|
Vora |
3 - 9 |
Korabi |
09-04-2024 13:00 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Egnatia |
3 - 2 |
Korabi |
19-12-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Apolonia |
2 - 0 |
Korabi |
13-12-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Korabi |
0 - 2 |
Partizani |
29-11-2023 13:30 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Korabi |
0 - 4 |
Vora |
14-11-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Vllaznia |
3 - 1 |
Korabi |
08-11-2023 12:00 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Erzeni |
3 - 1 |
Korabi |
25-10-2023 14:00 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Korabi |
8 - 4 |
Kukësi |
16-10-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
AF Elbasani |
1 - 3 |
Korabi |
11-10-2023 14:00 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Korabi |
2 - 1 |
Bylis |
16-12-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Besa |
0 - 1 |
Korabi |
10-12-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Korabi |
0 - 0 |
Luz i Vogël 2008 |
02-12-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Apolonia |
2 - 2 |
Korabi |
26-11-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Korabi |
4 - 0 |
Tomori |
22-11-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Lushnja |
0 - 0 |
Korabi |
11-11-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Korabi |
0 - 1 |
Flamurtari |
06-11-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Vora |
1 - 0 |
Korabi |
29-10-2023 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Korabi |
1 - 0 |
Burreli |
22-10-2023 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Luz i Vogël 2008 |
0 - 0 |
Korabi |
17-09-2023 16:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Korabi |
0 - 1 |
Apolonia |
13-09-2023 16:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Tomori |
0 - 0 |
Korabi |
02-09-2023 16:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Korabi |
5 - 4 |
Besa |
06-12-2023 13:00 |
Turi i Trete 1/16 |
|
Korabi |
4 - 0 |
Devolli |
18-10-2023 13:30 |
Turi i Dyte 1/32 |
|
Apolonia |
1 - 0 |
Korabi |
08-06-2023 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Tirana |
2 - 3 |
Korabi |
09-05-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Korabi |
1 - 3 |
Egnatia |
02-05-2023 11:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Teuta |
0 - 2 |
Korabi |
28-04-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Korabi |
1 - 0 |
Kukësi |
18-04-2023 13:30 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Dinamo City |
0 - 0 |
Korabi |
05-04-2023 11:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Korabi |
1 - 2 |
Partizani |
27-03-2023 12:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Korabi |
20-03-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Partizani |
1 - 0 |
Korabi |
13-03-2023 12:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Korabi |
4 - 0 |
Egnatia |
01-03-2023 12:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Kukësi |
4 - 1 |
Korabi |
22-02-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Bylis |
2 - 1 |
Korabi |
15-02-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Korabi |
2 - 0 |
Teuta |
08-02-2023 11:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Korabi |
1 - 1 |
Tirana |
23-01-2023 11:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Korabi |
1 - 3 |
Bylis |
24-12-2022 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
Korabi |
06-12-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Korabi |
1 - 0 |
Kukësi |
08-11-2022 11:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Teuta |
3 - 2 |
Korabi |
25-10-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Korabi |
0 - 6 |
Partizani |
19-10-2022 11:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Korabi |
04-10-2022 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Korabi |
3 - 3 |
Vllaznia |
20-09-2022 11:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Dinamo City |
1 - 2 |
Korabi |
13-09-2022 11:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Korabi |
1 - 0 |
Apolonia |
08-09-2022 11:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Erzeni |
2 - 1 |
Korabi |
04-06-2023 17:00 |
Abissnet Superiore Play-out |
|
Flamurtari |
1 - 2 |
Korabi |
28-05-2023 17:00 |
Play-off Kat e Pare 22/23 |
|
Korabi |
3 - 0 |
Besëlidhja |
18-05-2023 16:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tomori |
3 - 1 |
Korabi |
07-05-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Korabi |
0 - 0 |
Burreli |
23-04-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Skënderbeu |
2 - 0 |
Korabi |
15-04-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Korabi |
1 - 0 |
Oriku |
09-04-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Dinamo City |
1 - 0 |
Korabi |
03-04-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Korabi |
1 - 0 |
Tërbuni |
18-03-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Lushnja |
3 - 2 |
Korabi |
11-03-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Korabi |
