|
Adriatiku |
2 - 4 |
Tërbuni |
04-05-2024 15:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Tërbuni |
1 - 0 |
Sopoti |
27-04-2024 15:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Tërbuni |
4 - 1 |
Veleçiku |
20-04-2024 15:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Besëlidhja |
3 - 3 |
Tërbuni |
06-04-2024 15:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Tërbuni |
3 - 1 |
Murlani |
30-03-2024 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Tërbuni |
0 - 1 |
Valbona |
24-02-2024 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Tërbuni |
1 - 0 |
Gramshi |
10-02-2024 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Tërbuni |
3 - 0 |
Adriatiku |
16-12-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Sopoti |
2 - 2 |
Tërbuni |
09-12-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Veleçiku |
1 - 1 |
Tërbuni |
03-12-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Murlani |
0 - 1 |
Tërbuni |
19-11-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Tërbuni |
3 - 0 |
Naftëtari |
06-11-2023 13:30 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Iliria |
3 - 1 |
Tërbuni |
28-10-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Valbona |
3 - 2 |
Tërbuni |
07-10-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Tërbuni |
5 - 0 |
Shënkolli |
30-09-2023 14:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Gramshi |
1 - 1 |
Tërbuni |
23-09-2023 15:00 |
Kat. 2-të Grupi A |
|
Tirana |
1 - 2 |
Vllaznia |
26-05-2023 17:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Vllaznia |
9 - 3 |
Egnatia |
18-05-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Teuta |
2 - 3 |
Vllaznia |
12-05-2023 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
Kukësi |
03-05-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Dinamo City |
0 - 5 |
Vllaznia |
25-04-2023 11:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Vllaznia |
3 - 0 |
Apolonia |
04-04-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Bylis |
1 - 1 |
Vllaznia |
25-03-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Korabi |
20-03-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Partizani |
08-03-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Tirana |
3 - 5 |
Vllaznia |
27-02-2023 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
Bylis |
21-02-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Vllaznia |
4 - 3 |
Dinamo City |
15-02-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Apolonia |
0 - 5 |
Vllaznia |
08-02-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Vllaznia |
0 - 0 |
Egnatia |
31-01-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Kukësi |
2 - 2 |
Vllaznia |
24-01-2023 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
Korabi |
06-12-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Teuta |
0 - 0 |
Vllaznia |
30-11-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Dinamo City |
0 - 1 |
Vllaznia |
19-11-2022 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
Tirana |
15-11-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Bylis |
5 - 1 |
Vllaznia |
07-11-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Vllaznia |
5 - 1 |
Apolonia |
24-10-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Egnatia |
2 - 5 |
Vllaznia |
18-10-2022 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Vllaznia |
0 - 1 |
Kukësi |
03-10-2022 13:30 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Korabi |
3 - 3 |
Vllaznia |
20-09-2022 11:00 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Vllaznia |
3 - 1 |
Teuta |
14-09-2022 13:30 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Partizani |
2 - 2 |
Vllaznia |
07-09-2022 13:30 |
Kategoria Superiore U-21 22/23 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Teuta |
31-05-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Partizani |
0 - 1 |
Vllaznia |
27-05-2022 15:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
Kukësi |
23-05-2022 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Tirana |
2 - 4 |
Vllaznia |
10-05-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Vllaznia |
5 - 4 |
Dinamo City |
02-05-2022 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Bylis |
4 - 0 |
Vllaznia |
26-04-2022 15:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Vllaznia |
0 - 0 |
Turbina |
19-04-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Laçi |
0 - 1 |
Vllaznia |
12-04-2022 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Vllaznia |
5 - 0 |
Apolonia |
06-04-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Turbina |
0 - 3 |
Vllaznia |
31-03-2022 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Vllaznia |
3 - 1 |
Teuta |
29-03-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Partizani |
2 - 1 |
Vllaznia |
15-03-2022 14:30 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Laçi |
01-03-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Egnatia |
3 - 2 |
Vllaznia |
23-02-2022 14:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Vllaznia |
2 - 2 |
Bylis |
15-02-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Tirana |
2 - 2 |
Vllaznia |
08-02-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Vllaznia |
1 - 1 |
Dinamo City |
02-02-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Kukësi |
3 - 0 |
Vllaznia |
28-01-2022 13:00 |
Kategoria Superiore U-21 21/22 |
|
Besëlidhja |
0 - 4 |
Erzeni |
23-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besa |
2 - 0 |
Besëlidhja |
19-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besëlidhja |
2 - 1 |
Butrinti |
14-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Tomori |
1 - 0 |
Besëlidhja |
04-12-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besëlidhja |
0 - 3 |
Tërbuni |
28-11-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Maliqi |
2 - 3 |
Besëlidhja |
24-11-2021 13:30 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besëlidhja |
2 - 0 |
Shkumbini |
21-11-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Apolonia |
0 - 3 |
Besëlidhja |
07-11-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besëlidhja |
