|
Tomori |
1 - 3 |
AF Elbasani |
10-02-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
AF Elbasani |
1 - 1 |
Flamurtari |
04-02-2024 17:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Burreli |
0 - 1 |
AF Elbasani |
29-01-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
AF Elbasani |
2 - 1 |
Korabi |
19-01-2024 17:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Kukësi |
1 - 0 |
AF Elbasani |
24-01-2024 13:00 |
Turi i Katert 1/8 |
|
Tomori |
0 - 1 |
Korabi |
23-05-2023 16:00 |
Play-off Kat e Pare 22/23 |
|
Turbina |
1 - 2 |
Tomori |
18-05-2023 16:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Flamurtari |
0 - 1 |
Tomori |
23-04-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tomori |
0 - 0 |
Apolonia |
15-04-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Besëlidhja |
0 - 1 |
Tomori |
08-04-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tomori |
0 - 2 |
Luz i Vogël 2008 |
01-04-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tomori |
1 - 0 |
Burreli |
18-03-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Skënderbeu |
1 - 0 |
Tomori |
11-03-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tomori |
2 - 1 |
Oriku |
04-03-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Dinamo City |
0 - 1 |
Tomori |
26-02-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tomori |
2 - 1 |
Tërbuni |
18-02-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Lushnja |
2 - 1 |
Tomori |
11-02-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tomori |
3 - 3 |
Besa |
05-02-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Korabi |
3 - 0 |
Tomori |
21-12-2022 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tomori |
2 - 0 |
Flamurtari |
12-12-2022 12:30 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Apolonia |
0 - 1 |
Tomori |
12-11-2022 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tomori |
2 - 1 |
Besëlidhja |
05-11-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Luz i Vogël 2008 |
2 - 0 |
Tomori |
31-10-2022 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Burreli |
2 - 0 |
Tomori |
22-10-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tomori |
0 - 1 |
Skënderbeu |
15-10-2022 12:30 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Oriku |
2 - 1 |
Tomori |
08-10-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tomori |
1 - 1 |
Dinamo City |
02-10-2022 12:30 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tërbuni |
2 - 1 |
Tomori |
17-09-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tomori |
2 - 1 |
Lushnja |
10-09-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Besa |
0 - 0 |
Tomori |
03-09-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tomori |
1 - 3 |
Laçi |
17-01-2023 13:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Tomori |
4 - 0 |
Burreli |
12-10-2022 14:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Tomori |
1 - 0 |
Egnatia |
27-03-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Besa |
0 - 2 |
Tomori |
24-03-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Turbina |
1 - 2 |
Tomori |
13-03-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Tomori |
4 - 0 |
Flamurtari |
06-03-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Pogradeci |
1 - 0 |
Tomori |
03-03-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Tomori |
2 - 0 |
Lushnja |
27-02-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
FK Elbasani |
1 - 3 |
Tomori |
21-02-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Egnatia |
2 - 0 |
Tomori |
23-12-2020 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Tomori |
