|
Flamurtari |
0 - 0 |
Lushnja |
16-03-2024 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Lushnja |
1 - 1 |
Apolonia |
09-03-2024 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Korabi |
2 - 1 |
Lushnja |
03-03-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Korabi |
1 - 0 |
Lushnja |
25-02-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Lushnja |
2 - 1 |
Vora |
18-02-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Kastrioti |
1 - 1 |
Lushnja |
11-02-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Lushnja |
0 - 2 |
Bylis |
03-02-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Luz i Vogël 2008 |
1 - 2 |
Lushnja |
28-01-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Lushnja |
2 - 2 |
Tomori |
20-01-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Flamurtari |
3 - 0 |
Lushnja |
16-12-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Lushnja |
2 - 0 |
Burreli |
10-12-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
AF Elbasani |
3 - 2 |
Lushnja |
02-12-2023 17:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Lushnja |
2 - 1 |
Besa |
27-11-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Apolonia |
4 - 1 |
Lushnja |
22-11-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Lushnja |
0 - 0 |
Korabi |
11-11-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Vora |
2 - 2 |
Lushnja |
06-11-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Lushnja |
3 - 1 |
Kastrioti |
29-10-2023 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Lushnja |
22-10-2023 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Lushnja |
2 - 1 |
Luz i Vogël 2008 |
07-10-2023 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Tomori |
0 - 0 |
Lushnja |
01-10-2023 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Lushnja |
0 - 4 |
Flamurtari |
28-09-2023 15:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Burreli |
0 - 2 |
Lushnja |
23-09-2023 15:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Lushnja |
0 - 1 |
AF Elbasani |
18-09-2023 16:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Besa |
4 - 3 |
Lushnja |
13-09-2023 16:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Lushnja |
0 - 3 |
Apolonia |
03-09-2023 16:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Egnatia |
2 - 0 |
Lushnja |
24-01-2024 13:00 |
Turi i Katert 1/8 |
|
Tomori |
0 - 3 |
Lushnja |
06-12-2023 13:00 |
Turi i Trete 1/16 |
|
Lushnja |
3 - 0 |
Labëria |
18-10-2023 13:30 |
Turi i Dyte 1/32 |
|
Pogradeci |
1 - 0 |
Labëria |
18-05-2023 16:00 |
Play-off Kat e Dyte Grupi B |
|
Labëria |
1 - 0 |
Butrinti |
11-05-2023 15:00 |
Play-off Kat e Dyte Grupi B |
|
Maliqi |
0 - 2 |
Labëria |
04-05-2023 15:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Labëria |
0 - 0 |
AF Elbasani |
30-04-2023 15:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Pogradeci |
2 - 1 |
Labëria |
23-04-2023 15:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Labëria |
3 - 0 |
AF Luftetari |
16-04-2023 15:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Tepelena |
1 - 0 |
Labëria |
09-04-2023 15:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Labëria |
2 - 2 |
Devolli |
02-04-2023 15:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Labëria |
2 - 0 |
Shkumbini |
19-03-2023 13:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Albpetrol |
2 - 2 |
Labëria |
12-03-2023 13:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Labëria |
1 - 0 |
Memaliaj |
05-03-2023 13:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Butrinti |
1 - 0 |
Labëria |
26-02-2023 13:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Labëria |
1 - 0 |
Delvina |
19-02-2023 13:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Labëria |
6 - 2 |
Maliqi |
12-02-2023 13:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
