|
Kinostudio |
0 - 5 |
|
08-12-2023 12:30 |
Kat. 3-të Grupi A |
|
|
1 - 3 |
|
01-12-2023 14:00 |
Kat. 3-të Grupi A |
|
Basania & AM |
2 - 1 |
|
19-11-2023 13:00 |
Kat. 3-të Grupi A |
|
|
0 - 4 |
Bulqiza |
14-11-2023 15:00 |
Kat. 3-të Grupi A |
|
Veleçiku |
4 - 0 |
Naftëtari |
11-05-2023 15:00 |
Play-off Kat e Dyte Grupi A |
|
Naftëtari |
2 - 0 |
Shënkolli |
03-05-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
K.F Murlani |
2 - 0 |
Naftëtari |
29-04-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Naftëtari |
0 - 1 |
Veleçiku |
22-04-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Vora |
2 - 0 |
Naftëtari |
15-04-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Naftëtari |
2 - 0 |
Iliria |
01-04-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Gramshi |
1 - 1 |
Naftëtari |
18-03-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Naftëtari |
0 - 1 |
Valbona |
11-03-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Sopoti |
2 - 1 |
Naftëtari |
04-03-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Naftëtari |
4 - 1 |
KF Ada |
25-02-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Shënkolli |
3 - 0 |
Naftëtari |
11-02-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Naftëtari |
2 - 0 |
K.F Murlani |
04-02-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Veleçiku |
3 - 1 |
Naftëtari |
28-01-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Naftëtari |
2 - 3 |
Vora |
21-12-2022 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Iliria |
1 - 1 |
Naftëtari |
05-11-2022 14:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Naftëtari |
6 - 2 |
Gramshi |
29-10-2022 14:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Valbona |
2 - 0 |
Naftëtari |
22-10-2022 14:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Naftëtari |
1 - 0 |
Sopoti |
15-10-2022 14:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
KF Ada |
1 - 4 |
Naftëtari |
08-10-2022 14:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Naftëtari |
5 - 0 |
Bulqiza |
01-10-2022 14:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Naftëtari |
4 - 2 |
Kelcyra |
30-04-2022 15:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Përmeti |
1 - 0 |
Naftëtari |
24-04-2022 15:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Naftëtari |
3 - 2 |
Tepelena |
17-04-2022 15:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Devolli |
2 - 0 |
Naftëtari |
09-04-2022 15:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Naftëtari |
1 - 0 |
AF Luftetari |
27-03-2022 15:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Albpetrol |
0 - 2 |
Naftëtari |
20-03-2022 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Flamurtari |
4 - 0 |
Naftëtari |
13-03-2022 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Naftëtari |
1 - 4 |
Labëria |
06-03-2022 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Memaliaj |
2 - 1 |
Naftëtari |
20-02-2022 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Gramozi |
2 - 1 |
Naftëtari |
17-02-2022 13:30 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Naftëtari |
0 - 1 |
Sopoti |
