|
ATS |
3 - 0 |
Legjendat 9x9 |
04-03-2024 20:00 |
FSHF Sunday League Grupi A |
|
Barrikada |
0 - 3 |
ATS |
19-02-2024 22:00 |
FSHF Sunday League Grupi A |
|
ATS |
1 - 0 |
Immi |
12-02-2024 20:00 |
FSHF Sunday League Grupi A |
|
Panthers Shkoder |
1 - 2 |
ATS |
30-01-2024 20:00 |
FSHF Sunday League Grupi A |
|
FC Hidro Alfa |
1 - 4 |
ATS |
12-12-2023 20:00 |
FSHF Sunday League Grupi A |
|
VILA-L MFC |
0 - 5 |
ATS |
29-11-2023 20:00 |
FSHF Sunday League Grupi A |
|
ATS |
1 - 0 |
FC LUMINESEN |
31-10-2023 20:00 |
FSHF Sunday League Grupi A |
|
ATS |
2 - 2 |
RAIFFEISEN BANK |
16-10-2023 22:00 |
FSHF Sunday League Grupi A |
|
FB PASSION |
0 - 2 |
ATS |
10-10-2023 21:00 |
FSHF Sunday League Grupi A |
|
ATS |
3 - 3 |
ELSO |
07-10-2023 20:00 |
FSHF Sunday League Grupi A |
|
Albanët |
0 - 2 |
Adriatiku |
28-05-2023 17:00 |
Kampionati Kateg.Trete Finale 22/23 |
|
Albanët |
2 - 4 |
Kelcyra |
25-05-2023 11:30 |
Kampionati Kateg.Trete 22/23 Grupi B Faza Trete |
|
Albanët |
3 - 0 |
FK Drini |
17-05-2023 13:30 |
Kampionati Kateg.Trete 22/23 Grupi B Faza Trete |
|
Kinostudio |
1 - 4 |
Albanët |
09-05-2023 18:00 |
Kampionati Kateg.Trete 22/23 Grupi B Faza Trete |
|
Albanët |
7 - 0 |
KF Spartak |
05-05-2023 14:00 |
Kampionati Kateg.Trete 22/23 Grupi B Faza Trete |
|
IMMI |
1 - 0 |
ATS |
07-02-2023 20:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi B |
|
ATS |
3 - 0 |
ELSO |
30-01-2023 21:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi B |
|
AF Dajti |
1 - 0 |
ATS |
25-01-2023 21:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi B |
|
PRIMO MFC |
1 - 0 |
SECURITY OKTAPUS |
02-11-2022 22:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi B |
|
NOVA |
2 - 2 |
PRIMO MFC |
25-10-2022 21:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi B |
|
PRIMO MFC |
3 - 1 |
Friends Team |
07-10-2022 21:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi B |
|
PRIMO MFC |
3 - 4 |
ELSO |
08-12-2022 22:00 |
Kupa FSHF 9x9 22/23 paraeleminator |
|
NOVA |
7 - 0 |
Enco Al |
18-01-2022 20:30 |
Sunday League-FSHF Gr A |
|
PRIMO MFC |
1 - 2 |
ROAMEL |
22-11-2021 20:30 |
Sunday League-FSHF Gr A |
|
PRIMO MFC |
1 - 1 |
NOVA |
18-11-2021 20:30 |
Sunday League-FSHF Gr A |
|
JU AR PLAST |
1 - 2 |
PRIMO MFC |
22-10-2021 20:30 |
Sunday League-FSHF Gr A |
|
CARTER |
1 - 2 |
PRIMO MFC |
07-10-2021 20:30 |
Sunday League-FSHF Gr A |
|
Bio Ju |
4 - 0 |
Grade Up |
20-05-2021 19:30 |
Kampionati 5x5 Play-off |
|
Grade Up |
3 - 0 |
Titanet |
10-04-2021 18:00 |
Kampionati 5x5 Zona 5 |
|
Grade Up |
19 - 5 |
OPA |
19-03-2021 18:30 |
Kampionati 5x5 Zona 5 |
|
Digi Print |
4 - 16 |
Grade Up |
03-03-2021 18:30 |
Kampionati 5x5 Zona 5 |
|
Tërbuni |
1 - 1 |
Egnatia |
18-07-2020 17:30 |
Play-out Kat.Pare A |
|
Veleçiku |
2 - 3 |
Tërbuni |
04-07-2020 17:30 |
Play-out Kat.Pare A |
|
Dinamo City |
1 - 1 |
Tërbuni |
27-06-2020 17:00 |
Play-out Kat.Pare A |
|
Egnatia |
0 - 0 |
Tërbuni |
15-02-2020 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Tërbuni |
2 - 1 |
Veleçiku |
08-02-2020 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Tërbuni |
0 - 1 |
Kastrioti |
25-01-2020 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Korabi |
