|
Kastrioti |
3 - 1 |
Burreli |
21-04-2024 15:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Besa |
3 - 2 |
Kastrioti |
14-04-2024 15:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Kastrioti |
1 - 0 |
Luz i Vogël 2008 |
06-04-2024 15:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Bylis |
2 - 0 |
Kastrioti |
31-03-2024 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Kastrioti |
2 - 2 |
AF Elbasani |
27-03-2024 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Vora |
1 - 3 |
Kastrioti |
16-03-2024 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Kastrioti |
0 - 2 |
Flamurtari |
09-03-2024 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Apolonia |
2 - 0 |
Kastrioti |
03-03-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Kastrioti |
3 - 1 |
Besa |
25-02-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Kastrioti |
2 - 1 |
Bylis |
21-02-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Apolonia |
1 - 1 |
Kastrioti |
17-02-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Kastrioti |
1 - 1 |
Lushnja |
11-02-2024 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Luz i Vogël 2008 |
3 - 1 |
Kastrioti |
16-12-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Kastrioti |
3 - 1 |
Tomori |
10-12-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Flamurtari |
1 - 0 |
Kastrioti |
02-12-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Kastrioti |
0 - 0 |
Burreli |
26-11-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
AF Elbasani |
3 - 1 |
Kastrioti |
22-11-2023 17:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Lushnja |
3 - 1 |
Kastrioti |
29-10-2023 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Kastrioti |
1 - 0 |
Korabi |
08-10-2023 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Bylis |
3 - 1 |
Kastrioti |
01-10-2023 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Kastrioti |
1 - 0 |
Luz i Vogël 2008 |
27-09-2023 15:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Tomori |
1 - 0 |
Kastrioti |
23-09-2023 15:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Kastrioti |
0 - 0 |
Flamurtari |
17-09-2023 16:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Burreli |
0 - 0 |
Kastrioti |
13-09-2023 16:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Kastrioti |
2 - 3 |
AF Elbasani |
06-12-2023 13:00 |
Turi i Trete 1/16 |
|
Kastrioti |
3 - 2 |
Shkumbini |
18-10-2023 13:30 |
Turi i Dyte 1/32 |
|
Besa |
3 - 0 |
Burreli |
18-05-2023 16:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Skënderbeu |
0 - 1 |
Besa |
07-05-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Besa |
0 - 1 |
Oriku |
23-04-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Dinamo City |
1 - 0 |
Besa |
15-04-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Luz i Vogël 2008 |
2 - 2 |
Besa |
18-03-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Besa |
5 - 1 |
Turbina |
11-03-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Korabi |
1 - 0 |
Besa |
04-03-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Besa |
1 - 4 |
Flamurtari |
27-02-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Apolonia |
0 - 0 |
Besa |
19-02-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Besa |
2 - 0 |
Besëlidhja |
12-02-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tomori |
3 - 3 |
Besa |
05-02-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Burreli |
1 - 0 |
Besa |
28-01-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Besa |
0 - 0 |
Skënderbeu |
20-12-2022 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Oriku |
0 - 1 |
Besa |
11-12-2022 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Besa |
0 - 2 |
Dinamo City |
12-11-2022 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tërbuni |
0 - 1 |
Besa |
05-11-2022 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Besa |
1 - 0 |
Lushnja |
29-10-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Besa |
0 - 0 |
Luz i Vogël 2008 |
22-10-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Turbina |
2 - 4 |
Besa |
15-10-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Besa |
1 - 1 |
Korabi |
08-10-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Besa |
2 - 1 |
Apolonia |
19-09-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Besëlidhja |
2 - 1 |
Besa |
