|
Shqiponja 5x5 |
7 - 3 |
|
14-02-2024 19:45 |
Kupa e Dyte 5x5 23/24 |
|
Al-Ar |
3 - 1 |
SECURITY OKTAPUS |
15-03-2023 21:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi B |
|
SECURITY OKTAPUS |
1 - 0 |
IMMI |
08-03-2023 21:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi B |
|
NOVA |
2 - 3 |
SECURITY OKTAPUS |
16-02-2023 20:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi B |
|
SECURITY OKTAPUS |
2 - 4 |
RAIFFEISEN BANK |
13-02-2023 20:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi B |
|
ATS |
2 - 1 |
SECURITY OKTAPUS |
24-11-2022 22:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi B |
|
PRIMO MFC |
1 - 0 |
SECURITY OKTAPUS |
02-11-2022 22:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi B |
|
SECURITY OKTAPUS |
3 - 0 |
Barrikada |
25-10-2022 21:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi B |
|
ECO EMPIRE |
2 - 5 |
SECURITY OKTAPUS |
20-10-2022 22:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi B |
|
SECURITY OKTAPUS |
1 - 1 |
Kastriotet |
12-10-2022 21:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi B |
|
FC Confucius |
1 - 2 |
SECURITY OKTAPUS |
05-10-2022 21:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi B |
|
SECURITY OKTAPUS |
1 - 1 |
Enco Al |
28-09-2022 22:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi B |
|
ATS |
3 - 1 |
SECURITY OKTAPUS |
16-02-2022 20:00 |
Sunday League-FSHF Gr B |
|
VILA-L MFC |
1 - 0 |
SECURITY OKTAPUS |
03-02-2022 21:30 |
Sunday League-FSHF Gr B |
|
DAJTI |
0 - 0 |
VILA-L MFC |
20-10-2021 20:30 |
Sunday League-FSHF Gr B |
|
Grade Up |
3 - 0 |
Titanet |
10-04-2021 18:00 |
Kampionati 5x5 Zona 5 |
|
Grade Up |
7 - 1 |
Tirana 21 |
22-01-2021 21:00 |
Kampionati 5x5 Zona 5 |
|
Iliria |
3 - 2 |
Turbina |
24-02-2018 14:00 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Turbina |
4 - 0 |
Shënkolli |
17-02-2018 14:00 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Apolonia |
5 - 1 |
Turbina |
12-02-2018 14:00 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Turbina |
1 - 2 |
Tirana |
03-02-2018 14:00 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Tomori |
3 - 0 |
Turbina |
28-01-2018 14:00 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Bylis |
4 - 0 |
Turbina |
23-12-2017 13:00 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Turbina |
3 - 2 |
Shkumbini |
16-12-2017 13:00 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Naftëtari |
1 - 1 |
Turbina |
09-12-2017 13:00 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Pogradeci |
2 - 1 |
Turbina |
25-11-2017 14:00 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Turbina |
0 - 0 |
Iliria |
18-11-2017 14:00 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Shënkolli |
2 - 1 |
Turbina |
04-11-2017 14:00 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Turbina |
0 - 2 |
Apolonia |
28-10-2017 14:30 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Turbina |
21-10-2017 14:00 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Turbina |
3 - 1 |
Naftëtari |
16-09-2017 16:00 |
Kat. Pare B 17/18 |
|
Flamurtari |
5 - 2 |
Turbina |
13-12-2017 13:00 |
Kupa Grupi B 1/16 |
|
Turbina |
1 - 6 |
Flamurtari |
29-11-2017 14:00 |
Kupa Grupi B 1/16 |
|
Turbina |
3 - 2 |
Korabi |
13-09-2017 16:00 |
Kupa Grupi B 1/16 |
|
Dinamo City |
1 - 3 |
Apolonia |
13-05-2017 17:00 |
Kat. Pare B 16/17 Play out |
