Programi i Vullnetarëve
Tifozët e Kombëtares
Shop
Rezultate Live
Media Gallery
FSHF TV
Biletaria online
Arbitrimi
Bëhu Arbiter
Kontakt
0
Kërko për:
FSHF
Asambleja
Komiteti Ekzekutiv
Presidenti
Struktura Organizative
Struktura Organizative
Strategjia
Licensimi
Rregulloret
Shoqatat Rajonale
Trajnime
Lajme
Lajme
Ekipet kombëtare
Kombëtarja
Kombëtarja U-21
Kombëtarja U-19
Kombëtarja U-17
Kombëtarja U-15
Kombëtarja Futsal
Futbolli i femrave
Kombëtarja
Kombëtarja U-19
Kombëtarja U-17
Kampionati
Kupa e Shqiperise – Femra
Abissnet Superiore
Kampionatet e tjerë
Kat. e Parë
Kat. e Parë U-19
Kat. e Parë U-17
Kat. e Parë U-15
Kat. e Parë U-14
Kat. e Parë U-13
U-16 Superiore
U-17 Superiore
U-15 Superiore
U-14 Superiore
U-13 Superiore
Superiore Femra
Kat. e Dytë A
Kat. e Dytë B
U-21 Superiore
U-19 Superiore
Futsal
Kat. e Tretë
5×5
Sunday League-FSHF Gr A
Sunday League-FSHF Gr B
Kupa e Shqipërisë
Kupa e Shqipërisë
U-19
U-17
Futbolli i fëmijëve
Tiranë
Durrës
Shkodër
Elbasan
Fier
Korçë
Lezhë
Gjirokastër
Vendimet
Disiplina & Etika
Apeli
Dhoma e zgjidhjes së konflikteve
Verifikimet
Karriera
Kërko për:
FSHF
Asambleja
Komiteti Ekzekutiv
Presidenti
Struktura Organizative
Struktura Organizative
Strategjia
Licensimi
Rregulloret
Shoqatat Rajonale
Trajnime
Lajme
Lajme
Ekipet kombëtare
Kombëtarja
Kombëtarja U-21
Kombëtarja U-19
Kombëtarja U-17
Kombëtarja U-15
Kombëtarja Futsal
Futbolli i femrave
Kombëtarja
Kombëtarja U-19
Kombëtarja U-17
Kampionati
Kupa e Shqiperise – Femra
Abissnet Superiore
Kampionatet e tjerë
Kat. e Parë
Kat. e Parë U-19
Kat. e Parë U-17
Kat. e Parë U-15
Kat. e Parë U-14
Kat. e Parë U-13
U-16 Superiore
U-17 Superiore
U-15 Superiore
U-14 Superiore
U-13 Superiore
Superiore Femra
Kat. e Dytë A
Kat. e Dytë B
U-21 Superiore
U-19 Superiore
Futsal
Kat. e Tretë
5×5
Sunday League-FSHF Gr A
Sunday League-FSHF Gr B
Kupa e Shqipërisë
Kupa e Shqipërisë
U-19
U-17
Futbolli i fëmijëve
Tiranë
Durrës
Shkodër
Elbasan
Fier
Korçë
Lezhë
Gjirokastër
Vendimet
Disiplina & Etika
Apeli
Dhoma e zgjidhjes së konflikteve
Verifikimet
Karriera
Programi i Vullnetarëve
Tifozët e Kombëtares
Shop
Rezultate Live
Media Gallery
FSHF TV
Biletaria online
Arbitrimi
Bëhu Arbiter
Kontakt
Garat
Menu
Renditja
Lojtarët
Ndeshjet
Klubet
Trajnerët
Zyrtarë ndeshjeje
Renditja Fairplay
Ndeshjet ndërkombëtare
Triumph
3
Kategoria e Pare U13
11-11-2023 14:00
Edmond Hida
(Delegat)
Arjon Kucuku
(Arbitër)
Akademia Futbollit
4
Triumph
Formacioni
1
Delmar Husa (P)
7
15
Matia Kerluku
19
Rejan Muça
21
Delis Delija
2
Dion Rakacolli
9
Noel Preni
13
Xhensur Mlika
17
Henri Piroli
Rezervat
16
39
99
27
Lukas Deda
97
Jon Hide
77
Mateo Laska
4
Drini Shaholli
3
Etien Qendro
Trajneri
Golat
Delis Delija
55'
Noel Preni
65'
Mateo Laska
26'
Kartonat
Zëvendësimet
Delmar Husa
26'
Mateo Laska
26'
Akademia Futbollit
Formacioni
20
(P)
7
Eldion Koltraka (K)
99
Erald Hoxha
19
Agostino Manjani
11
55
15
23
Klajdi Hoxha
49
Glenis Bajrami
Rezervat
21
3
8
Kadri Uka
Trajneri
Golat
10'
17'
Erald Hoxha
18'
30'
Kartonat
Zëvendësimet
Përditesuar: 2024-02-16 09:03:25