|
Barrikada |
0 - 3 |
ATS |
19-02-2024 22:00 |
FSHF Sunday League Grupi A |
|
ATS |
1 - 0 |
Immi |
12-02-2024 20:00 |
FSHF Sunday League Grupi A |
|
Panthers Shkoder |
1 - 2 |
ATS |
30-01-2024 20:00 |
FSHF Sunday League Grupi A |
|
VILA-L MFC |
0 - 5 |
ATS |
29-11-2023 20:00 |
FSHF Sunday League Grupi A |
|
ATS |
3 - 0 |
Vater |
21-11-2023 20:00 |
FSHF Sunday League Grupi A |
|
Ferraj FC |
0 - 3 |
ATS |
07-11-2023 21:00 |
FSHF Sunday League Grupi A |
|
ATS |
1 - 0 |
FC LUMINESEN |
31-10-2023 20:00 |
FSHF Sunday League Grupi A |
|
FC ILLYRIAN EAGLES |
1 - 4 |
ATS |
24-10-2023 21:00 |
FSHF Sunday League Grupi A |
|
ATS |
2 - 2 |
RAIFFEISEN BANK |
16-10-2023 22:00 |
FSHF Sunday League Grupi A |
|
FB PASSION |
0 - 2 |
ATS |
10-10-2023 21:00 |
FSHF Sunday League Grupi A |
|
ATS |
3 - 3 |
ELSO |
07-10-2023 20:00 |
FSHF Sunday League Grupi A |
|
Valbona |
2 - 0 |
Bulqiza |
22-04-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Shënkolli |
2 - 5 |
Valbona |
15-04-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Valbona |
4 - 0 |
K.F Murlani |
08-04-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Veleçiku |
1 - 0 |
Valbona |
01-04-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Valbona |
1 - 3 |
Vora |
18-03-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Naftëtari |
0 - 1 |
Valbona |
11-03-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Valbona |
3 - 1 |
Iliria |
04-03-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Gramshi |
1 - 1 |
Valbona |
25-02-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Sopoti |
4 - 3 |
Valbona |
11-02-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Valbona |
5 - 0 |
KF Ada |
05-02-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Bulqiza |
0 - 5 |
Valbona |
28-01-2023 12:30 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Valbona |
4 - 0 |
Shënkolli |
21-12-2022 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
K.F Murlani |
0 - 1 |
Valbona |
12-11-2022 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Valbona |
1 - 1 |
Veleçiku |
06-11-2022 13:30 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Vora |
1 - 1 |
Valbona |
01-11-2022 14:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Valbona |
2 - 0 |
Naftëtari |
22-10-2022 14:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Iliria |
1 - 1 |
Valbona |
15-10-2022 14:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Valbona |
2 - 0 |
Gramshi |
08-10-2022 14:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
KF Klosi |
2 - 0 |
Partizani B |
17-12-2017 13:00 |
Kat.Dyte Grupi A 17/18 |
|
Gramshi |
1 - 1 |
Partizani B |
26-11-2017 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 17/18 |
|
Partizani B |
3 - 1 |
Internacional Tirana |
19-11-2017 11:00 |
Kat.Dyte Grupi A 17/18 |
|
Kukesi B |
0 - 0 |
Partizani B |
15-11-2017 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 17/18 |
|
KF Adriatiku Mamurras |
- |
Partizani B |
05-11-2017 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 17/18 |
|
Partizani B |
1 - 0 |
Veleçiku |
28-10-2017 14:30 |
Kat.Dyte Grupi A 17/18 |
|
Vora |
1 - 0 |
Partizani B |
22-10-2017 14:30 |
Kat.Dyte Grupi A 17/18 |
|
Partizani B |
4 - 1 |
Sopoti |
14-10-2017 14:30 |
Kat.Dyte Grupi A 17/18 |
|
Partizani B |
1 - 0 |
Luz i Vogël 2008 |
01-10-2017 14:30 |
Kat.Dyte Grupi A 17/18 |
|
Laçi |
0 - 0 |
Tërbuni |
18-05-2016 17:00 |
Superiore 15/16 |
|
Tërbuni |
1 - 2 |
Kukësi |
14-05-2016 17:30 |
Superiore 15/16 |
|
Vllaznia |
2 - 0 |
Tërbuni |
08-05-2016 16:00 |
Superiore 15/16 |
|
Tërbuni |
0 - 2 |
Flamurtari |
04-05-2016 15:30 |
Superiore 15/16 |
|
Partizani |
4 - 0 |
Tërbuni |
30-04-2016 19:00 |
Superiore 15/16 |
|
Tërbuni |
1 - 4 |
Teuta |
25-04-2016 16:00 |
Superiore 15/16 |
|
Skënderbeu |
2 - 3 |
Tërbuni |
16-04-2016 19:00 |
Superiore 15/16 |
|
Tirana |
3 - 0 |
Tërbuni |
03-04-2016 19:00 |
Superiore 15/16 |