10-09-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Besa |
0 - 0 |
Tomori |
03-09-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Korabi |
3 - 0 |
Besa |
12-10-2022 14:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Besa |
1 - 1 |
Korabi |
26-09-2022 15:00 |
Kupa e Shqiperise |
|
Besa |
3 - 2 |
Bylis |
07-05-2022 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Erzeni |
4 - 1 |
Besa |
23-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besa |
1 - 1 |
Butrinti |
16-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tomori |
2 - 0 |
Besa |
09-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besa |
2 - 0 |
Tërbuni |
03-04-2022 15:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Maliqi |
3 - 2 |
Besa |
19-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besa |
4 - 0 |
Shkumbini |
13-03-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besa |
2 - 0 |
Vora |
27-02-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Lushnja |
1 - 0 |
Besa |
19-02-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besa |
3 - 1 |
Burreli |
12-02-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Korabi |
2 - 0 |
Besa |
06-02-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besa |
0 - 3 |
Pogradeci |
29-01-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Turbina |
0 - 1 |
Besa |
22-01-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besa |
2 - 0 |
Besëlidhja |
19-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besa |
0 - 1 |
Erzeni |
14-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Butrinti |
1 - 0 |
Besa |
04-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besa |
2 - 1 |
Tomori |
28-11-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tërbuni |
1 - 0 |
Besa |
24-11-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besa |
1 - 0 |
Maliqi |
21-11-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Shkumbini |
2 - 2 |
Besa |
07-11-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besa |
1 - 2 |
Apolonia |
30-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Vora |
0 - 1 |
Besa |
23-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besa |
2 - 0 |
Lushnja |
17-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Burreli |
5 - 1 |
Besa |
02-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besa |
1 - 1 |
Korabi |
25-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Pogradeci |
0 - 0 |
Besa |
18-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besa |
2 - 1 |
Turbina |
11-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besëlidhja |
3 - 0 |
Veleçiku |
28-03-2021 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Oriku |
2 - 0 |
Besëlidhja |
25-03-2021 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Besëlidhja |
4 - 3 |
Dinamo City |
21-03-2021 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Erzeni |
0 - 0 |
Besëlidhja |
13-03-2021 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Vora |
2 - 1 |
Besëlidhja |
06-02-2021 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Dinamo City |
2 - 0 |
Besëlidhja |
14-12-2020 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Korabi |
2 - 0 |
Besëlidhja |
05-12-2020 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Besëlidhja |
0 - 0 |
Burreli |
28-11-2020 14:00 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Partizani B |
2 - 6 |
Besëlidhja |
07-11-2020 14:00 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Besëlidhja |
3 - 1 |
Vora |
04-11-2020 14:00 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Besëlidhja |
3 - 4 |
Egnatia |
01-11-2020 13:30 |
Kupa Grupi A 1/16 20/21 |
|
Besëlidhja |
2 - 0 |
Kastrioti |
11-07-2020 17:30 |
Playoff Kat e Pare A |
|
Erzeni |
1 - 2 |
Besëlidhja |
04-07-2020 17:30 |
Playoff Kat e Pare A |
|
Besëlidhja |
2 - 2 |
Korabi |
28-06-2020 17:00 |
Playoff Kat e Pare A |
|
Kastrioti |
1 - 0 |
Besëlidhja |
20-06-2020 17:00 |
Playoff Kat e Pare A |
|
Besëlidhja |
4 - 2 |
Erzeni |
14-06-2020 17:00 |
Playoff Kat e Pare A |
|
Tirana |
5 - 1 |
Besëlidhja |
11-06-2020 17:00 |
Kupa 1/4 Grupi A 19/20 |
|
Besëlidhja |
1 - 2 |
Erzeni |
29-02-2020 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Dinamo City |
2 - 0 |
Besëlidhja |
22-02-2020 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Besëlidhja |
2 - 1 |
Burreli |