AF Elbasani |
1 - 0 |
Labëria |
05-02-2023 13:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Labëria |
0 - 0 |
Pogradeci |
29-01-2023 13:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
AF Luftetari |
3 - 1 |
Labëria |
22-12-2022 13:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Labëria |
1 - 0 |
Tepelena |
13-11-2022 13:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Devolli |
0 - 0 |
Labëria |
06-11-2022 14:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Shkumbini |
1 - 3 |
Labëria |
30-10-2022 14:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Labëria |
1 - 0 |
Albpetrol |
23-10-2022 14:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Memaliaj |
0 - 0 |
Labëria |
16-10-2022 14:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Labëria |
1 - 0 |
Butrinti |
09-10-2022 14:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Delvina |
0 - 1 |
Labëria |
02-10-2022 14:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Kukësi |
2 - 0 |
Labëria |
12-10-2022 14:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Labëria |
0 - 3 |
Kukësi |
26-09-2022 15:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Flamurtari |
0 - 0 |
Devolli |
30-04-2022 15:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Sopoti |
1 - 1 |
Flamurtari |
24-04-2022 15:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Flamurtari |
4 - 1 |
AF Luftetari |
17-04-2022 15:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Gramozi |
0 - 1 |
Flamurtari |
09-04-2022 15:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Flamurtari |
4 - 1 |
Albpetrol |
27-03-2022 15:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Kelcyra |
0 - 1 |
Flamurtari |
20-03-2022 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Flamurtari |
4 - 0 |
Naftëtari |
13-03-2022 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Përmeti |
0 - 3 |
Flamurtari |
05-03-2022 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Flamurtari |
3 - 0 |
Labëria |
20-02-2022 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Tepelena |
1 - 2 |
Flamurtari |
13-02-2022 13:30 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Flamurtari |
6 - 0 |
Memaliaj |
05-02-2022 13:30 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Devolli |
0 - 2 |
Flamurtari |
18-12-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Flamurtari |
2 - 0 |
Sopoti |
05-12-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
AF Luftetari |
0 - 1 |
Flamurtari |
28-11-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Flamurtari |
2 - 0 |
Gramozi |
21-11-2021 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Albpetrol |
1 - 2 |
Flamurtari |
07-11-2021 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Flamurtari |
5 - 0 |
Kelcyra |
31-10-2021 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Naftëtari |
0 - 3 |
Flamurtari |
24-10-2021 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Flamurtari |
6 - 0 |
Përmeti |
17-10-2021 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Labëria |
1 - 1 |
Flamurtari |
03-10-2021 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Flamurtari |
1 - 1 |
Tepelena |
29-09-2021 16:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Memaliaj |
0 - 3 |
Flamurtari |
25-09-2021 16:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Flamurtari |
10-02-2022 13:45 |
Kupa Grupi B 1/8 21/22 |
|
Flamurtari |
1 - 2 |
Vllaznia |
26-01-2022 13:45 |
Kupa Grupi B 1/8 21/22 |
|
Kastrioti |
2 - 4 |
Flamurtari |
17-11-2021 13:30 |
Kupa Grupi B 1/8 21/22 |
|
Flamurtari |
0 - 0 |
Kastrioti |
03-11-2021 14:00 |
Kupa Grupi B 1/8 21/22 |
|
Apolonia |
1 - 1 |
Flamurtari |
13-10-2021 13:30 |
Kupa Grupi B 1/16 21/22 |
|
Flamurtari |
1 - 1 |
Apolonia |
22-09-2021 16:00 |
Kupa Grupi B 1/16 21/22 |
