|
Kastrioti |
3 - 1 |
Burreli |
21-04-2024 15:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Besa |
3 - 2 |
Kastrioti |
14-04-2024 15:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Kastrioti |
1 - 0 |
Luz i Vogël 2008 |
06-04-2024 15:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Bylis |
2 - 0 |
Kastrioti |
31-03-2024 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Kastrioti |
2 - 2 |
AF Elbasani |
27-03-2024 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Vora |
1 - 3 |
Kastrioti |
16-03-2024 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Kastrioti |
0 - 2 |
Flamurtari |
09-03-2024 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Apolonia |
2 - 0 |
Kastrioti |
03-03-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Kastrioti |
3 - 1 |
Besa |
25-02-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Kastrioti |
2 - 1 |
Bylis |
21-02-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Apolonia |
1 - 1 |
Kastrioti |
17-02-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Kastrioti |
1 - 1 |
Lushnja |
11-02-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Vora |
4 - 2 |
Kastrioti |
03-02-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Luz i Vogël 2008 |
3 - 1 |
Kastrioti |
16-12-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Bylis |
3 - 1 |
Luz i Vogël 2008 |
10-12-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Korabi |
0 - 0 |
Luz i Vogël 2008 |
02-12-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Luz i Vogël 2008 |
2 - 0 |
Tomori |
26-11-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Flamurtari |
2 - 1 |
Luz i Vogël 2008 |
22-11-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Burreli |
1 - 5 |
Luz i Vogël 2008 |
11-11-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Luz i Vogël 2008 |
2 - 4 |
AF Elbasani |
06-11-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Besa |
2 - 0 |
Luz i Vogël 2008 |
29-10-2023 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Luz i Vogël 2008 |
0 - 3 |
Apolonia |
22-10-2023 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Lushnja |
2 - 1 |
Luz i Vogël 2008 |
07-10-2023 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Luz i Vogël 2008 |
0 - 1 |
Vora |
02-10-2023 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Kastrioti |
1 - 0 |
Luz i Vogël 2008 |
27-09-2023 15:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Luz i Vogël 2008 |
1 - 2 |
Bylis |
23-09-2023 15:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Luz i Vogël 2008 |
0 - 0 |
Korabi |
17-09-2023 16:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Tomori |
1 - 0 |
Luz i Vogël 2008 |
13-09-2023 16:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Apolonia |
2 - 1 |
Luz i Vogël 2008 |
06-12-2023 13:00 |
Turi i Trete 1/16 |
|
Luz i Vogël 2008 |
3 - 2 |
Butrinti |
18-10-2023 13:30 |
Turi i Dyte 1/32 |
|
Bylis |
6 - 3 |
Tirana |
15-05-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Tirana |
2 - 3 |
Korabi |
09-05-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Apolonia |
1 - 4 |
Tirana |
02-05-2023 12:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Tirana |
1 - 4 |
Teuta |
11-04-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Kukësi |
2 - 1 |
Tirana |
04-04-2023 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Tirana |
5 - 4 |
Dinamo City |
27-03-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Partizani |
4 - 0 |
Tirana |
21-03-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Tirana |
3 - 5 |
Vllaznia |
27-02-2023 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Dinamo City |
1 - 0 |
Tirana |
21-02-2023 11:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Tirana |
5 - 0 |
Apolonia |
14-02-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Egnatia |
4 - 2 |
Tirana |
08-02-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Dinamo City |
3 - 1 |
Kukësi |
06-12-2022 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Kukësi |
0 - 1 |
Apolonia |
30-11-2022 11:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Egnatia |
1 - 3 |
Kukësi |
23-11-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Kukësi |
3 - 3 |
Bylis |
18-11-2022 13:30 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Korabi |
1 - 0 |
Kukësi |
08-11-2022 11:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Kukësi |
1 - 0 |
Teuta |
31-10-2022 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Partizani |
4 - 4 |
Kukësi |
26-10-2022 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Kukësi |
2 - 2 |
Tirana |
19-10-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Vllaznia |
0 - 1 |
Kukësi |
03-10-2022 13:30 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Kukësi |
