|
Partizani |
2 - 0 |
Dinamo City |
20-04-2024 18:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Dinamo City |
2 - 0 |
Erzeni |
14-04-2024 18:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Kukësi |
1 - 1 |
Dinamo City |
07-04-2024 15:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Dinamo City |
1 - 0 |
Teuta |
03-04-2024 18:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Dinamo City |
2 - 0 |
Skënderbeu |
30-03-2024 18:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Tirana |
3 - 2 |
Dinamo City |
17-03-2024 17:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Egnatia |
1 - 1 |
Dinamo City |
01-03-2024 13:30 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Dinamo City |
0 - 1 |
Vllaznia |
26-02-2024 17:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Skënderbeu |
0 - 1 |
Dinamo City |
21-02-2024 17:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Dinamo City |
2 - 1 |
Partizani |
10-02-2024 17:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Erzeni |
0 - 4 |
Dinamo City |
04-02-2024 13:30 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Skënderbeu |
1 - 1 |
Tirana |
05-11-2023 17:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Teuta |
01-11-2023 14:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Tirana |
1 - 1 |
Dinamo City |
28-10-2023 14:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Tirana |
2 - 3 |
Egnatia |
23-10-2023 14:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Partizani |
2 - 1 |
Tirana |
19-10-2023 19:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Vllaznia |
0 - 1 |
Tirana |
07-10-2023 14:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Tirana |
0 - 3 |
Laçi |
03-10-2023 14:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Tirana |
0 - 1 |
Erzeni |
22-09-2023 15:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Kukësi |
1 - 2 |
Tirana |
18-09-2023 16:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Tirana |
3 - 1 |
Skënderbeu |
14-09-2023 15:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Teuta |
2 - 2 |
Tirana |
02-09-2023 19:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Dinamo City |
2 - 3 |
Tirana |
27-08-2023 20:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Tirana |
2 - 2 |
Bylis |
15-11-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Erzeni |
1 - 2 |
Tirana |
29-05-2023 16:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Tirana |
2 - 2 |
Bylis |
25-05-2023 16:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Laçi |
1 - 3 |
Tirana |
21-05-2023 16:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Tirana |
1 - 1 |
Partizani |
17-05-2023 18:30 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Teuta |
2 - 1 |
Tirana |
06-05-2023 18:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Tirana |
1 - 0 |
Kastrioti |
30-04-2023 18:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Vllaznia |
0 - 1 |
Tirana |
22-04-2023 18:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Tirana |
2 - 1 |
Egnatia |
16-04-2023 18:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Tirana |
2 - 1 |
Kukësi |
10-04-2023 18:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Tirana |
3 - 1 |
Erzeni |
02-04-2023 18:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Bylis |
1 - 1 |
Tirana |
18-03-2023 14:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Tirana |
3 - 2 |
Laçi |
11-03-2023 17:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Partizani |
2 - 0 |
Tirana |
06-03-2023 19:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Tirana |
0 - 2 |
Teuta |
25-02-2023 17:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kastrioti |
0 - 1 |
Tirana |
19-02-2023 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Tirana |
0 - 1 |
Vllaznia |
12-02-2023 16:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Egnatia |
1 - 2 |
Tirana |
06-02-2023 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kukësi |
2 - 0 |
Tirana |
29-01-2023 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Erzeni |
0 - 2 |
Tirana |
26-01-2023 19:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Tirana |
4 - 1 |
Bylis |
21-01-2023 16:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Laçi |
1 - 2 |
Tirana |
13-01-2023 13:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Egnatia |
0 - 2 |
Tirana |
28-08-2022 17:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Kukësi |
1 - 1 |
Tirana |
19-08-2022 17:00 |
Abissnet Superiore 22/23 |
|
Teuta |
0 - 0 |
Tirana |
10-05-2023 17:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Tirana |
3 - 0 |
Teuta |
26-04-2023 18:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Tirana |
2 - 2 |
Kastrioti |
14-03-2023 13:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Kastrioti |
1 - 4 |
Tirana |
28-02-2023 13:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Tirana |
1 - 0 |
Lushnja |
02-02-2023 13:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Tirana |
1 - 4 |
Teuta |
11-04-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Partizani |
4 - 0 |
Tirana |
21-03-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Partizani |
2 - 0 |
Tirana |
16-12-2022 12:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Partizani |
1 - 2 |
Tirana |
07-05-2022 18:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Tirana |
1 - 1 |
Teuta |
04-05-2022 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Laçi |
1 - 0 |
Tirana |
29-04-2022 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Tirana |
0 - 1 |
Kastrioti |
24-04-2022 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Egnatia |
0 - 3 |
Tirana |
16-04-2022 13:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Skënderbeu |
0 - 4 |
Tirana |
10-04-2022 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Vllaznia |
1 - 2 |
Tirana |
12-03-2022 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Tirana |
3 - 2 |
Skënderbeu |
05-02-2022 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Dinamo City |
0 - 1 |
Tirana |
24-01-2022 19:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Tirana |
0 - 0 |
Vllaznia |
15-01-2022 19:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Tirana |
3 - 0 |
Kastrioti |
07-12-2021 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Egnatia |
0 - 2 |
Tirana |
04-12-2021 13:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Skënderbeu |
0 - 0 |
Tirana |
27-11-2021 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Vllaznia |
0 - 2 |
Tirana |
30-10-2021 16:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Teuta |
2 - 3 |
Tirana |
17-10-2021 19:45 |
Abissnet Superiore 21/22 |
|
Partizani |
1 - 1 |
Tirana |
02-04-2022 12:30 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Tirana |
3 - 3 |
Vllaznia |
27-03-2022 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Shkëndija Tiranë |
0 - 2 |
Tirana |
20-03-2022 14:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Tirana |
2 - 1 |
Vllaznia |
05-03-2022 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Tirana |
6 - 0 |
KF Shkodra |
19-02-2022 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Laçi |
2 - 0 |
Tirana |
13-02-2022 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Shënkolli |
0 - 1 |
Tirana |
10-12-2021 18:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Tirana |
0 - 0 |
Akademia Futbollit |
01-12-2021 17:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
Tirana |
21-11-2021 13:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Tirana |
1 - 0 |
Shkëndija Tiranë |
18-11-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
KF Shkodra |
0 - 1 |
Tirana |
31-10-2021 10:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Tirana |
5 - 0 |
Laçi |
24-10-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Tirana |
0 - 0 |
Shënkolli |
03-10-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Partizani |
2 - 0 |
Tirana |
26-09-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Tirana |
6 - 0 |
Lushnja |
19-09-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 21/22 |
|
Kukësi |
2 - 2 |
Tirana |
15-03-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Laçi |
0 - 3 |
Tirana |
03-02-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Tirana |
6 - 0 |
Shkumbini |
13-10-2021 13:30 |
Kupa Grupi A 1/16 21/22 |
|
Shkumbini |
0 - 3 |
Tirana |
22-09-2021 16:00 |
Kupa Grupi A 1/16 21/22 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Tirana |
01-06-2021 17:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 20/21 |
|
Partizani |
2 - 4 |
Tirana |
27-01-2021 12:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 20/21 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Laçi |
23-01-2021 12:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 20/21 |
|
Football Republic |
2 - 4 |
Tirana |
15-01-2021 12:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 20/21 |
|
Tirana |
10 - 0 |
AF Shqiponjat 2017 |
08-01-2021 12:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 20/21 |
|
Tirana |
3 - 1 |
Skënderbeu |
26-05-2021 17:00 |
Superiore 20/21 |
|
Apolonia |
1 - 1 |
Tirana |
21-05-2021 17:00 |
Superiore 20/21 |
|
Tirana |
2 - 2 |
Partizani |
03-05-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Shkëndija Tiranë |
0 - 1 |
Tirana |
29-04-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Tirana |
1 - 0 |
Shënkolli |
23-04-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
Tirana |
18-04-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Tirana |
5 - 1 |
Dinamo City |
14-04-2021 14:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Internacional Tirana |
1 - 3 |
Tirana |
10-04-2021 10:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Tirana |
2 - 0 |
KF Shkodra |
04-04-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Shkëndija Dr. |
2 - 2 |
Tirana |
01-04-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Laçi |
0 - 0 |
Tirana |
28-03-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
KF Shkodra |
1 - 1 |
Tirana |
25-03-2021 14:30 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Tirana |
0 - 0 |
Shënkolli |
13-03-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Internacional Tirana |
4 - 4 |
Tirana |
07-03-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Tirana |
3 - 0 |
Shkëndija Tiranë |
03-03-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Partizani |
2 - 1 |
Tirana |
27-02-2021 10:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Tirana |
6 - 0 |
Laçi |
13-02-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Vllaznia |
3 - 1 |
Tirana |
07-02-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Shkëndija Dr. |
0 - 3 |
Tirana |
24-12-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Tirana |
3 - 0 |
KF Shkodra |
20-12-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Tirana |
1 - 0 |
Internacional Tirana |
17-12-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Shënkolli |
2 - 0 |
Tirana |
13-12-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Shkëndija Tiranë |
2 - 1 |
Tirana |
29-11-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Tirana |
3 - 3 |
Partizani |
25-11-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Laçi |
3 - 2 |
Tirana |
21-11-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Tirana |
1 - 3 |
Vllaznia |
14-11-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Dinamo City |
2 - 3 |
Tirana |
07-11-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Tirana |
7 - 2 |
Shkëndija Dr. |
01-11-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Tirana |
2 - 2 |
Laçi |
17-11-2020 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 20/21 |
|
Tirana |
0 - 1 |
Akademia Futbollit |
28-06-2020 10:00 |
Play-Off Superiore U-17 19/20 |
|
Tirana |
4 - 0 |
Partizani |
21-06-2020 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Shënkolli |
1 - 0 |
Tirana |
14-06-2020 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Vllaznia |
0 - 0 |
Tirana |
08-03-2020 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Tirana |
4 - 0 |
Dinamo City |
04-03-2020 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 19/20 |
|
KF Shkodra |
2 - 0 |
Tirana |
12-02-2020 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Tirana |
2 - 1 |
Vllaznia |
03-11-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Dinamo City |
0 - 5 |
Tirana |
27-10-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Tirana |
5 - 0 |
Internacional Tirana |
20-10-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Brians |
1 - 2 |
Tirana |
21-09-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Tirana |
3 - 0 |
KF Shkodra |
15-09-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Partizani |
0 - 4 |
Tirana |
26-02-2020 14:00 |
Kupa e Shqiperise U-17 19/20 |
|
Shënkolli |
0 - 4 |
Tirana |
05-02-2020 14:00 |
Kupa e Shqiperise U-17 19/20 |
|
KF Shkodra |
2 - 4 |
Tirana |
31-01-2020 10:00 |
Kupa e Shqiperise U-17 19/20 |
|
Dinamo City |
1 - 7 |
Tirana |
25-01-2020 10:00 |
Kupa e Shqiperise U-17 19/20 |
|
Tirana |
3 - 0 |
KS Vlora |
19-01-2020 14:00 |
Kupa e Shqiperise U-17 19/20 |
|
Tirana |
6 - 1 |
Akademia AAS |
15-09-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Tirana |
1 - 0 |
Shënkolli |
22-05-2019 13:30 |
Play-Off Superiore U-17 19/20 |
|
Tirana |
2 - 1 |
Teuta |
18-05-2019 10:00 |
Play-Off Superiore U-17 19/20 |
|
Tirana |
3 - 0 |
Shënkolli |
12-05-2019 09:30 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Tirana |
2 - 2 |
Akademia Futbollit |
28-04-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Partizani |
1 - 2 |
Tirana |
21-04-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Tirana |
3 - 0 |
Internacional Tirana |
14-04-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Shkëndija Tiranë |
3 - 2 |
Tirana |
10-04-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Tirana |
5 - 0 |
Brians |
07-04-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Kukësi |
3 - 3 |
Tirana |
31-03-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Tirana |
8 - 1 |
Laçi |
17-03-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Tirana |
3 - 2 |
Internacional Tirana |
03-03-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Shkëndija Tiranë |
0 - 0 |
Tirana |
23-02-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Tirana |
1 - 1 |
Vllaznia |
17-02-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Laçi |
1 - 5 |
Tirana |
10-02-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Kukësi |
0 - 1 |
Tirana |
16-12-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Tirana |
1 - 1 |
Partizani |
08-12-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Akademia Futbollit |
0 - 1 |
Tirana |
02-12-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Shënkolli |
25-11-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Internacional Tirana |
1 - 3 |
Tirana |
04-11-2018 09:30 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Shkëndija Tiranë |
28-10-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Tirana |
5 - 0 |
Laçi |
24-10-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Vllaznia |
1 - 4 |
Tirana |
17-10-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Kukësi |
30-09-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Partizani |
1 - 2 |
Tirana |
23-09-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Shënkolli |
1 - 1 |
Tirana |
19-09-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Tirana |
2 - 1 |
Akademia Futbollit |
16-09-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
Tirana |
26-01-2019 12:00 |
Kupa U-17 Grupi A |
|
Tirana |
6 - 5 |
Akademia Futbollit |
19-01-2019 10:00 |
Kupa U-17 Grupi A |
|
DINAMO A U13 |
1 - 2 |
Lapraka sport vajza U13 |
30-05-2015 12:00 |
Mosha U-13 B 14/15 Faza e dyte |
|
Petrela - U13 |
1 - 1 |
DINAMO A U13 |
28-02-2015 14:00 |
Kupa FSHF U-13 B 2015 |
|
Akademia U 13 B |
1 - 1 |
DINAMO A U13 |
22-02-2015 11:00 |
Kupa FSHF U-13 B 2015 |
|
Iliria - U13 |
0 - 1 |
DINAMO A U13 |
07-02-2015 11:00 |
Kupa FSHF U-13 B 2015 |
|
DINAMO A U13 |
1 - 0 |
Lapraka sport vajza U13 |
07-12-2014 09:00 |
Mosha U-13 B 14/15 |