|
Partizani |
1 - 2 |
Bylis |
28-02-2024 14:00 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Apolonia |
2 - 1 |
Partizani |
13-02-2024 13:30 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Vllaznia |
3 - 2 |
Partizani |
06-02-2024 13:30 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Egnatia |
1 - 4 |
Partizani |
31-01-2024 13:30 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Devolli |
2 - 2 |
Labëria |
17-12-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Labëria |
4 - 1 |
Delvina |
10-12-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Butrinti |
0 - 1 |
Labëria |
26-11-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Labëria |
0 - 0 |
Pogradeci |
19-11-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Oriku |
1 - 1 |
Labëria |
06-11-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Labëria |
1 - 0 |
Maliqi |
29-10-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Shkumbini |
3 - 1 |
Labëria |
22-10-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Labëria |
4 - 0 |
Kelcyra |
08-10-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Turbina |
2 - 3 |
Labëria |
01-10-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi B |
|
Lushnja |
3 - 0 |
Labëria |
18-10-2023 13:30 |
Turi i Dyte 1/32 |
|
Pogradeci |
1 - 0 |
Labëria |
18-05-2023 16:00 |
Play-off Kat e Dyte Grupi B |
|
Labëria |
1 - 0 |
Butrinti |
11-05-2023 15:00 |
Play-off Kat e Dyte Grupi B |
|
Maliqi |
0 - 2 |
Labëria |
04-05-2023 15:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Labëria |
0 - 0 |
AF Elbasani |
30-04-2023 15:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Pogradeci |
2 - 1 |
Labëria |
23-04-2023 15:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Labëria |
3 - 0 |
AF Luftetari |
16-04-2023 15:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Tepelena |
1 - 0 |
Labëria |
09-04-2023 15:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Labëria |
2 - 2 |
Devolli |
02-04-2023 15:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Albpetrol |
2 - 2 |
Labëria |
12-03-2023 13:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Butrinti |
1 - 0 |
Labëria |
26-02-2023 13:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Labëria |
1 - 0 |
Delvina |
19-02-2023 13:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Labëria |
6 - 2 |
Maliqi |
12-02-2023 13:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
AF Elbasani |
1 - 0 |
Labëria |
05-02-2023 13:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Labëria |
0 - 0 |
Pogradeci |
29-01-2023 13:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
AF Luftetari |
3 - 1 |
Labëria |
22-12-2022 13:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Labëria |
1 - 0 |
Tepelena |
13-11-2022 13:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Devolli |
0 - 0 |
Labëria |
06-11-2022 14:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Labëria |
1 - 0 |
Albpetrol |
23-10-2022 14:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Memaliaj |
0 - 0 |
Labëria |
16-10-2022 14:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Kukësi |
2 - 0 |
Labëria |
12-10-2022 14:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Labëria |
0 - 3 |
Kukësi |
26-09-2022 15:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Flamurtari |
0 - 0 |
Devolli |
30-04-2022 15:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Sopoti |
1 - 1 |
Flamurtari |
24-04-2022 15:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Flamurtari |
4 - 1 |
AF Luftetari |
17-04-2022 15:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Gramozi |
0 - 1 |
Flamurtari |
09-04-2022 15:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Përmeti |
0 - 3 |
Flamurtari |
05-03-2022 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Flamurtari |
3 - 0 |
Labëria |
20-02-2022 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Tepelena |
1 - 2 |
Flamurtari |
