|
|
0 - 3 |
Prestige MFC team |
21-04-2024 15:00 |
Kat. 3-të Grupi A |
|
|
2 - 1 |
Prestige MFC team |
07-04-2024 15:30 |
Kat. 3-të Grupi A |
|
Prestige MFC team |
0 - 1 |
Basania & AM |
24-03-2024 20:00 |
Kat. 3-të Grupi A |
|
Bulqiza |
2 - 0 |
Prestige MFC team |
17-03-2024 15:00 |
Kat. 3-të Grupi A |
|
Prestige MFC team |
2 - 1 |
KF Klosi |
10-03-2024 20:00 |
Kat. 3-të Grupi A |
|
Prestige MFC team |
0 - 1 |
|
03-03-2024 19:00 |
Kat. 3-të Grupi A |
|
Prestige MFC team |
2 - 3 |
|
25-02-2024 20:00 |
Kat. 3-të Grupi A |
|
KF Klosi |
0 - 3 |
Prestige MFC team |
28-01-2024 12:45 |
Kat. 3-të Grupi A |
|
Prestige MFC team |
3 - 0 |
|
17-12-2023 20:00 |
Kat. 3-të Grupi A |
|
Basania & AM |
1 - 2 |
Prestige MFC team |
10-12-2023 13:30 |
Kat. 3-të Grupi A |
|
Prestige MFC team |
2 - 1 |
Bulqiza |
03-12-2023 20:00 |
Kat. 3-të Grupi A |
|
|
2 - 2 |
Prestige MFC team |
15-11-2023 17:00 |
Kat. 3-të Grupi A |
|
Prestige MFC team |
3 - 1 |
FC Dussel |
18-05-2023 19:30 |
Sunday League-FSHF 2023 Play-off Kampion |
|
Prestige MFC team |
2 - 1 |
NOVA |
12-05-2023 19:30 |
Sunday League-FSHF 2023 Play-off Kampion |
|
Immi |
0 - 1 |
Prestige MFC team |
03-05-2023 22:00 |
Sunday League-FSHF 2023 Play-off Kampion |
|
Prestige MFC team |
4 - 0 |
Panthers Shkoder |
14-04-2023 21:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi A |
|
MD |
0 - 3 |
Prestige MFC team |
28-03-2023 21:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi A |
|
Prestige MFC team |
0 - 1 |
FC Dussel |
14-03-2023 21:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi A |
|
VILA-L MFC |
4 - 2 |
Prestige MFC team |
06-03-2023 21:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi A |
|
ANTIGONEAN |
0 - 3 |
Prestige MFC team |
21-02-2023 21:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi A |
|
Prestige MFC team |
6 - 0 |
JU AR PLAST |
07-02-2023 21:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi A |
|
ROAMEL |
0 - 1 |
Prestige MFC team |
31-01-2023 21:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi A |
|
Prestige MFC team |
3 - 0 |
BTL |
13-12-2022 20:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi A |
|
Ferraj FC |
0 - 4 |
Prestige MFC team |
23-11-2022 21:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi A |
|
Prestige MFC team |
3 - 0 |
COCA COLA TEPELENA |
08-11-2022 20:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi A |
|
North Gate |
2 - 4 |
Prestige MFC team |
01-11-2022 20:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi A |
|
Prestige MFC team |
6 - 0 |
ALBAMER |
26-10-2022 21:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi A |
|
Futura Dent |
0 - 2 |
Prestige MFC team |
19-10-2022 21:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi A |
|
Prestige MFC team |
3 - 1 |
JATA MARKET |
11-10-2022 22:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi A |
|
KKD |
2 - 4 |
Prestige MFC team |
05-10-2022 22:00 |
Sunday League-FSHF 22/23 - Grupi A |
|
Kastriotet |
3 - 1 |
Prestige MFC team |
05-12-2022 21:00 |
Kupa FSHF 9x9 22/23 paraeleminator |
|
Pogradeci |
1 - 2 |
Turbina |
19-02-2022 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Turbina |
0 - 2 |
Erzeni |
12-02-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Turbina |
2 - 1 |
Bylis |
05-02-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besëlidhja |
3 - 1 |
Turbina |
29-01-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Turbina |
0 - 1 |
Besa |
22-01-2022 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Burreli |
1 - 0 |
Apolonia |
14-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Vora |
0 - 0 |
Burreli |
05-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Burreli |
0 - 0 |
Lushnja |
28-11-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Erzeni |
1 - 0 |
Burreli |
24-11-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Korabi |
3 - 1 |
Burreli |
21-11-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Burreli |
1 - 1 |
Pogradeci |
07-11-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Turbina |
1 - 2 |
Burreli |
30-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Burreli |
0 - 1 |
Bylis |
23-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besëlidhja |
0 - 5 |
Burreli |
17-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Burreli |
5 - 1 |
Besa |
02-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Butrinti |
1 - 0 |
Burreli |
25-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Burreli |
0 - 0 |
Tomori |
18-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tërbuni |
0 - 0 |
Burreli |
11-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Burreli |
2 - 4 |
Besëlidhja |
14-10-2021 13:30 |
Kupa Grupi A 1/16 21/22 |
|
Besëlidhja |
0 - 0 |
Burreli |
22-09-2021 16:00 |
Kupa Grupi A 1/16 21/22 |
|
Oriku |
2 - 0 |
Besëlidhja |
25-03-2021 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Partizani B |
0 - 0 |
Oriku |
20-03-2021 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Oriku |
1 - 2 |
Vora |
13-03-2021 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Veleçiku |
1 - 0 |
Oriku |
06-03-2021 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Oriku |
0 - 1 |
Dinamo City |
27-02-2021 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Erzeni |
2 - 0 |
Oriku |
13-02-2021 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Oriku |
1 - 0 |
Korabi |
06-02-2021 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Oriku |
1 - 1 |
Burreli |
24-12-2020 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Besëlidhja |
0 - 0 |
Oriku |
19-12-2020 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Oriku |
0 - 2 |
Partizani B |
14-12-2020 13:30 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Dinamo City |
2 - 0 |
Oriku |
21-11-2020 14:00 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Oriku |
1 - 0 |
Erzeni |
07-11-2020 14:00 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Korabi |
1 - 0 |
Oriku |
04-11-2020 14:00 |
Kat.Pare A 20/21 |
|
Besa |
3 - 5 |
Lushnja |
11-07-2020 17:30 |
Playoff Kat e Pare B |
|
Lushnja |
1 - 2 |
Apolonia |
05-07-2020 17:30 |
Playoff Kat e Pare B |
|
Lushnja |
3 - 2 |
Pogradeci |
28-06-2020 17:00 |
Playoff Kat e Pare B |
|
Lushnja |
3 - 2 |
Iliria |
29-02-2020 14:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Turbina |
0 - 0 |
Lushnja |
23-02-2020 14:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Pogradeci |
2 - 1 |
Lushnja |
16-02-2020 13:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Lushnja |
3 - 0 |
FK Elbasani |
08-02-2020 14:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Oriku |
1 - 0 |
Lushnja |
01-02-2020 14:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Lushnja |
1 - 0 |
Devolli |
25-01-2020 13:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Apolonia |
3 - 1 |
Turbina |
21-12-2019 13:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Lushnja |
2 - 1 |
Apolonia |
14-12-2019 13:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Apolonia |
7 - 0 |
FK Elbasani |
07-12-2019 13:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Devolli |
1 - 2 |
Apolonia |
09-11-2019 13:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Apolonia |
