|
FC Hidro Alfa |
1 - 3 |
NOVA |
14-03-2023 21:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi B |
|
NOVA |
7 - 0 |
Enco Al |
18-01-2022 20:30 |
Sunday League-FSHF Gr A |
|
NOVA |
2 - 0 |
RAIFFEISEN BANK |
30-11-2021 21:00 |
Sunday League-FSHF Gr A |
|
NOVA |
2 - 0 |
Al-Ar |
10-11-2021 21:45 |
Sunday League-FSHF Gr A |
|
Apolonia |
3 - 3 |
Turbina |
06-05-2017 17:00 |
Kat. Pare B 16/17 Play out |
|
Turbina |
4 - 2 |
FK Elbasani |
29-04-2017 16:00 |
Kat. Pare B 16/17 Play out |
|
Sopoti |
1 - 0 |
Turbina |
22-04-2017 16:00 |
Kat. Pare B 16/17 Play out |
|
Turbina |
1 - 0 |
Apolonia |
03-04-2017 16:00 |
Kat. Pare B 16/17 Play out |
|
FK Elbasani |
3 - 1 |
Turbina |
30-03-2017 14:00 |
Kat. Pare B 16/17 Play out |
|
Turbina |
3 - 1 |
Sopoti |
18-03-2017 15:00 |
Kat. Pare B 16/17 Play out |
|
Dinamo City |
0 - 1 |
Turbina |
04-03-2017 14:00 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Turbina |
2 - 1 |
Shkumbini |
25-02-2017 14:00 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Turbina |
2 - 0 |
Tomori |
18-02-2017 14:00 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Pogradeci |
3 - 0 |
Turbina |
11-02-2017 14:00 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Turbina |
1 - 0 |
Apolonia |
04-02-2017 14:00 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Sopoti |
1 - 4 |
Partizani B |
19-05-2016 16:00 |
Playoff Kat e Pare 15/16 |
|
Dinamo City |
3 - 1 |
Sopoti |
14-05-2016 17:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Sopoti |
4 - 0 |
Butrinti |
07-05-2016 17:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Turbina |
1 - 0 |
Sopoti |
04-05-2016 17:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Sopoti |
0 - 1 |
KS Luftëtari |
30-04-2016 16:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Apolonia |
0 - 1 |
Sopoti |
23-04-2016 16:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Sopoti |
0 - 2 |
Pogradeci |
16-04-2016 16:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Lushnja |
3 - 2 |
Sopoti |
10-04-2016 16:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Sopoti |
0 - 0 |
Shkumbini |
19-03-2016 15:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Sopoti |
0 - 2 |
Pogradeci |
12-03-2016 15:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Sopoti |
1 - 1 |
Dinamo City |
28-02-2016 14:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Apolonia |
2 - 0 |
Sopoti |
20-02-2016 14:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Turbina |
1 - 0 |
Sopoti |
13-02-2016 14:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Sopoti |
2 - 0 |
FK Elbasani |
19-12-2015 14:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Butrinti |
1 - 0 |
Sopoti |
12-12-2015 14:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Sopoti |
1 - 0 |
Lushnja |
05-12-2015 14:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Shkumbini |
4 - 3 |
Sopoti |
28-11-2015 14:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Pogradeci |
1 - 1 |
Sopoti |
21-11-2015 14:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Sopoti |
0 - 1 |
KS Luftëtari |
07-11-2015 14:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Dinamo City |
2 - 1 |
Sopoti |
31-10-2015 14:30 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Sopoti |
3 - 0 |
Butrinti |
26-09-2015 16:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Lushnja |
1 - 0 |
