|
|
1 - 2 |
Basania & AM |
21-04-2024 15:00 |
Kat. 3-të Grupi A |
|
Basania & AM |
5 - 1 |
KF Klosi |
14-04-2024 15:30 |
Kat. 3-të Grupi A |
|
Basania & AM |
1 - 1 |
Bulqiza |
07-04-2024 15:00 |
Kat. 3-të Grupi A |
|
Prestige MFC team |
0 - 1 |
Basania & AM |
24-03-2024 20:00 |
Kat. 3-të Grupi A |
|
Basania & AM |
1 - 1 |
|
17-03-2024 13:00 |
Kat. 3-të Grupi A |
|
|
0 - 3 |
Basania & AM |
09-03-2024 12:00 |
Kat. 3-të Grupi A |
|
Basania & AM |
7 - 3 |
Kinostudio |
03-03-2024 13:00 |
Kat. 3-të Grupi A |
|
Basania & AM |
2 - 1 |
|
25-02-2024 13:00 |
Kat. 3-të Grupi A |
|
KF Klosi |
1 - 0 |
Basania & AM |
18-02-2024 13:30 |
Kat. 3-të Grupi A |
|
Tërbuni |
1 - 1 |
Turbina |
01-04-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Apolonia |
1 - 0 |
Tërbuni |
04-03-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tërbuni |
1 - 2 |
Burreli |
11-02-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Oriku |
0 - 0 |
Tërbuni |
28-01-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tërbuni |
1 - 0 |
Dinamo City |
21-12-2022 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tërbuni |
1 - 1 |
Luz i Vogël 2008 |
11-12-2022 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Lushnja |
0 - 1 |
Tërbuni |
12-11-2022 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tërbuni |
0 - 1 |
Besa |
05-11-2022 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Turbina |
3 - 0 |
Tërbuni |
29-10-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tërbuni |
2 - 1 |
Korabi |
22-10-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Flamurtari |
3 - 0 |
Tërbuni |
16-10-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tërbuni |
1 - 1 |
Apolonia |
08-10-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Besëlidhja |
2 - 3 |
Tërbuni |
01-10-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Burreli |
1 - 1 |
Tërbuni |
10-09-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tërbuni |
1 - 1 |
Skënderbeu |
03-09-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tërbuni |
3 - 2 |
Lushnja |
11-10-2022 15:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Lushnja |
2 - 0 |
Tërbuni |
28-09-2022 15:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Tërbuni |
2 - 0 |
Korabi |
07-05-2022 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Pogradeci |
1 - 0 |
Tërbuni |
30-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tërbuni |
1 - 0 |
Turbina |
23-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Bylis |
3 - 0 |
Tërbuni |
16-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tërbuni |
1 - 0 |
Besëlidhja |
09-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besa |
2 - 0 |
Tërbuni |
03-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tërbuni |
1 - 0 |
Butrinti |
19-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tomori |
0 - 0 |
Tërbuni |
12-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Erzeni |
1 - 0 |
Tërbuni |
05-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tërbuni |
3 - 0 |
Maliqi |
27-02-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Shkumbini |
1 - 2 |
Tërbuni |
19-02-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tërbuni |
1 - 0 |
Apolonia |
12-02-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Burreli |
1 - 1 |
Tërbuni |
22-01-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Korabi |
2 - 0 |
Tërbuni |
