|
Partizani |
2 - 0 |
Dinamo City |
20-04-2024 18:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Dinamo City |
2 - 0 |
Erzeni |
14-04-2024 18:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Dinamo City |
1 - 0 |
Teuta |
03-04-2024 18:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Dinamo City |
2 - 0 |
Skënderbeu |
30-03-2024 18:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Tirana |
3 - 2 |
Dinamo City |
17-03-2024 17:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Egnatia |
1 - 1 |
Dinamo City |
01-03-2024 13:30 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Dinamo City |
0 - 1 |
Vllaznia |
26-02-2024 17:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Skënderbeu |
0 - 1 |
Dinamo City |
21-02-2024 17:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Laçi |
1 - 1 |
Dinamo City |
17-02-2024 13:30 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Dinamo City |
2 - 1 |
Partizani |
10-02-2024 17:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Erzeni |
0 - 4 |
Dinamo City |
04-02-2024 13:30 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Dinamo City |
3 - 2 |
Kukësi |
29-01-2024 17:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Dinamo City |
2 - 3 |
Tirana |
12-01-2024 17:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Teuta |
1 - 2 |
Dinamo City |
22-12-2023 17:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Dinamo City |
1 - 2 |
Egnatia |
16-12-2023 17:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Vllaznia |
3 - 1 |
Dinamo City |
10-12-2023 17:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Dinamo City |
2 - 0 |
Laçi |
03-12-2023 16:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Dinamo City |
1 - 0 |
Erzeni |
23-11-2023 17:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Kukësi |
0 - 0 |
Dinamo City |
05-11-2023 13:30 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Dinamo City |
2 - 1 |
Skënderbeu |
31-10-2023 17:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Tirana |
1 - 1 |
Dinamo City |
28-10-2023 14:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Egnatia |
3 - 0 |
Dinamo City |
06-10-2023 14:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Dinamo City |
1 - 1 |
Vllaznia |
02-10-2023 18:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Laçi |
0 - 1 |
Dinamo City |
28-09-2023 15:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Dinamo City |
1 - 3 |
Partizani |
22-09-2023 18:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Erzeni |
2 - 1 |
Dinamo City |
17-09-2023 16:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Dinamo City |
2 - 1 |
Kukësi |
13-09-2023 19:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Skënderbeu |
1 - 0 |
Dinamo City |
01-09-2023 16:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Dinamo City |
2 - 3 |
Tirana |
27-08-2023 20:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Laçi |
1 - 0 |
Dinamo City |
24-01-2024 13:00 |
Turi i Katert 1/8 |
|
Dinamo City |
2 - 0 |
Oriku |
06-12-2023 13:00 |
Turi i Trete 1/16 |
|
Dinamo City |
3 - 0 |
Iliria |
18-10-2023 13:30 |
Turi i Dyte 1/32 |
|
Luz i Vogël 2008 |
1 - 0 |
Dinamo City |
18-05-2023 16:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Lushnja |
2 - 1 |
Dinamo City |
23-04-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Dinamo City |
1 - 0 |
Besa |
15-04-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Turbina |
1 - 1 |
Dinamo City |
09-04-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Dinamo City |
1 - 0 |
Korabi |
03-04-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Flamurtari |
0 - 1 |
Dinamo City |
20-03-2023 17:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Dinamo City |
2 - 3 |
Apolonia |
12-03-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Besëlidhja |
0 - 4 |
Dinamo City |
04-03-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Dinamo City |
0 - 1 |
Tomori |
26-02-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Burreli |
1 - 0 |
Dinamo City |
19-02-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Dinamo City |
1 - 1 |
Skënderbeu |
13-02-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Oriku |
2 - 4 |
Dinamo City |
06-02-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Dinamo City |
2 - 1 |
Luz i Vogël 2008 |
28-01-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tërbuni |
1 - 0 |
Dinamo City |
21-12-2022 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Dinamo City |
5 - 0 |
Lushnja |
10-12-2022 12:30 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Besa |
0 - 2 |
Dinamo City |
12-11-2022 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Dinamo City |
2 - 0 |
Turbina |
06-11-2022 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Korabi |
