|
Veleçiku |
2 - 1 |
Adriatiku |
27-04-2024 15:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Tërbuni |
4 - 1 |
Veleçiku |
20-04-2024 15:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Veleçiku |
1 - 1 |
Sopoti |
06-04-2024 15:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Veleçiku |
0 - 2 |
Besëlidhja |
30-03-2024 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Veleçiku |
0 - 0 |
Albanët |
23-03-2024 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Veleçiku |
2 - 2 |
Naftëtari |
09-03-2024 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Iliria |
3 - 1 |
Veleçiku |
02-03-2024 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Valbona |
1 - 0 |
Veleçiku |
17-02-2024 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Adriatiku |
1 - 0 |
Veleçiku |
09-12-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Veleçiku |
1 - 1 |
Tërbuni |
03-12-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Sopoti |
1 - 2 |
Veleçiku |
25-11-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Veleçiku |
5 - 0 |
Murlani |
06-11-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Naftëtari |
1 - 4 |
Veleçiku |
28-10-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Veleçiku |
3 - 4 |
Iliria |
21-10-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Albanët |
1 - 2 |
Veleçiku |
07-10-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Veleçiku |
1 - 2 |
Valbona |
30-09-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Shënkolli |
1 - 1 |
Veleçiku |
23-09-2023 15:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Turbina |
4 - 0 |
Veleçiku |
18-10-2023 13:30 |
Turi i Dyte 1/32 |
|
Veleçiku |
1 - 2 |
Valbona |
18-05-2023 16:00 |
Play-off Kat e Dyte Grupi A |
|
Veleçiku |
4 - 0 |
Naftëtari |
11-05-2023 15:00 |
Play-off Kat e Dyte Grupi A |
|
Veleçiku |
2 - 1 |
AF Vora |
29-04-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Naftëtari |
0 - 1 |
Veleçiku |
22-04-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Veleçiku |
5 - 0 |
Iliria |
15-04-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Gramshi |
1 - 1 |
Veleçiku |
08-04-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Veleçiku |
1 - 0 |
Valbona |
01-04-2023 15:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Sopoti |
0 - 2 |
Veleçiku |
18-03-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Veleçiku |
2 - 0 |
KF Ada |
12-03-2023 12:30 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Bulqiza |
1 - 4 |
Veleçiku |
04-03-2023 12:30 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Veleçiku |
5 - 1 |
Shënkolli |
25-02-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
K.F Murlani |
1 - 2 |
Veleçiku |
18-02-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
AF Vora |
5 - 1 |
Veleçiku |
04-02-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Veleçiku |
3 - 1 |
Naftëtari |
28-01-2023 13:00 |
Kategoria e Dyte Gr A |
|
Turbina |
1 - 0 |
Burreli |
21-12-2022 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Flamurtari |
1 - 0 |
Burreli |
13-11-2022 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Burreli |
1 - 1 |
Apolonia |
06-11-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Besëlidhja |
1 - 1 |
Burreli |
29-10-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Burreli |
2 - 0 |
Tomori |
22-10-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Luz i Vogël 2008 |
2 - 1 |
Burreli |
15-10-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Skënderbeu |
4 - 1 |
Burreli |
08-10-2022 17:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Burreli |
1 - 0 |
Oriku |
02-10-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Lushnja |
1 - 1 |
Burreli |
25-09-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Dinamo City |
5 - 0 |
Burreli |
18-09-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Burreli |
1 - 1 |
Tërbuni |
10-09-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tomori |
4 - 0 |
Burreli |
12-10-2022 14:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Burreli |
2 - 1 |
Tomori |
28-09-2022 15:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Apolonia |
1 - 2 |
Bylis |
26-05-2022 16:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Bylis |
3 - 0 |
Egnatia |
24-05-2022 17:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Teuta |
0 - 3 |
Bylis |
17-05-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Bylis |
4 - 1 |
Partizani |
10-05-2022 15:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Kukësi |
3 - 3 |
Bylis |
04-05-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Bylis |
4 - 0 |
Vllaznia |
26-04-2022 15:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Tirana |
1 - 2 |
Bylis |
20-04-2022 11:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Bylis |
4 - 0 |
Dinamo City |
13-04-2022 15:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Dinamo City |
2 - 4 |
Bylis |
29-03-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Bylis |
3 - 1 |
Kukësi |
26-03-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Teuta |
2 - 6 |
Bylis |
23-03-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Apolonia |
1 - 6 |
Bylis |
15-03-2022 16:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Bylis |
3 - 0 |
Partizani |
22-02-2022 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Vllaznia |
2 - 2 |
Bylis |
15-02-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Bylis |
3 - 0 |
Laçi |
08-02-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Egnatia |
2 - 6 |
Bylis |
01-02-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Kukësi |
3 - 0 |
Vllaznia |
28-01-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Vllaznia |
5 - 0 |
Apolonia |
18-01-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Vllaznia |
4 - 0 |
Turbina |
12-01-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Teuta |
1 - 1 |
Vllaznia |
15-12-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
Partizani |
06-12-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Laçi |
2 - 0 |
Vllaznia |
14-11-2021 11:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Vllaznia |
1 - 1 |
Egnatia |
10-11-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Bylis |
1 - 3 |
Vllaznia |
26-10-2021 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Vllaznia |
3 - 0 |
Tirana |
20-10-2021 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Dinamo City |
1 - 1 |
Vllaznia |
12-10-2021 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Vllaznia |
4 - 0 |
Kukësi |
06-10-2021 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Apolonia |
1 - 3 |
Vllaznia |
29-09-2021 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Besa |
3 - 2 |
Bylis |
07-05-2022 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Bylis |
4 - 3 |
Butrinti |
30-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tomori |
0 - 1 |
Bylis |
23-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Bylis |
3 - 0 |
Tërbuni |
16-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Maliqi |
0 - 4 |
Bylis |
09-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Bylis |
4 - 0 |
Shkumbini |
02-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Apolonia |
3 - 0 |
Bylis |
20-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Bylis |
2 - 1 |
AF Vora |
12-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Lushnja |
1 - 1 |
Bylis |
05-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Burreli |
26-02-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Korabi |
1 - 0 |
Bylis |
19-02-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Turbina |
2 - 1 |
Bylis |
05-02-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Laçi |
0 - 1 |
Vllaznia |
24-05-2021 17:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Vllaznia |
0 - 5 |
Bylis |
19-05-2021 15:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Kukësi |
0 - 1 |
Vllaznia |
10-05-2021 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Vllaznia |
8 - 2 |
Turbina |
03-05-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Apolonia |
0 - 4 |
Vllaznia |
26-04-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Vllaznia |
5 - 2 |
Tirana |
20-04-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Vllaznia |
6 - 0 |
Football Republic |
29-03-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Kastrioti |
1 - 3 |
Vllaznia |
23-03-2021 12:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Vllaznia |
6 - 0 |
Akademia Futbollit |
15-03-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Shënkolli |
0 - 1 |
Vllaznia |
11-03-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Vllaznia |
0 - 0 |
Teuta |
01-03-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Vllaznia |
1 - 1 |
Laçi |
22-02-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Bylis |
2 - 1 |
Vllaznia |
10-02-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Vllaznia |
1 - 2 |
Kukësi |
01-02-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Turbina |
3 - 5 |
Vllaznia |
26-01-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
Apolonia |
21-01-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Tirana |
1 - 4 |
Vllaznia |
13-01-2021 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Vllaznia |
4 - 2 |
Dinamo City |
22-12-2020 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Football Republic |
0 - 1 |
Vllaznia |
08-12-2020 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Vllaznia |
4 - 3 |
Kastrioti |
01-12-2020 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Akademia Futbollit |
0 - 5 |
Vllaznia |
23-11-2020 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Vllaznia |
0 - 0 |
Shënkolli |
17-11-2020 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Teuta |
1 - 2 |
Vllaznia |
10-11-2020 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
KF Shkodra |
6 - 2 |
Kastrioti |
21-06-2020 13:00 |
U-19 Pare A 19/20 |
|
FC Kinostudio |
1 - 4 |
KF Shkodra |
14-06-2020 10:00 |
U-19 Pare A 19/20 |
|
Burreli |
1 - 2 |
KF Shkodra |
01-03-2020 12:00 |
U-19 Pare A 19/20 |
|
KF Shkodra |
7 - 1 |
FK Spartak Tirana |
23-02-2020 13:00 |
U-19 Pare A 19/20 |
|
Shkendia B |
0 - 1 |
KF Shkodra |
15-02-2020 12:00 |
U-19 Pare A 19/20 |
|
KF Shkodra |
3 - 1 |
Besëlidhja |
09-02-2020 12:30 |
U-19 Pare A 19/20 |
|
Kukësi |
2 - 7 |
KF Shkodra |
13-12-2019 12:00 |
U-19 Pare A 19/20 |
|
Kastrioti |
2 - 1 |
KF Shkodra |
24-11-2019 12:00 |
U-19 Pare A 19/20 |
|
KF Shkodra |
4 - 1 |
FC Kinostudio |
17-11-2019 13:00 |
U-19 Pare A 19/20 |
|
Partizani B U-19 |
2 - 1 |
KF Shkodra |
09-11-2019 13:00 |
U-19 Pare A 19/20 |
|
KF Shkodra |
6 - 0 |
Burreli |
03-11-2019 12:00 |
U-19 Pare A 19/20 |
|
FK Spartak Tirana |
2 - 4 |
KF Shkodra |
27-10-2019 12:00 |
U-19 Pare A 19/20 |
|
KF Shkodra |
6 - 1 |
Shkendia B |
20-10-2019 12:00 |
U-19 Pare A 19/20 |
|
Besëlidhja |
0 - 2 |
KF Shkodra |
13-10-2019 12:00 |
U-19 Pare A 19/20 |
|
KF Shkodra |
3 - 0 |
Kukësi |
06-10-2019 12:00 |
U-19 Pare A 19/20 |
|
Apolonia |
2 - 2 |
KF Shkodra |
19-01-2020 12:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 19/20 |
|
KF Shkodra |
3 - 1 |
Shkendia B |
20-03-2019 12:00 |
U-19 Pare A 18/19 |
|
Besëlidhja |
3 - 0 |
KF Shkodra |
17-03-2019 12:00 |
U-19 Pare A 18/19 |
|
Kastrioti |
0 - 1 |
KF Shkodra |
27-02-2019 14:00 |
U-19 Pare A 18/19 |
|
KF Shkodra |
3 - 0 |
Burreli |
17-02-2019 12:00 |
U-19 Pare A 18/19 |
|
FK Spartak Tirana |
2 - 2 |
KF Shkodra |
10-02-2019 12:00 |
U-19 Pare A 18/19 |
|
KF Shkodra |
6 - 2 |
FK Kamza |
09-12-2018 12:00 |
U-19 Pare A 18/19 |
|
Korabi |
1 - 2 |
KF Shkodra |
02-12-2018 12:00 |
U-19 Pare A 18/19 |
|
Term FC |
3 - 1 |
KF Shkodra |
25-11-2018 12:00 |
U-19 Pare A 18/19 |
|
Shkendia B |
2 - 1 |
KF Shkodra |
10-11-2018 12:00 |
U-19 Pare A 18/19 |
|
KF Shkodra |
7 - 2 |
Kastrioti |
04-11-2018 12:00 |
U-19 Pare A 18/19 |
|
Burreli |
1 - 2 |
KF Shkodra |
28-10-2018 12:00 |
U-19 Pare A 18/19 |
|
KF Shkodra |
2 - 1 |
FK Spartak Tirana |
21-10-2018 12:00 |
U-19 Pare A 18/19 |
|
KF Shkodra |
2 - 0 |
Kukësi |
14-10-2018 12:00 |
U-19 Pare A 18/19 |
|
FK Kamza |
0 - 6 |
KF Shkodra |
07-10-2018 12:00 |
U-19 Pare A 18/19 |
|
KF Shkodra |
3 - 0 |
Korabi |
30-09-2018 12:00 |
U-19 Pare A 18/19 |
|
Brians |
0 - 0 |
KF Shkodra |
13-05-2018 10:00 |
U-17 Pare A 2017 |
|
KF Shkodra |
3 - 0 |
Korabi |
29-04-2018 10:00 |
U-17 Pare A 2017 |
|
Shkendia B |
1 - 2 |
KF Shkodra |
15-04-2018 10:00 |
U-17 Pare A 2017 |
|
KF Shkodra |
1 - 0 |
Besëlidhja |
08-04-2018 10:00 |
U-17 Pare A 2017 |
|
FK Spartak Tirana |
0 - 2 |
KF Shkodra |
01-04-2018 10:00 |
U-17 Pare A 2017 |
|
KF Shkodra |
2 - 0 |
Kastrioti |
25-03-2018 10:00 |
U-17 Pare A 2017 |
|
KF Shkodra |
3 - 0 |
Korabi |
14-03-2018 10:00 |
U-17 Pare A 2017 |
|
Burreli |
1 - 2 |
KF Shkodra |
11-03-2018 10:00 |
U-17 Pare A 2017 |
|
Besëlidhja |
0 - 1 |
KF Shkodra |
24-02-2018 10:00 |
U-17 Pare A 2017 |
|
KF Shkodra |
2 - 0 |
Shkendia B |
18-02-2018 10:00 |
U-17 Pare A 2017 |
|
Brians |
0 - 0 |
KF Shkodra |
11-02-2018 10:00 |
U-17 Pare A 2017 |
|
KF Shkodra |
3 - 1 |
Kastrioti |
17-12-2017 10:00 |
U-17 Pare A 2017 |
|
FK Spartak Tirana |
1 - 7 |
KF Shkodra |
08-12-2017 10:00 |
U-17 Pare A 2017 |
|
Korabi |
1 - 0 |
KF Shkodra |
19-11-2017 12:00 |
U-17 Pare A 2017 |
|
KF Shkodra |
3 - 0 |
Besëlidhja |
12-11-2017 10:00 |
U-17 Pare A 2017 |
|
Shkendia B |
0 - 3 |
KF Shkodra |
05-11-2017 10:00 |
U-17 Pare A 2017 |
|
KF Shkodra |
0 - 1 |
Brians |
29-10-2017 10:00 |
U-17 Pare A 2017 |
|
Kastrioti |
0 - 2 |
KF Shkodra |
24-10-2017 12:00 |
U-17 Pare A 2017 |
|
-porto u15-B- |
0 - 3 |
U17-KF-Shkodra |
13-12-2014 12:00 |
Mosha U-15 14/15 Gr a |
|
U17-KF-Shkodra |
0 - 2 |
*Brian's U15-B |
11-12-2014 14:30 |
Mosha U-15 14/15 Gr a |
|
U17-KF-Shkodra |
4 - 0 |
-Oblika U15- |
08-11-2014 12:30 |
Mosha U-15 14/15 Gr a |