1 - 0 |
Besa |
04-03-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Turbina |
1 - 0 |
Korabi |
25-02-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Korabi |
1 - 1 |
Flamurtari |
11-02-2023 12:30 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Apolonia |
1 - 1 |
Korabi |
06-02-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Besëlidhja |
0 - 1 |
Korabi |
28-01-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Korabi |
3 - 0 |
Tomori |
21-12-2022 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Burreli |
1 - 1 |
Korabi |
11-12-2022 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Oriku |
1 - 1 |
Korabi |
05-11-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Korabi |
2 - 2 |
Dinamo City |
31-10-2022 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tërbuni |
2 - 1 |
Korabi |
22-10-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Korabi |
4 - 1 |
Lushnja |
16-10-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Besa |
1 - 1 |
Korabi |
08-10-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Korabi |
2 - 1 |
Turbina |
01-10-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Korabi |
2 - 0 |
Luz i Vogël 2008 |
17-09-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Flamurtari |
1 - 1 |
Korabi |
10-09-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Partizani |
3 - 0 |
Korabi |
02-02-2023 13:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Korabi |
3 - 0 |
Besa |
12-10-2022 14:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Besa |
1 - 1 |
Korabi |
26-09-2022 15:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Akademia Futbollit |
2 - 0 |
Tirana |
07-05-2022 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Partizani |
3 - 3 |
Akademia Futbollit |
30-04-2022 16:30 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Akademia Futbollit |
3 - 0 |
Vllaznia |
27-04-2022 15:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Shkëndija Tiranë |
0 - 0 |
Akademia Futbollit |
23-04-2022 17:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Akademia Futbollit |
2 - 0 |
KF Shkodra |
18-04-2022 12:30 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Lushnja |
1 - 6 |
Akademia Futbollit |
12-04-2022 14:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Shënkolli |
2 - 3 |
Akademia Futbollit |
27-03-2022 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Akademia Futbollit |
2 - 2 |
Laçi |
20-03-2022 10:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Internacional Tirana |
0 - 1 |
Akademia Futbollit |
12-03-2022 14:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Akademia Futbollit |
3 - 0 |
KF Shkodra |
06-03-2022 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Partizani |
1 - 1 |
Akademia Futbollit |
26-02-2022 15:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Akademia Futbollit |
0 - 1 |
Laçi |
19-02-2022 13:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Lushnja |
1 - 2 |
Akademia Futbollit |
13-02-2022 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Akademia Futbollit |
0 - 2 |
Tirana |
05-02-2022 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Akademia Futbollit |
0 - 0 |
Shkëndija Tiranë |
30-01-2022 10:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Vllaznia |
3 - 2 |
Akademia Futbollit |
19-12-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Akademia Futbollit |
1 - 2 |
Internacional Tirana |
11-12-2021 17:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Shkëndija Tiranë |
1 - 3 |
Akademia Futbollit |
05-12-2021 15:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Tirana |
0 - 0 |
Akademia Futbollit |
01-12-2021 17:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Akademia Futbollit |
1 - 1 |
Shënkolli |
26-11-2021 18:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
KF Shkodra |
0 - 1 |
Akademia Futbollit |
21-11-2021 14:30 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Akademia Futbollit |
0 - 2 |
Partizani |
17-11-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Laçi |
1 - 0 |
Akademia Futbollit |
30-10-2021 10:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Akademia Futbollit |
5 - 1 |
Lushnja |
24-10-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Akademia Futbollit |
0 - 0 |
Vllaznia |
10-10-2021 14:30 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Internacional Tirana |
3 - 2 |
Akademia Futbollit |
03-10-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Shënkolli |
1 - 2 |
Akademia Futbollit |
19-09-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Football Republic |
1 - 1 |
Akademia Futbollit |
28-04-2021 16:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Akademia Futbollit |
4 - 0 |
Flamurtari |
24-04-2021 13:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Pogradeci |
3 - 1 |
Akademia Futbollit |
17-04-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Butrinti |
2 - 3 |
Akademia Futbollit |
14-04-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Akademia Futbollit |
2 - 1 |