|
Tërbuni |
1 - 1 |
Laçi |
19-03-2016 14:00 |
Superiore 15/16 |
|
Kukësi |
1 - 0 |
Tërbuni |
13-03-2016 13:00 |
Superiore 15/16 |
|
Tërbuni |
0 - 4 |
Vllaznia |
09-03-2016 14:00 |
Superiore 15/16 |
|
Flamurtari |
1 - 1 |
Tërbuni |
05-03-2016 17:00 |
Superiore 15/16 |
|
Tërbuni |
0 - 0 |
Partizani |
27-02-2016 13:30 |
Superiore 15/16 |
|
Teuta |
2 - 1 |
Tërbuni |
21-02-2016 14:00 |
Superiore 15/16 |
|
Tërbuni |
1 - 3 |
Skënderbeu |
13-02-2016 13:00 |
Superiore 15/16 |
|
Bylis |
4 - 0 |
Tërbuni |
06-02-2016 14:00 |
Superiore 15/16 |
|
Tërbuni |
1 - 3 |
Tirana |
30-01-2016 14:00 |
Superiore 15/16 |
|
Laçi |
4 - 0 |
Tërbuni |
23-12-2015 14:00 |
Superiore 15/16 |
|
Tërbuni |
1 - 1 |
Kukësi |
19-12-2015 13:00 |
Superiore 15/16 |
|
Vllaznia |
2 - 0 |
Tërbuni |
12-12-2015 14:00 |
Superiore 15/16 |
|
Tërbuni |
1 - 0 |
Flamurtari |
06-12-2015 13:00 |
Superiore 15/16 |
|
Partizani |
4 - 0 |
Tërbuni |
02-12-2015 17:00 |
Superiore 15/16 |
|
Tërbuni |
0 - 1 |
Teuta |
28-11-2015 13:00 |
Superiore 15/16 |
|
Skënderbeu |
4 - 0 |
Tërbuni |
22-11-2015 16:00 |
Superiore 15/16 |
|
Tërbuni |
4 - 2 |
Bylis |
18-11-2015 14:00 |
Superiore 15/16 |
|
Tirana |
3 - 0 |
Tërbuni |
07-11-2015 14:00 |
Superiore 15/16 |
|
Tërbuni |
1 - 1 |
Laçi |
31-10-2015 14:00 |
Superiore 15/16 |
|
Kukësi |
1 - 0 |
Tërbuni |
25-10-2015 13:00 |
Superiore 15/16 |
|
Tërbuni |
0 - 3 |
Vllaznia |
17-10-2015 14:00 |
Superiore 15/16 |
|
Flamurtari |
7 - 0 |
Tërbuni |
04-10-2015 13:00 |
Superiore 15/16 |
|
Tërbuni |
1 - 2 |
Partizani |
26-09-2015 13:00 |
Superiore 15/16 |
|
Teuta |
3 - 1 |
Tërbuni |
19-09-2015 16:00 |
Superiore 15/16 |
|
Tërbuni |
0 - 2 |
Skënderbeu |
12-09-2015 13:00 |
Superiore 15/16 |
|
Bylis |
0 - 2 |
Tërbuni |
30-08-2015 17:00 |
Superiore 15/16 |
|
Tërbuni |
1 - 2 |
Tirana |
23-08-2015 17:00 |
Superiore 15/16 |
|
Flamurtari |
5 - 0 |
Tërbuni |
04-11-2015 14:00 |
Kupa Grupi B 1/8 15/16 |
|
Tërbuni |
0 - 1 |
Flamurtari |
21-10-2015 14:30 |
Kupa Grupi B 1/8 15/16 |
|
Tërbuni |
2 - 0 |
Burreli |
30-09-2015 15:30 |
Kupa Grupi B 1/16 15/16 |
|
Burreli |
0 - 0 |
Tërbuni |
16-09-2015 16:00 |
Kupa Grupi B 1/16 15/16 |
|
KS Luftëtari |
4 - 3 |
Butrinti |
16-05-2015 17:00 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
Butrinti |
2 - 4 |
Lushnja |
09-05-2015 17:00 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
Butrinti |
0 - 0 |
Naftëtari |
25-04-2015 16:00 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
Butrinti |
3 - 1 |
Sopoti |
18-04-2015 16:00 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
Tomori |
0 - 2 |
Butrinti |
11-04-2015 16:00 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
Butrinti |
3 - 0 |
Pogradeci |
04-04-2015 16:00 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
Dinamo City |
1 - 0 |
Butrinti |
21-03-2015 15:00 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
Butrinti |
2 - 1 |
Shkumbini |
14-03-2015 15:00 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
KS Luftëtari |
0 - 0 |
Butrinti |
07-03-2015 15:00 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
Butrinti |
0 - 0 |
Dinamo City |
04-03-2015 15:00 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
Butrinti |
1 - 0 |
Shkumbini |
28-02-2015 14:00 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
Lushnja |
0 - 0 |
Butrinti |
21-02-2015 14:00 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
Butrinti |
2 - 1 |
Naftëtari |
14-02-2015 14:00 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
Pogradeci |
1 - 0 |
Butrinti |
07-02-2015 14:00 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
Butrinti |
3 - 1 |
Bylis |
20-12-2014 13:30 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
Tomori |
2 - 0 |
Butrinti |
17-12-2014 13:30 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
Butrinti |
4 - 0 |
Sopoti |
13-12-2014 13:30 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
