|
|
0 - 0 |
Bulqiza |
10-03-2024 17:00 |
Kat. 3-të Grupi A |
|
Bulqiza |
7 - 0 |
|
02-03-2024 15:30 |
Kat. 3-të Grupi A |
|
Bulqiza |
6 - 2 |
Kinostudio |
25-02-2024 14:00 |
Kat. 3-të Grupi A |
|
Prestige MFC team |
3 - 0 |
|
17-12-2023 20:00 |
Kat. 3-të Grupi A |
|
Basania & AM |
1 - 2 |
Prestige MFC team |
10-12-2023 13:30 |
Kat. 3-të Grupi A |
|
Prestige MFC team |
2 - 1 |
Bulqiza |
03-12-2023 20:00 |
Kat. 3-të Grupi A |
|
|
2 - 2 |
Prestige MFC team |
15-11-2023 17:00 |
Kat. 3-të Grupi A |
|
VILA-L MFC |
0 - 0 |
Immi |
06-11-2023 21:00 |
FSHF Sunday League Grupi A |
|
FC Hidro Alfa |
0 - 5 |
VILA-L MFC |
18-10-2023 20:00 |
FSHF Sunday League Grupi A |
|
VILA-L MFC |
4 - 0 |
MD |
10-10-2023 20:00 |
FSHF Sunday League Grupi A |
|
Albanët |
0 - 2 |
Adriatiku |
28-05-2023 17:00 |
Kampionati Kateg.Trete Finale 22/23 |
|
Albanët |
2 - 4 |
Kelcyra |
25-05-2023 11:30 |
Kampionati Kateg.Trete 22/23 Grupi B Faza Trete |
|
Gramozi |
2 - 1 |
Albanët |
23-05-2023 16:00 |
Kampionati Kateg.Trete 22/23 Grupi B Faza Trete |
|
Albanët |
3 - 0 |
FK Drini |
17-05-2023 13:30 |
Kampionati Kateg.Trete 22/23 Grupi B Faza Trete |
|
Kinostudio |
1 - 4 |
Albanët |
09-05-2023 18:00 |
Kampionati Kateg.Trete 22/23 Grupi B Faza Trete |
|
Albanët |
7 - 0 |
KF Spartak |
05-05-2023 14:00 |
Kampionati Kateg.Trete 22/23 Grupi B Faza Trete |
|
Minatori Bulqize |
2 - 4 |
Albanet |
14-12-2022 10:30 |
Kampionati Kateg.Trete 22/23 Grupi B |
|
Albanet |
3 - 1 |
KF Spartak |
07-12-2022 10:30 |
Kampionati Kateg.Trete 22/23 Grupi B |
|
Kelcyra |
0 - 1 |
Albanet |
24-11-2022 13:30 |
Kampionati Kateg.Trete 22/23 Grupi B |
|
VILA-L MFC |
0 - 0 |
ANTIGONEAN |
07-11-2022 20:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi A |
|
JU AR PLAST |
1 - 1 |
VILA-L MFC |
02-11-2022 20:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi A |
|
VILA-L MFC |
0 - 2 |
ROAMEL |
26-10-2022 20:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi A |
|
BTL |
1 - 1 |
VILA-L MFC |
17-10-2022 20:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi A |
|
VILA-L MFC |
0 - 0 |
Ferraj FC |
10-10-2022 20:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi A |
|
COCA COLA TEPELENA |
1 - 3 |
VILA-L MFC |
05-10-2022 21:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi A |
|
ANTIGONEAN |
1 - 1 |
VILA-L MFC |
01-12-2021 21:30 |
Sunday League-FSHF Gr B |
|
TIRONA REPUBLIC |
0 - 9 |
VILA-L MFC |
13-11-2021 20:15 |
Sunday League-FSHF Gr B |
|
VILA-L MFC |
2 - 1 |
FORZA 1 |
27-10-2021 21:30 |
Sunday League-FSHF Gr B |
|
DAJTI |
0 - 0 |
VILA-L MFC |
20-10-2021 20:30 |
Sunday League-FSHF Gr B |
|
VILA-L MFC |
3 - 1 |
COCA COLA TEPELENA |
11-10-2021 20:30 |
Sunday League-FSHF Gr B |
|
VILA-L MFC |
5 - 1 |
DOMOSDOVA MFC |
02-10-2021 21:30 |
Sunday League-FSHF Gr B |
|
Kulla 60 |
5 - 7 |
Vila L |
19-05-2021 19:30 |
Kampionati 5x5 Play-off |
|
Vila L |
10 - 2 |
Tulipanet |
20-03-2021 17:30 |
Kampionati 5x5 Zona 4 |
|
Julton |
3 - 5 |
Vila L |
13-02-2021 18:00 |
Kampionati 5x5 Zona 4 |
|
Tetra Solution |
0 - 3 |
Vila L |
29-01-2021 18:00 |
Kampionati 5x5 Zona 4 |
|
Vila L |
14 - 2 |
Sviluppo Mare |
23-01-2021 18:00 |
Kampionati 5x5 Zona 4 |
|
Vila L |
21 - 3 |
Rei Man |
16-01-2021 18:00 |
Kampionati 5x5 Zona 4 |
|
Milano Medical |
0 - 13 |
Vila L |
07-01-2021 19:00 |
Kampionati 5x5 Zona 4 |
|
Internacional Tirana |
1 - 4 |
FK Spartak Tirana |
23-02-2020 14:00 |
Kat. Dyte A 19/20 |
|
Mirdita |
4 - 1 |
Internacional Tirana |
08-02-2020 14:00 |
Kat. Dyte A 19/20 |
|
Internacional Tirana |
6 - 2 |
KF Klosi |
23-12-2019 14:00 |
Kat. Dyte A 19/20 |
|
Sopoti |
4 - 0 |
Internacional Tirana |
14-12-2019 13:00 |
Kat. Dyte A 19/20 |
|
Internacional Tirana |
0 - 3 |
Partizani B |
08-12-2019 11:00 |
Kat. Dyte A 19/20 |
|
Vora |
4 - 1 |
Internacional Tirana |
23-11-2019 13:00 |
Kat. Dyte A 19/20 |
|
Internacional Tirana |
1 - 2 |
Tirana U19/A |
16-11-2019 13:00 |
Kat. Dyte A 19/20 |
|
Internacional Tirana |
4 - 0 |
KF Ada |
02-11-2019 14:00 |
Kat. Dyte A 19/20 |
|
Vllaznia B |
5 - 1 |
Internacional Tirana |
27-10-2019 14:30 |
Kat. Dyte A 19/20 |
|
Internacional Tirana |
- |
FK Kamza |
20-10-2019 14:00 |
Kat. Dyte A 19/20 |
|
FK Spartak Tirana |
1 - 0 |
Internacional Tirana |
06-10-2019 14:00 |