16-02-2020 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Besëlidhja |
1 - 0 |
Tërbuni |
01-02-2020 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Veleçiku |
0 - 1 |
Besëlidhja |
25-01-2020 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Egnatia |
0 - 0 |
Besëlidhja |
21-12-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Besëlidhja |
1 - 0 |
Kastrioti |
15-12-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Korabi |
1 - 2 |
Besëlidhja |
07-12-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Erzeni |
1 - 0 |
Besëlidhja |
23-11-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Besëlidhja |
4 - 0 |
Dinamo City |
09-11-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Burreli |
2 - 0 |
Besëlidhja |
02-11-2019 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Besëlidhja |
2 - 0 |
Shkumbini |
27-10-2019 13:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Tërbuni |
1 - 1 |
Besëlidhja |
19-10-2019 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Besëlidhja |
1 - 0 |
Veleçiku |
05-10-2019 14:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Besëlidhja |
2 - 2 |
Egnatia |
28-09-2019 16:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Kastrioti |
0 - 0 |
Besëlidhja |
21-09-2019 16:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Besëlidhja |
3 - 0 |
Korabi |
14-09-2019 16:00 |
Kat.Pare A 19/20 |
|
Partizani |
3 - 1 |
Besëlidhja |
12-02-2020 13:30 |
Kupa Grupi A 1/8 19/20 |
|
Besëlidhja |
3 - 0 |
Partizani |
29-01-2020 14:00 |
Kupa Grupi A 1/8 19/20 |
|
Besëlidhja |
1 - 0 |
Korabi |
02-10-2019 14:00 |
Kupa Grupi A 1/16 19/20 |
|
Dinamo City |
2 - 2 |
Besëlidhja |
18-05-2019 16:00 |
Kat.Pare A Play-off |
|
Besëlidhja |
1 - 1 |
Korabi |
11-05-2019 16:00 |
Kat.Pare A Play-off |
|
Besëlidhja |
1 - 1 |
Vllaznia |
04-05-2019 17:00 |
Kat.Pare A Play-off |
|
Erzeni |
0 - 2 |
Besëlidhja |
20-04-2019 16:00 |
Kat.Pare A Play-off |
|
Besëlidhja |
1 - 0 |
Dinamo City |
13-04-2019 16:00 |
Kat.Pare A Play-off |
|
Korabi |
0 - 1 |
Besëlidhja |
06-04-2019 16:00 |
Kat.Pare A Play-off |
|
Vllaznia |
4 - 0 |
Besëlidhja |
31-03-2019 15:00 |
Kat.Pare A Play-off |
|
Besëlidhja |
1 - 1 |
Erzeni |
03-03-2019 15:00 |
Kat.Pare A Play-off |
|
Besëlidhja |
3 - 0 |
Korabi |
24-02-2019 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Iliria |
0 - 0 |
Besëlidhja |
16-02-2019 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Besëlidhja |
1 - 0 |
Vora |
10-02-2019 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Shënkolli |
1 - 2 |
Besëlidhja |
02-02-2019 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Besëlidhja |
1 - 1 |
Erzeni |
22-12-2018 13:30 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Vllaznia |
1 - 1 |
Besëlidhja |
15-12-2018 13:30 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Veleçiku |
0 - 1 |
Besëlidhja |
08-12-2018 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Besëlidhja |
0 - 1 |
Dinamo City |
01-12-2018 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Burreli |
1 - 0 |
Besëlidhja |
24-11-2018 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Korabi |
2 - 1 |
Besëlidhja |
10-11-2018 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Besëlidhja |
1 - 0 |
Iliria |
03-11-2018 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Vora |
1 - 3 |
Besëlidhja |
27-10-2018 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Besëlidhja |
3 - 1 |
Shënkolli |
20-10-2018 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Erzeni |
2 - 1 |
Besëlidhja |
07-10-2018 14:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Besëlidhja |
0 - 1 |
Vllaznia |
29-09-2018 16:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Besëlidhja |
2 - 1 |
Veleçiku |
22-09-2018 16:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Dinamo City |
2 - 0 |
Besëlidhja |
15-09-2018 16:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Besëlidhja |
2 - 1 |
Burreli |
09-09-2018 16:00 |
Kat.Pare A 18/19 |
|
Skënderbeu |
3 - 0 |
Besëlidhja |
06-02-2019 13:30 |
Kupa Grupi A 1/8 18/19 |
|
Besëlidhja |
1 - 2 |
Skënderbeu |
22-01-2019 14:00 |
Kupa Grupi A 1/8 18/19 |
|
Erzeni |
1 - 3 |
Besëlidhja |
26-09-2018 15:30 |
Kupa Grupi A 1/16 18/19 |
|
Besëlidhja |
2 - 0 |
Erzeni |
12-09-2018 16:00 |
Kupa Grupi A 1/16 18/19 |
|
Korabi |
4 - 0 |
Besa |
05-05-2018 17:00 |
Kat.Pare A Play-Out |