|
FK Elbasani |
1 - 1 |
Dinamo City |
07-05-2017 17:00 |
Kat. Pare B 16/17 Play out |
|
Dinamo City |
1 - 0 |
Sopoti |
29-04-2017 16:00 |
Kat. Pare B 16/17 Play out |
|
Turbina |
1 - 1 |
Dinamo City |
15-04-2017 16:00 |
Kat. Pare B 16/17 Play out |
|
Apolonia |
2 - 0 |
Dinamo City |
08-04-2017 16:00 |
Kat. Pare B 16/17 Play out |
|
Dinamo City |
1 - 1 |
FK Elbasani |
03-04-2017 14:00 |
Kat. Pare B 16/17 Play out |
|
Sopoti |
0 - 0 |
Dinamo City |
25-03-2017 15:00 |
Kat. Pare B 16/17 Play out |
|
Dinamo City |
1 - 0 |
Turbina |
11-03-2017 15:00 |
Kat. Pare B 16/17 Play out |
|
Dinamo City |
0 - 1 |
Turbina |
04-03-2017 14:00 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Tomori |
1 - 1 |
Dinamo City |
27-02-2017 14:00 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Dinamo City |
0 - 1 |
Pogradeci |
17-02-2017 14:00 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Apolonia |
1 - 3 |
Dinamo City |
10-02-2017 13:00 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Dinamo City |
0 - 0 |
Sopoti |
04-02-2017 13:00 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Bylis |
2 - 1 |
Dinamo City |
16-12-2016 13:00 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Dinamo City |
0 - 1 |
Lushnja |
11-12-2016 13:00 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
FK Elbasani |
1 - 3 |
Dinamo City |
03-12-2016 14:00 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Shkumbini |
1 - 0 |
Dinamo City |
26-11-2016 14:00 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Turbina |
0 - 1 |
Dinamo City |
19-11-2016 14:00 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Dinamo City |
0 - 1 |
Tomori |
13-11-2016 14:00 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Pogradeci |
1 - 0 |
Dinamo City |
05-11-2016 14:00 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Dinamo City |
0 - 0 |
Apolonia |
29-10-2016 14:00 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Sopoti |
1 - 1 |
Dinamo City |
21-10-2016 14:00 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Dinamo City |
0 - 0 |
Bylis |
16-10-2016 14:00 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Dinamo City |
0 - 0 |
FK Elbasani |
01-10-2016 14:30 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Dinamo City |
2 - 0 |
Shkumbini |
25-09-2016 16:00 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Pogradeci |
1 - 1 |
Dinamo City |
05-10-2016 14:00 |
Kupa - 1/16 Grupi - A 16/17 |
|
Dinamo City |
3 - 1 |
Sopoti |
14-05-2016 17:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Shkumbini |
4 - 3 |
Dinamo City |
07-05-2016 17:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
FK Elbasani |
1 - 0 |
Dinamo City |
04-05-2016 17:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Dinamo City |
1 - 0 |
Butrinti |
30-04-2016 16:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Turbina |
2 - 0 |
Dinamo City |
23-04-2016 16:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Apolonia |
0 - 1 |
Dinamo City |
10-04-2016 16:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Dinamo City |
1 - 2 |
Pogradeci |
06-04-2016 16:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Lushnja |
1 - 2 |
Dinamo City |
19-03-2016 15:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Turbina |
1 - 1 |
Dinamo City |
12-03-2016 15:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Dinamo City |
0 - 1 |
Apolonia |
05-03-2016 15:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Sopoti |
1 - 1 |
Dinamo City |
28-02-2016 14:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Dinamo City |
3 - 1 |
FK Elbasani |
20-02-2016 14:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Butrinti |
1 - 0 |
Dinamo City |
13-02-2016 14:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Laçi |
4 - 0 |
Tërbuni |
23-12-2015 14:00 |
Superiore 15/16 |
|
Tërbuni |
1 - 1 |
Kukësi |
19-12-2015 13:00 |
Superiore 15/16 |
|
Vllaznia |
2 - 0 |
Tërbuni |
12-12-2015 14:00 |
Superiore 15/16 |
|
Partizani |
4 - 0 |
Tërbuni |
02-12-2015 17:00 |
Superiore 15/16 |
|
Tërbuni |
0 - 1 |
Teuta |
28-11-2015 13:00 |
Superiore 15/16 |
|
Skënderbeu |
4 - 0 |
Tërbuni |
22-11-2015 16:00 |
Superiore 15/16 |
|
Tirana |
3 - 0 |
Tërbuni |
07-11-2015 14:00 |
Superiore 15/16 |
|
Tërbuni |
1 - 1 |
Laçi |
31-10-2015 14:00 |
Superiore 15/16 |
|
Kukësi |
1 - 0 |
Tërbuni |
25-10-2015 13:00 |
Superiore 15/16 |
|
Tërbuni |
0 - 3 |
Vllaznia |
17-10-2015 14:00 |
Superiore 15/16 |
|
Flamurtari |
7 - 0 |
Tërbuni |
04-10-2015 13:00 |
Superiore 15/16 |
|
Tërbuni |
1 - 2 |
Partizani |
26-09-2015 13:00 |
Superiore 15/16 |
|
Teuta |
3 - 1 |
Tërbuni |
19-09-2015 16:00 |
Superiore 15/16 |
|
Tërbuni |
0 - 2 |
Skënderbeu |
12-09-2015 13:00 |
Superiore 15/16 |
|
Bylis |
0 - 2 |
Tërbuni |
30-08-2015 17:00 |
Superiore 15/16 |
|
Tërbuni |
1 - 2 |
Tirana |
23-08-2015 17:00 |
Superiore 15/16 |
|
Tërbuni |
0 - 1 |
Flamurtari |
21-10-2015 14:30 |
Kupa Grupi B 1/8 15/16 |
|
Tërbuni |
2 - 0 |
Burreli |
30-09-2015 15:30 |
Kupa Grupi B 1/16 15/16 |
|
Burreli |
0 - 0 |
Tërbuni |
16-09-2015 16:00 |
Kupa Grupi B 1/16 15/16 |
|
Apolonia |
2 - 2 |
Kukësi |
28-02-2015 14:00 |
Superiore 14/15 |
|
Vllaznia |
2 - 0 |
Apolonia |
22-02-2015 14:00 |
Superiore 14/15 |
|
Apolonia |
0 - 1 |
Skënderbeu |
14-02-2015 17:00 |
Superiore 14/15 |
|
Flamurtari |
1 - 0 |
Apolonia |
08-02-2015 17:00 |
Superiore 14/15 |
|
Apolonia |
0 - 2 |
Partizani |
31-01-2015 17:00 |
Superiore 14/15 |
|
Tirana |
2 - 0 |
Apolonia |
24-01-2015 14:00 |
Superiore 14/15 |
|
Apolonia |
0 - 2 |
Laçi |
20-12-2014 13:00 |
Superiore 14/15 |
|
Teuta |
1 - 0 |
Apolonia |
17-12-2014 13:00 |
Superiore 14/15 |
|
Apolonia |
0 - 1 |
FK Elbasani |
13-12-2014 16:00 |
Superiore 14/15 |
|
Apolonia |
0 - 1 |
Vllaznia |
29-11-2014 17:00 |
Superiore 14/15 |
|
Skënderbeu |
6 - 0 |
Apolonia |
23-11-2014 14:00 |
Superiore 14/15 |
|
Apolonia |
1 - 1 |
Flamurtari |
09-11-2014 16:00 |
Superiore 14/15 |
|
Partizani |
1 - 0 |
Apolonia |
02-11-2014 16:00 |
Superiore 14/15 |
|
Apolonia |
0 - 3 |
Tirana |
29-10-2014 17:00 |
Superiore 14/15 |
|
Laçi |
3 - 1 |
Apolonia |
26-10-2014 14:00 |
Superiore 14/15 |
|
Apolonia |
1 - 0 |
Teuta |
19-10-2014 13:00 |
Superiore 14/15 |
|
FK Elbasani |
2 - 0 |
Apolonia |
05-10-2014 13:00 |
Superiore 14/15 |
|
Apolonia |
0 - 1 |
Kukësi |
26-09-2014 17:00 |
Superiore 14/15 |
|
Vllaznia |
2 - 0 |
Apolonia |
20-09-2014 14:00 |
Superiore 14/15 |
|
Apolonia |
0 - 0 |
Skënderbeu |
14-09-2014 20:00 |
Superiore 14/15 |
|
Flamurtari |
3 - 0 |
Apolonia |
10-09-2014 16:00 |
Superiore 14/15 |
|
Apolonia |
1 - 0 |
Partizani |
30-08-2014 19:00 |
Superiore 14/15 |
|
Tirana |
3 - 0 |
Apolonia |
24-08-2014 17:00 |
Superiore 14/15 |
|
Apolonia |
0 - 3 |
Tirana |