1 - 0 |
Besa |
19-12-2020 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Tomori |
1 - 1 |
Turbina |
09-12-2020 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Flamurtari |
3 - 0 |
Tomori |
05-12-2020 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Tomori |
2 - 1 |
Pogradeci |
28-11-2020 14:00 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Lushnja |
1 - 1 |
Tomori |
21-11-2020 14:00 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Tomori |
4 - 0 |
FK Elbasani |
07-11-2020 14:00 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Skënderbeu |
1 - 0 |
Tomori |
01-11-2020 13:30 |
Kupa Grupi B 1/16 20/21 |
|
KS Luftëtari |
2 - 5 |
Kukësi |
29-07-2020 17:45 |
Superiore 19/20 |
|
Kukësi |
0 - 0 |
Skënderbeu |
24-07-2020 20:45 |
Superiore 19/20 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Kukësi |
19-07-2020 20:45 |
Superiore 19/20 |
|
Kukësi |
3 - 0 |
Teuta |
11-07-2020 20:45 |
Superiore 19/20 |
|
Tirana |
1 - 2 |
Kukësi |
06-07-2020 17:45 |
Superiore 19/20 |
|
Kukësi |
1 - 0 |
Bylis |
28-06-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Laçi |
2 - 0 |
Kukësi |
20-06-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Kukësi |
4 - 1 |
Flamurtari |
15-06-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Kukësi |
2 - 1 |
KS Luftëtari |
03-06-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Skënderbeu |
2 - 1 |
Kukësi |
09-03-2020 18:00 |
Superiore 19/20 |
|
Kukësi |
0 - 0 |
Vllaznia |
04-03-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Teuta |
2 - 2 |
Kukësi |
29-02-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Teuta |
2 - 1 |
Kukësi |
15-07-2020 20:45 |
Finale Kupa e Shqiperise 19/20 |
|
Kukësi |
0 - 0 |
Teuta |
02-07-2020 20:45 |
Finale Kupa e Shqiperise 19/20 |
|
Kukësi |
3 - 1 |
Apolonia |
24-06-2020 16:30 |
Kupa 1/4 Grupi B 19/20 |
|
Apolonia |
1 - 2 |
Kukësi |
11-06-2020 17:00 |
Kupa 1/4 Grupi B 19/20 |
|
Kukësi |
3 - 0 |
Lushnja |
12-02-2020 13:30 |
Kupa Grupi B 1/8 19/20 |
|
FK Elbasani |
3 - 0 |
Luz i Vogël 2008 |
24-05-2019 16:00 |
Playoff Kat e Pare 18/19 |
|
FK Elbasani |
4 - 2 |
Turbina |
18-05-2019 16:00 |
Kat.Pare B Play-out |
|
Tomori |
0 - 0 |
FK Elbasani |
04-05-2019 17:00 |
Kat.Pare B Play-out |
|
FK Elbasani |
1 - 0 |
Apolonia |
27-04-2019 16:00 |
Kat.Pare B Play-out |
|
Pogradeci |
0 - 1 |
FK Elbasani |
21-04-2019 15:00 |
Kat.Pare B Play-out |
|
Turbina |
3 - 0 |
FK Elbasani |
13-04-2019 16:00 |
Kat.Pare B Play-out |
|
FK Elbasani |
2 - 0 |
Tomori |
30-03-2019 15:00 |
Kat.Pare B Play-out |
|
Apolonia |
4 - 1 |
FK Elbasani |
17-03-2019 15:00 |
Kat.Pare B Play-out |
|
FK Elbasani |
0 - 3 |
Pogradeci |
03-03-2019 15:00 |
Kat.Pare B Play-out |
|
Tomori |
1 - 1 |
FK Elbasani |
23-02-2019 14:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
Lushnja |
3 - 1 |
FK Elbasani |
09-02-2019 14:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
Apolonia |
2 - 0 |
Pepa |
16-12-2018 12:00 |
U-19 Pare B 18/19 |
|
Lushnja |
1 - 0 |
Pepa |
13-12-2018 12:00 |
U-19 Pare B 18/19 |
|
Pepa |
2 - 0 |
KS Vlora |
09-12-2018 12:00 |
U-19 Pare B 18/19 |
|
Football Republic |
1 - 1 |
Pepa |
01-12-2018 12:00 |
U-19 Pare B 18/19 |
|
Pepa |
0 - 0 |
Durrësi 04 |
10-11-2018 12:00 |
U-19 Pare B 18/19 |
|
Oriku |
0 - 2 |
Pepa |
04-11-2018 12:00 |
U-19 Pare B 18/19 |
|
Pepa |
5 - 1 |
Butrinti |
28-10-2018 12:00 |
U-19 Pare B 18/19 |
|
Pepa |
0 - 3 |
Apolonia |
14-10-2018 12:00 |
U-19 Pare B 18/19 |
|
KS Vlora |
1 - 1 |
Pepa |
07-10-2018 12:00 |
U-19 Pare B 18/19 |
|
Pepa |
2 - 1 |
Football Republic |
30-09-2018 12:00 |
U-19 Pare B 18/19 |
|
Brians |
0 - 2 |
Pepa |