FK Elbasani |
10-04-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Apolonia |
1 - 1 |
Akademia Futbollit |
04-04-2021 13:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Akademia Futbollit |
3 - 2 |
Skënderbeu |
31-03-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Besa |
1 - 2 |
Akademia Futbollit |
27-03-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Flamurtari |
1 - 0 |
Akademia Futbollit |
22-03-2021 13:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Akademia Futbollit |
0 - 1 |
Besa |
13-03-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Teuta |
4 - 4 |
Akademia Futbollit |
06-03-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Akademia Futbollit |
0 - 2 |
Pogradeci |
03-03-2021 13:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Apolonia |
3 - 0 |
Akademia Futbollit |
27-02-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Akademia Futbollit |
5 - 0 |
Butrinti |
13-02-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Akademia Futbollit |
1 - 1 |
FK Elbasani |
06-02-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Football Republic |
3 - 4 |
Akademia Futbollit |
31-01-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Akademia Futbollit |
3 - 1 |
Flamurtari |
20-12-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Besa |
1 - 1 |
Akademia Futbollit |
13-12-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Akademia Futbollit |
0 - 1 |
Teuta |
06-12-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Pogradeci |
1 - 1 |
Akademia Futbollit |
28-11-2020 13:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Akademia Futbollit |
1 - 1 |
Apolonia |
25-11-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Butrinti |
2 - 2 |
Akademia Futbollit |
22-11-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
FK Elbasani |
2 - 0 |
Akademia Futbollit |
15-11-2020 13:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Akademia Futbollit |
0 - 4 |
Football Republic |
07-11-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Vllaznia |
6 - 0 |
Akademia Futbollit |
15-03-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Akademia Futbollit |
0 - 5 |
Bylis |
17-01-2021 17:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Football Republic |
3 - 1 |
Akademia Futbollit |
17-11-2020 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Akademia Futbollit |
1 - 8 |
Kastrioti |
10-11-2020 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Akademia Futbollit |
1 - 4 |
Vllaznia |
14-01-2021 12:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 20/21 |
|
Butrinti |
2 - 3 |
Akademia Futbollit |
09-01-2021 12:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 20/21 |
|
Akademia Futbollit |
2 - 3 |
Shënkolli |
05-07-2020 19:00 |
Play-Off Superiore U-17 19/20 |
|
Tirana |
0 - 1 |
Akademia Futbollit |
28-06-2020 10:00 |
Play-Off Superiore U-17 19/20 |
|
Akademia Futbollit |
1 - 0 |
Besa |
21-06-2020 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Teuta |
2 - 1 |
Akademia Futbollit |
13-06-2020 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Pogradeci |
0 - 1 |
Akademia Futbollit |
07-03-2020 11:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Akademia Futbollit |
4 - 0 |
Pepa |
29-02-2020 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Football Republic |
6 - 1 |
Akademia Futbollit |
23-02-2020 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Akademia Futbollit |
6 - 1 |
KS Luftëtari |
16-02-2020 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Flamurtari |
3 - 3 |
Akademia Futbollit |
22-12-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Akademia Futbollit |
0 - 2 |
Shkëndija Tiranë |
15-12-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Skënderbeu |
2 - 0 |
Akademia Futbollit |
08-12-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Besa |
3 - 6 |
Akademia Futbollit |
24-11-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Akademia Futbollit |
1 - 1 |
Teuta |
10-11-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Akademia Futbollit |
6 - 0 |
Pogradeci |
03-11-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Pepa |
1 - 2 |
Akademia Futbollit |
27-10-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Akademia Futbollit |
4 - 3 |
Football Republic |
20-10-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
KS Luftëtari |
1 - 4 |
Akademia Futbollit |
06-10-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Akademia Futbollit |
1 - 5 |
Flamurtari |
29-09-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Shkëndija Tiranë |
2 - 2 |
Akademia Futbollit |
22-09-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Akademia Futbollit |
4 - 4 |
Skënderbeu |
15-09-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Akademia Futbollit |
1 - 3 |
FC Scutari |
18-01-2020 12:00 |
Kupa e Shqiperise U-17 19/20 |
|
Tirana A U17 |
1 - 3 |
Akademia U 17 |
19-07-2019 00:00 |
Mosha U 17 Play off 2019 |
|
Tirana C1 U13 |
4 - 2 |
TIRANA D U13 B |
11-01-2015 11:00 |
Mosha U-13 C 14/15 |