Sopoti |
19-09-2015 16:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Sopoti |
0 - 0 |
Shkumbini |
12-09-2015 16:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Skënderbeu |
2 - 0 |
Sopoti |
15-11-2015 13:00 |
Kupa Grupi A 1/8 15/16 |
|
Sopoti |
5 - 0 |
Butrinti |
16-09-2015 16:00 |
Kupa Grupi A 1/16 15/16 |
|
Kastrioti |
2 - 1 |
Burreli |
16-05-2015 17:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Iliria |
3 - 1 |
Kastrioti |
09-05-2015 17:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Kastrioti |
3 - 1 |
FK Kamza |
02-05-2015 17:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Besa |
2 - 1 |
Kastrioti |
25-04-2015 16:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Veleçiku |
1 - 5 |
Kastrioti |
19-04-2015 16:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Dinamo City |
3 - 0 |
Sopoti |
20-12-2014 13:30 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
Sopoti |
1 - 0 |
KS Luftëtari |
17-12-2014 13:30 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
Butrinti |
4 - 0 |
Sopoti |
13-12-2014 13:30 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
Shkumbini |
1 - 2 |
Sopoti |
06-12-2014 13:30 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
Sopoti |
1 - 2 |
Lushnja |
29-11-2014 14:00 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
Naftëtari |
1 - 2 |
Sopoti |
22-11-2014 14:00 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
Sopoti |
1 - 1 |
Pogradeci |
08-11-2014 14:00 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
Sopoti |
0 - 0 |
Tomori |
25-10-2014 14:30 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
Sopoti |
2 - 2 |
Dinamo City |
18-10-2014 14:30 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
KS Luftëtari |
0 - 1 |
Sopoti |
04-10-2014 14:30 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
Sopoti |
1 - 0 |
Butrinti |
27-09-2014 16:00 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
Bylis |
0 - 3 |
Laçi |
15-03-2014 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Partizani |
2 - 0 |
Bylis |
12-03-2014 18:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Skënderbeu |
2 - 1 |
Bylis |
08-03-2014 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Bylis |
0 - 0 |
Vllaznia |
02-03-2014 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Lushnja |
2 - 0 |
Bylis |
22-02-2014 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Bylis |
0 - 1 |
Tirana |
16-02-2014 13:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Kukësi |
0 - 0 |
Bylis |
09-02-2014 13:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Bylis |
0 - 0 |
Flamurtari |
02-02-2014 13:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Besa |
2 - 1 |
Bylis |
22-12-2013 13:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Laçi |
14-12-2013 13:30 |
Superiore - 13/14 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Partizani |
08-12-2013 13:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Kastrioti |
2 - 1 |
Bylis |
30-11-2013 13:30 |
Superiore - 13/14 |
|
Bylis |
2 - 2 |
Teuta |
23-11-2013 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Skënderbeu |
09-11-2013 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Vllaznia |
1 - 1 |
Bylis |
03-11-2013 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Tirana |
1 - 0 |
Bylis |
20-10-2013 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Bylis |
1 - 1 |
Kukësi |
05-10-2013 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Flamurtari |
2 - 2 |
Bylis |
02-10-2013 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Kukësi |
2 - 1 |
Bylis |
26-02-2014 14:00 |
Kupa 1/4 Grupi B - 13/14 |
|
Bylis |
1 - 2 |
Kukësi |
12-02-2014 14:00 |
Kupa 1/4 Grupi B - 13/14 |
|
Kastrioti |
2 - 3 |
Bylis |
18-12-2013 13:00 |
Kupa Grupi B 1/8 - 13/14 |
|
Bylis |
1 - 1 |
Kastrioti |
04-12-2013 13:30 |
Kupa Grupi B 1/8 - 13/14 |
|
Bylis |
2 - 0 |
Dinamo City |
06-11-2013 13:30 |
Kupa Grupi B 1/16 - 13/14 |
|
Dinamo City |
0 - 2 |
Bylis |
23-10-2013 14:00 |
Kupa Grupi B 1/16 - 13/14 |
|
Laçi |
1 - 0 |
Bylis |
17-05-2013 20:00 |
Finale Kupa e Shqiperise - 12/13 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Skënderbeu |
17-04-2013 14:00 |
Finale Kupa e Shqiperise - 12/13 |
|
Bylis |
1 - 1 |
Besa |
11-05-2013 17:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Tirana |
2 - 1 |
Bylis |
04-05-2013 17:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Bylis |
1 - 2 |
Teuta |
27-04-2013 16:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Shkumbini |
2 - 1 |
Bylis |
20-04-2013 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Bylis |
4 - 1 |
Tomori |
12-04-2013 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Laçi |
3 - 1 |
Bylis |
07-04-2013 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Bylis |
3 - 0 |
Apolonia |
17-03-2013 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Bylis |
10-03-2013 17:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Bylis |
3 - 0 |
Kukësi |
02-03-2013 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Skënderbeu |
3 - 0 |
Bylis |
24-02-2013 17:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Bylis |
0 - 0 |
Kastrioti |
17-02-2013 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Flamurtari |
3 - 0 |
Bylis |
13-02-2013 17:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Besa |
1 - 3 |
Bylis |
02-12-2012 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Tirana |
24-11-2012 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Teuta |
3 - 0 |
Bylis |
17-11-2012 17:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Bylis |
2 - 0 |
Shkumbini |
10-11-2012 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Tomori |
0 - 0 |
Bylis |
04-11-2012 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Bylis |
4 - 0 |
Laçi |
28-10-2012 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Bylis |
2 - 0 |
KS Luftëtari |
20-10-2012 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Apolonia |
0 - 1 |
Bylis |
06-10-2012 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Bylis |
0 - 1 |
Vllaznia |
29-09-2012 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Kukësi |
1 - 0 |
Bylis |
23-09-2012 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Bylis |
1 - 1 |
Skënderbeu |
15-09-2012 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Kastrioti |
2 - 1 |
Bylis |
01-09-2012 17:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Bylis |
1 - 1 |
Flamurtari |
26-08-2012 17:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Bylis |
2 - 3 |
Flamurtari |
20-02-2013 14:00 |
Kupa-1/4 Grupi -B - 12/13 |
|
Teuta |
2 - 3 |
Bylis |
04-02-2013 14:00 |
Kupa-1/4 Grupi -B - 12/13 |
|
Bylis |
5 - 0 |
Teuta |
19-12-2012 14:00 |
Kupa-1/4 Grupi -B - 12/13 |
|
Bylis |
2 - 1 |
Laçi |
16-12-2012 14:00 |
Kupa-1/4 Grupi -B - 12/13 |
|
Flamurtari |
0 - 1 |
Bylis |
09-12-2012 17:00 |
Kupa-1/4 Grupi -B - 12/13 |
|
Laçi |
3 - 2 |
Bylis |
06-03-2012 14:00 |
Kupa-1/4 Grupi -B - 12/13 |
|
Bylis |
3 - 1 |
KS Luftëtari |
07-11-2012 13:30 |
Kupa - 1/8 Grupi - B - 12/13 |
|
KS Luftëtari |
2 - 1 |
Bylis |
24-10-2012 14:00 |
Kupa - 1/8 Grupi - B - 12/13 |
|
Tërbuni |
0 - 2 |
Bylis |
26-09-2012 16:00 |
Kupa - 1/8 Grupi - B - 12/13 |
|
Bylis |
3 - 1 |
Kastrioti |
07-03-2012 14:00 |
Kupa - 1/4 Grupi- A - 11/12 |
|
Kastrioti |
4 - 2 |
Bylis |
23-02-2012 14:00 |
Kupa - 1/4 Grupi- A - 11/12 |
|
FK Kamza |
0 - 0 |
Bylis |
05-02-2012 13:00 |
Kupa - 1/4 Grupi- A - 11/12 |
|
Bylis |
0 - 0 |
Tirana |
29-01-2012 13:00 |
Kupa - 1/4 Grupi- A - 11/12 |
|
Shkumbini |
1 - 1 |
Bylis |
11-02-2012 14:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Bylis |
2 - 1 |
Apolonia |
26-11-2011 14:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Pogradeci |
19-11-2011 14:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Vllaznia |
3 - 3 |
Bylis |
05-11-2011 16:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Bylis |
1 - 3 |
Flamurtari |
31-10-2011 14:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Tirana |
3 - 2 |
Bylis |
23-10-2011 14:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Bylis |
0 - 1 |
Kastrioti |
14-10-2011 14:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Bylis |
03-10-2011 18:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Bylis |
2 - 1 |
FK Kamza |
25-09-2011 16:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Laçi |
2 - 2 |
Bylis |
16-09-2011 16:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Bylis |
5 - 2 |
Shkumbini |
10-09-2011 16:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Bylis |
4 - 1 |
FK Elbasani |
23-11-2011 14:00 |
Kupa Grupi- D - 11/12 |
|
Vllaznia |
0 - 0 |
Bylis |
26-10-2011 14:00 |
Kupa Grupi- D - 11/12 |
|
Bylis |
2 - 1 |
Dinamo City |
19-10-2011 14:00 |
Kupa Grupi- D - 11/12 |
|
Bylis |
1 - 1 |
Iliria |
28-09-2011 15:30 |
Kupa - Turi i II-te Elem. - 11/12 |
|
Iliria |
1 - 6 |
Bylis |
21-09-2011 16:00 |
Kupa - Turi i II-te Elem. - 11/12 |
|
Bylis |
3 - 0 |
Teuta |
21-02-2011 00:00 |
Superiore - 10/11 |
|
Besa |
2 - 1 |
Bylis |
12-02-2011 00:00 |
Superiore - 10/11 |
|
Bylis |
1 - 2 |
Laçi |
22-01-2011 00:00 |
Superiore - 10/11 |
|
Apolonia |
1 - 0 |
Tërbuni |
23-12-2010 00:00 |
Kat. Pare - 10/11 |
|
Apolonia |
2 - 1 |
KS Vlora |
15-12-2010 00:00 |
Kat. Pare - 10/11 |
|
Besëlidhja |
1 - 1 |
Apolonia |
11-09-2010 00:00 |
Kat. Pare - 10/11 |
|
Apolonia |
1 - 1 |
Flamurtari |
31-10-2009 00:00 |
Superiore - 09/10 |
|
Besa |
0 - 0 |
Apolonia |
26-10-2009 00:00 |
Superiore - 09/10 |
|
Skënderbeu |
2 - 3 |
Apolonia |
04-10-2009 00:00 |
Superiore - 09/10 |
|
Apolonia |
1 - 0 |
Shkumbini |
13-09-2009 00:00 |
Superiore - 09/10 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Apolonia |
29-08-2009 00:00 |
Superiore - 09/10 |
|
Apolonia |
2 - 0 |
Teuta |
23-08-2009 00:00 |
Superiore - 09/10 |
|
Besa |
0 - 2 |
Apolonia |
16-05-2009 00:00 |
Superiore - 08/09 |
|
Apolonia |
2 - 0 |
Teuta |
09-05-2009 00:00 |
Superiore - 08/09 |
|
Partizani |
2 - 1 |
Apolonia |
02-05-2009 00:00 |
Superiore - 08/09 |
|
Apolonia |
3 - 1 |
FK Elbasani |
25-04-2009 00:00 |
Superiore - 08/09 |
|
Flamurtari |
0 - 0 |
Apolonia |
18-04-2009 00:00 |
Superiore - 08/09 |
|
Lushnja |
2 - 1 |
Apolonia |
11-04-2009 00:00 |
Superiore - 08/09 |
|
Apolonia |
0 - 0 |
Bylis |
05-04-2009 00:00 |
Superiore - 08/09 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Apolonia |
21-03-2009 00:00 |
Superiore - 08/09 |
|
Apolonia |
0 - 1 |
Vllaznia |
15-03-2009 00:00 |
Superiore - 08/09 |
|
Dinamo City |
3 - 1 |
Apolonia |
07-03-2009 00:00 |
Superiore - 08/09 |
|
Besa |
2 - 1 |
Apolonia |
01-03-2009 00:00 |
Superiore - 08/09 |
|
Apolonia |
0 - 1 |
Shkumbini |
22-02-2009 00:00 |
Superiore - 08/09 |
|
Apolonia |
1 - 0 |
Bylis |
04-02-2009 00:00 |
Superiore - 08/09 |
|
Flamurtari |
0 - 2 |
Apolonia |
31-01-2009 00:00 |
Superiore - 08/09 |
|
Apolonia |
1 - 0 |
Teuta |
27-12-2008 00:00 |
Superiore - 08/09 |
|
Apolonia |
3 - 1 |
Partizani |
20-12-2008 00:00 |
Superiore - 08/09 |
|
Tirana |
3 - 0 |
Apolonia |
13-12-2008 00:00 |
Superiore - 08/09 |
|
Apolonia |
1 - 2 |
Vllaznia |
06-12-2008 00:00 |
Superiore - 08/09 |
|
Lushnja |
3 - 1 |
Apolonia |
29-11-2008 00:00 |
Superiore - 08/09 |
|
Apolonia |
2 - 2 |
FK Elbasani |
23-11-2008 00:00 |
Superiore - 08/09 |
|
Apolonia |
3 - 1 |
Besa |
15-11-2008 00:00 |
Superiore - 08/09 |
|
Shkumbini |
2 - 0 |
Apolonia |
08-11-2008 00:00 |
Superiore - 08/09 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Apolonia |
26-10-2008 00:00 |
Superiore - 08/09 |
|
Apolonia |
1 - 1 |
Flamurtari |
19-10-2008 00:00 |
Superiore - 08/09 |
|
Teuta |
2 - 1 |
Apolonia |
03-10-2008 00:00 |
Superiore - 08/09 |
|
Partizani |
0 - 1 |
Apolonia |
28-09-2008 00:00 |
Superiore - 08/09 |
|
Apolonia |
0 - 2 |
Tirana |
20-09-2008 00:00 |
Superiore - 08/09 |
|
Vllaznia |
3 - 1 |
Apolonia |
14-09-2008 00:00 |
Superiore - 08/09 |
|
FK Elbasani |
0 - 0 |
Apolonia |
24-08-2008 00:00 |
Superiore - 08/09 |
|
Skënderbeu |
2 - 1 |
Vllaznia |
13-05-2006 00:00 |
Superiore - 05/06 |
|
Vllaznia |
3 - 2 |
FK Elbasani |
22-04-2006 00:00 |
Superiore - 05/06 |
|
Besa |
1 - 0 |
Vllaznia |
15-04-2006 00:00 |
Superiore - 05/06 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Lushnja |
08-04-2006 00:00 |
Superiore - 05/06 |
|
Shkumbini |
1 - 0 |
Vllaznia |
05-04-2006 00:00 |
Superiore - 05/06 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Skënderbeu |
18-03-2006 00:00 |
Superiore - 05/06 |
|
Vllaznia |
0 - 2 |
Dinamo City |
04-03-2006 00:00 |
Superiore - 05/06 |
|
Lushnja |
0 - 1 |
Vllaznia |
15-02-2006 00:00 |
Superiore - 05/06 |
|
Dinamo City |
3 - 0 |
Vllaznia |
10-12-2005 00:00 |
Superiore - 05/06 |
|
Vllaznia |
0 - 0 |
FK Elbasani |
03-12-2005 00:00 |
Superiore - 05/06 |
|
Besa |
0 - 1 |
Vllaznia |
30-11-2005 00:00 |
Superiore - 05/06 |
|
Vllaznia |
3 - 0 |
Lushnja |
26-11-2005 00:00 |
Superiore - 05/06 |
|
Vllaznia |
3 - 1 |
Teuta |
12-11-2005 00:00 |
Superiore - 05/06 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Vllaznia |
05-11-2005 00:00 |
Superiore - 05/06 |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
Skënderbeu |
29-10-2005 00:00 |
Superiore - 05/06 |
|
Partizani |
2 - 0 |
Vllaznia |
22-10-2005 00:00 |
Superiore - 05/06 |
|
Azerbajxhan |
1 - 1 |
Albania |
31-10-2003 14:00 |
European Under-19 Championship - 2004 |
|
Albania |
0 - 1 |
Finlanda |
29-10-2003 14:00 |
European Under-19 Championship - 2004 |
|
Kroacia |
1 - 0 |
Albania |
27-10-2003 14:00 |
European Under-19 Championship - 2004 |