2 - 2 |
Dinamo City |
31-10-2022 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Dinamo City |
1 - 5 |
Flamurtari |
24-10-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Apolonia |
1 - 3 |
Dinamo City |
16-10-2022 12:30 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Dinamo City |
4 - 0 |
Besëlidhja |
09-10-2022 12:30 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tomori |
1 - 1 |
Dinamo City |
02-10-2022 12:30 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Dinamo City |
5 - 0 |
Burreli |
18-09-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Skënderbeu |
0 - 0 |
Dinamo City |
11-09-2022 17:45 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Dinamo City |
2 - 0 |
Oriku |
04-09-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Kastrioti |
0 - 0 |
Dinamo City |
02-02-2023 13:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Dinamo City |
1 - 3 |
Kastrioti |
17-01-2023 13:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Egnatia |
1 - 1 |
Dinamo City |
26-05-2022 17:00 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Vllaznia |
3 - 1 |
Egnatia |
21-05-2022 17:00 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Egnatia |
0 - 1 |
Partizani |
14-05-2022 17:15 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Teuta |
3 - 1 |
Egnatia |
09-05-2022 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Egnatia |
0 - 2 |
Laçi |
04-05-2022 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Kastrioti |
2 - 1 |
Egnatia |
30-04-2022 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Skënderbeu |
0 - 1 |
Egnatia |
24-04-2022 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Egnatia |
0 - 3 |
Tirana |
16-04-2022 13:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Kukësi |
1 - 1 |
Egnatia |
09-04-2022 13:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Dinamo City |
0 - 2 |
Egnatia |
02-04-2022 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Partizani |
2 - 2 |
Egnatia |
12-03-2022 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Egnatia |
0 - 1 |
Teuta |
07-03-2022 13:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Laçi |
0 - 0 |
Egnatia |
03-03-2022 13:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Egnatia |
2 - 1 |
Kastrioti |
26-02-2022 13:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Egnatia |
2 - 0 |
Skënderbeu |
19-02-2022 13:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Egnatia |
14-02-2022 19:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Egnatia |
0 - 2 |
Kukësi |
06-02-2022 13:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Egnatia |
1 - 1 |
Dinamo City |
31-01-2022 13:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Vllaznia |
1 - 1 |
Egnatia |
21-01-2022 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Egnatia |
0 - 3 |
Partizani |
16-01-2022 13:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Teuta |
1 - 2 |
Egnatia |
23-12-2021 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Kastrioti |
1 - 0 |
Egnatia |
12-12-2021 13:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Skënderbeu |
2 - 0 |
Egnatia |
08-12-2021 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Egnatia |
0 - 2 |
Tirana |
04-12-2021 13:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Kukësi |
2 - 0 |
Egnatia |
28-11-2021 13:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Dinamo City |
1 - 1 |
Egnatia |
22-11-2021 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Egnatia |
1 - 1 |
Vllaznia |
08-11-2021 13:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Partizani |
1 - 1 |
Egnatia |
31-10-2021 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Egnatia |
0 - 1 |
Teuta |
23-10-2021 13:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Laçi |
0 - 1 |
Egnatia |
16-10-2021 13:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Egnatia |
2 - 1 |
Kastrioti |
02-10-2021 13:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Egnatia |
1 - 1 |
Skënderbeu |
27-09-2021 13:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Tirana |
1 - 1 |
Egnatia |
19-09-2021 13:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Egnatia |
1 - 3 |
Kukësi |
12-09-2021 13:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Laçi |
3 - 2 |
Egnatia |
10-02-2022 13:45 |
Kupa Grupi B 1/8 21/22 |
|
Egnatia |
1 - 1 |
Laçi |
26-01-2022 13:45 |
Kupa Grupi B 1/8 21/22 |
|
Kukësi |
1 - 0 |
Egnatia |
17-11-2021 13:30 |
Kupa Grupi B 1/8 21/22 |
|
Egnatia |
3 - 1 |
Kukësi |
03-11-2021 14:00 |
Kupa Grupi B 1/8 21/22 |
|
Egnatia |
1 - 0 |
Turbina |
13-10-2021 13:30 |
Kupa Grupi B 1/16 21/22 |
|
Turbina |
1 - 1 |
Egnatia |
22-09-2021 16:00 |
Kupa Grupi B 1/16 21/22 |
|
Tomori |
1 - 0 |