23-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tërbuni |
1 - 0 |
Pogradeci |
18-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Turbina |
1 - 1 |
Tërbuni |
14-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tërbuni |
0 - 0 |
Bylis |
04-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besëlidhja |
0 - 3 |
Tërbuni |
28-11-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tërbuni |
1 - 0 |
Besa |
24-11-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Butrinti |
0 - 0 |
Tërbuni |
21-11-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tërbuni |
0 - 0 |
Tomori |
07-11-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tërbuni |
0 - 2 |
Erzeni |
30-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Maliqi |
1 - 1 |
Tërbuni |
23-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tërbuni |
0 - 0 |
Shkumbini |
17-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Apolonia |
0 - 1 |
Tërbuni |
02-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tërbuni |
1 - 0 |
Vora |
25-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tërbuni |
0 - 0 |
Burreli |
11-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Partizani |
3 - 0 |
Tërbuni |
13-10-2021 13:30 |
Kupa Grupi A 1/16 21/22 |
|
Tërbuni |
0 - 3 |
Partizani |
22-09-2021 16:00 |
Kupa Grupi A 1/16 21/22 |
|
Tërbuni |
1 - 0 |
Iliria |
22-05-2021 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Shënkolli |
2 - 4 |
Tërbuni |
18-05-2021 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Tërbuni |
2 - 0 |
Gramshi |
09-05-2021 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
KF Ada |
1 - 3 |
Tërbuni |
05-05-2021 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Tërbuni |
3 - 3 |
Bulqiza |
01-05-2021 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Sopoti |
1 - 1 |
Tërbuni |
23-04-2021 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Tërbuni |
1 - 0 |
KF Klosi |
17-04-2021 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Luz i Vogël 2008 |
0 - 2 |
Tërbuni |
09-04-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
KF Valbona |
0 - 1 |
Tërbuni |
27-03-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Tërbuni |
7 - 1 |
Internacional Tirana |
20-03-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Shkumbini |
0 - 0 |
Tërbuni |
13-03-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Iliria |
1 - 0 |
Tërbuni |
07-03-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Tërbuni |
4 - 0 |
Shënkolli |
03-03-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Tërbuni |
0 - 1 |
Sopoti |
24-12-2020 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
KF Klosi |
1 - 4 |
Tërbuni |
19-12-2020 16:00 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Tërbuni |
2 - 0 |
Luz i Vogël 2008 |
13-12-2020 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Mirdita |
1 - 4 |
Tërbuni |
06-12-2020 13:30 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Tërbuni |
2 - 2 |
KF Valbona |
22-11-2020 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Internacional Tirana |
0 - 0 |
Tërbuni |
09-11-2020 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Tërbuni |
0 - 3 |
Shkumbini |
04-11-2020 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 20/21 |
|
Teuta |
4 - 0 |
Tërbuni |
01-11-2020 13:30 |
Kupa Grupi A 1/16 20/21 |
|
Tërbuni |
1 - 1 |
Egnatia |
18-07-2020 17:30 |
Play-out Kat.Pare A |
|
Veleçiku |
2 - 3 |
Tërbuni |
04-07-2020 17:30 |
Play-out Kat.Pare A |
|
Dinamo City |
1 - 1 |
Tërbuni |
27-06-2020 17:00 |
Play-out Kat.Pare A |
|
Egnatia |
0 - 0 |
Tërbuni |
15-02-2020 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Tërbuni |
2 - 1 |
Veleçiku |
08-02-2020 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Besëlidhja |
1 - 0 |
Tërbuni |
01-02-2020 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Tërbuni |
0 - 1 |
Kastrioti |
25-01-2020 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Tërbuni |
1 - 1 |
Erzeni |
14-12-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Dinamo City |
2 - 0 |
Tërbuni |
07-12-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Burreli |
1 - 0 |
Tërbuni |
23-11-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Tërbuni |
1 - 1 |
Shkumbini |
09-11-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Tërbuni |
3 - 2 |
Egnatia |
02-11-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Veleçiku |
2 - 0 |
Tërbuni |
26-10-2019 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Kastrioti |
0 - 0 |
Tërbuni |
05-10-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Tërbuni |
1 - 2 |
Korabi |
28-09-2019 16:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Erzeni |
0 - 0 |
Tërbuni |
21-09-2019 16:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Tërbuni |
2 - 0 |
Dinamo City |
14-09-2019 16:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Tërbuni |
0 - 2 |
Teuta |
18-09-2019 15:00 |
Kupa Grupi A 1/16 19/20 |
|
Tërbuni |
4 - 1 |
Devolli |
22-05-2019 16:00 |
Finale Kat e Dyte 18/19 |
|
Tërbuni |
1 - 0 |
Vllaznia B |
12-05-2019 16:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
Tirana U19/A |
0 - 1 |
Tërbuni |
05-05-2019 16:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
Tërbuni |
0 - 0 |
Partizani B |
28-04-2019 16:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
Tërbuni |
2 - 0 |
Gramshi |
21-04-2019 16:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
KF Klosi |
2 - 4 |
Tërbuni |
14-04-2019 16:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
Tërbuni |
8 - 2 |
KF Ada |
06-04-2019 16:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
FK Spartak Tirana |
1 - 2 |
Tërbuni |
30-03-2019 15:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
Tërbuni |
4 - 0 |
Internacional Tirana |
24-03-2019 15:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
Tërbuni |
2 - 2 |
Luz i Vogël 2008 |
03-03-2019 15:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
Tërbuni |
7 - 0 |
Kukesi B |
17-02-2019 14:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
Tërbuni |
1 - 0 |
Sopoti |
16-12-2018 13:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
Vllaznia B |
2 - 1 |
Tërbuni |
09-12-2018 14:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
Partizani B |
1 - 3 |
Tërbuni |
25-11-2018 14:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
Gramshi |
1 - 1 |
Tërbuni |
18-11-2018 14:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
Tërbuni |
1 - 0 |
KF Klosi |
11-11-2018 14:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
KF Ada |
0 - 0 |
Tërbuni |
04-11-2018 14:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
Tërbuni |
2 - 1 |
FK Spartak Tirana |
28-10-2018 14:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
Internacional Tirana |
0 - 1 |
Tërbuni |
21-10-2018 14:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
Tërbuni |
7 - 1 |
Kevitan |
07-10-2018 14:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
Luz i Vogël 2008 |
2 - 2 |
Tërbuni |
29-09-2018 16:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
Partizani |
4 - 0 |
Tërbuni |
25-09-2018 15:30 |
Kupa Grupi A 1/16 18/19 |
|
Tërbuni |
0 - 1 |
Partizani |
12-09-2018 16:00 |
Kupa Grupi A 1/16 18/19 |
|
Tërbuni |
0 - 1 |
Korabi |
12-05-2018 17:00 |
Kat.Pare A Play-Out |
|
Vllaznia B |
2 - 1 |
Tërbuni |
05-05-2018 17:00 |
Kat.Pare A Play-Out |
|
Tërbuni |
1 - 0 |
Burreli |
28-04-2018 16:00 |
Kat.Pare A Play-Out |
|
Tërbuni |
2 - 1 |
Besa |
14-04-2018 16:00 |
Kat.Pare A Play-Out |
|
Korabi |
1 - 1 |
Tërbuni |
08-04-2018 16:00 |
Kat.Pare A Play-Out |
|
Tërbuni |
0 - 0 |
Vllaznia B |
31-03-2018 15:00 |
Kat.Pare A Play-Out |
|
Burreli |
0 - 0 |
Tërbuni |
24-03-2018 14:00 |
Kat.Pare A Play-Out |
|
Besa |
1 - 0 |
Tërbuni |
10-03-2018 14:00 |
Kat.Pare A Play-Out |
|
Tërbuni |
3 - 2 |
Egnatia |
03-03-2018 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Dinamo City |
2 - 1 |
Tërbuni |
25-02-2018 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Tërbuni |
1 - 2 |
Erzeni |
21-02-2018 13:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Tërbuni |
1 - 2 |
Burreli |
17-02-2018 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Korabi |
4 - 0 |
Tërbuni |
10-02-2018 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Kastrioti |
1 - 0 |
Tërbuni |
29-01-2018 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Tërbuni |
1 - 0 |
Besa |
23-12-2017 13:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Tërbuni |
2 - 1 |
Besëlidhja |
20-12-2017 13:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Vllaznia B |
0 - 1 |
Tërbuni |
17-12-2017 13:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Egnatia |
0 - 0 |
Tërbuni |
25-11-2017 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Tërbuni |
0 - 0 |
Dinamo City |
18-11-2017 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Burreli |
0 - 2 |
Tërbuni |
04-11-2017 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Tërbuni |
0 - 2 |
Korabi |
28-10-2017 14:30 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Erzeni |
2 - 1 |
Tërbuni |
21-10-2017 14:30 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Tërbuni |
1 - 1 |
Kastrioti |
14-10-2017 14:30 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Tërbuni |
1 - 1 |
Vllaznia B |
23-09-2017 16:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Besëlidhja |
1 - 1 |
Tërbuni |
16-09-2017 16:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Teuta |
2 - 0 |
Tërbuni |
27-09-2017 15:30 |
Kupa Grupi A 1/16 |
|
Tërbuni |
1 - 0 |
Teuta |
13-09-2017 16:00 |
Kupa Grupi A 1/16 |
|
Tërbuni |
2 - 0 |
Oriku |
18-05-2017 16:00 |
Playoff Kat e Pare Gr A 16/17 |
|
Iliria |
1 - 1 |
Tërbuni |
13-05-2017 17:00 |
Kat. Pare A Gr 2 Play-out |
|
Tërbuni |
1 - 0 |
KF Adriatiku Mamurras |
06-05-2017 17:00 |
Kat. Pare A Gr 2 Play-out |
|
Tërbuni |
1 - 0 |
Kastrioti |
22-04-2017 16:00 |
Kat. Pare A Gr 2 Play-out |
|
Tërbuni |
2 - 1 |
Iliria |
08-04-2017 16:00 |
Kat. Pare A Gr 2 Play-out |
|
KF Adriatiku Mamurras |
1 - 0 |
Tërbuni |
01-04-2017 16:00 |
Kat. Pare A Gr 2 Play-out |
|
Tërbuni |
1 - 0 |
Besa |
25-03-2017 15:00 |
Kat. Pare A Gr 2 Play-out |
|
Kastrioti |
1 - 0 |
Tërbuni |
18-03-2017 15:00 |
Kat. Pare A Gr 2 Play-out |
|
Tërbuni |
1 - 0 |
KF Adriatiku Mamurras |
04-03-2017 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Erzeni |
2 - 1 |
Tërbuni |
25-02-2017 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Iliria |
1 - 0 |
Tërbuni |
18-02-2017 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Tërbuni |
0 - 0 |
Besa |
11-02-2017 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Shënkolli |
1 - 0 |
Tërbuni |
04-02-2017 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Tërbuni |
2 - 0 |
Burreli |
17-12-2016 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
FK Kamza |
1 - 0 |
Tërbuni |
10-12-2016 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Tërbuni |
0 - 2 |
Besëlidhja |
02-12-2016 13:30 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Kastrioti |
3 - 0 |
Tërbuni |
26-11-2016 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
KF Adriatiku Mamurras |
1 - 0 |
Tërbuni |
19-11-2016 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Tërbuni |
0 - 4 |
Erzeni |
13-11-2016 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Tërbuni |
2 - 3 |
Iliria |
05-11-2016 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Besa |
1 - 0 |
Tërbuni |
29-10-2016 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Tërbuni |
0 - 0 |
Shënkolli |
22-10-2016 14:30 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Burreli |
1 - 0 |
Tërbuni |
15-10-2016 14:30 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Tërbuni |
0 - 1 |
FK Kamza |
12-10-2016 14:30 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Besëlidhja |
0 - 0 |
Tërbuni |
02-10-2016 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Tërbuni |
0 - 0 |
Kastrioti |
24-09-2016 16:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Flamurtari |
2 - 0 |
Tërbuni |
16-11-2016 13:30 |
Kupa - 1/8 Grupi - B 16/17 |
|
Tërbuni |
3 - 3 |
Flamurtari |
26-10-2016 14:00 |
Kupa - 1/8 Grupi - B 16/17 |
|
Tërbuni |
4 - 1 |
Besa |
05-10-2016 14:00 |
Kupa - 1/16 Grupi - B 2016 |
|
Besa |
1 - 1 |
Tërbuni |
28-09-2016 16:00 |
Kupa - 1/16 Grupi - B 2016 |
|
Kevitan |
3 - 0 |
Albpetrol |
01-05-2016 17:00 |
Kat. Dyte A 15/16 |
|
KS Luftëtari |
2 - 0 |
Shkumbini |
19-12-2015 14:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Shkumbini |
1 - 0 |
Dinamo City |
12-12-2015 14:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Apolonia |
4 - 0 |
Shkumbini |
05-12-2015 14:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Shkumbini |
4 - 3 |
Sopoti |
28-11-2015 14:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Shkumbini |
0 - 3 |
Lushnja |
31-10-2015 14:30 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Shkumbini |
0 - 3 |
KS Luftëtari |
03-10-2015 14:30 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Apolonia |
1 - 0 |
Shkumbini |
30-09-2015 15:30 |
Kupa Grupi A 1/16 15/16 |
|
Shkendia B |
2 - 2 |
Term FC |
16-05-2015 12:00 |
U-19 Pare A 14/15 |
|
Term FC |
5 - 0 |
Kastrioti |
02-05-2015 12:00 |
U-19 Pare A 14/15 |
|
Kukësi |
4 - 0 |
Term FC |
25-04-2015 11:00 |
U-19 Pare A 14/15 |
|
Term FC |
1 - 2 |
Porto |
18-04-2015 10:00 |
U-19 Pare A 14/15 |
|
Brians |
4 - 2 |
Term FC |
12-04-2015 12:00 |
U-19 Pare A 14/15 |
|
Kukësi |
4 - 0 |
Term FC |
22-03-2015 12:00 |
U-19 Pare A 14/15 |
|
Term FC |
1 - 2 |
Porto |
15-03-2015 12:00 |
U-19 Pare A 14/15 |
|
Shkendia B |
1 - 2 |
Term FC |
08-03-2015 12:00 |
U-19 Pare A 14/15 |
|
Brians |
4 - 1 |
Term FC |
14-12-2014 12:00 |
U-19 Pare A 14/15 |
|
Term FC |
1 - 2 |
Besëlidhja |
06-12-2014 12:00 |
U-19 Pare A 14/15 |
|
Term FC |
0 - 0 |
Kukësi |
29-11-2014 12:00 |
U-19 Pare A 14/15 |
|
Porto |
0 - 0 |
Term FC |
16-11-2014 12:00 |
U-19 Pare A 14/15 |
|
Term FC |
3 - 0 |
Shkendia B |
08-11-2014 10:00 |
U-19 Pare A 14/15 |
|
Term FC |
1 - 1 |
Brians |
05-10-2014 12:00 |
U-19 Pare A 14/15 |
|
Vllaznimi |
3 - 1 |
Term FC |
27-04-2014 12:00 |
U-19 Pare A - 13/14 |
|
Term FC |
3 - 0 |
Veleçiku |
20-04-2014 12:00 |
U-19 Pare A - 13/14 |
|
Term FC |
3 - 2 |
Skampini |
16-04-2014 13:00 |
U-19 Pare A - 13/14 |
|
Term FC |
0 - 2 |
Skampini |
23-03-2014 10:00 |
U-19 Pare A - 13/14 |
|
Shkendia B |
6 - 1 |
Term FC |
16-03-2014 10:00 |
U-19 Pare A - 13/14 |
|
Term FC |
1 - 3 |
Vllaznimi |
09-03-2014 10:00 |
U-19 Pare A - 13/14 |
|
Veleçiku |
1 - 4 |
Term FC |
02-03-2014 12:00 |
U-19 Pare A - 13/14 |
|
Term FC |
3 - 0 |
Brians |
23-02-2014 10:00 |
U-19 Pare A - 13/14 |
|
Kastrioti |
4 - 2 |
Term FC |
22-12-2013 12:00 |
U-19 Pare A - 13/14 |
|
Term FC |
1 - 0 |
Besëlidhja |
15-12-2013 10:00 |
U-19 Pare A - 13/14 |
|
Skampini |
5 - 5 |
Term FC |
08-12-2013 12:00 |
U-19 Pare A - 13/14 |
|
Term FC |
1 - 1 |
Shkendia B |
01-12-2013 11:00 |
U-19 Pare A - 13/14 |
|
Vllaznimi |
8 - 0 |
Term FC |
24-11-2013 12:00 |
U-19 Pare A - 13/14 |
|
Term FC |
0 - 4 |
Veleçiku |
17-11-2013 10:00 |
U-19 Pare A - 13/14 |
|
Brians |
2 - 2 |
Term FC |
10-11-2013 12:00 |
U-19 Pare A - 13/14 |
|
Term FC |
3 - 0 |
Kastrioti |
03-11-2013 12:00 |
U-19 Pare A - 13/14 |
|
Besëlidhja |
1 - 1 |
Term FC |
27-10-2013 12:00 |
U-19 Pare A - 13/14 |
|
Shkendia B |
0 - 2 |
Term FC |
13-10-2013 18:00 |
U-19 Pare A - 13/14 |
|
Partizani |
3 - 0 |
Bylis |
19-05-2013 10:00 |
U-17 Superiore - 12/13 |
|
Shkëndija Tiranë |
6 - 0 |
Partizani |
11-05-2013 09:00 |
U-17 Superiore - 12/13 |
|
Flamurtari |
3 - 2 |
Partizani |
05-05-2013 10:00 |
U-17 Superiore - 12/13 |
|
Partizani |
5 - 3 |
Pogradeci |
01-05-2013 15:00 |
U-17 Superiore - 12/13 |
|
Tërbuni |
2 - 1 |
Partizani |
28-04-2013 10:00 |
U-17 Superiore - 12/13 |
|
Partizani |
1 - 3 |
Vllaznia |
21-04-2013 10:00 |
U-17 Superiore - 12/13 |
|
Partizani |
1 - 2 |
Tirana |
18-04-2013 17:00 |
U-17 Superiore - 12/13 |
|
Shkëndija Dr. |
2 - 0 |
Partizani |
14-04-2013 10:00 |
U-17 Superiore - 12/13 |
|
Partizani |
2 - 1 |
Dinamo City |
07-04-2013 10:00 |
U-17 Superiore - 12/13 |
|
Besa |
1 - 2 |
Partizani |
31-03-2013 10:00 |
U-17 Superiore - 12/13 |
|
FK Elbasani |
2 - 2 |
Partizani |
17-03-2013 10:00 |
U-17 Superiore - 12/13 |
|
Partizani |
3 - 2 |
Lushnja |
10-03-2013 10:00 |
U-17 Superiore - 12/13 |
|
Laçi |
3 - 0 |
Partizani |
03-03-2013 10:00 |
U-17 Superiore - 12/13 |
|
Partizani |
2 - 0 |
Teuta |
24-02-2013 13:00 |
U-17 Superiore - 12/13 |
|
Skënderbeu |
0 - 1 |
Partizani |
17-02-2013 10:00 |
U-17 Superiore - 12/13 |
|
Tirana |
0 - 1 |
Partizani |
21-10-2012 10:00 |
U-17 Superiore - 12/13 |
|
Partizani |
1 - 1 |
FK Elbasani |
14-10-2012 10:00 |
U-17 Superiore - 12/13 |
|
Lushnja |
2 - 1 |
Partizani |
07-10-2012 10:00 |
U-17 Superiore - 12/13 |
|
Partizani |
6 - 0 |
Laçi |
30-09-2012 14:00 |
U-17 Superiore - 12/13 |
|
Teuta |
2 - 1 |
Partizani |
23-09-2012 10:00 |
U-17 Superiore - 12/13 |
|
Partizani |
4 - 0 |
Skënderbeu |
16-09-2012 14:00 |
U-17 Superiore - 12/13 |