Kat. Dyte A 19/20 |
|
Internacional Tirana |
1 - 3 |
Luz i Vogël 2008 |
29-09-2019 16:00 |
Kat. Dyte A 19/20 |
|
Partizani B |
2 - 1 |
Internacional Tirana |
19-05-2019 16:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
Luz i Vogël 2008 |
5 - 1 |
Internacional Tirana |
05-05-2019 16:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
Vllaznia B |
1 - 0 |
Internacional Tirana |
06-04-2019 16:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
Internacional Tirana |
1 - 3 |
Tirana U19/A |
30-03-2019 12:30 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
Tërbuni |
4 - 0 |
Internacional Tirana |
24-03-2019 15:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
Internacional Tirana |
0 - 3 |
Gramshi |
16-03-2019 15:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
KF Klosi |
2 - 2 |
Internacional Tirana |
03-03-2019 15:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
Internacional Tirana |
0 - 1 |
KF Ada |
24-02-2019 14:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
FK Spartak Tirana |
4 - 0 |
Internacional Tirana |
17-02-2019 14:00 |
Kat. Dyte A 18/19 |
|
Luz i Vogël 2008 |
0 - 2 |
Veleçiku |
25-03-2018 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 17/18 |
|
Vora |
4 - 1 |
Luz i Vogël 2008 |
18-03-2018 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 17/18 |
|
Luz i Vogël 2008 |
1 - 1 |
Sopoti |
11-03-2018 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 17/18 |
|
FK Spartak Tirana |
1 - 0 |
Luz i Vogël 2008 |
03-03-2018 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 17/18 |
|
Luz i Vogël 2008 |
5 - 1 |
Kevitan |
25-02-2018 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 17/18 |
|
Luz i Vogël 2008 |
0 - 0 |
Partizani B |
18-02-2018 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 17/18 |
|
Luz i Vogël 2008 |
1 - 3 |
KF Klosi |
11-02-2018 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 17/18 |
|
Tirana U19/A |
0 - 2 |
Luz i Vogël 2008 |
17-12-2017 13:00 |
Kat.Dyte Grupi A 17/18 |
|
Luz i Vogël 2008 |
1 - 1 |
Gramshi |
10-12-2017 13:00 |
Kat.Dyte Grupi A 17/18 |
|
Internacional Tirana |
1 - 2 |
Luz i Vogël 2008 |
26-11-2017 11:00 |
Kat.Dyte Grupi A 17/18 |
|
Luz i Vogël 2008 |
2 - 0 |
Kukesi B |
19-11-2017 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 17/18 |
|
KF Ada |
1 - 0 |
Luz i Vogël 2008 |
15-11-2017 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 17/18 |
|
Veleçiku |
3 - 0 |
Luz i Vogël 2008 |
05-11-2017 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 17/18 |
|
Luz i Vogël 2008 |
1 - 2 |
Vora |
29-10-2017 14:30 |
Kat.Dyte Grupi A 17/18 |
|
Sopoti |
0 - 1 |
Luz i Vogël 2008 |
22-10-2017 14:30 |
Kat.Dyte Grupi A 17/18 |
|
Luz i Vogël 2008 |
4 - 1 |
FK Spartak Tirana |
15-10-2017 14:30 |
Kat.Dyte Grupi A 17/18 |
|
Kevitan |
0 - 2 |
Luz i Vogël 2008 |
08-10-2017 14:30 |
Kat.Dyte Grupi A 17/18 |
|
Partizani B |
1 - 0 |
Luz i Vogël 2008 |
01-10-2017 14:30 |
Kat.Dyte Grupi A 17/18 |
|
Internacional Tirana |
0 - 3 |
Partizani B |
14-05-2017 13:00 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Partizani B |
0 - 0 |
Kevitan |
07-05-2017 17:00 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Luz i Vogël 2008 |
1 - 1 |
Partizani B |
30-04-2017 16:00 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Albpetrol |
0 - 0 |
Partizani B |
16-04-2017 16:00 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Veleçiku |
0 - 1 |
Partizani B |
02-04-2017 16:00 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Partizani B |
3 - 0 |
Kukesi B |
12-03-2017 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
KF Ada |
2 - 4 |
Partizani B |
05-03-2017 15:00 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Partizani B |
2 - 0 |
Internacional Tirana |
18-12-2016 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Kevitan |
1 - 6 |
Partizani B |
14-12-2016 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Partizani B |
1 - 1 |
Luz i Vogël 2008 |
10-12-2016 13:00 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Vllaznia B |
1 - 0 |
Partizani B |
05-12-2016 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Partizani B |
1 - 0 |
Albpetrol |
27-11-2016 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Partizani B |