Egnatia |
27-03-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Egnatia |
3 - 1 |
Besa |
20-03-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Egnatia |
4 - 1 |
Turbina |
06-03-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Flamurtari |
1 - 2 |
Egnatia |
03-03-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Egnatia |
0 - 0 |
Pogradeci |
27-02-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Egnatia |
3 - 0 |
FK Elbasani |
06-02-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Egnatia |
2 - 0 |
Tomori |
23-12-2020 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Besa |
0 - 0 |
Egnatia |
13-12-2020 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Turbina |
0 - 0 |
Egnatia |
05-12-2020 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Egnatia |
3 - 0 |
Flamurtari |
28-11-2020 14:00 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Pogradeci |
0 - 1 |
Egnatia |
21-11-2020 14:00 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Egnatia |
1 - 1 |
Lushnja |
08-11-2020 14:00 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
FK Elbasani |
0 - 3 |
Egnatia |
04-11-2020 14:00 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Laçi |
3 - 1 |
Egnatia |
14-11-2020 13:30 |
Kupa Grupi A 1/8 20/21 |
|
Besëlidhja |
3 - 4 |
Egnatia |
01-11-2020 13:30 |
Kupa Grupi A 1/16 20/21 |
|
Egnatia |
1 - 0 |
Burreli |
29-07-2020 17:30 |
Play-out Kat.Pare A |
|
Tërbuni |
1 - 1 |
Egnatia |
18-07-2020 17:30 |
Play-out Kat.Pare A |
|
Egnatia |
0 - 0 |
Veleçiku |
11-07-2020 17:30 |
Play-out Kat.Pare A |
|
Dinamo City |
1 - 0 |
Egnatia |
04-07-2020 17:30 |
Play-out Kat.Pare A |
|
Burreli |
2 - 1 |
Egnatia |
27-06-2020 17:00 |
Play-out Kat.Pare A |
|
Egnatia |
2 - 1 |
Tërbuni |
13-06-2020 17:00 |
Play-out Kat.Pare A |
|
Veleçiku |
1 - 1 |
Egnatia |
06-06-2020 17:00 |
Play-out Kat.Pare A |
|
Egnatia |
1 - 0 |
Dinamo City |
07-03-2020 14:00 |
Play-out Kat.Pare A |
|
Egnatia |
0 - 0 |
Tërbuni |
15-02-2020 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Egnatia |
0 - 0 |
Veleçiku |
01-02-2020 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Dinamo City |
0 - 0 |
Egnatia |
26-01-2020 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Egnatia |
0 - 0 |
Besëlidhja |
21-12-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Burreli |
1 - 1 |
Egnatia |
14-12-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Egnatia |
0 - 1 |
Kastrioti |
07-12-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Shkumbini |
0 - 0 |
Egnatia |
23-11-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Egnatia |
1 - 0 |
Korabi |
09-11-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Tërbuni |
3 - 2 |
Egnatia |
02-11-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Egnatia |
0 - 0 |
Erzeni |
26-10-2019 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Veleçiku |
1 - 0 |
Egnatia |
19-10-2019 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Egnatia |
4 - 1 |
Dinamo City |
05-10-2019 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Besëlidhja |
2 - 2 |
Egnatia |
28-09-2019 16:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Egnatia |
1 - 0 |
Burreli |
21-09-2019 16:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Kastrioti |
3 - 2 |
Egnatia |
14-09-2019 16:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Besa |
2 - 0 |
Egnatia |
02-10-2019 14:00 |
Kupa Grupi B 1/16 19/20 |
|
Dinamo City |
2 - 2 |
Besëlidhja |
18-05-2019 16:00 |
Kat.Pare A Play-off |
|
Erzeni |
1 - 1 |
Dinamo City |
11-05-2019 16:00 |
Kat.Pare A Play-off |
|
Dinamo City |
2 - 0 |
Erzeni |
06-04-2019 15:00 |
Kat.Pare A Play-off |
|
Dinamo City |
3 - 1 |
Korabi |
30-03-2019 15:00 |
Kat.Pare A Play-off |
|
Dinamo City |
0 - 1 |
Burreli |
23-02-2019 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Korabi |
1 - 0 |
Dinamo City |
16-02-2019 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Dinamo City |
2 - 0 |
Iliria |
10-02-2019 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Vora |
1 - 0 |
Dinamo City |
02-02-2019 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Dinamo City |
3 - 0 |
Shënkolli |
22-12-2018 13:30 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Erzeni |
2 - 1 |
Dinamo City |
15-12-2018 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Dinamo City |
0 - 1 |
Vllaznia |
09-12-2018 13:30 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Besëlidhja |
0 - 1 |
Dinamo City |
01-12-2018 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Veleçiku |
0 - 0 |
Dinamo City |
24-11-2018 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Burreli |
0 - 1 |
Dinamo City |
10-11-2018 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Dinamo City |
0 - 2 |
Korabi |
03-11-2018 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Iliria |
0 - 0 |
Dinamo City |
27-10-2018 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Dinamo City |
2 - 0 |
Vora |
20-10-2018 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Shënkolli |
0 - 0 |
Dinamo City |
06-10-2018 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Dinamo City |
2 - 1 |
Erzeni |
29-09-2018 16:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Vllaznia |
2 - 0 |
Dinamo City |
21-09-2018 16:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Dinamo City |
2 - 0 |
Besëlidhja |
15-09-2018 16:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Egnatia |
0 - 0 |
Dinamo City |
26-09-2018 15:30 |
Kupa Grupi A 1/16 18/19 |
|
Dinamo City |
0 - 3 |
Erzeni |
12-05-2018 17:00 |
Kat.Pare A Play-off |
|
Egnatia |
2 - 1 |
Dinamo City |
05-05-2018 17:00 |
Kat.Pare A Play-off |
|
Besëlidhja |
3 - 1 |
Dinamo City |
28-04-2018 16:00 |
Kat.Pare A Play-off |
|
Dinamo City |
1 - 1 |
Kastrioti |
21-04-2018 16:00 |
Kat.Pare A Play-off |
|
Erzeni |
1 - 0 |
Dinamo City |
07-04-2018 16:00 |
Kat.Pare A Play-off |
|
Dinamo City |
0 - 1 |
Egnatia |
31-03-2018 15:00 |
Kat.Pare A Play-off |
|
Dinamo City |
0 - 0 |
Besëlidhja |
24-03-2018 14:00 |
Kat.Pare A Play-off |
|
Kastrioti |
2 - 1 |
Dinamo City |
17-03-2018 14:00 |
Kat.Pare A Play-off |
|
Besëlidhja |
1 - 0 |
Dinamo City |
03-03-2018 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Dinamo City |
2 - 1 |
Tërbuni |
25-02-2018 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Dinamo City |
0 - 1 |
Korabi |
17-02-2018 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Dinamo City |
2 - 0 |
Vllaznia B |
03-02-2018 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Egnatia |
0 - 0 |
Dinamo City |
28-01-2018 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Dinamo City |
1 - 0 |
Burreli |
23-12-2017 13:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Erzeni |
1 - 1 |
Dinamo City |
16-12-2017 13:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Tërbuni |
0 - 0 |
Dinamo City |
18-11-2017 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Korabi |
2 - 0 |
Dinamo City |
04-11-2017 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Dinamo City |
0 - 0 |
Kastrioti |
29-10-2017 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Vllaznia B |
0 - 1 |
Dinamo City |
21-10-2017 14:30 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Dinamo City |
0 - 2 |
Egnatia |
14-10-2017 14:30 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Burreli |
0 - 0 |
Dinamo City |
30-09-2017 16:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Dinamo City |
1 - 0 |
Erzeni |
22-09-2017 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Besa |
2 - 0 |
Dinamo City |
17-09-2017 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Dinamo City |
1 - 3 |
Apolonia |
13-05-2017 17:00 |
Kat. Pare B 16/17 Play out |
|
FK Elbasani |
1 - 1 |
Dinamo City |
07-05-2017 17:00 |
Kat. Pare B 16/17 Play out |
|
Dinamo City |
1 - 0 |
Sopoti |
29-04-2017 16:00 |
Kat. Pare B 16/17 Play out |
|
Turbina |
1 - 1 |
Dinamo City |
15-04-2017 16:00 |
Kat. Pare B 16/17 Play out |
|
Apolonia |
2 - 0 |
Dinamo City |
08-04-2017 16:00 |
Kat. Pare B 16/17 Play out |
|
Dinamo City |
1 - 1 |
FK Elbasani |
03-04-2017 14:00 |
Kat. Pare B 16/17 Play out |
|
Sopoti |
0 - 0 |
Dinamo City |
25-03-2017 15:00 |
Kat. Pare B 16/17 Play out |
|
Dinamo City |
0 - 1 |
Pogradeci |
17-02-2017 14:00 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Apolonia |
1 - 3 |
Dinamo City |
10-02-2017 13:00 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Dinamo City |
0 - 0 |
Sopoti |
04-02-2017 13:00 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Bylis |
2 - 1 |
Dinamo City |
16-12-2016 13:00 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Dinamo City |
0 - 1 |
Lushnja |
11-12-2016 13:00 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
FK Elbasani |
1 - 3 |
Dinamo City |
03-12-2016 14:00 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Shkumbini |
1 - 0 |
Dinamo City |
26-11-2016 14:00 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Turbina |
0 - 1 |
Dinamo City |
19-11-2016 14:00 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Dinamo City |
0 - 1 |
Tomori |
13-11-2016 14:00 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Pogradeci |
1 - 0 |
Dinamo City |
05-11-2016 14:00 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Dinamo City |
0 - 0 |
Apolonia |
29-10-2016 14:00 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Sopoti |
1 - 1 |
Dinamo City |
21-10-2016 14:00 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Dinamo City |
0 - 0 |
Bylis |
16-10-2016 14:00 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Lushnja |