|
Besa |
3 - 1 |
Vllaznia B |
28-04-2018 16:00 |
Kat.Pare A Play-Out |
|
Burreli |
1 - 0 |
Besa |
21-04-2018 14:00 |
Kat.Pare A Play-Out |
|
Besa |
0 - 1 |
Kastrioti |
19-11-2017 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Vllaznia B |
1 - 0 |
Besa |
04-11-2017 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Besa |
1 - 5 |
Egnatia |
28-10-2017 14:30 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Burreli |
1 - 3 |
Besa |
21-10-2017 14:30 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Besa |
3 - 1 |
Erzeni |
15-10-2017 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Besa |
2 - 0 |
Tërbuni |
30-09-2017 16:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Besëlidhja |
2 - 0 |
Besa |
23-09-2017 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Besa |
2 - 0 |
Dinamo City |
17-09-2017 14:00 |
Kat.Pare A 17/18 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Besa |
27-09-2017 15:30 |
Kupa Grupi A 1/16 |
|
Besa |
1 - 2 |
Tirana |
13-09-2017 16:00 |
Kupa Grupi A 1/16 |
|
Kastrioti |
3 - 1 |
Besa |
06-05-2017 17:00 |
Kat. Pare A Gr 2 Play-out |
|
Besa |
1 - 1 |
Tërbuni |
29-04-2017 16:00 |
Kat. Pare A Gr 2 Play-out |
|
Besa |
1 - 1 |
KF Adriatiku Mamurras |
15-04-2017 16:00 |
Kat. Pare A Gr 2 Play-out |
|
Besa |
1 - 0 |
Kastrioti |
01-04-2017 16:00 |
Kat. Pare A Gr 2 Play-out |
|
Tërbuni |
1 - 0 |
Besa |
25-03-2017 15:00 |
Kat. Pare A Gr 2 Play-out |
|
Besa |
3 - 1 |
Iliria |
18-03-2017 15:00 |
Kat. Pare A Gr 2 Play-out |
|
Besa |
0 - 1 |
Kastrioti |
04-03-2017 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
KF Adriatiku Mamurras |
0 - 0 |
Besa |
25-02-2017 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Besa |
0 - 2 |
Erzeni |
18-02-2017 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Tërbuni |
0 - 0 |
Besa |
11-02-2017 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Iliria |
0 - 2 |
Besa |
04-02-2017 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Besa |
2 - 0 |
Shënkolli |
17-12-2016 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Burreli |
2 - 1 |
Besa |
10-12-2016 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Besa |
0 - 2 |
FK Kamza |
04-12-2016 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Besëlidhja |
2 - 0 |
Besa |
25-11-2016 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Kastrioti |
2 - 0 |
Besa |
19-11-2016 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Besa |
2 - 1 |
KF Adriatiku Mamurras |
13-11-2016 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Erzeni |
1 - 0 |
Besa |
04-11-2016 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Besa |
1 - 0 |
Tërbuni |
29-10-2016 14:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Besa |
1 - 0 |
Iliria |
22-10-2016 14:30 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Shënkolli |
2 - 0 |
Besa |
15-10-2016 14:30 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Besa |
1 - 1 |
Burreli |
12-10-2016 14:30 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
FK Kamza |
1 - 0 |
Besa |
01-10-2016 16:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Besa |
0 - 1 |
Besëlidhja |
24-09-2016 16:00 |
Kat. Pare A 16/17 |
|
Besa |
1 - 1 |
Tërbuni |
28-09-2016 16:00 |
Kupa - 1/16 Grupi - B 2016 |
|
KF Adriatiku Mamurras |
0 - 0 |
Besa |
14-05-2016 17:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Besa |
2 - 1 |
KF Ada |
30-04-2016 16:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Kastrioti |
2 - 0 |
Besa |
23-04-2016 16:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Besa |
0 - 2 |
Besëlidhja |
16-04-2016 16:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Korabi |
1 - 0 |
Besa |
09-04-2016 16:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Kastrioti |
4 - 3 |
Besa |
12-03-2016 15:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Besa |
4 - 3 |
Erzeni |
05-03-2016 15:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Besa |
0 - 1 |
Burreli |
27-02-2016 14:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Besa |
1 - 1 |
Iliria |
13-02-2016 14:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
KF Ada |
2 - 2 |
Besa |
19-12-2015 14:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Besa |
2 - 3 |
Besëlidhja |
12-12-2015 14:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
FK Kamza |
1 - 1 |
Besa |
05-12-2015 14:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Besa |
3 - 0 |
KF Adriatiku Mamurras |
28-11-2015 14:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Besa |
0 - 2 |
Kastrioti |
21-11-2015 14:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Erzeni |
2 - 1 |
Besa |
08-11-2015 14:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Burreli |
0 - 0 |
Besa |
31-10-2015 14:30 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Besa |
2 - 0 |
Korabi |
24-10-2015 14:30 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Iliria |
2 - 1 |
Besa |
17-10-2015 14:30 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Besa |
3 - 0 |
KF Ada |
03-10-2015 14:30 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Besëlidhja |
4 - 0 |
Besa |
26-09-2015 16:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Besa |
1 - 0 |
FK Kamza |
19-09-2015 16:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
KF Adriatiku Mamurras |
0 - 1 |
Besa |
12-09-2015 16:00 |
Kat. Pare A 15/16 |
|
Teuta |
2 - 1 |
Besa |
10-04-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Besa |
1 - 0 |
Skënderbeu |
03-04-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Besa |
2 - 1 |
FK Elbasani |
13-03-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Apolonia |
2 - 0 |
Besa |
06-03-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Besa |
1 - 0 |
Pogradeci |
28-02-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Skënderbeu |
9 - 0 |
Besa |
21-02-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Besa |
3 - 0 |
Flamurtari |
14-02-2016 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Besa |
1 - 0 |
AF Dinamo |
13-12-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Shkëndija Dr. |
1 - 0 |
Besa |
06-12-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Besa |
1 - 0 |
Teuta |
02-12-2015 12:30 |
U-19 Superiore Grupi B 15/16 |
|
FK Elbasani |
2 - 0 |
Besa |
29-11-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Besa |
2 - 1 |
Apolonia |
22-11-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Besa |
0 - 1 |
Dinamo City |
18-10-2015 12:00 |
U-19 Superiore Grupi B 15/16 |
|
Laçi |
1 - 1 |
Besa |
30-09-2015 13:00 |
Kupa Grupi A 1/16 15/16 |
|
Besa |
1 - 3 |
Laçi |
16-09-2015 16:00 |
Kupa Grupi A 1/16 15/16 |
|
Besa |
2 - 0 |
Turbina |
20-05-2015 17:00 |
Playoff Kat e Pare B 14/15 |
|
Besa |
0 - 4 |
Iliria |
16-05-2015 17:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
FK Kamza |
3 - 0 |
Besa |
09-05-2015 17:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Veleçiku |
0 - 2 |
Besa |
02-05-2015 17:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Besa |
2 - 1 |
Kastrioti |
25-04-2015 16:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
KF Ada |
1 - 0 |
Besa |
19-04-2015 16:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Besa |
1 - 2 |
Tërbuni |
11-04-2015 16:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Besa |
0 - 2 |
KF Adriatiku Mamurras |
21-03-2015 15:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Burreli |
4 - 1 |
Besa |
14-03-2015 15:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Besa |
2 - 2 |
Veleçiku |
07-03-2015 15:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
KF Ada |
0 - 0 |
Besa |
04-03-2015 15:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Besa |
1 - 0 |
Burreli |
28-02-2015 14:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Besëlidhja |
2 - 0 |
Besa |
21-02-2015 14:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Besa |
0 - 0 |
Iliria |
14-02-2015 14:00 |
Kat. Pare A 14/15 |
|
Besa |
5 - 4 |
Shkëndija Dr. |
10-05-2015 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Besa |
2 - 1 |
Olimpic |
29-04-2015 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Dinamo City |
3 - 1 |
Besa |
26-04-2015 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Besa |
3 - 0 |
Pogradeci |
22-04-2015 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Vllaznimi |
2 - 1 |
Besa |
12-04-2015 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Besa |
1 - 2 |
Shkëndija Tiranë |
05-04-2015 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Besa |
4 - 3 |
Teuta |
22-03-2015 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Besa |
2 - 0 |
Laçi |
08-03-2015 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Besa |
0 - 4 |
Partizani |
