|
Teuta |
0 - 1 |
Flamurtari |
24-03-2024 14:00 |
Abissnet Superiore U14 |
|
Tirana |
0 - 1 |
Teuta |
17-03-2024 10:00 |
Abissnet Superiore U14 |
|
Teuta |
2 - 1 |
KF Shkodra |
10-03-2024 11:00 |
Abissnet Superiore U14 |
|
Apolonia |
0 - 2 |
Teuta |
25-02-2024 10:00 |
Abissnet Superiore U14 |
|
Internacional Tirana |
1 - 0 |
Teuta |
17-02-2024 10:00 |
Abissnet Superiore U14 |
|
Teuta |
2 - 0 |
Partizani |
11-02-2024 10:00 |
Abissnet Superiore U14 |
|
Skënderbeu |
1 - 1 |
Teuta |
03-02-2024 11:30 |
Abissnet Superiore U14 |
|
Teuta |
2 - 0 |
Pepa |
27-01-2024 10:00 |
Abissnet Superiore U14 |
|
Shënkolli |
0 - 0 |
Teuta |
22-12-2023 10:00 |
Abissnet Superiore U14 |
|
Flamurtari |
0 - 2 |
Teuta |
16-12-2023 10:00 |
Abissnet Superiore U14 |
|
Teuta |
1 - 3 |
Tirana |
08-12-2023 10:30 |
Abissnet Superiore U14 |
|
KF Shkodra |
3 - 1 |
Teuta |
02-12-2023 12:30 |
Abissnet Superiore U14 |
|
Teuta |
2 - 0 |
Apolonia |
25-11-2023 10:00 |
Abissnet Superiore U14 |
|
Teuta |
2 - 1 |
Internacional Tirana |
18-11-2023 12:30 |
Abissnet Superiore U14 |
|
Partizani |
0 - 0 |
Teuta |
11-11-2023 10:00 |
Abissnet Superiore U14 |
|
Teuta |
2 - 0 |
Skënderbeu |
21-10-2023 10:00 |
Abissnet Superiore U14 |
|
Pepa |
0 - 1 |
Teuta |
14-10-2023 10:00 |
Abissnet Superiore U14 |
|
Teuta |
4 - 2 |
Shënkolli |
07-10-2023 10:00 |
Abissnet Superiore U14 |
|
Flamurtari |
4 - 2 |
Erzeni |
27-05-2023 12:30 |
Play-Out Abissnet Superiore U-14 22/23 |
|
Shënkolli |
4 - 0 |
Erzeni |
19-05-2023 10:00 |
Kategoria e Pare U-14 22/23 |
|
Shënkolli |
0 - 3 |
Erzeni |
13-05-2023 12:00 |
Kategoria e Pare U-13 22/23 |
|
Erzeni |
2 - 1 |
Studenti |
07-05-2023 10:00 |
Kategoria e Pare U-13 22/23 |
|
Bylis |
1 - 8 |
Erzeni |
30-04-2023 15:00 |
Kategoria e Pare U-13 22/23 |
|
Erzeni |
9 - 0 |
Besa |
22-04-2023 12:00 |
Kategoria e Pare U-13 22/23 |
|
AF Elbasani |
1 - 0 |
Erzeni |
08-04-2023 15:00 |
Kategoria e Pare U-13 22/23 |
|
AF Shqiponjat 2017 |
0 - 2 |
Erzeni |
02-04-2023 12:00 |
Kategoria e Pare U-13 22/23 |
|
Erzeni |
3 - 0 |
Flamurtari |
26-03-2023 11:00 |
Kategoria e Pare U-13 22/23 |
|
Lushnja |
0 - 2 |
Erzeni |
19-03-2023 15:30 |
Kategoria e Pare U-13 22/23 |
|
Erzeni |
1 - 1 |
Pepa |
11-03-2023 14:00 |
Kategoria e Pare U-13 22/23 |
|
KF Shkodra |
2 - 5 |
Erzeni |
04-03-2023 14:00 |
Kategoria e Pare U-13 22/23 |
|
Erzeni |
2 - 0 |
Kukësi |
25-02-2023 13:00 |
Kategoria e Pare U-13 22/23 |
|
FK Vora |
1 - 5 |
Erzeni |
19-02-2023 14:00 |
Kategoria e Pare U-13 22/23 |
|
Erzeni |
2 - 1 |
Shënkolli |
04-02-2023 10:00 |
Kategoria e Pare U-13 22/23 |
|
Studenti |
1 - 2 |
Erzeni |
17-12-2022 12:00 |
Kategoria e Pare U-13 22/23 |
|
Erzeni |
1 - 0 |
Bylis |
09-12-2022 14:00 |
Kategoria e Pare U-13 22/23 |
|
Besa |
1 - 6 |
Erzeni |
03-12-2022 15:00 |
Kategoria e Pare U-13 22/23 |
|
Erzeni |
0 - 0 |
AF Elbasani |
26-11-2022 10:00 |
Kategoria e Pare U-13 22/23 |
|
Erzeni |
4 - 1 |
AF Shqiponjat 2017 |
19-11-2022 10:00 |
Kategoria e Pare U-13 22/23 |
|
Flamurtari |
2 - 2 |
Erzeni |
12-11-2022 10:00 |
Kategoria e Pare U-13 22/23 |
|
Erzeni |
4 - 0 |
Lushnja |
06-11-2022 14:00 |
Kategoria e Pare U-13 22/23 |
|
Pepa |
0 - 0 |
Erzeni |
30-10-2022 12:00 |
Kategoria e Pare U-13 22/23 |
|
Erzeni |
3 - 1 |
KF Shkodra |
22-10-2022 10:00 |
Kategoria e Pare U-13 22/23 |
|
Apollo 2016 |
1 - 1 |
Durrësi 04 |
24-12-2021 12:00 |
Superiore U-13 B 21/22 |
|
Durrësi 04 |
1 - 1 |
Pepa |
16-12-2021 14:00 |
Superiore U-13 B 21/22 |
|
Skënderbeu |
1 - 2 |
Durrësi 04 |
12-12-2021 09:30 |
Superiore U-13 B 21/22 |
|
Durrësi 04 |
3 - 0 |
Turbina |
20-11-2021 10:00 |
Superiore U-13 B 21/22 |
|
Durrësi 04 |
2 - 0 |
JA Tirana |
13-11-2021 10:00 |
Superiore U-13 B 21/22 |
|
Apolonia |
0 - 2 |
Durrësi 04 |
30-10-2021 10:00 |
Superiore U-13 B 21/22 |
|
Durrësi 04 |
1 - 0 |
Teuta |
23-10-2021 10:00 |
Superiore U-13 B 21/22 |
|
Dinamo City |
1 - 2 |
Durrësi 04 |
17-10-2021 10:00 |
Superiore U-13 B 21/22 |
|
Durrësi 04 |
2 - 1 |
Skënderbeu |
09-10-2021 10:00 |
Superiore U-13 B 21/22 |
|
Pepa |
0 - 0 |
Durrësi 04 |
02-10-2021 10:00 |
Superiore U-13 B 21/22 |
|
Durrësi 04 |
0 - 0 |
Apollo 2016 |
25-09-2021 10:00 |
Superiore U-13 B 21/22 |
|
Turbina |
2 - 5 |
Durrësi 04 |
18-09-2021 10:00 |
Superiore U-13 B 21/22 |
|
Arena Shijak U11 |
1 - 3 |
Deutsch Sport U11 |
19-06-2021 17:00 |
U11 Play-Off |
|
Arena Shijak U11 |
3 - 1 |
Kastrioti |
15-06-2021 10:00 |
U11 Play-Off |
|
Arena Shijak U11 |
4 - 1 |
Vllaznimi |
12-06-2021 11:00 |
U11 Play-Off |
|
Koral Sport |
5 - 2 |
Arena Shijak U11 |
29-05-2021 14:00 |
U11 Grupi A |
|
Juvenilia A |
2 - 3 |