1 - 0 |
Dinamo City |
12-10-2016 14:30 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Dinamo City |
0 - 0 |
FK Elbasani |
01-10-2016 14:30 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Dinamo City |
2 - 0 |
Shkumbini |
25-09-2016 16:00 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Kukësi |
0 - 0 |
Dinamo City |
16-11-2016 13:30 |
Kupa - 1/8 Grupi - A 16/17 |
|
Dinamo City |
0 - 2 |
Kukësi |
26-10-2016 14:00 |
Kupa - 1/8 Grupi - A 16/17 |
|
Pogradeci |
1 - 1 |
Dinamo City |
05-10-2016 14:00 |
Kupa - 1/16 Grupi - A 16/17 |
|
Dinamo City |
2 - 1 |
Pogradeci |
28-09-2016 16:00 |
Kupa - 1/16 Grupi - A 16/17 |
|
Apolonia |
0 - 1 |
Dinamo City |
10-04-2016 16:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Dinamo City |
1 - 2 |
Pogradeci |
06-04-2016 16:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Sopoti |
1 - 1 |
Dinamo City |
28-02-2016 14:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Dinamo City |
3 - 1 |
FK Elbasani |
20-02-2016 14:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Dinamo City |
1 - 0 |
Lushnja |
19-12-2015 14:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Shkumbini |
1 - 0 |
Dinamo City |
12-12-2015 14:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Dinamo City |
0 - 1 |
Pogradeci |
05-12-2015 14:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
KS Luftëtari |
2 - 1 |
Dinamo City |
28-11-2015 14:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Dinamo City |
2 - 0 |
Turbina |
22-11-2015 14:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Apolonia |
1 - 0 |
Dinamo City |
07-11-2015 14:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Pogradeci |
1 - 0 |
Dinamo City |
19-09-2015 16:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Bylis |
6 - 0 |
Dinamo City |
30-09-2015 15:30 |
Kupa Grupi A 1/16 15/16 |
|
Dinamo City |
0 - 1 |
Bylis |
16-09-2015 16:00 |
Kupa Grupi A 1/16 15/16 |
|
Olimpic |
1 - 1 |
Dinamo City |
17-05-2015 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Dinamo City |
1 - 1 |
Shkëndija Tiranë |
10-05-2015 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Vllaznimi |
1 - 0 |
Dinamo City |
29-04-2015 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Dinamo City |
3 - 1 |
Besa |
26-04-2015 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Laçi |
6 - 4 |
Dinamo City |
22-04-2015 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Teuta |
1 - 1 |
Dinamo City |
19-04-2015 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Dinamo City |
2 - 0 |
KS Vlora |
12-04-2015 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Dinamo City |
3 - 1 |
FK Elbasani |
22-03-2015 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Partizani |
1 - 0 |
Dinamo City |
15-03-2015 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Dinamo City |
0 - 1 |
Vllaznia |
08-03-2015 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Dinamo City |
0 - 2 |
Tirana |
01-03-2015 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Shkëndija Dr. |
4 - 1 |
Dinamo City |
21-02-2015 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Dinamo City |
1 - 0 |
Flamurtari |
15-02-2015 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Dinamo City |
1 - 4 |
Olimpic |
21-12-2014 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Dinamo City |
4 - 0 |
Vllaznimi |
17-12-2014 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Shkëndija Tiranë |
6 - 0 |
Dinamo City |
14-12-2014 11:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Pogradeci |
1 - 1 |
Dinamo City |
07-12-2014 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Besa |
2 - 0 |
Dinamo City |
30-11-2014 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Dinamo City |
0 - 2 |
Teuta |
23-11-2014 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
KS Vlora |
3 - 0 |
Dinamo City |
09-11-2014 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
FK Elbasani |
1 - 1 |
Dinamo City |
26-10-2014 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Dinamo City |
0 - 1 |
Partizani |
19-10-2014 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Vllaznia |
4 - 1 |
Dinamo City |
15-10-2014 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Dinamo City |
2 - 1 |
Skënderbeu |
05-10-2014 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Tirana |
2 - 1 |
Dinamo City |
28-09-2014 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Dinamo City |
1 - 0 |
Shkëndija Dr. |
20-09-2014 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Flamurtari |
2 - 0 |
Dinamo City |
14-09-2014 15:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Dinamo City |
4 - 0 |
Pogradeci |
03-05-2014 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |