|
Durresi 11 |
3 - 4 |
Scutari |
30-06-2023 10:00 |
Play-off Rajonale U15 22/23 |
|
Teuta |
2 - 0 |
Durresi 11 |
14-06-2023 17:30 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Play Off |
|
Durresi 11 |
6 - 0 |
Djemtë e Detit F |
10-06-2023 16:30 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Play Off |
|
Sporting Durres |
3 - 8 |
Durresi 11 |
28-05-2023 10:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Gr-A Faza e Dyte |
|
Adriatiku 2012 |
0 - 8 |
Durresi 11 |
23-04-2023 16:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Gr-A Faza e Dyte |
|
Juvenilia A |
0 - 0 |
Durresi 11 |
18-03-2023 15:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Gr-A Faza e Dyte |
|
Durresi 11 U15 |
2 - 0 |
AF Golemi U15 |
17-12-2022 13:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Gr-A |
|
Adriatiku-2012 U15 |
0 - 4 |
Durresi 11 U15 |
11-12-2022 14:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Gr-A |
|
Besa Elite U15 |
1 - 6 |
Durresi 11 U15 |
26-11-2022 11:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Gr-A |
|
Juvenilia U15 |
1 - 1 |
Durresi 11 U15 |
29-10-2022 10:00 |
Kategoria 2-te Rajonale Durres U15 Gr-A |
|
Besa Elite Academy |
1 - 0 |
Durresi 11 |
15-06-2021 17:00 |
U13 Play-Off |
|
Durresi 11 |
2 - 0 |
Besa Elite U13 |
12-06-2021 13:00 |
U13 Play-Off |
|
Durresi 11 |
1 - 3 |
D04 |
22-05-2021 14:00 |
U13 Grupi A |
|
Durresi 11 |
2 - 1 |
Teuta |
08-05-2021 10:00 |
U13 Grupi A |
|
Shqiponja e Agimit |
0 - 3 |
Durresi 11 |
02-05-2021 10:00 |
U13 Grupi A |
|
Durresi 11 |
0 - 0 |
Arena Shijak U13 |
17-04-2021 12:00 |
U13 Grupi A |
|
AF Sukth |
1 - 3 |
Durresi 11 |
11-04-2021 10:00 |
U13 Grupi A |
|
Durresi 11 |
0 - 1 |
Juvenilia A |
05-04-2021 16:00 |
U13 Grupi A |
|
Koral Sport |
0 - 0 |
Durresi 11 |
27-03-2021 11:00 |
U13 Grupi A |
|
Juvenilia A |
1 - 0 |
Durresi 11 |
13-12-2020 15:00 |
U13 Grupi A |
|
Durresi 11 |
0 - 0 |
Koral Sport |
06-12-2020 09:00 |
U13 Grupi A |
|
Durresi 11 U13 |
11 - 0 |
Teuta U13/E |
18-06-2020 09:00 |
Kampionati U13/C FAZA E DYTE |
|
Teuta U13/F |
0 - 5 |
Durresi 11 U13 |
13-06-2020 11:00 |
Kampionati U13/C FAZA E DYTE |
|
Durresi 11 U13 |
6 - 0 |
Djemt e Detit U13-A |
23-02-2020 14:00 |
Kampionati U13/C FAZA E DYTE |
|
Teuta U13/B |
2 - 3 |
Durresi 11 U13 |
09-02-2020 09:00 |
Kampionati U13/C |
|
Arena Shijak U13 |
4 - 3 |
Durresi 11 U13 |
01-02-2020 09:00 |
Kampionati U13/C |
|
Durresi 11 U13 |
8 - 1 |
Teuta U13/E |
14-12-2019 11:00 |
Kampionati U13/C |
|
Teuta U13/F |
0 - 9 |
Durresi 11 U13 |
26-11-2019 16:00 |
Kampionati U13/C |
|
Durresi 11 U13 |
8 - 1 |
Luzi 2008 U13 |
17-11-2019 10:00 |
Kampionati U13/C |
|
Koral Sport U13 |
4 - 2 |
Durresi 11 U13 |
09-11-2019 13:00 |
Kampionati U13/C |
|
Durresi 11 U13 |
10 - 0 |
Djemt e Detit U13-A |
03-11-2019 15:00 |
Kampionati U13/C |
|
Olimpiku Durres |
2 - 4 |
Teuta U9-B |
26-02-2017 13:00 |
Kampionati U9 |
|
Besa U9/A |
3 - 2 |
Teuta U9-B |
18-02-2017 10:00 |
Kampionati U9 |
|
Teuta U9-B |
2 - 1 |
Besa U9 |
15-02-2017 18:00 |
Kampionati U9 |
|
Teuta U9-B |
3 - 1 |
Besa U9/G |
15-02-2017 16:00 |
Kampionati U9 |
|
Besa/1 U9 |
8 - 0 |
Teuta U9-B |
11-02-2017 11:00 |
Kampionati U9 |
|
Teuta U9-B |
2 - 2 |
Teuta U9-C |
23-12-2016 19:00 |
Kampionati U9 |
|
Teuta U9-B |
3 - 3 |
Sporting Durres U9 |
16-12-2016 18:00 |
Kampionati U9 |