13-02-2022 13:30 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Kelcyra |
0 - 0 |
Naftëtari |
19-12-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Naftëtari |
1 - 1 |
Përmeti |
05-12-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Tepelena |
1 - 0 |
Naftëtari |
28-11-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Naftëtari |
0 - 1 |
Devolli |
21-11-2021 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
AF Luftetari |
2 - 2 |
Naftëtari |
07-11-2021 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Naftëtari |
2 - 3 |
Albpetrol |
31-10-2021 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Naftëtari |
0 - 3 |
Flamurtari |
24-10-2021 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Labëria |
2 - 2 |
Naftëtari |
17-10-2021 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Naftëtari |
1 - 0 |
Memaliaj |
03-10-2021 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Sopoti |
3 - 1 |
Naftëtari |
25-09-2021 16:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Naftëtari |
1 - 0 |
Gramozi |
19-09-2021 16:00 |
Kat.Dyte Grupi B 21/22 |
|
Albpetrol |
0 - 4 |
Naftëtari |
23-05-2021 15:00 |
Kat.Dyte Grupi B 20/21 |
|
Naftëtari |
0 - 2 |
Labëria |
16-05-2021 15:00 |
Kat.Dyte Grupi B 20/21 |
|
Butrinti |
1 - 0 |
Naftëtari |
09-05-2021 15:00 |
Kat.Dyte Grupi B 20/21 |
|
Naftëtari |
3 - 0 |
FK Skrapari |
02-05-2021 15:00 |
Kat.Dyte Grupi B 20/21 |
|
Gramozi |
2 - 0 |
Naftëtari |
24-04-2021 13:00 |
Kat.Dyte Grupi B 20/21 |
|
Naftëtari |
0 - 1 |
Maliqi |
18-04-2021 15:00 |
Kat.Dyte Grupi B 20/21 |
|
Tepelena |
1 - 1 |
Naftëtari |
11-04-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi B 20/21 |
|
Naftëtari |
0 - 4 |
Devolli |
04-04-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi B 20/21 |
|
Delvina |
0 - 1 |
Naftëtari |
31-03-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi B 20/21 |
|
Naftëtari |
2 - 0 |
Përmeti |
28-03-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi B 20/21 |
|
Kelcyra |
1 - 0 |
Naftëtari |
21-03-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi B 20/21 |
|
Naftëtari |
1 - 1 |
Memaliaj |
14-03-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi B 20/21 |
|
Naftëtari |
1 - 0 |
Albpetrol |
07-03-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi B 20/21 |
|
Labëria |
1 - 2 |
Naftëtari |
03-03-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi B 20/21 |
|
Naftëtari |
1 - 2 |
Butrinti |
28-02-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi B 20/21 |
|
FK Skrapari |
1 - 4 |
Naftëtari |
07-02-2021 13:30 |
Kat.Dyte Grupi B 20/21 |
|
Naftëtari |
3 - 1 |
Gramozi |
23-12-2020 13:30 |
Kat.Dyte Grupi B 20/21 |
|
Maliqi |
1 - 0 |
Naftëtari |
19-12-2020 13:30 |
Kat.Dyte Grupi B 20/21 |
|
Naftëtari |
3 - 1 |
Tepelena |
12-12-2020 13:30 |
Kat.Dyte Grupi B 20/21 |
|
Devolli |
2 - 1 |
Naftëtari |
05-12-2020 13:30 |
Kat.Dyte Grupi B 20/21 |
|
Naftëtari |
3 - 0 |
Delvina |
28-11-2020 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 20/21 |
|
Përmeti |
1 - 0 |
Naftëtari |
21-11-2020 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 20/21 |
|
Naftëtari |
2 - 0 |
Kelcyra |
08-11-2020 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 20/21 |
|
Memaliaj |
0 - 2 |
Naftëtari |
04-11-2020 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 20/21 |
|
Tomori |
3 - 2 |
Naftëtari |
19-07-2020 17:30 |
Kat. Dyte B 19/20 |
|
Tepelena |
1 - 4 |
Tomori |
12-07-2020 17:30 |
Kat. Dyte B 19/20 |
|
Tomori |
8 - 1 |
KF Selenica |
08-07-2020 17:30 |
Kat. Dyte B 19/20 |
|
Delvina |
0 - 2 |
Tomori |
04-07-2020 17:30 |
Kat. Dyte B 19/20 |
|
Tomori |
5 - 0 |
Albpetrol |
28-06-2020 17:00 |
Kat. Dyte B 19/20 |
|
Memaliaj |
1 - 3 |
Tomori |
24-06-2020 17:00 |
Kat. Dyte B 19/20 |
|
Tomori |
6 - 2 |
Gramozi |
21-06-2020 17:00 |
Kat. Dyte B 19/20 |
|
Përmeti |
0 - 5 |
Tomori |
14-06-2020 17:00 |
Kat. Dyte B 19/20 |
|
Tomori |
1 - 3 |
Butrinti |
07-06-2020 17:00 |
Kat. Dyte B 19/20 |
|
Maliqi |
2 - 5 |
Tomori |
08-03-2020 15:00 |
Kat. Dyte B 19/20 |
|
Tomori |
5 - 0 |
Kelcyra |
01-03-2020 14:00 |
Kat. Dyte B 19/20 |
|
FK Skrapari |
1 - 3 |
Tomori |
23-02-2020 14:00 |
Kat. Dyte B 19/20 |
|
Naftëtari |
0 - 1 |
Tomori |
09-02-2020 14:00 |
Kat. Dyte B 19/20 |
|
Tomori |
6 - 1 |
Tepelena |
22-12-2019 13:00 |
Kat. Dyte B 19/20 |
|
KF Selenica |
1 - 6 |
Tomori |
15-12-2019 13:00 |
Kat. Dyte B 19/20 |
|
Tomori |
3 - 3 |
Maliqi |
20-10-2019 14:00 |
Kat. Dyte B 19/20 |
|
Kelcyra |
1 - 0 |
Tomori |
13-10-2019 14:00 |
Kat. Dyte B 19/20 |
|
Tomori |
3 - 0 |
FK Skrapari |
06-10-2019 14:00 |
Kat. Dyte B 19/20 |
|
Tomori |
0 - 3 |
Shkumbini |
04-09-2019 16:00 |
Kupa- Faza Paraelim. 19/20 |
|
Maliqi |
2 - 2 |
FK Skrapari |
19-05-2019 16:00 |
Kat. Dyte B 18/19 |
|
FK Skrapari |
3 - 1 |
Delvina |
12-05-2019 16:00 |
Kat. Dyte B 18/19 |
|
Shkumbini |
4 - 0 |
FK Skrapari |
05-05-2019 17:00 |
Kat. Dyte B 18/19 |
|
FK Skrapari |
1 - 0 |
Naftëtari |
27-04-2019 16:00 |
Kat. Dyte B 18/19 |
|
FK Skrapari |
0 - 1 |
Devolli |
14-04-2019 16:00 |
Kat. Dyte B 18/19 |
|
Përmeti |
2 - 1 |
FK Skrapari |
07-04-2019 16:00 |
Kat. Dyte B 18/19 |
|
FK Skrapari |
3 - 1 |
Butrinti |
31-03-2019 15:00 |
Kat. Dyte B 18/19 |
|
Tepelena |
1 - 0 |
FK Skrapari |
24-03-2019 15:00 |
Kat. Dyte B 18/19 |
|
FK Skrapari |
0 - 0 |
Gramozi |
17-03-2019 15:00 |
Kat. Dyte B 18/19 |
|
Memaliaj |
2 - 0 |
FK Skrapari |
02-03-2019 15:00 |
Kat. Dyte B 18/19 |
|
FK Skrapari |
1 - 0 |
Term FC |
23-02-2019 14:00 |
Kat. Dyte B 18/19 |
|
Albpetrol |
3 - 0 |
FK Skrapari |
17-02-2019 14:00 |
Kat. Dyte B 18/19 |
|
FK Skrapari |
1 - 2 |
Maliqi |
16-12-2018 14:00 |
Kat. Dyte B 18/19 |
|
Delvina |
1 - 0 |
FK Skrapari |
09-12-2018 14:00 |
Kat. Dyte B 18/19 |
|
FK Skrapari |
0 - 2 |
Shkumbini |
02-12-2018 14:00 |
Kat. Dyte B 18/19 |
|
Naftëtari |
1 - 2 |
FK Skrapari |
25-11-2018 14:00 |
Kat. Dyte B 18/19 |
|
FK Skrapari |
0 - 1 |
Kelcyra |
18-11-2018 14:00 |
Kat. Dyte B 18/19 |
|
Devolli |
2 - 0 |
FK Skrapari |
11-11-2018 14:00 |
Kat. Dyte B 18/19 |
|
FK Skrapari |
2 - 1 |
Përmeti |
04-11-2018 14:00 |
Kat. Dyte B 18/19 |
|
FK Skrapari |
1 - 0 |
Tepelena |
21-10-2018 14:00 |
Kat. Dyte B 18/19 |
|
Gramozi |
0 - 1 |
FK Skrapari |
07-10-2018 14:00 |
Kat. Dyte B 18/19 |
|
FK Skrapari |
1 - 3 |
Memaliaj |
30-09-2018 16:00 |
Kat. Dyte B 18/19 |
|
Term FC |
1 - 1 |