1 - 1 |
Besa |
02-11-2019 14:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Pogradeci |
2 - 1 |
Apolonia |
26-10-2019 13:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Shënkolli |
0 - 0 |
Apolonia |
19-10-2019 14:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Apolonia |
1 - 0 |
Iliria |
05-10-2019 14:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Turbina |
1 - 3 |
Apolonia |
28-09-2019 16:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Apolonia |
1 - 2 |
Lushnja |
22-09-2019 16:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
FK Elbasani |
0 - 1 |
Apolonia |
14-09-2019 16:00 |
Kat. Pare B 19/20 |
|
Kukësi |
3 - 0 |
Lushnja |
12-02-2020 13:30 |
Kupa Grupi B 1/8 19/20 |
|
Lushnja |
0 - 1 |
Kukësi |
29-01-2020 14:00 |
Kupa Grupi B 1/8 19/20 |
|
Oriku |
4 - 3 |
Egnatia |
18-05-2019 16:00 |
Kat.Pare B Play-off |
|
Egnatia |
1 - 2 |
Lushnja |
11-05-2019 16:00 |
Kat.Pare B Play-off |
|
Egnatia |
0 - 1 |
Bylis |
04-05-2019 17:00 |
Kat.Pare B Play-off |
|
Besa |
3 - 1 |
Egnatia |
20-04-2019 16:00 |
Kat.Pare B Play-off |
|
Egnatia |
1 - 2 |
Oriku |
13-04-2019 16:00 |
Kat.Pare B Play-off |
|
Lushnja |
2 - 2 |
Egnatia |
06-04-2019 16:00 |
Kat.Pare B Play-off |
|
Bylis |
5 - 2 |
Egnatia |
30-03-2019 15:00 |
Kat.Pare B Play-off |
|
Egnatia |
1 - 2 |
Besa |
03-03-2019 15:00 |
Kat.Pare B Play-off |
|
Egnatia |
2 - 1 |
Apolonia |
23-02-2019 14:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
Besa |
3 - 2 |
Egnatia |
09-02-2019 14:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
Egnatia |
0 - 1 |
Oriku |
03-02-2019 14:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
Tomori |
1 - 3 |
Egnatia |
22-12-2018 13:30 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
Egnatia |
2 - 0 |
Pogradeci |
15-12-2018 14:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
Lushnja |
2 - 1 |
Egnatia |
08-12-2018 14:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
Egnatia |
1 - 0 |
FK Elbasani |
01-12-2018 14:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
Bylis |
2 - 0 |
Egnatia |
24-11-2018 14:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
Apolonia |
0 - 1 |
Egnatia |
11-11-2018 14:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
Egnatia |
2 - 1 |
Turbina |
03-11-2018 14:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
Egnatia |
0 - 1 |
Besa |
27-10-2018 14:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
Oriku |
2 - 0 |
Egnatia |
20-10-2018 14:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
Egnatia |
3 - 2 |
Tomori |
06-10-2018 14:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
Pogradeci |
3 - 1 |
Egnatia |
29-09-2018 16:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
Egnatia |
0 - 0 |
Lushnja |
22-09-2018 16:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
FK Elbasani |
1 - 2 |
Egnatia |
15-09-2018 16:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
Egnatia |
1 - 0 |
Bylis |
09-09-2018 16:00 |
Kat. Pare B 18/19 |
|
KS Luftëtari |
0 - 0 |
Egnatia |
06-02-2019 13:30 |
Kupa Grupi A 1/8 18/19 |
|
Egnatia |
0 - 0 |
Dinamo City |
26-09-2018 15:30 |
Kupa Grupi A 1/16 18/19 |
|
Dinamo City |
0 - 1 |
Egnatia |
12-09-2018 16:00 |
Kupa Grupi A 1/16 18/19 |
|
Laçi |
3 - 1 |
Lushnja |
13-05-2018 17:00 |
Superiore 17/18 |
|
Lushnja |
2 - 4 |
Skënderbeu |
09-05-2018 16:00 |
Superiore 17/18 |
|
FK Kamza |
2 - 1 |
Lushnja |
21-04-2018 16:00 |
Superiore 17/18 |
|
Lushnja |
0 - 2 |
Flamurtari |
14-04-2018 16:00 |
Superiore 17/18 |
|
Vllaznia |
4 - 0 |
Lushnja |
