Programi i Vullnetarëve
Tifozët e Kombëtares
Shop
Rezultate Live
Media Gallery
FSHF TV
Biletaria online
Arbitrimi
Bëhu Arbiter
Kontakt
0
Kërko për:
FSHF
Asambleja
Komiteti Ekzekutiv
Presidenti
Struktura Organizative
Struktura Organizative
Strategjia
Licensimi
Rregulloret
Shoqatat Rajonale
Agjentët e FIFA-s
Trajnime
Euro 2024
Lajme
Lajme
Ekipet kombëtare
Kombëtarja
Kombëtarja U-21
Kombëtarja U-19
Kombëtarja U-17
Kombëtarja U-15
Kombëtarja Futsal
Futbolli i femrave
Kombëtarja
Kombëtarja U-19
Kombëtarja U-17
Kampionati
Kupa e Shqiperise – Femra
Abissnet Superiore
Kampionatet e tjerë
Kat. e Parë
Kat. e Parë U-19
Kat. e Parë U-17
Kat. e Parë U-15
Kat. e Parë U-14
Kat. e Parë U-13
U-16 Superiore
U-17 Superiore
U-15 Superiore
U-14 Superiore
U-13 Superiore
Superiore Femra
Kat. e Dytë A
Kat. e Dytë B
U-21 Superiore
U-19 Superiore
Futsal
Kat. e Tretë
5×5
Sunday League-FSHF Gr A
Sunday League-FSHF Gr B
Kupa e Shqipërisë
Kupa e Shqipërisë
U-19
U-17
Futbolli i fëmijëve
Tiranë
Durrës
Shkodër
Elbasan
Fier
Korçë
Lezhë
Gjirokastër
Vendimet
Disiplina & Etika
Apeli
Dhoma e zgjidhjes së konflikteve
Verifikimet
Karriera
Kërko për:
FSHF
Asambleja
Komiteti Ekzekutiv
Presidenti
Struktura Organizative
Struktura Organizative
Strategjia
Licensimi
Rregulloret
Shoqatat Rajonale
Agjentët e FIFA-s
Trajnime
Euro 2024
Lajme
Lajme
Ekipet kombëtare
Kombëtarja
Kombëtarja U-21
Kombëtarja U-19
Kombëtarja U-17
Kombëtarja U-15
Kombëtarja Futsal
Futbolli i femrave
Kombëtarja
Kombëtarja U-19
Kombëtarja U-17
Kampionati
Kupa e Shqiperise – Femra
Abissnet Superiore
Kampionatet e tjerë
Kat. e Parë
Kat. e Parë U-19
Kat. e Parë U-17
Kat. e Parë U-15
Kat. e Parë U-14
Kat. e Parë U-13
U-16 Superiore
U-17 Superiore
U-15 Superiore
U-14 Superiore
U-13 Superiore
Superiore Femra
Kat. e Dytë A
Kat. e Dytë B
U-21 Superiore
U-19 Superiore
Futsal
Kat. e Tretë
5×5
Sunday League-FSHF Gr A
Sunday League-FSHF Gr B
Kupa e Shqipërisë
Kupa e Shqipërisë
U-19
U-17
Futbolli i fëmijëve
Tiranë
Durrës
Shkodër
Elbasan
Fier
Korçë
Lezhë
Gjirokastër
Vendimet
Disiplina & Etika
Apeli
Dhoma e zgjidhjes së konflikteve
Verifikimet
Karriera
Programi i Vullnetarëve
Tifozët e Kombëtares
Shop
Rezultate Live
Media Gallery
FSHF TV
Biletaria online
Arbitrimi
Bëhu Arbiter
Kontakt
Garat
Menu
Renditja
Lojtarët
Ndeshjet
Klubet
Trajnerët
Zyrtarë ndeshjeje
Renditja Fairplay
Ndeshjet ndërkombëtare
Turgut Ozal U11
1
Kampionati U11/B FAZA E DYTE
DURRES
18-05-2019 10:00
Fatjon Behari
(Arbitër)
Henri Naska
(Delegat)
Shqiponjat 2017 U11A
13
Turgut Ozal U11
Formacioni
1
Matteo Ketoshi (P)
2
Lionel Pumi (K)
3
Lukman Jaho
4
Aleksio Kumrija
7
Muxhahid Vogli
9
Vasjan Lushnjari
Rezervat
Trajneri
Golat
Aleksio Kumrija
17'
Kartonat
Zëvendësimet
Shqiponjat 2017 U11A
Formacioni
1
Eljo Bregu (P)
11
Everest Vladi (K)
2
Eriseld Dida
4
Arlind Idrizi
6
Albjon Shahinaj
10
Klevis Prenga
Rezervat
Trajneri
Golat
Eriseld Dida
2'
Klevis Prenga
48'
Albjon Shahinaj
7'
Klevis Prenga
54'
Albjon Shahinaj
10'
Arlind Idrizi
15'
Everest Vladi
18'
Klevis Prenga
21'
Eriseld Dida
23'
Everest Vladi
27'
Arlind Idrizi
29'
Eriseld Dida
30'
Kartonat
Zëvendësimet
Përditesuar: 2020-01-16 18:58:01