Butrinti |
1 - 1 |
KS Luftëtari |
06-12-2014 13:30 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
Dinamo City |
1 - 1 |
Butrinti |
29-11-2014 14:00 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
Shkumbini |
1 - 0 |
Butrinti |
22-11-2014 14:00 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
Butrinti |
0 - 0 |
Lushnja |
08-11-2014 14:00 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
Naftëtari |
0 - 0 |
Butrinti |
01-11-2014 14:00 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
Butrinti |
1 - 0 |
Pogradeci |
25-10-2014 14:30 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
Bylis |
0 - 2 |
Butrinti |
18-10-2014 14:30 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
Butrinti |
4 - 0 |
Tomori |
04-10-2014 14:30 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
Sopoti |
1 - 0 |
Butrinti |
27-09-2014 16:00 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
Butrinti |
0 - 0 |
Pogradeci |
22-10-2014 15:30 |
Kupa Grupi B 1/16 14/15 |
|
Kukësi |
4 - 1 |
Lushnja |
04-05-2014 17:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Kukësi |
1 - 1 |
Vllaznia |
12-03-2014 15:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Laçi |
1 - 0 |
Bylis |
22-09-2013 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Partizani |
2 - 2 |
Bylis |
18-09-2013 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Kastrioti |
14-09-2013 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Teuta |
2 - 1 |
Bylis |
31-08-2013 17:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Kukësi |
2 - 1 |
Bylis |
26-02-2014 14:00 |
Kupa 1/4 Grupi B - 13/14 |
|
Laçi |
1 - 0 |
Bylis |
17-05-2013 20:00 |
Finale Kupa e Shqiperise - 12/13 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Skënderbeu |
17-04-2013 14:00 |
Finale Kupa e Shqiperise - 12/13 |
|
Skënderbeu |
1 - 1 |
Bylis |
03-04-2013 17:00 |
Finale Kupa e Shqiperise - 12/13 |
|
Bylis |
1 - 1 |
Besa |
11-05-2013 17:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Tirana |
2 - 1 |
Bylis |
04-05-2013 17:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Bylis |
1 - 2 |
Teuta |
27-04-2013 16:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Shkumbini |
2 - 1 |
Bylis |
20-04-2013 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Bylis |
4 - 1 |
Tomori |
12-04-2013 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Laçi |
3 - 1 |
Bylis |
07-04-2013 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
KS Luftëtari |
1 - 1 |
Bylis |
30-03-2013 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Bylis |
3 - 0 |
Apolonia |
17-03-2013 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Bylis |
10-03-2013 17:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Bylis |
3 - 0 |
Kukësi |
02-03-2013 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Skënderbeu |
3 - 0 |
Bylis |
24-02-2013 17:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Bylis |
0 - 0 |
Kastrioti |
17-02-2013 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Flamurtari |
3 - 0 |
Bylis |
13-02-2013 17:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Besa |
1 - 3 |
Bylis |
02-12-2012 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Tirana |
24-11-2012 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Teuta |
3 - 0 |
Bylis |
17-11-2012 17:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Bylis |
2 - 0 |
Shkumbini |
10-11-2012 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Tomori |
0 - 0 |
Bylis |
04-11-2012 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Bylis |
4 - 0 |
Laçi |
28-10-2012 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Bylis |
2 - 0 |
KS Luftëtari |
20-10-2012 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Apolonia |
0 - 1 |
Bylis |
06-10-2012 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Bylis |
0 - 1 |
Vllaznia |
29-09-2012 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Kukësi |
1 - 0 |
Bylis |
23-09-2012 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Bylis |
1 - 1 |
Skënderbeu |
15-09-2012 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Kastrioti |
2 - 1 |
Bylis |
01-09-2012 17:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Bylis |
1 - 1 |
Flamurtari |
26-08-2012 17:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Bylis |
2 - 3 |
Flamurtari |
20-02-2013 14:00 |
Kupa-1/4 Grupi -B - 12/13 |
|
Teuta |
2 - 3 |
Bylis |
04-02-2013 14:00 |
Kupa-1/4 Grupi -B - 12/13 |
|
Bylis |
5 - 0 |
Teuta |
19-12-2012 14:00 |
Kupa-1/4 Grupi -B - 12/13 |
|
Bylis |
2 - 1 |
Laçi |
16-12-2012 14:00 |
Kupa-1/4 Grupi -B - 12/13 |
|
Flamurtari |
0 - 1 |
Bylis |
09-12-2012 17:00 |
Kupa-1/4 Grupi -B - 12/13 |
|
Laçi |
3 - 2 |
Bylis |
06-03-2012 14:00 |
Kupa-1/4 Grupi -B - 12/13 |
|
Bylis |
3 - 1 |
KS Luftëtari |
07-11-2012 13:30 |
Kupa - 1/8 Grupi - B - 12/13 |
|
KS Luftëtari |
2 - 1 |
Bylis |
24-10-2012 14:00 |
Kupa - 1/8 Grupi - B - 12/13 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Tërbuni |
03-10-2012 14:30 |
Kupa - 1/8 Grupi - B - 12/13 |
|
Tërbuni |
0 - 2 |
Bylis |
26-09-2012 16:00 |
Kupa - 1/8 Grupi - B - 12/13 |
|
Tomori |
0 - 0 |
Besëlidhja |
19-05-2012 16:30 |
Playoff Kat Superiore - 11/12 |
|
Apolonia |
6 - 5 |
Tomori |
12-05-2012 17:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Tomori |
2 - 2 |
Bylis |
05-05-2012 17:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Vllaznia |
0 - 0 |
Tomori |
29-04-2012 13:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Tomori |
3 - 2 |
Flamurtari |
25-04-2012 16:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Tirana |
1 - 0 |
Tomori |
22-04-2012 13:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Tomori |
2 - 1 |
Kastrioti |
14-04-2012 16:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Tomori |
07-04-2012 17:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Tomori |
4 - 1 |
FK Kamza |
01-04-2012 15:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Laçi |
2 - 0 |
Tomori |
25-03-2012 15:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Tomori |
1 - 0 |
Shkumbini |
17-03-2012 15:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Dinamo City |
4 - 1 |
Tomori |
11-03-2012 17:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Tomori |
4 - 1 |
Pogradeci |
05-03-2012 14:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Tomori |
2 - 4 |
Skënderbeu |
12-02-2012 13:00 |
Superiore - 11/12 |
|
FK Kamza |
0 - 0 |
Tirana |
23-12-2011 13:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Kastrioti |
3 - 2 |
FK Kamza |
16-12-2011 13:00 |
Superiore - 11/12 |
|
FK Kamza |
1 - 2 |
Teuta |
04-12-2011 13:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Pogradeci |
2 - 1 |
FK Kamza |
27-11-2011 13:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Laçi |
1 - 0 |
FK Kamza |
18-11-2011 14:00 |
Superiore - 11/12 |
|
FK Kamza |
1 - 0 |
Shkumbini |
05-11-2011 14:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Dinamo City |
0 - 2 |
FK Kamza |
30-10-2011 14:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Skënderbeu |
0 - 0 |
FK Kamza |
15-10-2011 18:00 |
Superiore - 11/12 |
|
FK Kamza |
0 - 1 |
Apolonia |
01-10-2011 15:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Bylis |
2 - 1 |
FK Kamza |
25-09-2011 16:00 |
Superiore - 11/12 |
|
FK Kamza |
6 - 0 |
Pogradeci |
20-12-2011 13:00 |
Kupa Grupi- B - 11/12 |
|
Flamurtari |
0 - 0 |
FK Kamza |
14-12-2011 13:00 |
Kupa Grupi- B - 11/12 |
|
FK Kamza |
0 - 0 |
Teuta |
30-11-2011 14:00 |
Kupa Grupi- B - 11/12 |
|
Teuta |
1 - 1 |
FK Kamza |
23-11-2011 14:00 |
Kupa Grupi- B - 11/12 |
|
Pogradeci |
3 - 1 |
FK Kamza |
26-10-2011 14:10 |
Kupa Grupi- B - 11/12 |
|
FK Kamza |
1 - 0 |
Flamurtari |
19-10-2011 14:00 |
Kupa Grupi- B - 11/12 |
|
FK Kamza |
1 - 0 |
Lushnja |
28-09-2011 15:30 |
Kupa - Turi i II-te Elem. - 11/12 |