-2019 14:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
Besa |
3 - 2 |
Egnatia |
09-02-2019 14:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
Skënderbeu |
2 - 1 |
Besa |
20-01-2019 10:00 |
Kupa U-17 Grupi B |
|
FK Kamza |
2 - 2 |
Besa |
26-09-2018 15:30 |
Kupa Grupi A 1/16 18/19 |
|
Perf.Rajonale Fier |
1 - 1 |
Perf.Rajonale Durres |
29-06-2018 16:30 |
Kam.Perfaqesueseve Rajonale U-17 17/18 |
|
Perf.Rajonale Korce |
2 - 3 |
Perf.Rajonale Durres |
26-06-2018 17:00 |
Kam.Perfaqesueseve Rajonale U-17 17/18 |
|
Perf.Rajonale Tirane |
6 - 0 |
Perf.Rajonale Durres |
23-06-2018 18:30 |
Kam.Perfaqesueseve Rajonale U-17 17/18 |
|
Perf.Rajonale Elbasan |
0 - 0 |
Perf.Rajonale Durres |
19-06-2018 18:00 |
Kam.Perfaqesueseve Rajonale U-17 17/18 |
|
Perf.Rajonale Durres |
0 - 1 |
Perf.Rajonale Shkoder U15 , 2023 |
15-06-2018 19:30 |
Kam.Perfaqesueseve Rajonale U-17 17/18 |
|
Vllaznia |
1 - 3 |
Besa |
29-05-2018 17:00 |
Play-Off Superiore U-17 17/18 |
|
Tirana |
0 - 0 |
Besa |
23-05-2018 17:00 |
Play-Off Superiore U-17 17/18 |
|
Besa |
1 - 2 |
Dinamo City |
20-05-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 17/18 |
|
KS Luftëtari |
3 - 0 |
Besa |
13-05-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Teuta |
2 - 1 |
Besa |
16-05-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Dinamo City |
0 - 1 |
Besa |
06-05-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Besa |
3 - 0 |
FK Elbasani |
29-04-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
KS Luftëtari |
1 - 3 |
Shkëndija Dr. |
22-04-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Besa |
5 - 1 |
Pogradeci |
15-04-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
FK Elbasani |
1 - 3 |
Besa |
08-04-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Besa |
3 - 1 |
AF Dinamo |
01-04-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
FK Elbasani |
1 - 1 |
Besa |
24-03-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Besa |
2 - 1 |
Skënderbeu |
18-03-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Besa |
3 - 1 |
KS Luftëtari |
04-03-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
AF Dinamo |
1 - 5 |
Besa |
25-02-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Besa |
5 - 0 |
Flamurtari |
18-02-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Besa |
4 - 0 |
Pogradeci |
17-12-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Dinamo City |
0 - 1 |
Besa |
09-12-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Besa |
4 - 0 |
FK Elbasani |
26-11-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Skënderbeu |
1 - 2 |
Besa |
19-11-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Besa |
1 - 0 |
Teuta |
12-11-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
KS Luftëtari |
1 - 0 |
Besa |
05-11-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Besa |
2 - 1 |
AF Dinamo |
29-10-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Flamurtari |
2 - 2 |
Besa |
22-10-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Besa |
2 - 0 |
Shkëndija Dr. |
15-10-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Besa |
1 - 1 |
Dinamo City |
24-09-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Skënderbeu |
0 - 1 |
Besa |
28-01-2018 10:00 |
Kupa e Shqiperise U-17 B |
|
Besa |
2 - 1 |
Shkëndija Dr. |
21-01-2018 14:00 |
Kupa e Shqiperise U-17 B |
|
Besa |
0 - 1 |
Shkëndija Dr. |
21-05-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Dinamo City |
1 - 4 |
Besa |
30-04-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Lushnja |
0 - 2 |
Besa |
23-04-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Besa |
0 - 1 |
FK Elbasani |
15-04-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Flamurtari |
2 - 1 |
Besa |
09-04-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Besa |
0 - 5 |
Teuta |
02-04-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
AF Dinamo |
1 - 0 |
Besa |
29-03-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Lushnja |
1 - 1 |
Besa |
20-03-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Besa |
1 - 0 |
Pogradeci |
12-03-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Besa |
2 - 1 |
Skënderbeu |
26-02-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
FK Elbasani |
0 - 1 |
Besa |
19-02-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Besa |
3 - 4 |
AF Dinamo |
12-02-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Besa |
1 - 2 |
Teuta |
21-12-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Dinamo City |
2 - 0 |
Besa |
11-12-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Besa |
0 - 4 |
Flamurtari |
03-12-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Pogradeci |
1 - 0 |
Besa |
20-11-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Skënderbeu |
3 - 0 |
Besa |
30-10-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Besa |
1 - 0 |
FK Elbasani |
23-10-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
AF Dinamo |
3 - 0 |
Besa |
16-10-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Teuta |
2 - 2 |
Besa |
12-10-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 16/17 |
|
Besa u15 |
2 - 0 |
Horizonti U15/a |
23-04-2016 15:30 |
Kampionati U15/B FAZA E DYTE |
|
Horizonti U15/a |
0 - 2 |
Teuta U15 |
02-04-2016 11:00 |
Kampionati U15/B FAZA E DYTE |
|
Krasniqi U15 |
4 - 3 |
Horizonti U15/a |
26-03-2016 09:00 |
Kampionati U15/B FAZA E DYTE |
|
Horizonti U15/a |
0 - 3 |
Djemte e Detit U15 |
19-03-2016 14:30 |
Kampionati U15/B FAZA E DYTE |
|
Horizonti U15/a |
0 - 2 |
Luzi "2008" u15 |
05-03-2016 15:00 |
Kampionati U15/B FAZA E DYTE |
|
Horizonti U15/a |
5 - 1 |
Adriatik Sport U15 A |
20-02-2016 14:30 |
Kampionati U15/B 15/16 |