|
Flamurtari |
2 - 1 |
Football Republic |
03-05-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Pogradeci |
3 - 0 |
Flamurtari |
29-04-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
FK Elbasani |
3 - 0 |
Flamurtari |
14-04-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Flamurtari |
2 - 1 |
Besa |
31-03-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Flamurtari |
28-03-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Flamurtari |
1 - 0 |
Akademia Futbollit |
22-03-2021 13:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Flamurtari |
0 - 3 |
Football Republic |
07-03-2021 13:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Flamurtari |
2 - 0 |
Besa |
20-02-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Flamurtari |
07-02-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Flamurtari |
4 - 2 |
Pogradeci |
30-01-2021 13:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Flamurtari |
0 - 1 |
Teuta |
15-11-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Pogradeci |
1 - 1 |
Flamurtari |
07-11-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Flamurtari |
0 - 1 |
Pogradeci |
24-03-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Lushnja |
1 - 0 |
Flamurtari |
20-03-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Flamurtari |
1 - 0 |
FK Elbasani |
13-03-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Tomori |
4 - 0 |
Flamurtari |
06-03-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Flamurtari |
1 - 2 |
Egnatia |
03-03-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Besa |
2 - 0 |
Flamurtari |
27-02-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Turbina |
1 - 0 |
Flamurtari |
06-02-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Pogradeci |
2 - 1 |
Flamurtari |
19-12-2020 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Flamurtari |
0 - 1 |
Lushnja |
13-12-2020 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
FK Elbasani |
0 - 1 |
Flamurtari |
10-12-2020 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Flamurtari |
3 - 0 |
Tomori |
05-12-2020 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Egnatia |
3 - 0 |
Flamurtari |
28-11-2020 14:00 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Flamurtari |
0 - 3 |
Besa |
22-11-2020 14:00 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Flamurtari |
0 - 0 |
Turbina |
04-11-2020 14:00 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Flamurtari |
1 - 2 |
Shkëndija Tiranë |
16-01-2021 12:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 20/21 |
|
Flamurtari |
1 - 2 |
Dinamo City |
01-11-2020 13:30 |
Kupa Grupi A 1/16 20/21 |
|
Vllaznia |
1 - 1 |
Flamurtari |
29-07-2020 17:45 |
Superiore 19/20 |
|
Flamurtari |
2 - 3 |
Teuta |
24-07-2020 17:45 |
Superiore 19/20 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Flamurtari |
18-07-2020 17:45 |
Superiore 19/20 |
|
Flamurtari |
1 - 2 |
Partizani |
19-06-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Flamurtari |
1 - 3 |
Laçi |
22-02-2020 14:00 |
Superiore 19/20 |
|
KS Luftëtari |
0 - 1 |
Flamurtari |
16-02-2020 14:00 |
Superiore 19/20 |
|
Internacional Tirana |
1 - 0 |
Flamurtari |
28-06-2020 10:00 |
Play-Off Superiore U-19 19/20 |
|
KS Luftëtari |
0 - 6 |
Flamurtari |
21-06-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Flamurtari |
7 - 0 |
Pogradeci |
12-06-2020 13:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Flamurtari |
2 - 1 |
Shkëndija Tiranë |
08-03-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Skënderbeu |
0 - 2 |
Flamurtari |
01-03-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Flamurtari |
2 - 3 |
Akademia Futbollit |
08-02-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
FK Elbasani |
2 - 0 |
Flamurtari |
15-12-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Flamurtari |
4 - 1 |
KS Luftëtari |
24-11-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Pogradeci |
1 - 0 |
Flamurtari |
10-11-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Shkëndija Tiranë |
1 - 1 |
Flamurtari |
02-11-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Flamurtari |
2 - 1 |
Skënderbeu |
27-10-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Besa |
0 - 1 |
Flamurtari |
20-10-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Flamurtari |
1 - 0 |
Teuta |
06-10-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Akademia Futbollit |
1 - 6 |
Flamurtari |
29-09-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Flamurtari |
0 - 0 |
FK Elbasani |
22-09-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Apolonia |
3 - 1 |
Flamurtari |
15-09-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Flamurtari |
1 - 4 |
Besëlidhja |
17-01-2020 14:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 19/20 |
|
Shënkolli |
2 - 0 |
Flamurtari |
18-05-2019 12:00 |
Play-Off Superiore U-17 19/20 |
|
Teuta |
2 - 0 |
Flamurtari |
11-05-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Flamurtari |
2 - 2 |
FK Elbasani |
04-05-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Flamurtari |
3 - 1 |
Skënderbeu |
27-04-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Pogradeci |
1 - 2 |
Flamurtari |
21-04-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Flamurtari |
2 - 0 |
Besa |
14-04-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Shkëndija Dr. |
1 - 4 |
Flamurtari |
10-04-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Flamurtari |
4 - 1 |
KS Luftëtari |
07-04-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Dinamo City |
1 - 1 |
Flamurtari |
30-03-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Flamurtari |
5 - 1 |
Pepa |
17-03-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 18/19 |
|
FK Elbasani |
0 - 1 |
Flamurtari |
03-03-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Flamurtari |
2 - 1 |
Shkëndija Dr. |
24-02-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 18/19 |
|
KS Luftëtari |
1 - 2 |
Flamurtari |
17-02-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Flamurtari |
4 - 0 |
Dinamo City |
10-02-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Flamurtari |
2 - 0 |
Pogradeci |
16-12-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Teuta |
1 - 1 |
Flamurtari |
09-12-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Flamurtari |
5 - 0 |
Skënderbeu |
02-12-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Besa |
2 - 1 |
Flamurtari |
25-11-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Flamurtari |
1 - 0 |
Pepa |
10-11-2018 11:30 |
U-17 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Flamurtari |
2 - 1 |
FK Elbasani |
03-11-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Shkëndija Dr. |
0 - 0 |
Flamurtari |
28-10-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Flamurtari |
2 - 0 |
KS Luftëtari |
20-10-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Dinamo City |
0 - 1 |
Flamurtari |
06-10-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Pogradeci |
2 - 2 |
Flamurtari |
30-09-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Flamurtari |
2 - 1 |
Teuta |
22-09-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Skënderbeu |
1 - 0 |
Flamurtari |
16-09-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Flamurtari |
3 - 1 |
Besa |
09-09-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Pepa |
1 - 2 |
Flamurtari |
02-09-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Besa |
1 - 1 |
Flamurtari |
05-05-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Flamurtari |
0 - 1 |
Teuta |
05-02-2019 12:00 |
U-17 Gjysem Finale |
|
Brians |
1 - 2 |
Flamurtari |
02-02-2019 10:00 |
U-17 Gjysem Finale |
|
Skënderbeu |
0 - 1 |
Flamurtari |
27-01-2019 10:00 |
Kupa U-17 Grupi B |
|
Flamurtari |
3 - 1 |
Shkëndija Dr. |
20-01-2019 10:00 |
Kupa U-17 Grupi B |
|
Vllaznia |
0 - 0 |
Flamurtari |
23-05-2018 17:00 |
Play-Off Superiore U-17 17/18 |
|
Besa |
2 - 1 |
Flamurtari |
20-05-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Flamurtari |
2 - 1 |
AF Dinamo |
16-05-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Flamurtari |
1 - 0 |
Teuta |
13-05-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Flamurtari |
3 - 0 |
Dinamo City |
29-04-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Flamurtari |
1 - 0 |
KS Luftëtari |
15-04-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Pogradeci |
2 - 1 |
Flamurtari |
08-04-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Flamurtari |
1 - 0 |
FK Elbasani |
01-04-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
AF Dinamo |
0 - 3 |
Flamurtari |
25-03-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Flamurtari |
3 - 0 |
FK Elbasani |
18-03-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Flamurtari |
2 - 2 |
Shkëndija Dr. |
11-03-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Pogradeci |
0 - 1 |
Flamurtari |
04-03-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Flamurtari |
0 - 1 |
Dinamo City |
25-02-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Besa |
5 - 0 |
Flamurtari |
18-02-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Teuta |
0 - 0 |
Flamurtari |
17-12-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Flamurtari |
3 - 0 |
KS Luftëtari |
10-12-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Flamurtari |
2 - 0 |
AF Dinamo |
26-11-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
FK Elbasani |
2 - 5 |
Flamurtari |
18-11-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Shkëndija Dr. |
2 - 2 |
Flamurtari |
12-11-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Flamurtari |
4 - 1 |
Pogradeci |
05-11-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Dinamo City |
1 - 2 |
Flamurtari |
29-10-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Skënderbeu |
1 - 2 |
Flamurtari |
15-10-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
KS Luftëtari |
0 - 4 |
Flamurtari |
24-09-2017 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Pogradeci |
0 - 0 |
Flamurtari |
06-05-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 17/18 |
|
FK Elbasani |
2 - 0 |
Flamurtari |
22-04-2018 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 17/18 |
|
Internacional Tirana |
3 - 2 |
Flamurtari |
03-02-2018 12:00 |
Gjysem Finale |
|
Teuta |
1 - 3 |
Flamurtari |
28-01-2018 10:00 |
Kupa e Shqiperise U-17 B |
|
FC FLAMURTARI U15 |
6 - 0 |
TOMORI U15 |
20-05-2017 11:00 |
PLAY OFF U-15 16/17 |
|
Vlora T |
4 - 2 |
FC FLAMURTARI U15 |
07-05-2017 09:30 |
Mosha U15 Gr.A F.3 16/17 |
|
VLORA "A" U15 |
0 - 3 |
FC FLAMURTARI U15 |
23-04-2017 14:00 |
Mosha U15 Gr.A F.3 16/17 |
|
FC FLAMURTARI U15/1 |
0 - 1 |
FC FLAMURTARI U15 |
17-04-2017 16:00 |
Mosha U15 Gr.A F.3 16/17 |
|
FC FLAMURTARI U15 |
4 - 3 |
FLAMURTARI A U15 |
15-04-2017 13:30 |
Mosha U15 Gr.A F.3 16/17 |
|
FC FLAMURTARI U15 |
3 - 0 |
VLORA "A" U15 |
01-04-2017 12:30 |
Mosha U15 Gr.A F.2 16/17 |
|
FC FLAMURTARI U15 |
0 - 1 |
Vlora T |
25-03-2017 13:00 |
Mosha U15 Gr.A F.2 16/17 |
|
VLORA "B" U15 |
0 - 13 |
FC FLAMURTARI U15 |
18-03-2017 14:00 |
Mosha U15 Gr.A F.2 16/17 |
|
FC FLAMURTARI U15 |
4 - 1 |
FC FLAMURTARI U15/1 |
17-12-2016 14:00 |
Mosha U15 Gr.A F.2 16/17 |
|
VLORA "A" U15 |
1 - 2 |
FC FLAMURTARI U15 |
11-12-2016 10:00 |
Mosha U15 Gr.A F.1-16/17 |
|
FC FLAMURTARI U15 |
6 - 0 |
VLORA "B" U15 |
26-11-2016 13:30 |
Mosha U15 Gr.A F.1-16/17 |
|
FLAMURTARI A U15 |
1 - 7 |
FC FLAMURTARI U15 |
20-11-2016 14:00 |
Mosha U15 Gr.A F.1-16/17 |
|
FC FLAMURTARI U15/1 |
2 - 6 |
FC FLAMURTARI U15 |
05-11-2016 14:00 |
Mosha U15 Gr.A F.1-16/17 |
|
FC FLAMURTARI U15 |
1 - 0 |
MURIALDO U15 |
21-05-2016 13:00 |
PLAY OFF U-15 15/16 |
|
FC FLAMURTARI U15 |
2 - 0 |
VLORA "A" U15 |
15-05-2016 16:30 |
PLAY OFF U-15 15/16 |
|
FC FLAMURTARI U15/1 |
7 - 1 |
ALBPETROL "A" U15 |
23-04-2016 18:00 |
Mosha U15 Gr.A F.3 15/16 |
|
VLORA "B" U15 |
1 - 6 |
FC FLAMURTARI U15/1 |
16-04-2016 10:30 |
Mosha U15 Gr.A F.3 15/16 |
|
FC FLAMURTARI U15/1 |
2 - 1 |
Vlora T |
10-04-2016 14:30 |
Mosha U15 Gr.A F.3 15/16 |
|
ALBPETROL U15 |
1 - 1 |
FC FLAMURTARI U15/1 |
01-04-2016 11:00 |
Mosha U15 Gr.A F.3 15/16 |
|
FLAMURTARI A U15 |
0 - 2 |
FC FLAMURTARI U15/1 |
19-03-2016 12:00 |
Mosha U15 Gr.A F.3 15/16 |
|
FC FLAMURTARI U15/1 |
2 - 1 |
FC FLAMURTARI U15 |
13-03-2016 09:00 |
Mosha U15 Gr.A F.3 15/16 |
|
ALBPETROL "A" U15 |
2 - 2 |
FC FLAMURTARI U15/1 |
06-03-2016 15:00 |
Mosha U15 Gr.A 15/16 F.2 |
|
FC FLAMURTARI U15/1 |
2 - 4 |
VLORA "B" U15 |
27-02-2016 10:30 |
Mosha U15 Gr.A 15/16 F.2 |
|
Vlora T |
5 - 1 |
FC FLAMURTARI U15/1 |
20-02-2016 10:30 |
Mosha U15 Gr.A 15/16 F.2 |
|
FC FLAMURTARI U15/1 |
3 - 0 |
ALBPETROL U15 |
13-02-2016 13:00 |
Mosha U15 Gr.A 15/16 F.2 |
|
FLAMURTARI A U15 |
1 - 6 |
FC FLAMURTARI U15/1 |
19-12-2015 10:00 |
Mosha U15 Gr.A 15/16 F.2 |
|
FC FLAMURTARI U15/1 |
0 - 1 |
FC FLAMURTARI U15 |
12-12-2015 10:00 |
Mosha U15 Gr.A 15/16 F.2 |
|
FC FLAMURTARI U15/1 |
2 - 2 |
Vlora T |
05-12-2015 09:00 |
Mosha U15 Gr.A 15/16 F.1 |
|
ALBPETROL "A" U15 |
0 - 2 |
FC FLAMURTARI U15/1 |
29-11-2015 10:00 |
Mosha U15 Gr.A 15/16 F.1 |
|
FC FLAMURTARI U15/1 |
3 - 1 |
FLAMURTARI A U15 |
22-11-2015 09:00 |
Mosha U15 Gr.A 15/16 F.1 |
|
ALBPETROL U15 |
2 - 0 |
FC FLAMURTARI U15/1 |
14-11-2015 11:00 |
Mosha U15 Gr.A 15/16 F.1 |
|
VLORA "B" U15 |
6 - 1 |
FC FLAMURTARI U15/1 |
31-10-2015 16:00 |
Mosha U15 Gr.A 15/16 F.1 |
|
FC FLAMURTARI U15/1 |
0 - 3 |
FC FLAMURTARI U15 |
24-10-2015 12:00 |
Mosha U15 Gr.A 15/16 F.1 |
|
FC FLAMURTARI U13 |
2 - 1 |
APOLLONIA 98 U13 |
10-06-2015 17:00 |
PLAY OFF U-13 2014/15 |
|
FC FLAMURTARI U13 |
5 - 2 |
Apolonia |
06-06-2015 10:00 |
PLAY OFF U-13 2014/15 |
|
FC FLAMURTARI U13 |
4 - 0 |
YLBERI U13 |
30-05-2015 10:00 |
PLAY OFF U-13 2014/15 |
|
FC FLAMURTARI U13 |
2 - 0 |
VLORA "T" U13 |
02-05-2015 09:00 |
Mosha U-13 Gr.A 14/15 F.II |
|
VLORA B |
0 - 2 |
FC FLAMURTARI U13 |
26-04-2015 11:00 |
Mosha U-13 Gr.A 14/15 F.II |
|
FLAMURTARI A U13 |
0 - 2 |
FC FLAMURTARI U13 |
11-04-2015 13:00 |
Mosha U-13 Gr.A 14/15 F.II |
|
FC FLAMURTARI U13 |
1 - 0 |
VLORA "D" U13 |
04-04-2015 15:00 |
Mosha U-13 Gr.A 14/15 F.II |
|
FC FLAMURTARI U13 |
1 - 0 |
VLORA A |
04-04-2015 14:30 |
Mosha U-13 Gr.A 14/15 F.II |
|
Oriku |
0 - 5 |
FC FLAMURTARI U13 |
21-03-2015 15:00 |
Mosha U-13 Gr.A 14/15 F.II |
|
VLORA "K" U13 |
0 - 3 |
FC FLAMURTARI U13 |
20-12-2014 09:00 |
U-13 Gr.A 2014 |
|
VLORA B |
1 - 3 |
FC FLAMURTARI U13 |
06-12-2014 10:30 |
U-13 Gr.A 2014 |
|
FC FLAMURTARI U13 |
3 - 0 |
VLORA "D" U13 |
29-11-2014 10:00 |
U-13 Gr.A 2014 |
|
FLAMURTARI A U13 |
2 - 6 |
FC FLAMURTARI U13 |
22-11-2014 09:00 |
U-13 Gr.A 2014 |
|
FC FLAMURTARI U13 |
2 - 1 |
VLORA A |
15-11-2014 14:00 |
U-13 Gr.A 2014 |
|
Oriku |
2 - 5 |
FC FLAMURTARI U13 |
01-11-2014 14:30 |
U-13 Gr.A 2014 |
|
FC FLAMURTARI U13 |
6 - 0 |
FC FLAMURTARI U13/1 |
29-10-2014 16:45 |
U-13 Gr.A 2014 |
|
APOLLONIA 98 U13 |
4 - 3 |
FC FLAMURTARI U13 |
17-05-2014 12:30 |
PLAY OFF U13 2014 |
|
BYLIS U13 |
3 - 5 |
FC FLAMURTARI U13 |
16-04-2014 16:00 |
U13 GR.A - 13/14 |
|
FLAMURTARI A U13 |
3 - 6 |
FC FLAMURTARI U13 |
12-04-2014 11:00 |
U13 GR.A - 13/14 |
|
FC FLAMURTARI U13 |
6 - 0 |
VLORA "D" U13 |
06-04-2014 12:30 |
U13 GR.A - 13/14 |