FK Skrapari |
22-09-2018 16:00 |
Kat. Dyte B 18/19 |
|
FK Skrapari |
3 - 2 |
Albpetrol |
16-09-2018 16:00 |
Kat. Dyte B 18/19 |
|
Shkumbini |
1 - 1 |
Naftëtari |
12-05-2018 17:00 |
Kat.Pare B Play-out |
|
Naftëtari |
3 - 2 |
Turbina |
05-05-2018 17:00 |
Kat.Pare B Play-out |
|
Shënkolli |
1 - 1 |
Naftëtari |
28-04-2018 16:00 |
Kat.Pare B Play-out |
|
Naftëtari |
2 - 1 |
Iliria |
21-04-2018 16:00 |
Kat.Pare B Play-out |
|
Naftëtari |
1 - 2 |
Shkumbini |
07-04-2018 16:00 |
Kat.Pare B Play-out |
|
Turbina |
1 - 0 |
Naftëtari |
31-03-2018 15:00 |
Kat.Pare B Play-out |
|
Naftëtari |
2 - 1 |
Shënkolli |
24-03-2018 14:00 |
Kat.Pare B Play-out |
|
Iliria |
0 - 0 |
Naftëtari |
17-03-2018 14:00 |
Kat.Pare B Play-out |
|
Shkumbini |
1 - 0 |
Naftëtari |
03-03-2018 14:00 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Naftëtari |
1 - 2 |
Bylis |
25-02-2018 14:00 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Naftëtari |
1 - 2 |
Pogradeci |
17-02-2018 14:00 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Iliria |
4 - 0 |
Naftëtari |
10-02-2018 14:00 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Naftëtari |
5 - 2 |
Shënkolli |
03-02-2018 14:00 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Apolonia |
4 - 0 |
Naftëtari |
28-01-2018 14:00 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Naftëtari |
0 - 4 |
Tirana |
22-12-2017 13:00 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Tomori |
3 - 0 |
Naftëtari |
16-12-2017 13:00 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Naftëtari |
1 - 1 |
Turbina |
09-12-2017 13:00 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Naftëtari |
1 - 1 |
Shkumbini |
25-11-2017 14:00 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Bylis |
3 - 0 |
Naftëtari |
18-11-2017 14:00 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Pogradeci |
2 - 0 |
Naftëtari |
04-11-2017 14:00 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Naftëtari |
1 - 0 |
Iliria |
27-10-2017 14:30 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Shënkolli |
3 - 1 |
Naftëtari |
21-10-2017 14:30 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Naftëtari |
0 - 2 |
Apolonia |
14-10-2017 14:30 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Tirana |
3 - 0 |
Naftëtari |
30-09-2017 16:00 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Naftëtari |
1 - 2 |
Tomori |
23-09-2017 16:00 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Turbina |
3 - 1 |
Naftëtari |
16-09-2017 16:00 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Partizani |
7 - 0 |
Naftëtari |
27-09-2017 13:00 |
Kupa Grupi B 1/16 |
|
Naftëtari |
2 - 6 |
Partizani |
13-09-2017 16:00 |
Kupa Grupi B 1/16 |
|
Naftëtari |
3 - 2 |
Oriku |
06-09-2017 15:30 |
Kupa Faza Paraeleminatore B |
|
Egnatia |
4 - 1 |
Naftëtari |
17-05-2017 16:00 |
Finale Kat e Dyte 16/17 |
|
Naftëtari |
3 - 2 |
Devolli |
07-05-2017 17:00 |
Kat.Dyte Grupi B 16/17 |
|
Kelcyra |
4 - 4 |
Naftëtari |
30-04-2017 16:00 |
Kat.Dyte Grupi B 16/17 |
|
Naftëtari |
4 - 0 |
Memaliaj |
23-04-2017 16:00 |
Kat.Dyte Grupi B 16/17 |
|
FK Skrapari |
1 - 4 |
Naftëtari |
16-04-2017 16:00 |
