|
Burreli |
2 - 1 |
Vora |
09-03-2024 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Vora |
3 - 0 |
Besa |
03-03-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Lushnja |
2 - 1 |
Vora |
18-02-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Korabi |
1 - 2 |
Vora |
10-02-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Vora |
4 - 2 |
Kastrioti |
03-02-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Bylis |
2 - 0 |
Vora |
29-01-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Vora |
3 - 1 |
Luz i Vogël 2008 |
21-01-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Tomori |
0 - 1 |
Vora |
16-12-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Vora |
3 - 1 |
Flamurtari |
11-12-2023 12:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Burreli |
0 - 0 |
Vora |
02-12-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Vora |
1 - 1 |
AF Elbasani |
27-11-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Apolonia |
2 - 1 |
Vora |
11-11-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Vora |
2 - 2 |
Lushnja |
06-11-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Vora |
1 - 0 |
Korabi |
29-10-2023 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Vora |
2 - 3 |
Bylis |
07-10-2023 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Luz i Vogël 2008 |
0 - 1 |
Vora |
02-10-2023 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Vora |
5 - 1 |
Tomori |
28-09-2023 15:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Flamurtari |
2 - 1 |
Vora |
24-09-2023 16:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Vora |
3 - 1 |
Burreli |
18-09-2023 16:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
AF Elbasani |
3 - 2 |
Vora |
14-09-2023 18:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Vora |
4 - 2 |
Besa |
02-09-2023 15:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Bylis |
3 - 2 |
Vora |
06-12-2023 13:00 |
Turi i Trete 1/16 |
|
Erzeni |
2 - 1 |
Korabi |
04-06-2023 17:00 |
Abissnet Superiore Play-out |
|
Flamurtari |
1 - 2 |
Korabi |
28-05-2023 17:00 |
Play-off Kat e Pare 22/23 |
|
Tomori |
0 - 1 |
Korabi |
23-05-2023 16:00 |
Play-off Kat e Pare 22/23 |
|
Korabi |
3 - 0 |
Besëlidhja |
18-05-2023 16:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tomori |
3 - 1 |
Korabi |
07-05-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Korabi |
0 - 0 |
Burreli |
23-04-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Skënderbeu |
2 - 0 |
Korabi |
15-04-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Dinamo City |
1 - 0 |
Korabi |
03-04-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Korabi |
1 - 0 |
Tërbuni |
18-03-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Lushnja |
3 - 2 |
Korabi |
11-03-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Korabi |
1 - 0 |
Besa |
04-03-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Turbina |
1 - 0 |
Korabi |
25-02-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Luz i Vogël 2008 |
1 - 0 |
Korabi |
19-02-2023 12:30 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Korabi |
1 - 1 |
Flamurtari |
11-02-2023 12:30 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Besëlidhja |
0 - 1 |
Korabi |
28-01-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Korabi |
3 - 0 |
Tomori |
21-12-2022 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Burreli |
1 - 1 |
Korabi |
11-12-2022 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Korabi |
2 - 1 |
Skënderbeu |
14-11-2022 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Oriku |
1 - 1 |
Korabi |
05-11-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Korabi |
2 - 2 |
Dinamo City |
31-10-2022 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Besa |
1 - 1 |
Korabi |
08-10-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Korabi |
2 - 1 |
Turbina |
01-10-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Flamurtari |
1 - 1 |
Korabi |
10-09-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Korabi |
0 - 0 |
Apolonia |
03-09-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Dinamo City |
0 - 0 |
Korabi |
05-04-2023 11:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Korabi |
1 - 0 |
Apolonia |
08-09-2022 11:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Partizani |
3 - 0 |
Korabi |
02-02-2023 13:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Korabi |
1 - 3 |
Partizani |
17-01-2023 13:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Korabi |
3 - 0 |
Besa |
12-10-2022 14:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Besa |
2 - 1 |
Tirana |
19-05-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Tirana |
3 - 1 |
Flamurtari |
12-05-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Tirana |
1 - 0 |
FK Elbasani |
05-05-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
FK Kamza |
1 - 1 |
Tirana |
01-05-2013 10:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Tirana |
3 - 1 |
Laçi |
28-04-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Tirana |
0 - 2 |
Shkëndija Tiranë |
24-04-2013 16:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Teuta |
2 - 0 |
Tirana |
21-04-2013 11:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Tirana |
1 - 1 |
Skënderbeu |
14-04-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Shkumbini |
0 - 3 |
Tirana |
07-04-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Tirana |
3 - 1 |
Pogradeci |
17-03-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Tirana |
2 - 1 |
Vllaznia |
03-03-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Shkëndija Dr. |
1 - 1 |
Tirana |
24-02-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Tirana |
0 - 0 |
Dinamo City |
17-02-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Tirana |
2 - 2 |
Besa |
16-12-2012 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Flamurtari |
1 - 0 |
Tirana |
09-12-2012 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
FK Elbasani |
0 - 0 |
Tirana |
02-12-2012 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Tirana |
2 - 1 |
FK Kamza |
25-11-2012 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Laçi |
2 - 1 |
Tirana |
18-11-2012 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Shkëndija Tiranë |
2 - 1 |
Tirana |
30-10-2012 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Tirana |
5 - 2 |
Partizani |
21-10-2012 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Pogradeci |
0 - 1 |
Tirana |
13-10-2012 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Tirana |
2 - 0 |
KF Ada |
07-10-2012 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Vllaznia |
1 - 1 |
Tirana |
30-09-2012 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Tirana |
3 - 0 |
Shkëndija Dr. |
23-09-2012 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Dinamo City |
2 - 1 |
Tirana |
16-09-2012 12:00 |
U-19 Superiore - 12/13 |
|
Teuta |
1 - 3 |
Tirana |
20-05-2012 10:00 |
U-17 Superiore - 11/12 |
|
Tirana |
2 - 2 |
Flamurtari |
13-05-2012 15:00 |
U-17 Superiore - 11/12 |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
Tirana |
06-05-2012 10:00 |
U-17 Superiore - 11/12 |
|
Shkëndija Tiranë |
1 - 2 |
Tirana |
21-04-2012 10:00 |
U-17 Superiore - 11/12 |
|
Tirana |
3 - 0 |
Besa |
08-04-2012 10:00 |
U-17 Superiore - 11/12 |
|
Tirana |
1 - 1 |
Dinamo City |
05-04-2012 15:00 |
U-17 Superiore - 11/12 |
|
Shkëndija Dr. |
2 - 3 |
Tirana |
01-04-2012 10:00 |
U-17 Superiore - 11/12 |
|
Besëlidhja |
0 - 0 |
Tirana |
21-03-2012 10:00 |
U-17 Superiore - 11/12 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Skënderbeu |
18-03-2012 10:00 |
U-17 Superiore - 11/12 |
|
Laçi |
1 - 2 |
Tirana |
11-03-2012 10:00 |
U-17 Superiore - 11/12 |
|
Tirana |
2 - 1 |
Teuta |
21-12-2011 10:00 |
U-17 Superiore - 11/12 |
|
Flamurtari |
1 - 0 |
Tirana |
14-12-2011 10:00 |
U-17 Superiore - 11/12 |
|
Tirana |
0 - 1 |
Vllaznia |
04-12-2011 10:00 |
U-17 Superiore - 11/12 |
|
Tërbuni |
0 - 2 |
Tirana |
27-11-2011 10:00 |
U-17 Superiore - 11/12 |
|
Tirana |
1 - 1 |
Shkëndija Tiranë |
20-11-2011 10:00 |
U-17 Superiore - 11/12 |
|
KF Ada |
4 - 6 |
Tirana |
13-11-2011 10:00 |
U-17 Superiore - 11/12 |
|
Besa |
0 - 3 |
Tirana |
06-11-2011 10:00 |
U-17 Superiore - 11/12 |
|
Dinamo City |
1 - 0 |
Tirana |
23-10-2011 10:00 |
U-17 Superiore - 11/12 |
|
Tirana |
5 - 0 |
Besëlidhja |
16-10-2011 10:00 |
U-17 Superiore - 11/12 |
|
Skënderbeu |
0 - 3 |
Tirana |
09-10-2011 10:00 |
U-17 Superiore - 11/12 |
|
Tirana |
4 - 0 |
Laçi |
02-10-2011 10:00 |
U-17 Superiore - 11/12 |
|
Pogradeci |
1 - 2 |
Tirana |
29-09-2011 10:00 |
U-17 Superiore - 11/12 |
|
Tirana |
3 - 1 |
Partizani |
25-09-2011 10:00 |
U-17 Superiore - 11/12 |
|
FK Elbasani |
0 - 1 |
Tirana |
18-09-2011 10:00 |
U-17 Superiore - 11/12 |