2 - 0 |
Veleçiku |
20-11-2016 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Kukesi B |
4 - 1 |
Partizani B |
07-11-2016 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 16/17 |
|
Partizani |
2 - 1 |
Teuta |
20-05-2016 10:00 |
Play-Off Superiore U-19 15/16 |
|
Shkëndija Tiranë |
0 - 2 |
Partizani |
14-05-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Partizani |
5 - 0 |
Olimpic |
07-05-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Partizani |
2 - 0 |
Vllaznia |
01-05-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Tirana |
1 - 0 |
Partizani |
27-04-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Partizani |
1 - 1 |
Laçi |
23-04-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Internacional Tirana |
1 - 5 |
Partizani |
17-04-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Partizani |
2 - 0 |
Akademia Futbollit |
09-04-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Brians |
1 - 4 |
Partizani |
02-04-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Partizani |
3 - 0 |
Porto |
19-03-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Partizani |
3 - 1 |
Olimpic |
12-03-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Shkëndija Tiranë |
1 - 0 |
Partizani |
05-03-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Partizani |
3 - 3 |
Tirana |
27-02-2016 10:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Porto |
0 - 5 |
Partizani |
21-02-2016 10:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Brians |
1 - 2 |
Partizani |
14-02-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Partizani |
2 - 2 |
Internacional Tirana |
20-12-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Akademia Futbollit |
0 - 2 |
Partizani |
15-12-2015 19:30 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Partizani |
1 - 0 |
Laçi |
05-12-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Vllaznia |
2 - 0 |
Partizani |
02-12-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Olimpic |
0 - 2 |
Partizani |
29-11-2015 11:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Partizani |
1 - 1 |
Shkëndija Tiranë |
21-11-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Partizani |
2 - 0 |
Porto |
31-10-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Partizani |
1 - 1 |
Brians |
24-10-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Partizani |
2 - 1 |
Akademia Futbollit |
04-10-2015 10:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Laçi |
2 - 3 |
Partizani |
27-09-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Partizani |
2 - 1 |
Vllaznia |
20-09-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Internacional Tirana |
2 - 4 |
Partizani B |
10-04-2016 16:00 |
Kat. Dyte A 15/16 |
|
Sukthi |
0 - 0 |
Partizani B |
20-03-2016 15:00 |
Kat. Dyte A 15/16 |
|
Partizani B |
4 - 1 |
Egnatia |
13-12-2015 14:00 |
Kat. Dyte A 15/16 |
|
Partizani |
2 - 1 |
Tirana |
11-02-2016 14:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 Gjysem Finale |
|
Partizani |
2 - 0 |
Flamurtari |
07-02-2016 12:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 Gjysem Finale |
|
Shkëndija Tiranë |
0 - 3 |
Partizani |
30-01-2016 13:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 Gr.A |
|
Partizani |
6 - 0 |
Akademia Futbollit |
22-01-2016 12:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 Gr.A |
|
Partizani |
0 - 2 |
Korabi |
29-09-2015 13:00 |
Kupa Grupi A 1/16 15/16 |
|
Shkëndija Tiranë |
1 - 2 |
Partizani |
26-05-2015 17:00 |
Play-Off Superiore U-19 14/15 |
|
Partizani |
3 - 1 |
Vllaznia |
21-05-2015 13:00 |
Play-Off Superiore U-19 14/15 |
|
Partizani |
4 - 0 |
Laçi |
17-05-2015 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
FK Elbasani |
1 - 1 |
Partizani |
10-05-2015 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Skënderbeu |
1 - 4 |
Partizani |
26-04-2015 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Partizani |
3 - 0 |
Tirana |
19-04-2015 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Shkëndija Dr. |
1 - 3 |
Partizani |
12-04-2015 11:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Olimpic |
2 - 1 |
Partizani |
21-03-2015 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Partizani |
1 - 0 |
Dinamo City |
15-03-2015 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Pogradeci |
2 - 4 |
Partizani |
08-03-2015 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Besa |
0 - 4 |
Partizani |
01-03-2015 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Partizani |
3 - 4 |
Teuta |
21-02-2015 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
KS Vlora |
0 - 2 |
Partizani |
15-02-2015 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Laçi |
2 - 5 |
Partizani |
21-12-2014 10:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Partizani |
1 - 0 |
FK Elbasani |
14-12-2014 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Vllaznia |
1 - 1 |
Partizani |
03-12-2014 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Partizani |
4 - 0 |
Skënderbeu |
30-11-2014 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Tirana |
0 - 4 |
Partizani |
22-11-2014 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Partizani |
5 - 0 |
Shkëndija Dr. |
09-11-2014 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Flamurtari |
0 - 0 |
Partizani |
01-11-2014 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Partizani |
2 - 0 |
Olimpic |
26-10-2014 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Dinamo City |
0 - 1 |
Partizani |
19-10-2014 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Vllaznimi |
0 - 0 |
Partizani |
05-10-2014 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Partizani |
4 - 0 |
Besa |
28-09-2014 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Shkëndija Tiranë |
0 - 0 |
Partizani |
03-05-2014 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Tirana |
3 - 1 |
Partizani |
18-05-2014 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Partizani |
2 - 0 |
Shkëndija Dr. |
11-05-2014 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Partizani |
4 - 1 |
Olimpic |
04-05-2014 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Partizani |
5 - 3 |
Skënderbeu |
24-04-2014 12:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Pogradeci |
0 - 0 |
Partizani |
20-04-2014 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Vllaznia |
2 - 0 |
Partizani |
06-04-2014 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Partizani |
1 - 1 |
Teuta |
30-03-2014 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Dinamo City |
1 - 2 |
Partizani |
23-03-2014 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Partizani |
0 - 0 |
Shkëndija Tiranë |
16-03-2014 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Kukësi |
1 - 0 |
Partizani |
09-03-2014 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Partizani |
3 - 1 |
FK Elbasani |
02-03-2014 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Apolonia |
0 - 0 |
Partizani |
22-02-2014 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Partizani |
0 - 0 |
Besa |
16-02-2014 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Partizani |
1 - 1 |
Tirana |
22-12-2013 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Shkëndija Dr. |
2 - 1 |
Partizani |
15-12-2013 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Olimpic |
0 - 2 |
Partizani |
11-12-2013 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Partizani |
4 - 0 |
Laçi |
07-12-2013 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Skënderbeu |
3 - 0 |
Partizani |
01-12-2013 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Partizani |
1 - 0 |
Pogradeci |
24-11-2013 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Flamurtari |
3 - 2 |
Partizani |
20-11-2013 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Partizani |
2 - 4 |
Vllaznia |
10-11-2013 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Partizani |
0 - 1 |
Dinamo City |
31-10-2013 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Shkëndija Tiranë |
2 - 0 |
Partizani |
26-10-2013 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Partizani |
7 - 1 |
Kukësi |
13-10-2013 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
FK Elbasani |
2 - 0 |
Partizani |
06-10-2013 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Partizani |
3 - 2 |
Apolonia |
29-09-2013 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Besa |
1 - 0 |
Partizani |
22-09-2013 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |