|
Iliria |
2 - 1 |
Adriatiku |
16-03-2024 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Tërbuni |
2 - 2 |
Iliria |
09-03-2024 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Iliria |
6 - 1 |
Sopoti |
16-12-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Albanët |
0 - 3 |
Iliria |
09-12-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Iliria |
1 - 1 |
Valbona |
02-12-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Shënkolli |
0 - 6 |
Iliria |
25-11-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Iliria |
2 - 0 |
Gramshi |
11-11-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Adriatiku |
0 - 2 |
Iliria |
05-11-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Iliria |
3 - 1 |
Tërbuni |
28-10-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Veleçiku |
3 - 4 |
Iliria |
21-10-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Iliria |
0 - 1 |
Besëlidhja |
07-10-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Murlani |
1 - 1 |
Iliria |
01-10-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Iliria |
6 - 0 |
Naftëtari |
23-09-2023 15:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Dinamo City |
3 - 0 |
Iliria |
18-10-2023 13:30 |
Turi i Dyte 1/32 |
|
Iliria |
2 - 0 |
Adriatiku |
28-09-2023 15:00 |
Turi i Pare Paraeliminatore |
|
Erzeni |
1 - 0 |
Tërbuni |
05-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Pogradeci |
0 - 3 |
Erzeni |
27-02-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Erzeni |
1 - 0 |
Maliqi |
19-02-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Turbina |
0 - 2 |
Erzeni |
12-02-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Erzeni |
3 - 1 |
Shkumbini |
05-02-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Erzeni |
29-01-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Erzeni |
1 - 1 |
Apolonia |
22-01-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besëlidhja |
0 - 4 |
Erzeni |
23-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Erzeni |
2 - 2 |
AF Vora |
18-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tomori |
0 - 1 |
Erzeni |
21-11-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Erzeni |
0 - 0 |
Korabi |
07-11-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tërbuni |
0 - 2 |
Erzeni |
30-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Erzeni |
4 - 0 |
Pogradeci |
23-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Maliqi |
0 - 4 |
Erzeni |
17-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Erzeni |
3 - 1 |
Turbina |
02-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Shkumbini |
3 - 2 |
Erzeni |
25-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Erzeni |
0 - 1 |
Bylis |
18-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Apolonia |
0 - 1 |
Erzeni |
11-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Dinamo City |
2 - 0 |
Erzeni |
14-10-2021 13:30 |
Kupa Grupi A 1/16 21/22 |
|
Erzeni |
1 - 0 |
Dinamo City |
22-09-2021 16:00 |
Kupa Grupi A 1/16 21/22 |
|
Partizani B |
1 - 1 |
AF Vora |
28-03-2021 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Veleçiku |
1 - 2 |
Partizani B |
25-03-2021 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Partizani B |
0 - 0 |
Oriku |
20-03-2021 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Dinamo City |
3 - 0 |
Partizani B |
13-03-2021 13:00 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Partizani B |
0 - 3 |
Erzeni |
07-03-2021 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Korabi |
1 - 1 |
Partizani B |
04-03-2021 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Partizani B |
1 - 3 |
Burreli |
28-02-2021 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Besëlidhja |
0 - 0 |
Partizani B |
20-02-2021 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Skënderbeu |
1 - 2 |
Partizani |
16-01-2021 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Partizani |
1 - 1 |
Apolonia |
09-01-2021 16:45 |
Superiore 20/21 |
|
Laçi |
3 - 2 |
Partizani |
30-12-2020 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Partizani |
4 - 1 |
Kukësi |
27-12-2020 16:45 |
Superiore 20/21 |
|
Partizani |
2 - 0 |
Kastrioti |
23-12-2020 13:45 |
Superiore 20/21 |
|
Partizani |
0 - 0 |
Bylis |
19-12-2020 16:45 |
Superiore 20/21 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Partizani |
13-12-2020 16:45 |
Superiore 20/21 |
|
Partizani |
4 - 0 |
Skënderbeu |
29-11-2020 16:45 |
Superiore 20/21 |
|
Partizani |
3 - 0 |
Vllaznia |
24-07-2020 17:45 |
Superiore 19/20 |
|
Teuta |
0 - 0 |
Partizani |
19-07-2020 20:45 |
Superiore 19/20 |
|
Partizani |
1 - 1 |
Tirana |
10-07-2020 20:45 |
Superiore 19/20 |
|
Bylis |
1 - 1 |
Partizani |
06-07-2020 17:45 |
Superiore 19/20 |
|
Partizani |
1 - 0 |
Laçi |
27-06-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Flamurtari |
1 - 2 |
Partizani |
19-06-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Partizani |
8 - 1 |
KS Luftëtari |
14-06-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Partizani |
1 - 3 |
Kukësi |
07-06-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Partizani |
1 - 2 |
Skënderbeu |
03-06-2020 20:00 |
Superiore 19/20 |
|
KS Luftëtari |
0 - 3 |
Partizani |
02-02-2020 14:00 |
Superiore 19/20 |
|
Kukësi |
1 - 0 |
Partizani |
26-01-2020 19:00 |
Superiore 19/20 |
|
Skënderbeu |
3 - 2 |
Partizani |
21-01-2020 17:00 |
Superiore 19/20 |
|
Partizani B |
1 - 1 |
AF Vora |
29-02-2020 14:00 |
Kat. Dyte A 19/20 |
|
Partizani B |
2 - 0 |
Gramshi |
15-02-2020 14:00 |
Kat. Dyte A 19/20 |
|
Partizani B |
3 - 1 |
KF Ada |
08-02-2020 14:00 |
Kat. Dyte A 19/20 |
|
Vllaznia B |
2 - 3 |
Partizani B |
21-12-2019 13:00 |
Kat. Dyte A 19/20 |
|
Partizani B |
7 - 0 |
FK Kamza |
14-12-2019 13:00 |
Kat. Dyte A 19/20 |
|
Internacional Tirana |
0 - 3 |
Partizani B |
08-12-2019 11:00 |
Kat. Dyte A 19/20 |
|
Partizani B |
4 - 0 |
FK Spartak Tirana |
24-11-2019 13:00 |
Kat. Dyte A 19/20 |
|
Luz i Vogël 2008 |
3 - 2 |
Partizani B |
16-11-2019 13:00 |
Kat. Dyte A 19/20 |
|
Partizani B |
1 - 3 |
Mirdita |
09-11-2019 13:00 |
Kat. Dyte A 19/20 |
|
KF Klosi |
2 - 1 |
Partizani B |
03-11-2019 14:00 |
Kat. Dyte A 19/20 |
|
Partizani B |
2 - 0 |
Sopoti |
26-10-2019 14:00 |
Kat. Dyte A 19/20 |
|
AF Vora |
1 - 0 |
Partizani B |
12-10-2019 14:00 |
Kat. Dyte A 19/20 |
|
Partizani B |
0 - 0 |
Tirana U19/A |
06-10-2019 14:00 |
Kat. Dyte A 19/20 |
|
Gramshi |
0 - 1 |
Partizani B |
28-09-2019 16:00 |
Kat. Dyte A 19/20 |
|
Partizani |
3 - 1 |
Besëlidhja |
12-02-2020 13:30 |
Kupa Grupi A 1/8 19/20 |
|
Besëlidhja |
3 - 0 |
Partizani |
29-01-2020 14:00 |
Kupa Grupi A 1/8 19/20 |
|
Iliria |
3 - 2 |
AF Vora |
18-05-2019 16:00 |
Kat.Pare A Play-out |
|
AF Vora |
3 - 4 |
Shënkolli |
11-05-2019 16:00 |
Kat.Pare A Play-out |
|
Burreli |
1 - 0 |
AF Vora |
04-05-2019 17:00 |
Kat.Pare A Play-out |
|
AF Vora |
0 - 1 |
Veleçiku |
27-04-2019 16:00 |
Kat.Pare A Play-out |
|
AF Vora |
2 - 0 |
Iliria |
13-04-2019 16:00 |
Kat.Pare A Play-out |
|
Shënkolli |
1 - 1 |
AF Vora |
06-04-2019 16:00 |
Kat.Pare A Play-out |
|
AF Vora |
1 - 0 |
Burreli |
31-03-2019 15:00 |
Kat.Pare A Play-out |
|
Veleçiku |
2 - 1 |
AF Vora |
17-03-2019 15:00 |
Kat.Pare A Play-out |
|
Erzeni |
0 - 0 |
AF Vora |
23-02-2019 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
AF Vora |
1 - 6 |
Vllaznia |
16-02-2019 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
AF Vora |
1 - 0 |
Dinamo City |
02-02-2019 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Tirana |
5 - 4 |
Akademia Futbollit |
20-01-2018 12:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 A |
|
Internacional Tirana |
0 - 1 |
Tirana |
17-12-2017 11:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Tirana |
8 - 0 |
Kukësi |
10-12-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Shkëndija Tiranë |
2 - 1 |
Tirana |
19-11-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Kukësi |
0 - 8 |
Tirana |
23-09-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 17/18 |
|
Tirana |
1 - 4 |
Partizani |
14-05-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Vllaznia |
0 - 0 |
Tirana |
06-05-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Tirana |
6 - 3 |
Kukësi |
30-04-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Tirana |
4 - 0 |
Shkëndija Tiranë |
23-04-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Tirana |
5 - 1 |
Laçi |
08-04-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Akademia Futbollit |
1 - 5 |
Tirana |
02-04-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Tirana |
3 - 4 |
Porto |
29-03-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Tirana |
1 - 2 |
Shkëndija Tiranë |
18-03-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Internacional Tirana |
0 - 1 |
Tirana |
12-03-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Vllaznia |
2 - 0 |
Tirana |
25-02-2017 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Tirana |
6 - 1 |
Porto |
17-12-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Akademia Futbollit |
2 - 5 |
Tirana |
11-12-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Partizani |
1 - 1 |
Tirana |
07-12-2016 13:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Shkëndija Tiranë |
0 - 2 |
Tirana |
26-11-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Tirana |
2 - 2 |
Internacional Tirana |
19-11-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Laçi |
0 - 1 |
Tirana |
06-11-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Tirana |
0 - 0 |
Vllaznia |
30-10-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Kukësi |
1 - 2 |
Tirana |
22-10-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Tirana |
4 - 2 |
Brians |
16-10-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Porto |
2 - 1 |
Tirana |
13-10-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Partizani |
25-09-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 16/17 |
|
Tirana |
5 - 3 |
Vllaznia |
29-01-2017 12:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 Gr A |
|
Tirana |
7 - 6 |
Internacional Tirana |
21-01-2017 12:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 16/17 |
|
Shkëndija Tiranë |
5 - 6 |
Tirana |
24-05-2016 16:00 |
Play-Off Superiore U-17 15/16 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Skënderbeu |
19-05-2016 10:00 |
Play-Off Superiore U-17 15/16 |
|
Shkëndija Tiranë |
0 - 0 |
Tirana |
14-05-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Tirana |
5 - 1 |
Brians |
07-05-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Tirana |
3 - 1 |
Vllaznia |
01-05-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Partizani |
1 - 1 |
Tirana |
27-04-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Internacional Tirana |
23-04-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Porto |
4 - 6 |
Tirana |
16-04-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Akademia Futbollit |
0 - 2 |
Tirana |
02-04-2016 10:30 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Partizani |
3 - 2 |
Tirana |
27-02-2016 12:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Internacional Tirana |
20-02-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Akademia Futbollit |
1 - 3 |
Tirana |
14-02-2016 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Vllaznia |
1 - 2 |
Tirana |
13-12-2015 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Tirana |
3 - 1 |
Olimpic |
06-12-2015 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Shkëndija Tiranë |
0 - 3 |
Tirana |
02-12-2015 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Tirana |
3 - 1 |
Brians |
28-11-2015 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Porto |
2 - 5 |
Tirana |
22-11-2015 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Tirana |
0 - 1 |
Partizani |
07-11-2015 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Internacional Tirana |
0 - 2 |
Tirana |
01-11-2015 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Tirana |
4 - 1 |
Akademia Futbollit |
25-10-2015 09:30 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Laçi |
0 - 3 |
Tirana |
18-10-2015 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 15/16 |
|
Tirana |
4 - 1 |
Olimpic |
10-02-2016 13:00 |
Kupa e Shqiperise U-17 15/16 |
|
Tirana |
4 - 3 |
Flamurtari |
07-02-2016 10:00 |
Kupa e Shqiperise U-17 15/16 |
|
Vllaznia |
1 - 3 |
Tirana |
30-01-2016 11:00 |
Kupa e Shqiperise U-17 15/16 Gr A |
|
Tirana |
7 - 1 |
Brians |
23-01-2016 10:00 |
Kupa e Shqiperise U-17 15/16 Gr A |
|
Dinamo A U17 |
1 - 0 |
Tirana B U17 |
28-02-2015 00:00 |
Kupa FSHF U-17 A 2015 |