Kat.Dyte Grupi B 16/17 |
|
Naftëtari |
4 - 0 |
Maliqi |
09-04-2017 16:00 |
Kat.Dyte Grupi B 16/17 |
|
Tepelena |
0 - 0 |
Naftëtari |
02-04-2017 16:00 |
Kat.Dyte Grupi B 16/17 |
|
Naftëtari |
2 - 0 |
KF Domosdova |
19-03-2017 15:00 |
Kat.Dyte Grupi B 16/17 |
|
Përmeti |
0 - 1 |
Naftëtari |
12-03-2017 15:00 |
Kat.Dyte Grupi B 16/17 |
|
Naftëtari |
1 - 0 |
Butrinti |
25-02-2017 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 16/17 |
|
Delvina |
0 - 1 |
Naftëtari |
19-02-2017 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 16/17 |
|
Naftëtari |
3 - 1 |
Gramozi |
10-02-2017 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 16/17 |
|
Naftëtari |
1 - 1 |
Oriku |
18-12-2016 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 16/17 |
|
Devolli |
2 - 3 |
Naftëtari |
14-12-2016 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 16/17 |
|
Naftëtari |
2 - 1 |
Kelcyra |
11-12-2016 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 16/17 |
|
Memaliaj |
0 - 3 |
Naftëtari |
04-12-2016 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 16/17 |
|
Naftëtari |
4 - 0 |
FK Skrapari |
27-11-2016 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 16/17 |
|
Maliqi |
0 - 1 |
Naftëtari |
23-11-2016 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 16/17 |
|
Naftëtari |
4 - 0 |
Tepelena |
20-11-2016 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 16/17 |
|
KF Domosdova |
0 - 1 |
Naftëtari |
13-11-2016 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 16/17 |
|
Naftëtari |
3 - 0 |
Përmeti |
06-11-2016 14:00 |
Kat.Dyte Grupi B 16/17 |
|
Butrinti |
0 - 1 |
Naftëtari |
23-10-2016 14:30 |
Kat.Dyte Grupi B 16/17 |
|
Naftëtari |
2 - 0 |
Delvina |
16-10-2016 14:30 |
Kat.Dyte Grupi B 16/17 |
|
Gramozi |
1 - 5 |
Naftëtari |
12-10-2016 14:30 |
Kat.Dyte Grupi B 16/17 |
|
Butrinti |
4 - 3 |
Naftëtari |
25-09-2016 16:00 |
Kupa- Faza Paraelim. 16/17 |
|
KF Adriatiku Mamurras |
1 - 0 |
Naftëtari |
19-05-2016 16:00 |
Playoff Kat e Pare 15/16 |
|
Naftëtari |
5 - 2 |
Përmeti |
08-05-2016 17:00 |
Kat. Dyte B 15/16 |
|
FK Skrapari |
2 - 5 |
Naftëtari |
01-05-2016 17:00 |
Kat. Dyte B 15/16 |
|
Naftëtari |
6 - 2 |
Delvina |
24-04-2016 16:00 |
Kat. Dyte B 15/16 |
|
Tomori |
4 - 0 |
Naftëtari |
17-04-2016 16:00 |
Kat. Dyte B 15/16 |
|
Naftëtari |
2 - 1 |
Oriku |
10-04-2016 16:00 |
Kat. Dyte B 15/16 |
|
Bilisht Sport |
1 - 3 |
Naftëtari |
03-04-2016 16:00 |
Kat. Dyte B 15/16 |
|
Gramozi |
1 - 2 |
Naftëtari |
20-03-2016 15:00 |
Kat. Dyte B 15/16 |
|
Naftëtari |
2 - 1 |
Tepelena |
13-03-2016 15:00 |
Kat. Dyte B 15/16 |
|
KF Domosdova |
1 - 2 |
Naftëtari |
06-03-2016 15:00 |
Kat. Dyte B 15/16 |
|
Naftëtari |
1 - 0 |
Memaliaj |
28-02-2016 14:00 |
Kat. Dyte B 15/16 |
|
Himara |
0 - 2 |
Naftëtari |
21-02-2016 14:00 |
Kat. Dyte B 15/16 |
|
Përmeti |
1 - 3 |
Naftëtari |
13-12-2015 14:00 |
Kat. Dyte B 15/16 |
|
Naftëtari |
5 - 1 |
FK Skrapari |
06-12-2015 14:00 |
Kat. Dyte B 15/16 |
|
Delvina |
2 - 1 |
Naftëtari |
29-11-2015 14:00 |
Kat. Dyte B 15/16 |
|
Naftëtari |
1 - 0 |
Tomori |
22-11-2015 14:00 |
Kat. Dyte B 15/16 |
|
Oriku |
2 - 0 |
Naftëtari |
15-11-2015 14:00 |
Kat. Dyte B 15/16 |
|
Naftëtari |
4 - 0 |
Bilisht Sport |
08-11-2015 14:00 |
Kat. Dyte B 15/16 |
|
Naftëtari |
4 - 1 |
Gramozi |
01-11-2015 14:00 |
Kat. Dyte B 15/16 |
|
Tepelena |
2 - 2 |
Naftëtari |
25-10-2015 14:30 |
Kat. Dyte B 15/16 |
|
Naftëtari |
2 - 1 |
KF Domosdova |
18-10-2015 14:30 |
Kat. Dyte B 15/16 |
|
Memaliaj |
0 - 1 |
Naftëtari |
06-10-2015 14:30 |
Kat. Dyte B 15/16 |
|
Naftëtari |
3 - 0 |
Himara |
27-09-2015 16:00 |
Kat. Dyte B 15/16 |
|
Kukësi |
4 - 1 |
Naftëtari |
30-09-2015 15:30 |
Kupa Grupi B 1/16 15/16 |
|
Naftëtari |
3 - 1 |
Kukësi |
16-09-2015 16:00 |
Kupa Grupi B 1/16 15/16 |
|
Naftëtari |
0 - 0 |
Pogradeci |
16-05-2015 17:00 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
Bylis |
2 - 0 |
Naftëtari |
09-05-2015 17:00 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
Naftëtari |
0 - 0 |
Dinamo City |
02-05-2015 17:00 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
Butrinti |
0 - 0 |
Naftëtari |
25-04-2015 16:00 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
Naftëtari |
1 - 1 |
Shkumbini |
18-04-2015 16:00 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
Sopoti |
3 - 0 |
Naftëtari |
12-04-2015 16:00 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
Naftëtari |
2 - 0 |
KS Luftëtari |
04-04-2015 16:00 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
Tomori |
2 - 2 |
Naftëtari |
21-03-2015 15:00 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
Lushnja |
2 - 1 |
Naftëtari |
14-03-2015 15:00 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
Bylis |
3 - 1 |
Naftëtari |
07-03-2015 15:00 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
Naftëtari |
0 - 0 |
Tomori |
04-03-2015 15:00 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
Sopoti |
0 - 0 |
Naftëtari |
28-02-2015 14:00 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
Naftëtari |
1 - 0 |
KS Luftëtari |
21-02-2015 14:00 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
Butrinti |
2 - 1 |
Naftëtari |
14-02-2015 14:00 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
Naftëtari |
2 - 2 |
Shkumbini |
07-02-2015 14:00 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
Naftëtari |
1 - 2 |
Sopoti |
22-11-2014 14:00 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
KS Luftëtari |
1 - 0 |
Naftëtari |
08-11-2014 14:00 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
Naftëtari |
0 - 0 |
Butrinti |
01-11-2014 14:00 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
Shkumbini |
4 - 0 |
Naftëtari |
25-10-2014 14:30 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
Naftëtari |
2 - 2 |
Lushnja |
18-10-2014 14:30 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
Dinamo City |
1 - 1 |
Naftëtari |
04-10-2014 14:30 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
Pogradeci |
1 - 0 |
Naftëtari |
27-09-2014 16:00 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
Laçi |
3 - 1 |
Naftëtari |
22-10-2014 14:00 |
Kupa Grupi A 1/16 14/15 |
|
Naftëtari |
0 - 2 |
Laçi |
01-10-2014 16:00 |
Kupa Grupi A 1/16 14/15 |
|
Sopoti |
2 - 2 |
Naftëtari |
04-05-2014 17:00 |
Kat. Dyte B - 13/14 |
|
Naftëtari |
6 - 2 |
Delvina |
27-04-2014 16:00 |
Kat. Dyte B - 13/14 |
|
Gramshi |
2 - 1 |
Naftëtari |
20-04-2014 16:00 |
Kat. Dyte B - 13/14 |
|
Naftëtari |
5 - 0 |
Kelcyra |
13-04-2014 16:00 |
Kat. Dyte B - 13/14 |
|
Naftëtari |
2 - 1 |
Memaliaj |
06-04-2014 16:00 |
Kat. Dyte B - 13/14 |
|
Bilisht Sport |
0 - 2 |
Naftëtari |
30-03-2014 15:00 |
Kat. Dyte B - 13/14 |
|
Naftëtari |
3 - 0 |
Tepelena |
23-03-2014 15:00 |
Kat. Dyte B - 13/14 |
|
Naftëtari |
4 - 0 |
Gramozi |
09-03-2014 15:00 |
Kat. Dyte B - 13/14 |
|
Oriku |
1 - 1 |
Naftëtari |
02-03-2014 15:00 |
Kat. Dyte B - 13/14 |
|
Naftëtari |
5 - 1 |
FK Skrapari |
23-02-2014 14:00 |
Kat. Dyte B - 13/14 |
|
Naftëtari |
1 - 0 |
Sopoti |
08-12-2013 13:30 |
Kat. Dyte B - 13/14 |
|
Delvina |
0 - 0 |
Naftëtari |
01-12-2013 13:30 |
Kat. Dyte B - 13/14 |
|
Naftëtari |
1 - 0 |
Gramshi |
24-11-2013 14:00 |
Kat. Dyte B - 13/14 |
|
Kelcyra |
1 - 2 |
Naftëtari |
17-11-2013 14:00 |
Kat. Dyte B - 13/14 |
|
Memaliaj |
0 - 2 |
Naftëtari |
10-11-2013 14:00 |
Kat. Dyte B - 13/14 |
|
Naftëtari |
4 - 0 |
Bilisht Sport |
03-11-2013 14:00 |
Kat. Dyte B - 13/14 |
|
Tepelena |
1 - 1 |
Naftëtari |
27-10-2013 14:30 |
Kat. Dyte B - 13/14 |
|
Naftëtari |
4 - 0 |
Përmeti |
20-10-2013 14:30 |
Kat. Dyte B - 13/14 |
|
Gramozi |
1 - 1 |
Naftëtari |
06-10-2013 14:30 |
Kat. Dyte B - 13/14 |
|
Naftëtari |
4 - 0 |
Oriku |
29-09-2013 16:00 |
Kat. Dyte B - 13/14 |
|
Kukësi |
5 - 0 |
Naftëtari |
06-11-2013 13:30 |
Kupa Grupi B 1/16 - 13/14 |
|
Naftëtari |
0 - 1 |
Kukësi |
23-10-2013 14:00 |
Kupa Grupi B 1/16 - 13/14 |
|
Butrinti |
3 - 0 |
Naftëtari |
11-05-2013 17:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
Naftëtari |
1 - 3 |
KF Ada |
04-05-2013 17:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
Lushnja |
2 - 1 |
Naftëtari |
27-04-2013 16:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
Naftëtari |
1 - 2 |
Partizani |
20-04-2013 16:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
FK Kamza |
2 - 1 |
Naftëtari |
13-04-2013 16:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
Naftëtari |
0 - 1 |
Besëlidhja |
10-04-2013 16:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
Naftëtari |
1 - 0 |
Himara |
06-04-2013 16:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
Gramshi |
1 - 0 |
Naftëtari |
30-03-2013 15:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
Naftëtari |
3 - 1 |
KF Adriatiku Mamurras |
23-03-2013 15:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
Pogradeci |
3 - 0 |
Naftëtari |
16-03-2013 15:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
Naftëtari |
1 - 0 |
Iliria |
09-03-2013 15:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
Dinamo City |
1 - 0 |
Naftëtari |
04-03-2013 15:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
Naftëtari |
2 - 0 |
Burreli |
23-02-2013 14:30 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
Tërbuni |
2 - 0 |
Naftëtari |
16-02-2013 14:30 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
Naftëtari |
1 - 1 |
FK Elbasani |
09-02-2013 14:30 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
Naftëtari |
0 - 1 |
Butrinti |
08-12-2012 14:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
KF Ada |
1 - 1 |
Naftëtari |
01-12-2012 14:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
Naftëtari |
1 - 4 |
Lushnja |
24-11-2012 14:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
Partizani |
1 - 1 |
Naftëtari |
19-11-2012 14:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
Naftëtari |
2 - 2 |
FK Kamza |
10-11-2012 14:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
Besëlidhja |
3 - 0 |
Naftëtari |
03-11-2012 14:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
Naftëtari |
1 - 2 |
Gramshi |
20-10-2012 14:30 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
KF Adriatiku Mamurras |
1 - 0 |
Naftëtari |
13-10-2012 14:30 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
Naftëtari |
0 - 3 |
Pogradeci |
06-10-2012 15:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
Iliria |
2 - 1 |
Naftëtari |
29-09-2012 16:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
Naftëtari |
2 - 2 |
Dinamo City |
22-09-2012 16:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
Burreli |
0 - 0 |
Naftëtari |
16-09-2012 16:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
Naftëtari |
0 - 0 |
Tërbuni |
08-09-2012 16:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
FK Elbasani |
2 - 0 |
Naftëtari |
01-09-2012 16:00 |
Kat. Pare - 12/13 |
|
Naftëtari |
0 - 1 |
Flamurtari |
26-09-2012 16:00 |
Kupa - 1/8 Grupi - B - 12/13 |
|
Gramozi |
1 - 2 |
Naftëtari |
20-05-2012 16:30 |
Playoff Kat e Pare - 11/12 |
|
Naftëtari |
6 - 0 |
KF Domosdova |
13-05-2012 17:00 |
Kat. Dyte B - 11/12 |
|
Tepelena |
0 - 2 |
Naftëtari |
06-05-2012 17:00 |
Kat. Dyte B - 11/12 |
|
Naftëtari |
5 - 0 |
Sopoti |
29-04-2012 16:00 |
Kat. Dyte B - 11/12 |
|
Përmeti |
0 - 1 |
Naftëtari |
22-04-2012 16:00 |
Kat. Dyte B - 11/12 |
|
Memaliaj |
1 - 2 |
Naftëtari |
15-04-2012 16:00 |
Kat. Dyte B - 11/12 |
|
Naftëtari |
2 - 0 |
Albpetrol |
08-04-2012 16:00 |
Kat. Dyte B - 11/12 |
|
Bilisht Sport |
0 - 1 |
Naftëtari |
01-04-2012 15:00 |
Kat. Dyte B - 11/12 |
|
Naftëtari |
0 - 0 |
Partizani |
25-03-2012 15:00 |
Kat. Dyte B - 11/12 |
|
Kelcyra |
1 - 2 |
Naftëtari |
18-03-2012 15:00 |
Kat. Dyte B - 11/12 |
|
Naftëtari |
4 - 0 |
Turbina |
11-03-2012 15:00 |
Kat. Dyte B - 11/12 |
|
Delvina |
0 - 4 |
Naftëtari |
04-03-2012 14:00 |
Kat. Dyte B - 11/12 |
|
KF Domosdova |
0 - 2 |
Naftëtari |
11-12-2011 14:00 |
Kat. Dyte B - 11/12 |
|
Naftëtari |
2 - 0 |
Tepelena |
04-12-2011 13:00 |
Kat. Dyte B - 11/12 |
|
Sopoti |
1 - 1 |
Naftëtari |
27-11-2011 14:00 |
Kat. Dyte B - 11/12 |
|
Naftëtari |
2 - 0 |
Përmeti |
21-11-2011 14:00 |
Kat. Dyte B - 11/12 |
|
Naftëtari |
1 - 0 |
Memaliaj |
06-11-2011 14:00 |
Kat. Dyte B - 11/12 |
|
Albpetrol |
1 - 0 |
Naftëtari |
30-10-2011 14:00 |
Kat. Dyte B - 11/12 |
|
Naftëtari |
5 - 1 |
Bilisht Sport |
23-10-2011 14:00 |
Kat. Dyte B - 11/12 |
|
Partizani |
0 - 0 |
Naftëtari |
16-10-2011 14:00 |
Kat. Dyte B - 11/12 |
|
Naftëtari |
4 - 0 |
Kelcyra |
09-10-2011 15:00 |
Kat. Dyte B - 11/12 |
|
Turbina |
1 - 0 |
Naftëtari |
02-10-2011 15:00 |
Kat. Dyte B - 11/12 |
|
Naftëtari |
1 - 2 |
Delvina |
25-09-2011 16:00 |
Kat. Dyte B - 11/12 |