07-04-2018 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
KS Luftëtari |
2 - 0 |
Lushnja |
01-04-2018 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Lushnja |
2 - 3 |
Teuta |
18-03-2018 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Lushnja |
1 - 3 |
Laçi |
14-03-2018 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Skënderbeu |
3 - 1 |
Lushnja |
10-03-2018 17:00 |
Superiore 17/18 |
|
Partizani |
6 - 0 |
Lushnja |
28-02-2018 17:00 |
Superiore 17/18 |
|
Lushnja |
2 - 3 |
FK Kamza |
24-02-2018 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Flamurtari |
2 - 0 |
Lushnja |
18-02-2018 17:00 |
Superiore 17/18 |
|
Lushnja |
0 - 2 |
Vllaznia |
10-02-2018 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Lushnja |
0 - 0 |
KS Luftëtari |
04-02-2018 13:00 |
Superiore 17/18 |
|
Teuta |
2 - 2 |
Lushnja |
26-01-2018 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Laçi |
3 - 1 |
Lushnja |
22-12-2017 13:00 |
Superiore 17/18 |
|
Lushnja |
0 - 2 |
Kukësi |
12-10-2017 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Partizani |
0 - 0 |
Lushnja |
02-10-2017 17:00 |
Superiore 17/18 |
|
Lushnja |
0 - 0 |
FK Kamza |
23-09-2017 14:00 |
Superiore 17/18 |
|
Flamurtari |
3 - 1 |
Lushnja |
16-09-2017 16:00 |
Superiore 17/18 |
|
Lushnja |
0 - 2 |
Vllaznia |
10-09-2017 16:00 |
Superiore 17/18 |
|
Lushnja |
3 - 1 |
Apolonia |
27-09-2017 15:30 |
Kupa Grupi B 1/16 |
|
Apolonia |
1 - 1 |
Lushnja |
13-09-2017 16:00 |
Kupa Grupi B 1/16 |
|
Lushnja |
0 - 0 |
FK Kamza |
26-05-2017 16:30 |
Finale Kategoria e Pare 16/17 |
|
Lushnja |
1 - 0 |
Bylis |
14-05-2017 16:00 |
Kat. Pare B 16/17 Play off |
|
Pogradeci |
2 - 2 |
Lushnja |
30-04-2017 14:00 |
Kat. Pare B 16/17 Play off |
|
Shkumbini |
1 - 2 |
Lushnja |
22-04-2017 16:00 |
Kat. Pare B 16/17 Play off |
|
Lushnja |
1 - 0 |
Tomori |
15-04-2017 16:00 |
Kat. Pare B 16/17 Play off |
|
Bylis |
1 - 1 |
Lushnja |
08-04-2017 14:00 |
Kat. Pare B 16/17 Play off |
|
Lushnja |
2 - 1 |
Pogradeci |
26-03-2017 14:00 |
Kat. Pare B 16/17 Play off |
|
Lushnja |
3 - 1 |
Shkumbini |
19-03-2017 14:00 |
Kat. Pare B 16/17 Play off |
|
Tomori |
0 - 1 |
Lushnja |
11-03-2017 15:00 |
Kat. Pare B 16/17 Play off |
|
Lushnja |
0 - 1 |
Pogradeci |
04-03-2017 14:00 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Apolonia |
0 - 2 |
Lushnja |
25-02-2017 14:00 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Lushnja |
4 - 0 |
Sopoti |
18-02-2017 14:00 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Bylis |
1 - 1 |
Lushnja |
13-02-2017 13:00 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Shkumbini |
0 - 1 |
Lushnja |
04-02-2017 14:00 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Lushnja |
1 - 0 |
FK Elbasani |
17-12-2016 14:00 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Dinamo City |
0 - 1 |
Lushnja |
11-12-2016 13:00 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Lushnja |
1 - 1 |
Turbina |
03-12-2016 14:00 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Tomori |
0 - 0 |
Lushnja |
27-11-2016 14:00 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Pogradeci |
3 - 3 |
Lushnja |
18-11-2016 14:00 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Lushnja |
2 - 1 |
Apolonia |
13-11-2016 14:00 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Sopoti |
2 - 2 |
Lushnja |
07-11-2016 14:00 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Lushnja |
2 - 1 |
Bylis |
01-11-2016 14:00 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Lushnja |
2 - 0 |
Shkumbini |
22-10-2016 14:30 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