Arena Shijak U11 |
03-04-2021 09:00 |
U11 Grupi A |
|
Arena Shijak U11 |
2 - 2 |
D04 |
27-03-2021 09:00 |
U11 Grupi A |
|
AF Sukth |
2 - 3 |
Arena Shijak U11 |
14-03-2021 13:00 |
U11 Grupi A |
|
Arena Shijak U11 |
2 - 3 |
Koral Sport |
06-03-2021 14:00 |
U11 Grupi A |
|
Teuta B |
1 - 6 |
Arena Shijak U11 |
27-02-2021 13:00 |
U11 Grupi A |
|
Arena Shijak U11 |
4 - 2 |
Olimpiku A |
30-01-2021 12:00 |
U11 Grupi A |
|
Arena Shijak U11 |
1 - 0 |
Juvenilia A |
12-12-2020 09:00 |
U11 Grupi A |
|
Olimpiku-Durres U11 |
4 - 3 |
Arena Shijak U11 |
24-07-2020 18:00 |
U11 Play-Off |
|
Arena Shijak U11 |
5 - 3 |
Djemt e Detit U11/A |
20-07-2020 10:00 |
U11 Play-Off |
|
Teuta U11-C |
1 - 2 |
Arena Shijak U11 |
15-07-2020 18:00 |
U11 Play-Off |
|
Arena Shijak U11 |
3 - 2 |
Juvenilia U11 |
11-07-2020 11:00 |
U11 Play-Off |
|
Adriatik Sport U11 |
0 - 3 |
Arena Shijak U11 |
01-07-2020 11:00 |
Kampionati U11/C FAZA E DYTE |
|
Arena Shijak U11 |
5 - 3 |
Koral Sport U11 |
29-06-2020 18:00 |
Kampionati U11/C FAZA E DYTE |
|
Kastrioti U11 |
1 - 3 |
Arena Shijak U11 |
24-06-2020 10:00 |
Kampionati U11/C FAZA E DYTE |
|
Arena Shijak U11 |
3 - 0 |
Djemte e Detit U11 |
21-06-2020 11:00 |
Kampionati U11/C FAZA E DYTE |
|
Arena Shijak U11 |
3 - 0 |
Egnatia U11 |
16-02-2020 12:00 |
Kampionati U11/C |
|
Sporting Durres U11-A |
0 - 13 |
Arena Shijak U11 |
17-11-2019 10:00 |
Kampionati U11/C |
|
Arena Shijak U9 |
3 - 0 |
Koral Sport U9 |
13-06-2019 17:00 |
Kampionati U9/B FAZA E DYTE |
|
Arena Shijak U9 |
3 - 1 |
Shqiponjat 2017 U9/A |
11-05-2019 11:00 |
Kampionati U9/B FAZA E DYTE |
|
Arena Shijak U9 |
3 - 1 |
Teuta U9 A |
20-04-2019 10:00 |
Kampionati U9/B FAZA E DYTE |
|
Olimpiku Durres |
3 - 4 |
Arena Shijak U9 |
14-04-2019 10:00 |
Kampionati U9/B FAZA E DYTE |
|
Luzi "2008" U9 |
3 - 2 |
Arena Shijak U9 |
24-03-2019 12:00 |
Kampionati U9/B FAZA E DYTE |
|
Arena Shijak U9 |
2 - 2 |
Teuta U9 A |
24-02-2019 10:00 |
Kampionati U9/B |
|
Arena Shijak U9 |
1 - 1 |
Shqiponjat 2017 U9/A |
23-12-2018 13:00 |
Kampionati U9/B |
|
Olimpiku Durres |
2 - 1 |
Arena Shijak U9 |
01-12-2018 15:00 |
Kampionati U9/B |
|
Kastrioti U9 |
4 - 7 |
Arena Shijak U9 |
18-11-2018 13:00 |
Kampionati U9/B |
|
Luzi "2008" U9 |
4 - 3 |
Arena Shijak U9 |
10-11-2018 10:00 |
Kampionati U9/B |