1 - 0 |
Tërbuni |
21-12-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Tërbuni |
1 - 1 |
Erzeni |
14-12-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Dinamo City |
2 - 0 |
Tërbuni |
07-12-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Tërbuni |
3 - 2 |
Egnatia |
02-11-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Veleçiku |
2 - 0 |
Tërbuni |
26-10-2019 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Tërbuni |
1 - 1 |
Besëlidhja |
19-10-2019 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Kastrioti |
0 - 0 |
Tërbuni |
05-10-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Tërbuni |
1 - 2 |
Korabi |
28-09-2019 16:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Erzeni |
0 - 0 |
Tërbuni |
21-09-2019 16:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Flamurtari |
0 - 0 |
Laçi |
20-05-2017 17:30 |
Superiore 16/17 |
|
Flamurtari |
1 - 1 |
Partizani |
15-05-2017 19:00 |
Superiore 16/17 |
|
Kukësi |
1 - 0 |
Flamurtari |
10-05-2017 16:00 |
Superiore 16/17 |
|
Flamurtari |
2 - 0 |
Tirana |
06-05-2017 19:00 |
Superiore 16/17 |
|
Teuta |
0 - 0 |
Flamurtari |
30-04-2017 19:00 |
Superiore 16/17 |
|
Flamurtari |
2 - 0 |
Vllaznia |
22-04-2017 19:00 |
Superiore 16/17 |
|
Flamurtari |
0 - 1 |
Skënderbeu |
10-04-2017 19:00 |
Superiore 16/17 |
|
Flamurtari |
6 - 0 |
Korabi |
01-04-2017 19:00 |
Superiore 16/17 |
|
Laçi |
1 - 0 |
Flamurtari |
18-03-2017 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
Partizani |
2 - 1 |
Flamurtari |
11-03-2017 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
Tirana |
0 - 0 |
Flamurtari |
26-02-2017 17:00 |
Superiore 16/17 |
|
Flamurtari |
0 - 1 |
Teuta |
19-02-2017 17:00 |
Superiore 16/17 |
|
Vllaznia |
3 - 2 |
Flamurtari |
11-02-2017 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
Flamurtari |
2 - 1 |
KS Luftëtari |
06-02-2017 17:00 |
Superiore 16/17 |
|
Skënderbeu |
1 - 0 |
Flamurtari |
28-01-2017 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
Korabi |
1 - 0 |
Flamurtari |
22-12-2016 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
Flamurtari |
1 - 0 |
Laçi |
18-12-2016 17:00 |
Superiore 16/17 |
|
Flamurtari |
1 - 1 |
Partizani |
14-12-2016 17:00 |
Superiore 16/17 |
|
Kukësi |
1 - 0 |
Flamurtari |
10-12-2016 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
Flamurtari |
1 - 0 |
Tirana |
06-12-2016 17:00 |
Superiore 16/17 |
|
Teuta |
1 - 2 |
Flamurtari |
30-11-2016 17:00 |
Superiore 16/17 |
|
Flamurtari |
0 - 1 |
Vllaznia |
25-11-2016 18:00 |
Superiore 16/17 |
|
KS Luftëtari |
1 - 1 |
Flamurtari |
20-11-2016 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
Flamurtari |
2 - 0 |
Skënderbeu |
05-11-2016 17:00 |
Superiore 16/17 |
|
Flamurtari |
4 - 1 |
Korabi |
30-10-2016 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
Laçi |
1 - 1 |
Flamurtari |
22-10-2016 14:00 |
Superiore 16/17 |
|
Partizani |
4 - 0 |
Flamurtari |
17-10-2016 17:00 |
Superiore 16/17 |
|
Flamurtari |
1 - 1 |
Kukësi |
12-10-2016 17:00 |
Superiore 16/17 |
|
Tirana |
3 - 0 |
Flamurtari |
02-10-2016 17:00 |
Superiore 16/17 |
|
Skënderbeu |
2 - 1 |
Flamurtari |
07-09-2016 19:00 |
Superiore 16/17 |
|
Besëlidhja |
0 - 0 |
Flamurtari |
15-02-2017 13:30 |
Kupa 1/4 Grupi A 16/17 |
|
Flamurtari |
1 - 2 |
Besëlidhja |
01-02-2017 17:00 |
Kupa 1/4 Grupi A 16/17 |
|
Flamurtari |
2 - 0 |
Tërbuni |
16-11-2016 13:30 |
Kupa - 1/8 Grupi - B 16/17 |
|
Tërbuni |
3 - 3 |
Flamurtari |
26-10-2016 14:00 |
Kupa - 1/8 Grupi - B 16/17 |
|
Flamurtari |
6 - 0 |
Iliria |
05-10-2016 14:00 |
Kupa - 1/16 Grupi - B 2016 |
|
Iliria |
1 - 0 |
Flamurtari |
28-09-2016 16:00 |
Kupa - 1/16 Grupi - B 2016 |
|
Flamurtari |
0 - 2 |
Skënderbeu |
18-05-2016 17:00 |
Superiore 15/16 |
|
Bylis |
0 - 0 |
Flamurtari |
14-05-2016 17:30 |
Superiore 15/16 |
|
Flamurtari |
2 - 1 |
Tirana |
08-05-2016 19:00 |
Superiore 15/16 |
|
Tërbuni |
0 - 2 |
Flamurtari |
04-05-2016 15:30 |
Superiore 15/16 |
|
Flamurtari |
0 - 1 |
Kukësi |
29-04-2016 19:00 |
Superiore 15/16 |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
Flamurtari |
25-04-2016 16:00 |
Superiore 15/16 |
|
Laçi |
1 - 2 |
Flamurtari |
16-04-2016 16:00 |
Superiore 15/16 |
|
Flamurtari |
1 - 1 |
Partizani |
10-04-2016 19:00 |
Superiore 15/16 |
|
Teuta |
1 - 1 |
Flamurtari |
02-04-2016 19:00 |
Superiore 15/16 |
|
Flamurtari |
0 - 0 |
Bylis |
13-03-2016 16:00 |
Superiore 15/16 |
|
Flamurtari |
1 - 1 |
Tërbuni |
05-03-2016 17:00 |
Superiore 15/16 |
|
Flamurtari |
0 - 2 |
Kukësi |
06-04-2016 19:00 |
Finale Kupa e Shqiperise 15/16 |
|
Skënderbeu |
1 - 1 |
Kukësi |
22-04-2015 17:30 |
Kupa e Shqiperise 14/15 Gjysem Finale |
|
Partizani |
1 - 1 |
Kukësi |
18-04-2015 17:00 |
Superiore 14/15 |
|
FK Elbasani |
0 - 4 |
Kukësi |
04-04-2015 13:00 |
Superiore 14/15 |
|
Kukësi |
1 - 0 |
Vllaznia |
21-03-2015 14:00 |
Superiore 14/15 |
|
Kukësi |
4 - 0 |
Flamurtari |
16-03-2015 15:00 |
Superiore 14/15 |
|
Apolonia |
2 - 2 |
Kukësi |
28-02-2015 14:00 |
Superiore 14/15 |
|
Kukësi |
3 - 0 |
Partizani |
14-02-2015 14:00 |
Superiore 14/15 |
|
Laçi |
2 - 1 |
Kukësi |
08-02-2015 14:00 |
Superiore 14/15 |
|
Kukësi |
3 - 0 |
FK Elbasani |
31-01-2015 14:00 |
Superiore 14/15 |
|
Vllaznia |
1 - 2 |
Kukësi |
24-01-2015 17:00 |
Superiore 14/15 |
|
Teuta |
0 - 1 |
Partizani |
30-11-2014 17:00 |
Superiore 14/15 |
|
Kukësi |
0 - 0 |
Vllaznia |
18-02-2015 14:00 |
Kupa Grupi B 1/4 14/15 |
|
Vllaznia |
0 - 2 |
Kukësi |
04-02-2015 14:00 |
Kupa Grupi B 1/4 14/15 |
|
Partizani |
4 - 1 |
Lushnja |
19-11-2014 13:30 |
Kupa Grupi A 1/8 14/15 |
|
Sukthi |
0 - 0 |
Partizani B |
02-11-2014 14:00 |
Kat.Dyte Grupi A 14/15 |
|
Albpetrol |
0 - 2 |
Partizani B |
19-10-2014 14:30 |
Kat.Dyte Grupi A 14/15 |
|
Partizani B |
1 - 0 |
Vora |
06-10-2014 14:30 |
Kat.Dyte Grupi A 14/15 |
|
Partizani |
2 - 1 |
Iliria |
22-10-2014 14:00 |
Kupa Grupi A 1/16 14/15 |
|
Iliria |
0 - 3 |
Partizani |
01-10-2014 16:00 |
Kupa Grupi A 1/16 14/15 |
|
Laçi |
2 - 0 |
Partizani |
30-04-2014 16:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Partizani |
1 - 0 |
Kastrioti |
26-04-2014 16:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Partizani |
1 - 0 |
Kukësi |
20-04-2014 17:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Teuta |
3 - 1 |
Partizani |
13-04-2014 17:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Partizani |
1 - 0 |
Besa |
05-04-2014 17:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Partizani |
1 - 1 |
Tirana |
22-03-2014 20:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Vllaznia |
0 - 1 |
Partizani |
16-03-2014 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Partizani |
2 - 0 |
Bylis |
12-03-2014 18:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Teuta |
1 - 1 |
Partizani |
08-03-2014 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Partizani |
0 - 0 |
Skënderbeu |
02-03-2014 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Vllaznia |
1 - 1 |
Partizani |
23-02-2014 13:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Partizani |
2 - 0 |
Lushnja |
15-02-2014 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Flamurtari |
1 - 0 |
Partizani |
22-12-2013 13:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Partizani |
3 - 1 |
Besa |
15-12-2013 13:30 |
Superiore - 13/14 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Partizani |
08-12-2013 13:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Partizani |
2 - 1 |
Laçi |
01-12-2013 13:30 |
Superiore - 13/14 |
|
Partizani |
1 - 0 |
Kastrioti |
24-11-2013 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Partizani |
3 - 0 |
Teuta |
09-11-2013 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Skënderbeu |
3 - 0 |
Partizani |
02-11-2013 17:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Partizani |
0 - 1 |
Vllaznia |
26-10-2013 17:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Partizani |
18-12-2013 13:00 |
Kupa Grupi B 1/8 - 13/14 |
|
Partizani |
0 - 0 |
Vllaznia |
04-12-2013 13:30 |
Kupa Grupi B 1/8 - 13/14 |
|
Partizani |
3 - 1 |
KF Ada |
06-11-2013 13:30 |
Kupa Grupi B 1/16 - 13/14 |
|
KF Ada |
1 - 1 |
Partizani |
23-10-2013 14:00 |
Kupa Grupi B 1/16 - 13/14 |
|
Apolonia |
0 - 0 |
Flamurtari |
11-05-2013 17:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Besa |
1 - 1 |
Apolonia |
04-05-2013 17:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Apolonia |
0 - 0 |
Tirana |
27-04-2013 16:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Apolonia |
1 - 1 |
Shkumbini |
13-04-2013 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Tomori |
1 - 0 |
Apolonia |
07-04-2013 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Apolonia |
1 - 1 |
Laçi |
30-03-2013 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Bylis |
3 - 0 |
Apolonia |
17-03-2013 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
KS Luftëtari |
3 - 2 |
Apolonia |
09-03-2013 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Apolonia |
1 - 3 |
Vllaznia |
03-03-2013 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Apolonia |
0 - 1 |
Skënderbeu |
17-02-2013 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Kastrioti |
4 - 1 |
Apolonia |
10-02-2013 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Flamurtari |
3 - 1 |
Apolonia |
02-12-2012 17:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Apolonia |
2 - 1 |
Besa |
25-11-2012 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Apolonia |
18-11-2012 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Apolonia |
1 - 2 |
Teuta |
10-11-2012 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Shkumbini |
0 - 0 |
Apolonia |
03-11-2012 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Apolonia |
2 - 2 |
Tomori |
27-10-2012 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Laçi |
1 - 0 |
Apolonia |
21-10-2012 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Apolonia |
0 - 1 |
Bylis |
06-10-2012 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Apolonia |
0 - 3 |
KS Luftëtari |
29-09-2012 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Vllaznia |
1 - 1 |
Apolonia |
23-09-2012 17:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Apolonia |
0 - 0 |
Kukësi |
15-09-2012 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Skënderbeu |
2 - 0 |
Apolonia |
31-08-2012 19:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Apolonia |
1 - 2 |
Kastrioti |
24-10-2012 14:00 |
Kupa - 1/8 Grupi - A - 12/13 |
|
Apolonia |
1 - 0 |
FK Elbasani |
03-10-2012 14:30 |
Kupa - 1/8 Grupi - A - 12/13 |
|
FK Elbasani |
0 - 0 |
Apolonia |
26-09-2012 16:00 |
Kupa - 1/8 Grupi - A - 12/13 |
|
FK Kamza |
0 - 2 |
Besa |
18-05-2012 16:30 |
Playoff Kat Superiore - 11/12 |
|
Besa |
2 - 1 |
Gramshi |
12-05-2012 17:00 |
Kat. Pare - 11/12 |
|
KS Luftëtari |
2 - 1 |
Besa |
07-04-2012 16:00 |
Kat. Pare - 11/12 |
|
Besa |
1 - 0 |
Besëlidhja |
04-04-2012 16:00 |
Kat. Pare - 11/12 |
|
KS Vlora |
1 - 3 |
Besa |
19-03-2012 15:00 |
Kat. Pare - 11/12 |
|
Gramozi |
1 - 2 |
Besa |
14-03-2012 15:00 |
Kat. Pare - 11/12 |
|
Besa |
2 - 1 |
KF Adriatiku Mamurras |
10-03-2012 15:00 |
Kat. Pare - 11/12 |
|
Kukësi |
2 - 1 |
Besa |
03-03-2012 14:00 |
Kat. Pare - 11/12 |
|
Besa |
2 - 1 |
KF Ada |
25-02-2012 14:00 |
Kat. Pare - 11/12 |
|
Gramshi |
0 - 0 |
Besa |
28-12-2011 13:00 |
Kat. Pare - 11/12 |
|
Besa |
2 - 1 |
Iliria |
24-12-2011 13:00 |
Kat. Pare - 11/12 |
|
Besa |
4 - 2 |
FK Elbasani |
17-12-2011 13:00 |
Kat. Pare - 11/12 |
|
Burreli |
0 - 3 |
Besa |
04-12-2011 13:30 |
Kat. Pare - 11/12 |
|
Besa |
1 - 0 |
Butrinti |
26-11-2011 14:00 |
Kat. Pare - 11/12 |
|
Lushnja |
1 - 0 |
Besa |
19-11-2011 14:00 |
Kat. Pare - 11/12 |
|
Besa |
1 - 1 |
KS Luftëtari |
05-11-2011 14:00 |
Kat. Pare - 11/12 |
|
Besëlidhja |
2 - 0 |
Besa |
29-10-2011 14:00 |
Kat. Pare - 11/12 |
|
Besa |
2 - 1 |
FK Skrapari |
22-10-2011 14:00 |
Kat. Pare - 11/12 |
|
Himara |
1 - 2 |
Besa |
15-10-2011 14:00 |
Kat. Pare - 11/12 |
|
Besa |
2 - 1 |
KS Vlora |
08-10-2011 15:00 |
Kat. Pare - 11/12 |
|
KF Adriatiku Mamurras |
2 - 1 |
Besa |
01-10-2011 15:00 |
Kat. Pare - 11/12 |
|
Besa |
2 - 0 |
Kukësi |
24-09-2011 00:00 |
Kat. Pare - 11/12 |
|
KF Ada |
2 - 2 |
Besa |
17-09-2011 16:00 |
Kat. Pare - 11/12 |
|
Besa |
1 - 2 |
Gramozi |
10-09-2011 16:00 |
Kat. Pare - 11/12 |
|
Skënderbeu |
3 - 0 |
Besa |
14-12-2011 13:00 |
Kupa Grupi - C - 11/12 |
|
Besa |
1 - 3 |
Kastrioti |
30-11-2011 14:00 |
Kupa Grupi - C - 11/12 |
|
Besa |
0 - 1 |
Skënderbeu |
19-10-2011 14:00 |
Kupa Grupi - C - 11/12 |
|
Besa |
0 - 0 |
Besëlidhja |
28-09-2011 15:30 |
Kupa - Turi i II-te Elem. - 11/12 |
|
Besëlidhja |
0 - 2 |
Besa |
21-09-2011 16:00 |
Kupa - Turi i II-te Elem. - 11/12 |