01-03-2015 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Besa |
1 - 2 |
Skënderbeu |
15-02-2015 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Besa |
3 - 1 |
Tirana |
21-12-2014 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Shkëndija Dr. |
3 - 0 |
Besa |
14-12-2014 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Besa |
1 - 2 |
Flamurtari |
07-12-2014 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Olimpic |
2 - 1 |
Besa |
03-12-2014 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Besa |
2 - 0 |
Dinamo City |
30-11-2014 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Pogradeci |
1 - 0 |
Besa |
23-11-2014 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Besa |
3 - 1 |
Vllaznimi |
09-11-2014 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Shkëndija Tiranë |
1 - 0 |
Besa |
01-11-2014 14:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Teuta |
0 - 0 |
Besa |
26-10-2014 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Besa |
3 - 0 |
KS Vlora |
19-10-2014 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Laçi |
2 - 1 |
Besa |
15-10-2014 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Besa |
3 - 1 |
FK Elbasani |
05-10-2014 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Partizani |
4 - 0 |
Besa |
28-09-2014 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Besa |
0 - 1 |
Vllaznia |
21-09-2014 13:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Flamurtari |
3 - 2 |
Besa |
03-05-2014 12:00 |
U-19 Superiore 14/15 |
|
Besa |
2 - 1 |
Olimpic |
18-05-2014 12:00 |
U-19 Superiore - 13/14 |
|
Besa |
2 - 1 |
Apolonia |
13-10-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 13/14 |
|
Tirana |
0 - 0 |
Besa |
29-09-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 13/14 |
|
Besa |
1 - 4 |
Partizani |
22-09-2013 12:00 |
U-19 Superiore - 13/14 |
|
Laçi |
3 - 2 |
Besa |
11-05-2014 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Besa |
2 - 1 |
Skënderbeu |
04-05-2014 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Pogradeci |
1 - 1 |
Besa |
27-04-2014 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Besa |
2 - 0 |
Flamurtari |
23-04-2014 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Vllaznia |
2 - 0 |
Besa |
20-04-2014 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Besa |
1 - 0 |
Shkëndija Tiranë |
16-04-2014 11:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Besa |
3 - 1 |
Teuta |
13-04-2014 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Kukësi |
1 - 0 |
Besa |
23-03-2014 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Besa |
0 - 1 |
FK Elbasani |
16-03-2014 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Apolonia |
1 - 1 |
Besa |
09-03-2014 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Shkëndija Dr. |
1 - 0 |
Besa |
02-03-2014 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Besa |
1 - 1 |
Tirana |
22-02-2014 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Partizani |
0 - 0 |
Besa |
16-02-2014 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Olimpic |
1 - 4 |
Besa |
21-12-2013 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Besa |
1 - 1 |
Laçi |
15-12-2013 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Skënderbeu |
2 - 1 |
Besa |
11-12-2013 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Besa |
2 - 1 |
Pogradeci |
08-12-2013 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Flamurtari |
4 - 2 |
Besa |
01-12-2013 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Besa |
2 - 3 |
Vllaznia |
24-11-2013 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Teuta |
0 - 0 |
Besa |
20-11-2013 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Besa |
2 - 2 |
Dinamo City |
10-11-2013 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Shkëndija Tiranë |
6 - 1 |
Besa |
03-11-2013 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Besa |
2 - 1 |
Kukësi |
30-10-2013 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
FK Elbasani |
0 - 1 |
Besa |
27-10-2013 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Besa |
3 - 0 |
Apolonia |
13-10-2013 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Tirana |
1 - 0 |
Besa |
29-09-2013 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |
|
Besa |
1 - 0 |
Partizani |
22-09-2013 10:00 |
U-17 Superiore - 13/14 |