13-02-2022 13:30 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Flamurtari |
6 - 0 |
Memaliaj |
05-02-2022 13:30 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Devolli |
0 - 2 |
Flamurtari |
18-12-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Flamurtari |
2 - 0 |
Sopoti |
05-12-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
AF Luftetari |
0 - 1 |
Flamurtari |
28-11-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Flamurtari |
2 - 0 |
Gramozi |
21-11-2021 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Albpetrol |
1 - 2 |
Flamurtari |
07-11-2021 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Flamurtari |
5 - 0 |
Kelcyra |
31-10-2021 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Labëria |
1 - 1 |
Flamurtari |
03-10-2021 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Flamurtari |
1 - 1 |
Tepelena |
29-09-2021 16:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Memaliaj |
0 - 3 |
Flamurtari |
25-09-2021 16:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Flamurtari |
4 - 0 |
Bylis |
28-04-2022 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Butrinti |
1 - 4 |
Flamurtari |
03-04-2022 14:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Flamurtari |
4 - 0 |
Pogradeci |
26-03-2022 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
FK Elbasani |
0 - 1 |
Flamurtari |
20-03-2022 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
FK Elbasani |
1 - 2 |
Flamurtari |
08-03-2022 14:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Flamurtari |
2 - 3 |
Apolonia |
01-03-2022 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Skënderbeu |
2 - 1 |
Flamurtari |
24-02-2022 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Flamurtari |
1 - 1 |
Bylis |
06-02-2022 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Teuta |
6 - 1 |
Flamurtari |
19-12-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Flamurtari |
4 - 1 |
Besa |
12-12-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Flamurtari |
2 - 2 |
Skënderbeu |
24-10-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Flamurtari |
16-10-2021 11:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Flamurtari |
0 - 2 |
Teuta |
09-10-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Flamurtari |
0 - 1 |
Pogradeci |
27-09-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 21/22 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Flamurtari |
10-02-2022 13:45 |
Kupa Grupi B 1/8 21/22 |
|
Flamurtari |
1 - 2 |
Vllaznia |
26-01-2022 13:45 |
Kupa Grupi B 1/8 21/22 |
|
Kastrioti |
2 - 4 |
Flamurtari |
17-11-2021 13:30 |
Kupa Grupi B 1/8 21/22 |
|
Apolonia |
1 - 1 |
Flamurtari |
13-10-2021 13:30 |
Kupa Grupi B 1/16 21/22 |
|
Flamurtari |
1 - 1 |
Apolonia |
22-09-2021 16:00 |
Kupa Grupi B 1/16 21/22 |
|
Flamurtari |
2 - 1 |
Football Republic |
03-05-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Pogradeci |
3 - 0 |
Flamurtari |
29-04-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
FK Elbasani |
3 - 0 |
Flamurtari |
14-04-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Flamurtari |
2 - 0 |
Apolonia |
09-04-2021 11:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Flamurtari |
2 - 1 |
Besa |
31-03-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Flamurtari |
28-03-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Flamurtari |
1 - 0 |
Akademia Futbollit |
22-03-2021 13:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Flamurtari |
0 - 3 |
Football Republic |
07-03-2021 13:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Butrinti |
2 - 1 |
Flamurtari |
27-02-2021 13:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Flamurtari |
2 - 0 |
Besa |
20-02-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Flamurtari |
07-02-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Apolonia |
2 - 0 |
Flamurtari |
24-12-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Akademia Futbollit |