FK Elbasani |
1 - 4 |
Lushnja |
18-10-2016 14:00 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Lushnja |
1 - 0 |
Dinamo City |
12-10-2016 14:30 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Turbina |
1 - 3 |
Lushnja |
02-10-2016 14:30 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
Lushnja |
1 - 0 |
Tomori |
26-09-2016 14:00 |
Kat. Pare B 16/17 |
|
FK Elbasani |
2 - 0 |
Shkumbini |
14-05-2016 17:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Shkumbini |
4 - 3 |
Dinamo City |
07-05-2016 17:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Butrinti |
1 - 0 |
Shkumbini |
04-05-2016 17:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Shkumbini |
0 - 0 |
Turbina |
30-04-2016 16:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
KS Luftëtari |
1 - 0 |
Shkumbini |
23-04-2016 16:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Shkumbini |
1 - 1 |
Apolonia |
16-04-2016 16:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Pogradeci |
4 - 0 |
Shkumbini |
10-04-2016 16:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Shkumbini |
2 - 0 |
Lushnja |
06-04-2016 16:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Sopoti |
0 - 0 |
Shkumbini |
19-03-2016 15:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
FK Elbasani |
1 - 0 |
Shkumbini |
12-03-2016 15:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Shkumbini |
1 - 0 |
Butrinti |
05-03-2016 15:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Lushnja |
2 - 0 |
Shkumbini |
27-02-2016 14:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Shkumbini |
1 - 0 |
Turbina |
20-02-2016 14:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Shkumbini |
2 - 0 |
Pogradeci |
13-02-2016 14:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Shkumbini |
1 - 0 |
Dinamo City |
12-12-2015 14:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Apolonia |
4 - 0 |
Shkumbini |
05-12-2015 14:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Shkumbini |
4 - 3 |
Sopoti |
28-11-2015 14:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Shkumbini |
1 - 0 |
FK Elbasani |
21-11-2015 14:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Shkumbini |
0 - 3 |
Lushnja |
31-10-2015 14:30 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Turbina |
4 - 1 |
Shkumbini |
24-10-2015 14:30 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Pogradeci |
2 - 0 |
Shkumbini |
17-10-2015 14:30 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Shkumbini |
0 - 3 |
KS Luftëtari |
03-10-2015 14:30 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Dinamo City |
2 - 0 |
Shkumbini |
26-09-2015 13:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Shkumbini |
1 - 1 |
Apolonia |
19-09-2015 16:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Sopoti |
0 - 0 |
Shkumbini |
12-09-2015 16:00 |
Kat. Pare B 15/16 |
|
Apolonia |
1 - 0 |
Shkumbini |
30-09-2015 15:30 |
Kupa Grupi A 1/16 15/16 |
|
Shkumbini |
2 - 2 |
Apolonia |
16-09-2015 16:00 |
Kupa Grupi A 1/16 15/16 |
|
Lushnja |
0 - 1 |
Bylis |
16-05-2015 17:00 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
Butrinti |
2 - 4 |
Lushnja |
09-05-2015 17:00 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
Lushnja |
2 - 1 |
Sopoti |
02-05-2015 17:00 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
Tomori |
0 - 1 |
Lushnja |
25-04-2015 16:00 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
Lushnja |
2 - 0 |
Pogradeci |
18-04-2015 16:00 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
Lushnja |
2 - 1 |
Shkumbini |
04-04-2015 16:00 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
KS Luftëtari |
1 - 0 |
Lushnja |
21-03-2015 15:00 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
Lushnja |
2 - 1 |
Naftëtari |
14-03-2015 15:00 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
Lushnja |
3 - 0 |
Naftëtari |
20-12-2014 13:30 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
Pogradeci |
0 - 0 |
Lushnja |
17-12-2014 13:30 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
Lushnja |
3 - 2 |
Bylis |
13-12-2014 13:30 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
Lushnja |
0 - 1 |
Tomori |
06-12-2014 13:30 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
Sopoti |
1 - 2 |
Lushnja |
29-11-2014 14:00 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
Lushnja |
3 - 0 |
KS Luftëtari |
22-11-2014 14:00 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
Butrinti |
0 - 0 |
Lushnja |
08-11-2014 14:00 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
Lushnja |
2 - 0 |
Shkumbini |
01-11-2014 14:00 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
Dinamo City |
1 - 0 |
Lushnja |
25-10-2014 14:30 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
Naftëtari |
2 - 2 |
Lushnja |
18-10-2014 14:30 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
Lushnja |
2 - 0 |
Pogradeci |
04-10-2014 14:30 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
Bylis |
1 - 0 |
Lushnja |
27-09-2014 16:00 |
Kat. Pare B 14/15 |
|
Burreli |
0 - 1 |
Lushnja |
01-10-2014 16:00 |
Kupa Grupi A 1/16 14/15 |
|
Pogradeci |
3 - 0 |
Shkumbini |
10-05-2014 17:00 |
Kat. Pare - 13/14 |
|
Shkumbini |
0 - 0 |
KF Adriatiku Mamurras |
03-05-2014 17:00 |
Kat. Pare - 13/14 |
|
Himara |
3 - 2 |
Shkumbini |
30-04-2014 16:00 |
Kat. Pare - 13/14 |
|
Shkumbini |
2 - 1 |
Albpetrol |
26-04-2014 16:00 |
Kat. Pare - 13/14 |
|
Shkumbini |
1 - 0 |
Butrinti |
12-04-2014 16:00 |
Kat. Pare - 13/14 |
|
Tomori |
2 - 1 |
Shkumbini |
05-04-2014 16:00 |
Kat. Pare - 13/14 |
|
Shkumbini |
1 - 1 |
Burreli |
29-03-2014 15:00 |
Kat. Pare - 13/14 |
|
KF Ada |
2 - 0 |
Shkumbini |
22-03-2014 15:00 |
Kat. Pare - 13/14 |
|
Shkumbini |
2 - 1 |
Dinamo City |
15-03-2014 15:00 |
Kat. Pare - 13/14 |
|
Shkumbini |
0 - 0 |
KS Luftëtari |
08-03-2014 15:00 |
Kat. Pare - 13/14 |
|
Tërbuni |
2 - 0 |
Shkumbini |
01-03-2014 15:00 |
Kat. Pare - 13/14 |
|
Shkumbini |
0 - 1 |
Apolonia |
08-02-2014 14:00 |
Kat. Pare - 13/14 |
|
Shkumbini |
1 - 1 |
Pogradeci |
21-12-2013 13:30 |
Kat. Pare - 13/14 |
|
KF Adriatiku Mamurras |
0 - 2 |
Shkumbini |
14-12-2013 13:30 |
Kat. Pare - 13/14 |
|
Shkumbini |
2 - 0 |
Himara |
07-12-2013 13:30 |
Kat. Pare - 13/14 |
|
Albpetrol |
1 - 1 |
Shkumbini |
30-11-2013 13:30 |
Kat. Pare - 13/14 |
|
Shkumbini |
4 - 2 |
Veleçiku |
23-11-2013 14:00 |
Kat. Pare - 13/14 |
|
Butrinti |
2 - 0 |
Shkumbini |
09-11-2013 14:00 |
Kat. Pare - 13/14 |
|
Shkumbini |
1 - 1 |
Tomori |
02-11-2013 14:00 |
Kat. Pare - 13/14 |
|
Burreli |
1 - 0 |
Shkumbini |
26-10-2013 14:30 |
Kat. Pare - 13/14 |
|
Shkumbini |
3 - 0 |
KF Ada |
19-10-2013 14:30 |
Kat. Pare - 13/14 |
|
Dinamo City |
1 - 1 |
Shkumbini |
05-10-2013 14:33 |
Kat. Pare - 13/14 |
|
KS Luftëtari |
1 - 2 |
Shkumbini |
28-09-2013 16:00 |
Kat. Pare - 13/14 |
|
Shkumbini |
1 - 0 |
Tërbuni |
21-09-2013 16:00 |
Kat. Pare - 13/14 |
|
FK Elbasani |
2 - 1 |
Shkumbini |
14-09-2013 16:00 |
Kat. Pare - 13/14 |
|
Shkumbini |
2 - 0 |
FK Kamza |
07-09-2013 16:00 |
Kat. Pare - 13/14 |
|
Apolonia |
3 - 0 |
Shkumbini |
31-08-2013 17:00 |
Kat. Pare - 13/14 |
|
Shkumbini |
0 - 0 |
Teuta |
04-12-2013 13:30 |
Kupa Grupi A 1/8 - 13/14 |
|
Shkumbini |
3 - 1 |
Burreli |
06-11-2013 13:30 |
Kupa Grupi A 1/16 - 13/14 |
|
Burreli |
2 - 1 |
Shkumbini |
23-10-2013 14:00 |
Kupa Grupi A 1/16 - 13/14 |
|
KS Luftëtari |
1 - 2 |
Shkumbini |
11-05-2013 17:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Shkumbini |
2 - 1 |
Tomori |
04-05-2013 17:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Laçi |
1 - 0 |
Shkumbini |
27-04-2013 16:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Kastrioti |
1 - 0 |
Shkumbini |
09-03-2013 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Shkumbini |
1 - 0 |
Tirana |
17-02-2013 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Teuta |
3 - 0 |
Shkumbini |
10-02-2013 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Shkumbini |
2 - 1 |
KS Luftëtari |
01-12-2012 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Tomori |
0 - 0 |
Shkumbini |
24-11-2012 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Shkumbini |
1 - 1 |
Laçi |
18-11-2012 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Bylis |
2 - 0 |
Shkumbini |
10-11-2012 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Shkumbini |
0 - 0 |
Apolonia |
03-11-2012 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Shkumbini |
1 - 1 |
Kukësi |
20-10-2012 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Skënderbeu |
2 - 0 |
Shkumbini |
06-10-2012 17:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Flamurtari |
1 - 1 |
Shkumbini |
22-09-2012 17:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Shkumbini |
1 - 0 |
Besa |
16-09-2012 14:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Tirana |
3 - 0 |
Shkumbini |
02-09-2012 17:00 |
Superiore - 12/13 |
|
Skënderbeu |
3 - 1 |
Shkumbini |
20-02-2013 14:00 |
Kupa - 1/4 Grupi- A - 12/13 |
|
Shkumbini |
0 - 2 |
Kukësi |
03-02-2013 14:00 |
Kupa - 1/4 Grupi- A - 12/13 |
|
Kukësi |
2 - 0 |
Shkumbini |
19-12-2012 14:00 |
Kupa - 1/4 Grupi- A - 12/13 |
|
Kastrioti |
4 - 2 |
Shkumbini |
15-12-2012 14:00 |
Kupa - 1/4 Grupi- A - 12/13 |
|
Shkumbini |
1 - 4 |
Skënderbeu |
08-12-2012 14:00 |
Kupa - 1/4 Grupi- A - 12/13 |
|
Shkumbini |
0 - 2 |
Kastrioti |
06-03-2012 14:00 |
Kupa - 1/4 Grupi- A - 12/13 |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
Shkumbini |
07-11-2012 13:30 |
Kupa - 1/8 Grupi - A - 12/13 |
|
Shkumbini |
1 - 0 |
Vllaznia |
24-10-2012 14:00 |
Kupa - 1/8 Grupi - A - 12/13 |
|
Shkumbini |
3 - 0 |
Butrinti |
03-10-2012 14:30 |
Kupa - 1/8 Grupi - A - 12/13 |
|
Butrinti |
2 - 0 |
Shkumbini |
26-09-2012 16:00 |
Kupa - 1/8 Grupi - A - 12/13 |
|
Vllaznia |
4 - 4 |
Shkumbini |
12-05-2012 17:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Shkumbini |
0 - 3 |
Flamurtari |
05-05-2012 17:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Tirana |
1 - 1 |
Shkumbini |
29-04-2012 13:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Teuta |
2 - 1 |
Shkumbini |
22-04-2012 13:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Laçi |
3 - 2 |
Shkumbini |
09-04-2012 16:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Shkumbini |
2 - 1 |
Pogradeci |
02-04-2012 15:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Shkumbini |
2 - 4 |
Skënderbeu |
10-03-2012 14:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Apolonia |
1 - 1 |
Shkumbini |
03-03-2012 14:00 |
Superiore - 11/12 |
|
Albania |
0 - 0 |
|
13-10-2010 16:30 |
European Under-19 Championship - 2011 |
|
Belgjika |
2 - 0 |
Albania |
10-10-2010 16:30 |
European Under-19 Championship - 2011 |
|
England |
6 - 1 |
Albania |
08-10-2010 14:30 |
European Under-19 Championship - 2011 |