11-06-2018 17:00 |
Finale Kategoria e Pare U-17 17/18 |
|
Term FC |
1 - 1 |
Pepa |
31-05-2018 10:00 |
U-17 Pare B 2017 |
|
Pepa |
2 - 1 |
Durrësi 04 |
20-05-2018 10:00 |
U-17 Pare B 2017 |
|
Lushnja |
1 - 2 |
Pepa |
13-05-2018 10:00 |
U-17 Pare B 2017 |
|
Apolonia |
0 - 3 |
Pepa |
29-04-2018 10:00 |
U-17 Pare B 2017 |
|
Pepa |
3 - 1 |
Fieri |
25-04-2018 10:00 |
U-17 Pare B 2017 |
|
KS Vlora |
1 - 6 |
Pepa |
22-04-2018 10:00 |
U-17 Pare B 2017 |
|
Pepa |
3 - 0 |
Tomori |
15-04-2018 10:00 |
U-17 Pare B 2017 |
|
Butrinti |
2 - 1 |
Pepa |
07-04-2018 10:00 |
U-17 Pare B 2017 |
|
Pepa |
2 - 1 |
Lushnja |
01-04-2018 10:00 |
U-17 Pare B 2017 |
|
Apolonia |
0 - 1 |
Pepa |
25-03-2018 10:00 |
U-17 Pare B 2017 |
|
Pepa |
1 - 0 |
Fieri |
18-03-2018 10:00 |
U-17 Pare B 2017 |
|
Term FC |
1 - 1 |
Pepa |
10-03-2018 10:00 |
U-17 Pare B 2017 |
|
Pepa |
3 - 1 |
Durrësi 04 |
25-02-2018 10:00 |
U-17 Pare B 2017 |
|
KS Vlora |
1 - 5 |
Pepa |
18-02-2018 10:00 |
U-17 Pare B 2017 |
|
Pepa |
2 - 0 |
Tomori |
11-02-2018 10:00 |
U-17 Pare B 2017 |
|
Pepa |
2 - 0 |
Butrinti |
17-12-2017 10:00 |
U-17 Pare B 2017 |
|
Lushnja |
1 - 2 |
Pepa |
10-12-2017 10:00 |
U-17 Pare B 2017 |
|
Pepa |
2 - 0 |
Apolonia |
26-11-2017 10:00 |
U-17 Pare B 2017 |
|
Fieri |
1 - 1 |
Pepa |
19-11-2017 10:00 |
U-17 Pare B 2017 |
|
Pepa |
0 - 0 |
Term FC |
12-11-2017 10:00 |
U-17 Pare B 2017 |
|
Durrësi 04 |
0 - 2 |
Pepa |
29-10-2017 10:00 |
U-17 Pare B 2017 |
|
Lichtenstein |
0 - 5 |
Albania |
25-10-2017 16:00 |
Under-17 - Qualifying Round - Grp2 |
|
Spanja |
1 - 0 |
Albania |
22-10-2017 14:00 |
Under-17 - Qualifying Round - Grp2 |
|
Albania |
0 - 1 |
Kroacia |
19-10-2017 16:00 |
Under-17 - Qualifying Round - Grp2 |
|
Perf.Rajonale Elbasan |
1 - 0 |
Perf.Rajonale Korce |
30-06-2017 17:30 |
Kam.Perfaqesueseve Rajonale U-17 2017 |
|
Perf.Rajonale Fier |
5 - 1 |
Perf.Rajonale Elbasan |
22-06-2017 17:30 |
Kam.Perfaqesueseve Rajonale U-17 2017 |
|
Perf.Rajonale Elbasan |
2 - 2 |
Perf.Rajonale Durres |
19-06-2017 18:00 |
Kam.Perfaqesueseve Rajonale U-17 2017 |
|
Perf.Rajonale Tirane |
2 - 2 |
Perf.Rajonale Elbasan |
15-06-2017 18:00 |
Kam.Perfaqesueseve Rajonale U-17 2017 |
|
KS Luftëtari |
0 - 0 |
Pepa |
31-05-2017 10:00 |
U-17 Pare B 16/17 |
|
Pepa |
2 - 0 |
Tomori |
28-05-2017 10:00 |
U-17 Pare B 16/17 |
|
Butrinti |
1 - 1 |
Pepa |
14-05-2017 10:00 |
U-17 Pare B 16/17 |
|
Pepa |
1 - 3 |
Apolonia |
10-05-2017 10:00 |
U-17 Pare B 16/17 |
|
KS Vlora |
1 - 3 |
Pepa |
06-05-2017 10:00 |
U-17 Pare B 16/17 |
|
Pepa |
4 - 1 |
Fieri |
30-04-2017 10:00 |
U-17 Pare B 16/17 |
|
Butrinti |
2 - 1 |
Pepa |
15-04-2017 10:00 |
U-17 Pare B 16/17 |
|
Pepa |
1 - 1 |
Apolonia |
09-04-2017 10:00 |
U-17 Pare B 16/17 |
|
Pepa |
2 - 1 |
Fieri |
12-03-2017 10:00 |
U-17 Pare B 16/17 |
|
Pepa |
1 - 0 |
KS Vlora |
05-03-2017 10:00 |
U-17 Pare B 16/17 |
|
KS Luftëtari |
4 - 2 |
Pepa |
26-02-2017 10:00 |
U-17 Pare B 16/17 |
|
Pepa |
3 - 3 |
Tomori |
11-12-2016 10:00 |
U-17 Pare B 16/17 |
|
Pepa |
1 - 0 |
Butrinti |
04-12-2016 10:00 |
U-17 Pare B 16/17 |
|
Apolonia |
1 - 0 |
Pepa |
27-11-2016 10:00 |
U-17 Pare B 16/17 |
|
Pepa |
- |
Bylis |
20-11-2016 10:00 |
U-17 Pare B 16/17 |
|
Fieri |
2 - 6 |
Pepa |
13-11-2016 10:00 |
U-17 Pare B 16/17 |
|
KS Vlora |
0 - 1 |
Pepa |
05-11-2016 10:00 |
U-17 Pare B 16/17 |
|
Pepa |
0 - 0 |
KS Luftëtari |
30-10-2016 10:00 |
U-17 Pare B 16/17 |
|
Tomori |
1 - 5 |
Pepa |
23-10-2016 10:00 |
U-17 Pare B 16/17 |
|
Fush Mbret U-15 |
2 - 4 |
KF Gramshi U-15 |
01-05-2015 11:00 |
Mosha U-15 14/15 |
|
Fush Mbret U-15 |
1 - 2 |
K.F.ELBASAN B U-15 |
18-04-2015 11:00 |
Mosha U-15 14/15 |