3 - 1 |
Flamurtari |
20-12-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Flamurtari |
1 - 0 |
Butrinti |
25-11-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Besa |
2 - 1 |
Flamurtari |
21-11-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Flamurtari |
0 - 1 |
Teuta |
15-11-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Pogradeci |
1 - 1 |
Flamurtari |
07-11-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Flamurtari |
1 - 1 |
Apolonia |
01-11-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 20/21 |
|
Flamurtari |
0 - 1 |
Pogradeci |
24-03-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Lushnja |
1 - 0 |
Flamurtari |
20-03-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Flamurtari |
1 - 0 |
FK Elbasani |
13-03-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Tomori |
4 - 0 |
Flamurtari |
06-03-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Flamurtari |
1 - 2 |
Egnatia |
03-03-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Turbina |
1 - 0 |
Flamurtari |
06-02-2021 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Flamurtari |
0 - 1 |
Lushnja |
13-12-2020 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
FK Elbasani |
0 - 1 |
Flamurtari |
10-12-2020 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Flamurtari |
3 - 0 |
Tomori |
05-12-2020 13:30 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Egnatia |
3 - 0 |
Flamurtari |
28-11-2020 14:00 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Flamurtari |
0 - 0 |
Turbina |
04-11-2020 14:00 |
Kat. Pare B 20/21 |
|
Flamurtari |
1 - 2 |
Shkëndija Tiranë |
16-01-2021 12:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 20/21 |
|
Skënderbeu |
1 - 3 |
Flamurtari |
11-01-2021 12:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 20/21 |
|
Flamurtari |
2 - 4 |
Shënkolli |
28-06-2020 12:45 |
Play-Off Superiore U-17 19/20 |
|
KS Luftëtari |
2 - 3 |
Flamurtari |
21-06-2020 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Flamurtari |
4 - 1 |
Pogradeci |
12-06-2020 11:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Flamurtari |
0 - 1 |
Shkëndija Tiranë |
08-03-2020 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Skënderbeu |
3 - 0 |
Flamurtari |
01-03-2020 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Flamurtari |
2 - 1 |
Besa |
23-02-2020 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Flamurtari |
3 - 3 |
Akademia Futbollit |
22-12-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Pepa |
0 - 0 |
Flamurtari |
14-12-2019 12:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Flamurtari |
3 - 0 |
Football Republic |
08-12-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Flamurtari |
7 - 0 |
KS Luftëtari |
24-11-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Pogradeci |
1 - 4 |
Flamurtari |
10-11-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Shkëndija Tiranë |
1 - 1 |
Flamurtari |
02-11-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Flamurtari |
3 - 1 |
Skënderbeu |
27-10-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Besa |
1 - 3 |
Flamurtari |
20-10-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Flamurtari |
2 - 0 |
Teuta |
06-10-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Akademia Futbollit |
1 - 5 |
Flamurtari |
29-09-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Flamurtari |
3 - 2 |
Pepa |
22-09-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Football Republic |
1 - 2 |
Flamurtari |
15-09-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 19/20 |
|
Football Republic |
4 - 1 |
Flamurtari |
31-01-2020 10:00 |
Kupa e Shqiperise U-17 19/20 |
|
Laçi |
0 - 2 |
Flamurtari |
26-01-2020 12:00 |
Kupa e Shqiperise U-17 19/20 |
|
Flamurtari |
10 - 0 |
Burreli |
17-01-2020 12:00 |
Kupa e Shqiperise U-17 19/20 |
|
Shënkolli |
2 - 0 |
Flamurtari |
18-05-2019 12:00 |
Play-Off Superiore U-17 19/20 |
|
Teuta |
2 - 0 |
Flamurtari |
11-05-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Flamurtari |
2 - 2 |
FK Elbasani |
04-05-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Flamurtari |
3 - 1 |
Skënderbeu |
27-04-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Pogradeci |
1 - 2 |
Flamurtari |
21-04-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Flamurtari |
2 - 0 |
Besa |
14-04-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Shkëndija Dr. |
1 - 4 |
Flamurtari |
10-04-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Dinamo City |
1 - 1 |
Flamurtari |
30-03-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Flamurtari |
5 - 1 |
Pepa |
17-03-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 18/19 |
|
FK Elbasani |
0 - 1 |
Flamurtari |
03-03-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Flamurtari |
2 - 1 |
Shkëndija Dr. |
24-02-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 18/19 |
|
KS Luftëtari |
1 - 2 |
Flamurtari |
17-02-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Flamurtari |
4 - 0 |
Dinamo City |
10-02-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Flamurtari |
2 - 0 |
Pogradeci |
16-12-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Teuta |
1 - 1 |
Flamurtari |
09-12-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Flamurtari |
5 - 0 |
Skënderbeu |
02-12-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Besa |
2 - 1 |
Flamurtari |
25-11-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Flamurtari |
1 - 0 |
Pepa |
10-11-2018 11:30 |
U-17 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Flamurtari |
2 - 1 |
FK Elbasani |
03-11-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Shkëndija Dr. |
0 - 0 |
Flamurtari |
28-10-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Flamurtari |
2 - 0 |
KS Luftëtari |
20-10-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Dinamo City |
0 - 1 |
Flamurtari |
06-10-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Pogradeci |
2 - 2 |
Flamurtari |
30-09-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Flamurtari |
2 - 1 |
Teuta |
22-09-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Skënderbeu |
1 - 0 |
Flamurtari |
16-09-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Flamurtari |
3 - 1 |
Besa |
09-09-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Pepa |
1 - 2 |
Flamurtari |
02-09-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi B 18/19 |
|
Flamurtari |
0 - 1 |
Teuta |
05-02-2019 12:00 |
U-17 Gjysem Finale |
|
Brians |
1 - 2 |
Flamurtari |
02-02-2019 10:00 |
U-17 Gjysem Finale |
|
Skënderbeu |
0 - 1 |
Flamurtari |
27-01-2019 10:00 |
Kupa U-17 Grupi B |
|
Flamurtari |
3 - 1 |
Shkëndija Dr. |
20-01-2019 10:00 |
Kupa U-17 Grupi B |
|
APOLLONIA 98 U15 |
3 - 0 |
FLAMURTARI A U15 |
13-05-2018 12:30 |
P.OFF U15 17/18 |
|
KF ORIKU U15 |
0 - 2 |
FLAMURTARI A U15 |
20-01-2018 14:00 |
U15 A F.1 17/18 |
|
FLAMURTARI A U15 |
3 - 2 |
VLORA D |
26-12-2017 11:30 |
U15 A F.1 17/18 |
|
Perf.Rajonale Fier |
4 - 5 |
Perf.Rajonale Durres |
30-06-2017 17:30 |
Kam.Perfaqesueseve Rajonale U-15 2017 |
|
Perf.Rajonale Tirane |
4 - 1 |
Perf.Rajonale Fier |
27-06-2017 17:00 |
Kam.Perfaqesueseve Rajonale U-15 2017 |
|
Perf.Rajonale Fier |
1 - 2 |
Perf.Rajonale Elbasan |
22-06-2017 19:00 |
Kam.Perfaqesueseve Rajonale U-15 2017 |
|
Perf.Rajonale Fier |
2 - 1 |
Perf.Rajonale Korce |
15-06-2017 19:00 |
Kam.Perfaqesueseve Rajonale U-15 2017 |
|
FLAMURTARI A U15 |
3 - 1 |
VLORA "A" U15 |
06-05-2017 11:00 |
Mosha U15 Gr.A F.3 16/17 |
|
FC FLAMURTARI U15/1 |
1 - 1 |
FLAMURTARI A U15 |
30-04-2017 11:00 |
Mosha U15 Gr.A F.3 16/17 |
|
FC FLAMURTARI U15 |
4 - 3 |
FLAMURTARI A U15 |
15-04-2017 13:30 |
Mosha U15 Gr.A F.3 16/17 |
|
Vlora T |
1 - 0 |
FLAMURTARI A U15 |
08-04-2017 13:30 |
Mosha U15 Gr.A F.3 16/17 |
|
FLAMURTARI A U15 |
3 - 1 |
VLORA "B" U15 |
04-04-2017 16:30 |
Mosha U15 Gr.A F.2 16/17 |
|
FC FLAMURTARI U15/1 |
5 - 2 |
FLAMURTARI A U15 |
18-03-2017 12:30 |
Mosha U15 Gr.A F.2 16/17 |
|
VLORA "B" U15 |
1 - 1 |
FLAMURTARI A U15 |
10-12-2016 11:30 |
Mosha U15 Gr.A F.1-16/17 |
|
FC FLAMURTARI U15/1 |
6 - 2 |
FLAMURTARI A U15 |
26-11-2016 12:00 |
Mosha U15 Gr.A F.1-16/17 |
|
FLAMURTARI A U15 |
1 - 7 |
FC FLAMURTARI U15 |
20-11-2016 14:00 |
Mosha U15 Gr.A F.1-16/17 |
|
FLAMURTARI A U15 |
5 - 3 |
Vlora T |
05-11-2016 10:00 |
Mosha U15 Gr.A F.1-16/17 |
|
Apolonia |
0 - 1 |
FLAMURTARI A U13 |
28-05-2016 10:00 |
PLAY OFF U-13 15/16 |
|
FLAMURTARI A U13 |
3 - 0 |
APOLLONIA 98 U13 |
21-05-2016 10:30 |
PLAY OFF U-13 15/16 |
|
FLAMURTARI A U13 |
4 - 2 |
Murialdo |
14-05-2016 11:30 |
PLAY OFF U-13 15/16 |
|
VLORA "K" U13 |
1 - 1 |
FLAMURTARI A U13 |
30-04-2016 11:00 |
Mosha U13 Gr.A 15/16 F.2 |
|
FLAMURTARI A U13 |
5 - 0 |
VLORA "D" U13 |
14-02-2016 12:00 |
Mosha U13 Gr.A 15/16 F.2 |
|
VLORA "T" U13 |
1 - 1 |
FLAMURTARI A U13 |
06-02-2016 14:00 |
Mosha U13 Gr.A 15/16 F.2 |
|
FLAMURTARI A U13 |
4 - 0 |
FC FLAMURTARI U13/1 |
30-01-2016 10:30 |
Mosha U13 Gr.A 15/16 F.2 |
|
FC FLAMURTARI U13 |
0 - 2 |
FLAMURTARI A U13 |
23-04-2016 15:00 |
Mosha U13 Gr.A F.3 15/16 |
|
FLAMURTARI A U13 |
7 - 4 |
VLORA B |
19-04-2016 16:00 |
Mosha U13 Gr.A F.3 15/16 |
|
VLORA "K" U13 |
0 - 0 |
FLAMURTARI A U13 |
13-04-2016 15:30 |
Mosha U13 Gr.A F.3 15/16 |
|
FLAMURTARI A U13 |
7 - 2 |
VLORA "D" U13 |
02-04-2016 12:00 |
Mosha U13 Gr.A F.3 15/16 |
|
VLORA "T" U13 |
1 - 2 |
FLAMURTARI A U13 |
31-03-2016 11:30 |
Mosha U13 Gr.A F.3 15/16 |
|
FLAMURTARI A U13 |
1 - 2 |
FC FLAMURTARI U13/1 |
19-03-2016 16:00 |
Mosha U13 Gr.A F.3 15/16 |
|
FC FLAMURTARI U13/1 |
0 - 2 |
FLAMURTARI A U13 |
05-12-2015 14:00 |
Mosha U13 Gr.A 15/16 F.1 |
|
FLAMURTARI A U13 |
1 - 0 |
VLORA "K" U13 |
29-11-2015 14:00 |
Mosha U13 Gr.A 15/16 F.1 |
|
VLORA "D" U13 |
0 - 3 |
FLAMURTARI A U13 |
20-11-2015 15:00 |
Mosha U13 Gr.A 15/16 F.1 |
|
FLAMURTARI A U13 |
2 - 1 |
FC FLAMURTARI U13 |
15-11-2015 13:00 |
Mosha U13 Gr.A 15/16 F.1 |
|
VLORA B |
0 - 1 |
FLAMURTARI A U13 |
07-11-2015 15:00 |
Mosha U13 Gr.A 15/16 F.1 |
|
FLAMURTARI A U13 |
1 - 0 |
VLORA "T" U13 |
01-11-2015 16:30 |
Mosha U13 Gr.A 15/16 F.1 |
|
Apolonia |
4 - 1 |
FLAMURTARI A U13 |
30-05-2015 11:00 |
PLAY OFF U-13 2014/15 |
|
FLAMURTARI A U13 |
4 - 3 |
VLORA "D" U13 |
30-04-2015 16:00 |
Mosha U-13 Gr.A 14/15 F.II |
|
FLAMURTARI A U13 |
5 - 2 |
VLORA "T" U13/1 |
25-04-2015 09:30 |
Mosha U-13 Gr.A 14/15 F.II |
|
FLAMURTARI A U13 |
0 - 2 |
FC FLAMURTARI U13 |
11-04-2015 13:00 |
Mosha U-13 Gr.A 14/15 F.II |
|
VLORA "K" U13 |
2 - 2 |
FLAMURTARI A U13 |
21-03-2015 10:30 |
Mosha U-13 Gr.A 14/15 F.II |
|
VLORA A |
1 - 2 |
FLAMURTARI A U13 |
14-02-2015 11:00 |
U-13 Gr.A 2014 |
|
Oriku |
0 - 4 |
FLAMURTARI A U13 |
10-01-2015 11:00 |
U-13 Gr.A 2014 |
|
VLORA B |
2 - 1 |
FLAMURTARI A U13 |
20-12-2014 11:00 |
U-13 Gr.A 2014 |
|
FLAMURTARI A U13 |
1 - 2 |
VLORA "D" U13 |
13-12-2014 13:30 |
U-13 Gr.A 2014 |
|
FLAMURTARI A U13 |
2 - 6 |
FC FLAMURTARI U13 |
22-11-2014 09:00 |
U-13 Gr.A 2014 |
|
FLAMURTARI A U13 |
1 - 1 |
FC FLAMURTARI U13/1 |
08-11-2014 10:30 |
U-13 Gr.A 2014 |
|
VLORA "K" U13 |
0 - 4 |
FLAMURTARI A U13 |
01-11-2014 09:30 |
U-13 Gr.A 2014 |
|
FLAMURTARI A U13 |
4 - 5 |
VLORA "T" U13 |
25-10-2014 14:00 |
U-13 Gr.A 2014 |
|
VLORA "A" U11 |
4 - 0 |
FLAMURTARI A U11 |
09-05-2014 16:30 |
U11 F.III 13/14 |
|
FC FLAMURTARI U11/1 |
2 - 1 |
FLAMURTARI A U11 |
26-04-2014 16:00 |
U11 F.III 13/14 |
|
Apolonia 98 |
3 - 1 |
FLAMURTARI A U11 |
12-04-2014 12:30 |
U11 F.I-II 13/14 |
|
FLAMURTARI A U11 |
1 - 3 |
VLORA "A" U11 |
29-03-2014 14:00 |
U11 F.I-II 13/14 |
|
YLBERI U11 |
1 - 0 |
FLAMURTARI A U11 |
22-03-2014 10:00 |
U11 F.I-II 13/14 |
|
FLAMURTARI A U11 |
9 - 3 |
FK APOLONIA U11 |
21-12-2013 10:00 |
U11 F.I-II 13/14 |
|
FLAMURTARI A U11 |
1 - 1 |
YLBERI U11 |
07-12-2013 12:00 |
U11 F.I-II 13/14 |