1 - 2 |
Dinamo City |
22-09-2022 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Apolonia |
1 - 1 |
Kukësi |
14-09-2022 12:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Kukësi |
3 - 0 |
Egnatia |
08-09-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Kukësi |
3 - 1 |
Apolonia |
23-02-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Turbina |
0 - 2 |
Kukësi |
16-02-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Kukësi |
2 - 0 |
Teuta |
08-02-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Partizani |
0 - 1 |
Kukësi |
02-02-2022 13:30 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Kukësi |
3 - 0 |
Vllaznia |
28-01-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Laçi |
0 - 1 |
Kukësi |
21-01-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Kukësi |
2 - 3 |
Bylis |
16-12-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Tirana |
1 - 0 |
Kukësi |
06-12-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Kukësi |
1 - 1 |
Dinamo City |
01-12-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Apolonia |
0 - 6 |
Kukësi |
10-11-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Kukësi |
2 - 1 |
Turbina |
26-10-2021 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Kukësi |
1 - 2 |
Partizani |
11-10-2021 15:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Vllaznia |
4 - 0 |
Kukësi |
06-10-2021 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Kukësi |
1 - 1 |
Laçi |
29-09-2021 15:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Teuta |
5 - 2 |
Football Republic |
24-05-2021 15:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Apolonia |
4 - 0 |
Football Republic |
12-01-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Flamurtari |
2 - 1 |
Football Republic |
03-05-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Football Republic |
1 - 1 |
Akademia Futbollit |
28-04-2021 16:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Butrinti |
1 - 3 |
Football Republic |
24-04-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Football Republic |
0 - 1 |
FK Elbasani |
20-04-2021 16:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Apolonia |
1 - 1 |
Football Republic |
15-04-2021 11:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Football Republic |
0 - 1 |
Skënderbeu |
12-04-2021 10:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Besa |
0 - 0 |
Football Republic |
04-04-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Football Republic |
2 - 2 |
Teuta |
31-03-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Football Republic |
5 - 2 |
Pogradeci |
27-03-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Butrinti |
2 - 2 |
Football Republic |
20-03-2021 13:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Football Republic |
27-02-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Football Republic |
6 - 0 |
Pogradeci |
21-02-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Akademia Futbollit |
0 - 3 |
Skënderbeu |
24-12-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Akademia Futbollit |
3 - 1 |
Flamurtari |
20-12-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Besa |
1 - 1 |
Akademia Futbollit |
13-12-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Akademia Futbollit |
0 - 1 |
Teuta |
06-12-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Pogradeci |
1 - 1 |
Akademia Futbollit |
28-11-2020 13:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Akademia Futbollit |
1 - 1 |
Apolonia |
25-11-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Butrinti |
2 - 2 |
Akademia Futbollit |
22-11-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
FK Elbasani |
2 - 0 |
Akademia Futbollit |
15-11-2020 13:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Akademia Futbollit |
0 - 4 |
Football Republic |
07-11-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Skënderbeu |
1 - 2 |
Akademia Futbollit |
01-11-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Football Republic U19/B |
7 - 3 |
A.F.Bajrami |
02-05-2021 12:00 |
U-19 Pare B 20/21 |
|
Akademia Futbollit |
2 - 2 |
Akademia AAS |
26-06-2020 11:00 |
Play-Out Superiore U-19 19/20 |
|
Akademia Futbollit |
3 - 0 |
Besa |
21-06-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Teuta |
2 - 2 |
Akademia Futbollit |
13-06-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Pogradeci |
1 - 0 |
Akademia Futbollit |
07-03-2020 13:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Akademia Futbollit |
4 - 0 |
FK Elbasani |
29-02-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Apolonia |
4 - 2 |
Akademia Futbollit |
22-02-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Akademia Futbollit |
3 - 1 |
KS Luftëtari |
16-02-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Flamurtari |
2 - 3 |
Akademia Futbollit |
08-02-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Akademia Futbollit |
0 - 2 |
Shkëndija Tiranë |
15-12-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Skënderbeu |
2 - 1 |
Akademia Futbollit |
08-12-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Besa |
1 - 2 |
Akademia Futbollit |
24-11-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Akademia Futbollit |
0 - 1 |
Teuta |
10-11-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Akademia Futbollit |
1 - 2 |
Pogradeci |
03-11-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
FK Elbasani |
3 - 2 |
Akademia Futbollit |
27-10-2019 12:30 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Akademia Futbollit |
1 - 2 |
Apolonia |
20-10-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
KS Luftëtari |
5 - 1 |
Akademia Futbollit |
06-10-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Akademia Futbollit |
1 - 6 |
Flamurtari |
29-09-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Shkëndija Tiranë |
2 - 1 |
Akademia Futbollit |
22-09-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Akademia Futbollit |
1 - 2 |
Skënderbeu |
15-09-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Akademia AAS |
1 - 1 |
Akademia Futbollit |
18-01-2020 14:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 19/20 |
|
Brians |
2 - 2 |
Akademia Futbollit |
11-05-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Akademia Futbollit |
5 - 0 |
Kukësi |
05-05-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Tirana |
2 - 2 |
Akademia Futbollit |
28-04-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Akademia Futbollit |
0 - 1 |
Partizani |
07-04-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Internacional Tirana |
4 - 4 |
Akademia Futbollit |
31-03-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Akademia Futbollit |
1 - 0 |
Shkëndija Tiranë |
17-03-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Brians |
3 - 4 |
Akademia Futbollit |
27-02-2019 14:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Akademia Futbollit |
1 - 1 |
Internacional Tirana |
17-02-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Shkëndija Tiranë |
0 - 1 |
Akademia Futbollit |
09-02-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Akademia Futbollit |
1 - 0 |
Vllaznia |
16-12-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Laçi |
3 - 2 |
Akademia Futbollit |
09-12-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Akademia Futbollit |
0 - 1 |
Tirana |
02-12-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Partizani |
1 - 2 |
Akademia Futbollit |
24-11-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Kukësi |
1 - 1 |
Akademia Futbollit |
11-11-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Shënkolli |
2 - 1 |
Akademia Futbollit |
04-11-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Akademia Futbollit |
1 - 1 |
Brians |
28-10-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Internacional Tirana |
2 - 0 |
Akademia Futbollit |
21-10-2018 09:30 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Akademia Futbollit |
1 - 2 |
Shkëndija Tiranë |
07-10-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Akademia Futbollit |
4 - 1 |
Kukësi |
03-10-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Vllaznia |
5 - 3 |
Akademia Futbollit |
28-09-2018 14:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Akademia Futbollit |
10 - 0 |
Laçi |
23-09-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Akademia Futbollit |
2 - 1 |
Partizani |
19-09-2018 15:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Tirana |
2 - 1 |
Akademia Futbollit |
16-09-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Tirana |
6 - 5 |
Akademia Futbollit |
19-01-2019 10:00 |
Kupa U-17 Grupi A |
|
Perf.Rajonale Shkoder U15 , 2023 |
2 - 2 |
Perf.Rajonale Tirane |
29-06-2018 17:00 |
Kam.Perfaqesueseve Rajonale U-17 17/18 |
|
Perf.Rajonale Fier |
1 - 2 |
Perf.Rajonale Tirane |
26-06-2018 16:30 |
Kam.Perfaqesueseve Rajonale U-17 17/18 |
|
Perf.Rajonale Tirane |
6 - 0 |
Perf.Rajonale Durres |
23-06-2018 18:30 |
Kam.Perfaqesueseve Rajonale U-17 17/18 |
|
Perf.Rajonale Korce |
0 - 2 |
Perf.Rajonale Tirane |
19-06-2018 16:30 |
Kam.Perfaqesueseve Rajonale U-17 17/18 |
|
DAJTI U15 |
1 - 4 |
Ak Dajti - U15 A |
21-11-2015 08:45 |
Mosha U-15 D 15/16 |
|
AF DINAMO A U15 |
4 - 2 |
DAJTI U15 |
07-06-2015 00:00 |
Mosha U-15 B 14/15 Faza e dyte |
|
DAJTI U15 |
2 - 6 |
KF Tirana U15 B |
27-12-2014 00:00 |
Mosha U-15 B 14/15 |