|
Vora |
2 - 1 |
AF Elbasani |
11-05-2023 18:00 |
Finale Kat e Dyte 22/23 |
|
AF Elbasani |
6 - 0 |
Tepelena |
04-05-2023 15:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Labëria |
0 - 0 |
AF Elbasani |
30-04-2023 15:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
AF Elbasani |
3 - 1 |
Shkumbini |
23-04-2023 15:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Albpetrol |
0 - 4 |
AF Elbasani |
16-04-2023 15:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
AF Elbasani |
3 - 0 |
Memaliaj |
09-04-2023 15:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Butrinti |
0 - 1 |
AF Elbasani |
02-04-2023 15:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
AF Elbasani |
5 - 1 |
Delvina |
19-03-2023 13:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Devolli |
1 - 2 |
AF Elbasani |
05-03-2023 13:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
AF Elbasani |
1 - 1 |
Pogradeci |
26-02-2023 13:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
AF Luftetari |
0 - 3 |
AF Elbasani |
19-02-2023 13:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Tepelena |
3 - 4 |
AF Elbasani |
12-02-2023 13:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
AF Elbasani |
1 - 0 |
Labëria |
05-02-2023 13:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Shkumbini |
1 - 4 |
AF Elbasani |
29-01-2023 13:00 |
Kat. Dyte B 22/23 |
|
Turbina |
1 - 0 |
Burreli |
21-12-2022 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Skënderbeu |
3 - 0 |
Turbina |
11-12-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Turbina |
2 - 1 |
Oriku |
12-11-2022 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Dinamo City |
2 - 0 |
Turbina |
06-11-2022 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Turbina |
3 - 0 |
Tërbuni |
29-10-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Lushnja |
2 - 0 |
Turbina |
22-10-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Turbina |
2 - 4 |
Besa |
15-10-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Turbina |
2 - 2 |
Luz i Vogël 2008 |
08-10-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Turbina |
0 - 3 |
Flamurtari |
17-09-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Turbina |
0 - 0 |
Besëlidhja |
03-09-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Erzeni |
4 - 0 |
Turbina |
12-10-2022 14:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Turbina |
1 - 2 |
Erzeni |
26-09-2022 15:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Apolonia |
4 - 0 |
Burreli |
23-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Burreli |
1 - 0 |
Vora |
16-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Lushnja |
2 - 0 |
Burreli |
09-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Burreli |
0 - 0 |
Erzeni |
02-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Burreli |
0 - 0 |
Korabi |
19-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Pogradeci |
1 - 1 |
Burreli |
12-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Burreli |
3 - 0 |
Turbina |
05-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Burreli |
26-02-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Burreli |
3 - 0 |
Besëlidhja |
19-02-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besa |
3 - 1 |
Burreli |
12-02-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tomori |
0 - 0 |
Burreli |
29-01-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Burreli |
1 - 1 |
Tërbuni |
22-01-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Burreli |
2 - 0 |
Maliqi |
23-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Shkumbini |
0 - 1 |
Burreli |
19-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Burreli |
1 - 0 |
Apolonia |
14-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Vora |
0 - 0 |
Burreli |
05-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Burreli |
0 - 0 |
Lushnja |
28-11-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Erzeni |
1 - 0 |
Burreli |
24-11-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Korabi |
3 - 1 |
Burreli |
21-11-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Burreli |
1 - 1 |
Pogradeci |
07-11-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Turbina |
1 - 2 |
Burreli |
30-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Burreli |
0 - 1 |
Bylis |
23-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Burreli |
5 - 1 |
Besa |
02-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Burreli |
2 - 4 |
Besëlidhja |
14-10-2021 13:30 |
Kupa Grupi A 1/16 21/22 |
|
Erzeni |
0 - 1 |
Korabi |
25-03-2021 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Burreli |
1 - 0 |
Erzeni |
20-03-2021 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Erzeni |
0 - 0 |
Besëlidhja |
13-03-2021 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Partizani B |
0 - 3 |
Erzeni |
07-03-2021 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Erzeni |
2 - 0 |
Vora |
03-03-2021 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Veleçiku |
2 - 2 |
Erzeni |
27-02-2021 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Erzeni |
2 - 0 |
Oriku |
13-02-2021 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Dinamo City |
1 - 2 |
Erzeni |
07-02-2021 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Korabi |
1 - 0 |
Erzeni |
19-12-2020 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Erzeni |
2 - 2 |
Burreli |
13-12-2020 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Besëlidhja |
1 - 0 |
Erzeni |
09-12-2020 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Erzeni |
0 - 1 |
Partizani B |
05-12-2020 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Oriku |
1 - 0 |
Erzeni |
07-11-2020 14:00 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Erzeni |
0 - 2 |
Dinamo City |
04-11-2020 14:00 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Egnatia |
1 - 0 |
Burreli |
29-07-2020 17:30 |
Play-out Kat.Pare A |
|
Veleçiku |
0 - 0 |
Burreli |
18-07-2020 17:30 |
Play-out Kat.Pare A |
|
Burreli |
0 - 1 |
Dinamo City |
11-07-2020 17:30 |
Play-out Kat.Pare A |
|
Burreli |
2 - 1 |
Egnatia |
27-06-2020 17:00 |
Play-out Kat.Pare A |
|
Tërbuni |
2 - 1 |
Burreli |
20-06-2020 17:00 |
Play-out Kat.Pare A |
|
Burreli |
0 - 2 |
Veleçiku |
13-06-2020 17:00 |
Play-out Kat.Pare A |
|
Dinamo City |
2 - 0 |
Burreli |
06-06-2020 17:00 |
Play-out Kat.Pare A |
|
Besëlidhja |
2 - 1 |
Burreli |
16-02-2020 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Burreli |
1 - 1 |
Kastrioti |
08-02-2020 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Korabi |
1 - 2 |
Burreli |
01-02-2020 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Burreli |
2 - 1 |
Erzeni |
25-01-2020 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Dinamo City |
0 - 1 |
Burreli |
21-12-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Burreli |
1 - 1 |
Egnatia |
14-12-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Burreli |
2 - 1 |
Shkumbini |
07-12-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Burreli |
1 - 0 |
Tërbuni |
23-11-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Veleçiku |
1 - 1 |
Burreli |
09-11-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Burreli |
2 - 0 |
Besëlidhja |
02-11-2019 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Kastrioti |
2 - 0 |
Burreli |
26-10-2019 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Burreli |
0 - 0 |
Korabi |
19-10-2019 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Erzeni |
4 - 0 |
Burreli |
05-10-2019 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Burreli |
3 - 0 |
Dinamo City |
28-09-2019 16:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Egnatia |
1 - 0 |
Burreli |
21-09-2019 16:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Shkumbini |
2 - 0 |
Burreli |
14-09-2019 16:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Burreli |
0 - 1 |
Vllaznia |
18-09-2019 16:00 |
Kupa Grupi A 1/16 19/20 |
|
Veleçiku |
0 - 1 |
Burreli |
11-05-2019 16:00 |
Kat.Pare A Play-out |
|
Burreli |
1 - 0 |
Vora |
04-05-2019 17:00 |
Kat.Pare A Play-out |
|
Iliria |
1 - 0 |
Burreli |
27-04-2019 16:00 |
Kat.Pare A Play-out |
|
Shënkolli |
2 - 1 |
Burreli |
20-04-2019 16:00 |
Kat.Pare A Play-out |
|
Burreli |
1 - 0 |
Veleçiku |
06-04-2019 16:00 |
Kat.Pare A Play-out |
|
Vora |
1 - 0 |
Burreli |
31-03-2019 15:00 |
Kat.Pare A Play-out |
|
Burreli |
1 - 1 |
Iliria |
17-03-2019 15:00 |
Kat.Pare A Play-out |
|
Burreli |
2 - 1 |
Shënkolli |
02-03-2019 15:00 |
Kat.Pare A Play-out |
|
Dinamo City |
0 - 1 |
Burreli |
23-02-2019 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Burreli |
5 - 2 |
Veleçiku |
16-02-2019 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Burreli |
1 - 0 |
Korabi |
09-02-2019 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Iliria |
2 - 1 |
Burreli |
06-02-2019 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Burreli |
2 - 0 |
Vora |
22-12-2018 13:30 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Vora |
0 - 0 |
Korabi |
15-12-2018 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Iliria |
3 - 1 |
Vora |
08-12-2018 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Vora |
0 - 2 |
Veleçiku |
01-12-2018 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Vllaznia |
3 - 1 |
Vora |
03-11-2018 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Vora |
1 - 3 |
Besëlidhja |
27-10-2018 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Vora |
2 - 3 |
Burreli |
06-10-2018 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Korabi |
0 - 0 |
Vora |
29-09-2018 16:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Veleçiku |
2 - 1 |
Vora |
15-09-2018 16:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Shënkolli |
1 - 0 |
Vora |
09-09-2018 16:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
KS Luftëtari |
1 - 0 |
Vora |
26-09-2018 15:30 |
Kupa Grupi A 1/16 18/19 |
|
Vora |
0 - 4 |
KS Luftëtari |
12-09-2018 16:00 |
Kupa Grupi A 1/16 18/19 |
|
Naftëtari |
2 - 1 |
Iliria |
21-04-2018 16:00 |
Kat.Pare B Play-out |
|
Iliria |
3 - 0 |
Turbina |
07-04-2018 16:00 |
Kat.Pare B Play-out |
|
Shkumbini |
1 - 0 |
Iliria |
11-03-2018 14:00 |
Kat.Pare B Play-out |
|
Tomori |
2 - 1 |
Iliria |
03-03-2018 14:00 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Shkumbini |
0 - 1 |
Iliria |
17-02-2018 14:00 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Tërbuni |
1 - 0 |
Besa |
23-12-2017 13:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Besa |
1 - 4 |
Besëlidhja |
16-12-2017 13:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Korabi |
0 - 0 |
Besa |
25-11-2017 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Besa |
2 - 0 |
Tërbuni |
30-09-2017 16:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Besa |
27-09-2017 15:30 |
Kupa Grupi A 1/16 |
|
Internacional Tirana |
4 - 4 |
Tirana |
21-05-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Shkëndija Tiranë |
3 - 4 |
Internacional Tirana |
14-05-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Internacional Tirana |
1 - 1 |
Brians |
07-05-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Laçi |
0 - 0 |
Internacional Tirana |
30-04-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Porto |
3 - 0 |
Internacional Tirana |
15-04-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Kukësi |
1 - 2 |
Internacional Tirana |
08-04-2017 11:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Internacional Tirana |
3 - 0 |
Partizani |
02-04-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Vllaznia |
2 - 0 |
Internacional Tirana |
29-03-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Akademia Futbollit |
1 - 1 |
Internacional Tirana |
19-03-2017 16:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Shkëndija Tiranë |
2 - 1 |
Internacional Tirana |
05-03-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Internacional Tirana |
1 - 1 |
Partizani |
26-02-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Internacional Tirana |
1 - 1 |
Laçi |
19-02-2017 11:30 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Vllaznia |
4 - 2 |
Internacional Tirana |
12-02-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Internacional Tirana |
4 - 1 |
Kukësi |
18-12-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Brians |
2 - 0 |
Internacional Tirana |
11-12-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Internacional Tirana |
1 - 0 |
Porto |
04-12-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Internacional Tirana |
1 - 5 |
Akademia Futbollit |
27-11-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Tirana |
7 - 6 |
Internacional Tirana |
21-01-2017 12:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 16/17 |
|
Olimpic |
0 - 6 |
Internacional Tirana |
15-05-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Brians |
2 - 2 |
Internacional Tirana |
01-05-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Shkëndija Tiranë |
2 - 1 |
Internacional Tirana |
23-04-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Internacional Tirana |
1 - 5 |
Partizani |
17-04-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Internacional Tirana |
10-04-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Internacional Tirana |
2 - 3 |
Tirana |
03-04-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Internacional Tirana |
1 - 1 |
Vllaznia |
13-03-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Internacional Tirana |
0 - 2 |
Shkëndija Tiranë |
28-02-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Tirana |
6 - 0 |
Internacional Tirana |
20-02-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Internacional Tirana |
4 - 0 |
Porto |
14-02-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Olimpic |
0 - 2 |
Partizani |
29-11-2015 11:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Tirana |
2 - 3 |
Partizani |
07-11-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Partizani |
2 - 0 |
Porto |
31-10-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Partizani |
1 - 1 |
Brians |
24-10-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Internacional Tirana |
0 - 2 |
Partizani |
18-10-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Partizani |
2 - 1 |
Akademia Futbollit |
04-10-2015 10:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Laçi |
2 - 3 |
Partizani |
27-09-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Partizani |
2 - 1 |
Vllaznia |
20-09-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Shkëndija Tiranë |
4 - 1 |
Internacional Tirana |
24-01-2016 12:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 Gr.A |
|
Luz i Vogël 2008 |
0 - 1 |
Partizani B |
06-10-2015 14:30 |
Kat. Dyte A 15/16 |
|
Partizani |
0 - 2 |
Korabi |
29-09-2015 13:00 |
Kupa Grupi A 1/16 15/16 |
|
Partizani |
3 - 1 |
Laçi |
17-05-2015 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
FK Elbasani |
4 - 2 |
Partizani |
10-05-2015 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Partizani |
2 - 1 |
Vllaznia |
29-04-2015 15:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Skënderbeu |
2 - 1 |
Partizani |
26-04-2015 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Partizani |
2 - 2 |
Tirana |
19-04-2015 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Shkëndija Dr. |
2 - 1 |
Partizani |
12-04-2015 09:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Partizani |
2 - 1 |
Flamurtari |
09-04-2015 15:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Olimpic |
0 - 0 |
Partizani |
21-03-2015 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Partizani |
4 - 2 |
Dinamo City |
15-03-2015 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Laçi |
3 - 2 |
Partizani |
21-12-2014 12:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Partizani |
0 - 1 |
Shkëndija Tiranë |
07-12-2014 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Vllaznia |
4 - 3 |
Partizani |
03-12-2014 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Partizani |
2 - 0 |
Skënderbeu |
30-11-2014 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Tirana |
2 - 1 |
Partizani |
22-11-2014 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Flamurtari |
1 - 1 |
Partizani |
01-11-2014 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Partizani |
1 - 0 |
Olimpic |
26-10-2014 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Dinamo City |
0 - 2 |
Partizani |
19-10-2014 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Partizani |
1 - 0 |
Pogradeci |
15-10-2014 09:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Partizani |
1 - 0 |
Besa |
28-09-2014 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Teuta |
2 - 0 |
Partizani |
20-09-2014 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Partizani |
2 - 0 |
Lushnja |
14-09-2014 10:00 |
U-17 Superiore 14/15 |
|
Albania |
5 - 1 |
San Marino |
13-10-2014 16:00 |
Under-17 - Qualifying Round - Grp9 |
|
Austria |
2 - 0 |
Albania |
10-10-2014 16:00 |
Under-17 - Qualifying Round - Grp9 |
|
Norvegji |
3 - 0 |
Albania |
08-10-2014 16:00 |
Under-17 - Qualifying Round - Grp9 |
|
Tirana |
3 - 1 |
Partizani |
18-05-2014 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Laçi |
1 - 1 |
Partizani |
27-04-2014 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Partizani |
5 - 3 |
Skënderbeu |
24-04-2014 12:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Pogradeci |
0 - 0 |
Partizani |
20-04-2014 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Partizani |
2 - 1 |
Flamurtari |
13-04-2014 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Vllaznia |
2 - 0 |
Partizani |
06-04-2014 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Partizani |
1 - 1 |
Teuta |
30-03-2014 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Dinamo City |
1 - 2 |
Partizani |
23-03-2014 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Kukësi |
1 - 0 |
Partizani |
09-03-2014 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Partizani |
3 - 1 |
FK Elbasani |
02-03-2014 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Apolonia |
0 - 0 |
Partizani |
22-02-2014 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Partizani |
0 - 0 |
Besa |
16-02-2014 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Partizani |
1 - 1 |
Tirana |
22-12-2013 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Shkëndija Dr. |
2 - 1 |
Partizani |
15-12-2013 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Olimpic |
0 - 2 |
Partizani |
11-12-2013 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Partizani |
4 - 0 |
Laçi |
07-12-2013 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Partizani |
1 - 0 |
Pogradeci |
24-11-2013 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Flamurtari |
3 - 2 |
Partizani |
20-11-2013 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Partizani |
2 - 4 |
Vllaznia |
10-11-2013 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Teuta |
3 - 0 |
Partizani |
03-11-2013 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Partizani |
0 - 1 |
Dinamo City |
31-10-2013 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Shkëndija Tiranë |
2 - 0 |
Partizani |
26-10-2013 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
FK Elbasani |
2 - 0 |
Partizani |
06-10-2013 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |