|
Ylberi U13 |
3 - 4 |
Jeku U13 |
28-05-2023 11:30 |
Kategoria e 2-te Rajonale Fier U-13 POFF 22/23 |
|
Murialdo U15 |
3 - 0 |
Ylberi U15 |
20-05-2023 09:30 |
Kategoria e 2-te Rajonale Fier U-15 POFF 22/23 |
|
Ylberi U15 |
3 - 1 |
Albpetrol U15 |
01-05-2023 10:00 |
Kategoria e 2-te Rajonale Fier U-15 A 22/23 F.2 |
|
Divjaka U15 |
0 - 0 |
Ylberi U15 |
16-04-2023 11:00 |
Kategoria e 2-te Rajonale Fier U-15 A 22/23 F.2 |
|
Naftëtari U15 |
3 - 2 |
Ylberi U15 |
10-04-2023 10:00 |
Kategoria e 2-te Rajonale Fier U-15 A 22/23 F.2 |
|
Ylberi U15 |
1 - 3 |
Tomori U15/B |
01-04-2023 15:30 |
Kategoria e 2-te Rajonale Fier U-15 A 22/23 F.2 |
|
Ylberi U15 |
1 - 1 |
JF Lushnje U15 |
18-03-2023 16:00 |
Kategoria e 2-te Rajonale Fier U-15 A 22/23 F.2 |
|
Jeku U15 |
1 - 1 |
Ylberi U15 |
10-03-2023 15:00 |
Kategoria e 2-te Rajonale Fier U-15 A 22/23 F.2 |
|
Ylberi U13/A |
1 - 0 |
Fieri Vizion U13 |
03-03-2023 14:00 |
Kategoria e 2-te Rajonale Fier U-13 C 22/23 F.2 |
|
Murialdo U13 |
2 - 1 |
Ylberi U13/A |
28-12-2022 14:00 |
Kategoria e 2-te Rajonale Fier U-13 C 22/23 F.1 |
|
Ylberi U13 |
2 - 2 |
Apollo U13 |
17-12-2022 13:00 |
Kategoria e 2-te Rajonale Fier U-13 A 22/23 F.1 |
|
Ylberi U13 |
4 - 1 |
Apolonia U13/A |
10-12-2022 11:00 |
Kategoria e 2-te Rajonale Fier U-13 A 22/23 F.1 |
|
JF Lushnje U13 |
1 - 0 |
Ylberi U13 |
08-12-2022 11:00 |
Kategoria e 2-te Rajonale Fier U-13 A 22/23 F.1 |
|
Ylberi U13 |
0 - 2 |
Labëria U13 |
27-11-2022 13:30 |
Kategoria e 2-te Rajonale Fier U-13 A 22/23 F.1 |
|
Ylberi U15 |
0 - 4 |
Labëria U15 |
27-11-2022 14:50 |
Kategoria e 2-te Rajonale Fier U-15 A 22/23 F.1 |
|
Ylberi U15 |
3 - 1 |
Jeku U15 |
11-11-2022 14:30 |
Kategoria e 2-te Rajonale Fier U-15 A 22/23 F.1 |
|
Ylberi U11 |
1 - 4 |
Fieri U11 |
13-05-2021 16:00 |
P.OFF U11 20/21 |
|
Murialdo U13 |
2 - 1 |
Ylberi U13 |
06-05-2021 16:00 |
U13 B 20/21 F.2 |
|
Junior U13 |
3 - 0 |
Ylberi U13 |
10-04-2021 10:00 |
U13 B 20/21 F.2 |
|
Ylberi U13 |
1 - 0 |
Albpetrol U13 |
03-04-2021 09:30 |
U13 B 20/21 F.2 |
|
Ylberi U11 |
0 - 0 |
Aulona FS U11 |
31-03-2021 15:00 |
U11 B 20/21 F.1 |
|
Ylberi U11 |
3 - 0 |
Bylis U11 |
20-03-2021 11:30 |
U11 B 20/21 F.1 |
|
Aulona FS U11/A |
0 - 0 |
Ylberi U11 |
23-01-2021 10:00 |
U11 B 20/21 F.1 |
|
Ylberi U9 |
3 - 1 |
Apolonia U9 |
20-03-2021 10:00 |
U9 B 20/21 F.1 |
|
Ylberi U9 |
0 - 0 |
Arnisa U9 |
18-12-2020 14:00 |
U9 B 20/21 F.1 |