18-02-2015 17:00 |
Kupa Grupi B 1/4 14/15 |
|
Tirana |
2 - 2 |
Apolonia |
04-02-2015 14:00 |
Kupa Grupi B 1/4 14/15 |
|
Teuta |
0 - 0 |
Apolonia |
19-11-2014 13:30 |
Kupa Grupi B 1/8 14/15 |
|
Apolonia |
2 - 1 |
Teuta |
05-11-2014 14:00 |
Kupa Grupi B 1/8 14/15 |
|
Dinamo City |
0 - 4 |
Apolonia |
01-10-2014 16:00 |
Kupa Grupi B 1/16 14/15 |
|
Bylis |
0 - 1 |
Tirana |
16-02-2014 13:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Kukësi |
0 - 0 |
Bylis |
09-02-2014 13:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Bylis |
0 - 0 |
Flamurtari |
02-02-2014 13:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Besa |
2 - 1 |
Bylis |
22-12-2013 13:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Laçi |
14-12-2013 13:30 |
Superiore - 13/14 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Partizani |
08-12-2013 13:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Bylis |
2 - 2 |
Teuta |
23-11-2013 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Skënderbeu |
09-11-2013 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Vllaznia |
1 - 1 |
Bylis |
03-11-2013 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Bylis |
1 - 1 |
Lushnja |
26-10-2013 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Tirana |
1 - 0 |
Bylis |
20-10-2013 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Bylis |
1 - 1 |
Kukësi |
05-10-2013 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Flamurtari |
2 - 2 |
Bylis |
02-10-2013 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Bylis |
3 - 0 |
Besa |
28-09-2013 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Laçi |
1 - 0 |
Bylis |
22-09-2013 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Partizani |
2 - 2 |
Bylis |
18-09-2013 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Kastrioti |
14-09-2013 14:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Teuta |
2 - 1 |
Bylis |
31-08-2013 17:00 |
Superiore - 13/14 |
|
Bylis |
1 - 2 |
Kukësi |
12-02-2014 14:00 |
Kupa 1/4 Grupi B - 13/14 |
|
Kastrioti |
2 - 3 |
Bylis |
18-12-2013 13:00 |
Kupa Grupi B 1/8 - 13/14 |
|
Bylis |
1 - 1 |
Kastrioti |
04-12-2013 13:30 |
Kupa Grupi B 1/8 - 13/14 |
|
Laçi |
1 - 0 |
Bylis |
17-05-2013 20:00 |
Finale Kupa e Shqiperise - 12/13 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Skënderbeu |
17-04-2013 14:00 |
Finale Kupa e Shqiperise - 12/13 |
|
Skënderbeu |
1 - 1 |
Bylis |
03-04-2013 17:00 |
Finale Kupa e Shqiperise - 12/13 |
|
Bylis |
1 - 1 |
Besa |
11-05-2013 17:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Tirana |
2 - 1 |
Bylis |
04-05-2013 17:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Bylis |
1 - 2 |
Teuta |
27-04-2013 16:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Shkumbini |
2 - 1 |
Bylis |
20-04-2013 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Bylis |
4 - 1 |
Tomori |
12-04-2013 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
KS Luftëtari |
1 - 1 |
Bylis |
30-03-2013 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Bylis |
3 - 0 |
Apolonia |
17-03-2013 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Bylis |
10-03-2013 17:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Bylis |
3 - 0 |
Kukësi |
02-03-2013 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Skënderbeu |
3 - 0 |
Bylis |
24-02-2013 17:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Flamurtari |
3 - 0 |
Bylis |
13-02-2013 17:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Kukësi |
1 - 0 |
Bylis |
23-09-2012 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Bylis |
1 - 1 |
Skënderbeu |
15-09-2012 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Bylis |
2 - 3 |
Flamurtari |
20-02-2013 14:00 |
Kupa-1/4 Grupi -B - 12/13 |
|
Laçi |
3 - 2 |
Bylis |
06-03-2012 14:00 |
Kupa-1/4 Grupi -B - 12/13 |
|
Apolonia |
3 - 0 |
Lushnja |
20-05-2012 16:30 |
Playoff Kat Superiore - 11/12 |
|
Apolonia |
6 - 5 |
Tomori |
12-05-2012 17:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Skënderbeu |
2 - 0 |
Apolonia |
05-05-2012 17:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Pogradeci |
1 - 1 |
Apolonia |
29-04-2012 13:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Apolonia |
2 - 1 |
Bylis |
25-04-2012 16:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Apolonia |
21-04-2012 16:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Apolonia |
1 - 3 |
Flamurtari |
14-04-2012 16:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Apolonia |
1 - 0 |
Kastrioti |
30-03-2012 15:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Teuta |
2 - 1 |
Apolonia |
24-03-2012 14:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Apolonia |
0 - 0 |
FK Kamza |
17-03-2012 15:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Laçi |
1 - 0 |
Apolonia |
11-03-2012 13:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Apolonia |
1 - 1 |
Shkumbini |
03-03-2012 14:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Dinamo City |
3 - 3 |
Apolonia |
13-02-2012 14:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Tomori |
2 - 0 |
Apolonia |
23-12-2011 13:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Apolonia |
1 - 5 |
Skënderbeu |
17-12-2011 13:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Apolonia |
2 - 3 |
Pogradeci |
04-12-2011 13:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Bylis |
2 - 1 |
Apolonia |
26-11-2011 14:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Apolonia |
1 - 4 |
Vllaznia |
19-11-2011 14:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Apolonia |
1 - 2 |
Tirana |
30-10-2011 13:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Kastrioti |
2 - 0 |
Apolonia |
23-10-2011 14:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Apolonia |
0 - 1 |
Teuta |
16-10-2011 14:00 |
Superiore - 11/12 |
|
FK Kamza |
0 - 1 |
Apolonia |
01-10-2011 15:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Apolonia |
1 - 1 |
Laçi |
24-09-2011 16:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Shkumbini |
2 - 0 |
Apolonia |
17-09-2011 16:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Apolonia |
2 - 0 |
Dinamo City |
11-09-2011 15:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Laçi |
0 - 0 |
Apolonia |
14-12-2011 13:00 |
Kupa Grupi - A - 11/12 |
|
Apolonia |
1 - 2 |
Tirana |
30-11-2011 14:00 |
Kupa Grupi - A - 11/12 |
|
Tirana |
3 - 0 |
Apolonia |
23-11-2011 14:00 |
Kupa Grupi - A - 11/12 |
|
Shkumbini |
3 - 4 |
Apolonia |
26-10-2011 14:00 |
Kupa Grupi - A - 11/12 |
|
Apolonia |
1 - 3 |
Laçi |
19-10-2011 14:00 |
Kupa Grupi - A - 11/12 |
|
Apolonia |
3 - 1 |
Gramozi |
28-09-2011 15:30 |
Kupa - Turi i II-te Elem. - 11/12 |
|
Gramozi |
1 - 1 |
Apolonia |
21-09-2011 16:00 |
Kupa - Turi i II-te Elem. - 11/12 |