2 - 0 |
FK Vora |
30-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Lushnja |
3 - 0 |
Besëlidhja |
23-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besëlidhja |
0 - 5 |
Burreli |
17-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Korabi |
3 - 1 |
Besëlidhja |
02-10-2021 14:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besëlidhja |
2 - 2 |
Pogradeci |
25-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Turbina |
3 - 1 |
Besëlidhja |
18-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Besëlidhja |
0 - 2 |
Bylis |
11-09-2021 16:00 |
Kategoria e Pare 21/22 |
|
Partizani |
2 - 0 |
Besëlidhja |
17-11-2021 13:30 |
Kupa Grupi A 1/8 21/22 |
|
Besëlidhja |
0 - 1 |
Partizani |
03-11-2021 14:00 |
Kupa Grupi A 1/8 21/22 |
|
Burreli |
2 - 4 |
Besëlidhja |
14-10-2021 13:30 |
Kupa Grupi A 1/16 21/22 |
|
Besëlidhja |
0 - 0 |
Burreli |
22-09-2021 16:00 |
Kupa Grupi A 1/16 21/22 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Tirana |
01-06-2021 17:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 20/21 |
|
Vllaznia |
4 - 0 |
Shënkolli |
27-01-2021 10:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 20/21 |
|
Internacional Tirana |
1 - 3 |
Vllaznia |
22-01-2021 12:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 20/21 |
|
Akademia Futbollit |
1 - 4 |
Vllaznia |
14-01-2021 12:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 20/21 |
|
Vllaznia |
8 - 0 |
Turbina |
09-01-2021 12:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 20/21 |
|
Dinamo City |
1 - 3 |
Vllaznia |
03-05-2021 10:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Vllaznia |
6 - 3 |
Internacional Tirana |
29-04-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
KF Shkodra |
0 - 1 |
Vllaznia |
26-04-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Laçi |
1 - 6 |
Vllaznia |
21-04-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
Tirana |
18-04-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Vllaznia |
0 - 0 |
Partizani |
10-04-2021 10:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Shkëndija Tiranë |
2 - 1 |
Vllaznia |
04-04-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Vllaznia |
3 - 2 |
Shënkolli |
31-03-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Vllaznia |
9 - 0 |
Shkëndija Dr. |
27-03-2021 11:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Shkëndija Tiranë |
4 - 0 |
Vllaznia |
21-03-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Laçi |
0 - 1 |
Vllaznia |
07-03-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Vllaznia |
5 - 1 |
KF Shkodra |
03-03-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Vllaznia |
5 - 1 |
Dinamo City |
28-02-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Shkëndija Dr. |
0 - 6 |
Vllaznia |
20-02-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Vllaznia |
3 - 1 |
Tirana |
07-02-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Shënkolli |
2 - 1 |
Vllaznia |
31-01-2021 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Vllaznia |
3 - 1 |
Internacional Tirana |
23-12-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Vllaznia |
2 - 0 |
Shkëndija Tiranë |
19-12-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Partizani |
2 - 1 |
Vllaznia |
12-12-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Tirana |
1 - 3 |
Vllaznia |
14-11-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Vllaznia |
2 - 2 |
Shënkolli |
08-11-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Internacional Tirana |
0 - 1 |
Vllaznia |
01-11-2020 11:30 |
U-19 Superiore Grupi A 20/21 |
|
Vllaznia B |
2 - 0 |
Sopoti |
19-07-2020 17:30 |
Kat. Dyte A 19/20 |
|
Partizani B |
4 - 0 |
Vllaznia B |
11-07-2020 17:30 |
Kat. Dyte A 19/20 |
|
Vllaznia |
0 - 0 |
Shënkolli |
21-06-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Shkëndija Dr. |
0 - 3 |
Vllaznia |
14-06-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Vllaznia |
2 - 0 |
Tirana |
08-03-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Term FC |
2 - 2 |
Vllaznia |
29-02-2020 10:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Akademia AAS |
0 - 1 |
Vllaznia |
16-02-2020 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
Internacional Tirana |
12-02-2020 13:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Partizani |
3 - 1 |
Vllaznia |
15-12-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Vllaznia |
0 - 0 |
Akademia AAS |
06-10-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Internacional Tirana |
1 - 0 |
Vllaznia |
29-09-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Vllaznia |
1 - 3 |
Partizani |
22-09-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Laçi |
1 - 1 |
Vllaznia |
15-09-2019 12:00 |
U-19 Superiore Grupi A 19/20 |
|
Vllaznia |
4 - 5 |
Shënkolli |
05-02-2020 13:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 19/20 |
|
Vllaznia |
3 - 1 |
Shkëndija Tiranë |
24-01-2020 14:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 19/20 |
|
Vllaznia |
4 - 2 |
Besa |
18-01-2020 14:00 |
Kupa e Shqiperise U-19 19/20 |
|
Vllaznia |
2 - 0 |
Tirana |
05-05-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Shënkolli |
1 - 2 |
Vllaznia |
28-04-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Vllaznia |
0 - 3 |
Laçi |
21-04-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Vllaznia |
7 - 1 |
Akademia Futbollit |
14-04-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Partizani |
0 - 3 |
Vllaznia |
10-04-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Vllaznia |
2 - 0 |
Internacional Tirana |
07-04-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Shkëndija Tiranë |
1 - 1 |
Vllaznia |
30-03-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
Brians |
17-03-2019 09:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Kukësi |
1 - 0 |
Vllaznia |
02-03-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Vllaznia |
3 - 0 |
Laçi |
24-02-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Tirana |
1 - 1 |
Vllaznia |
17-02-2019 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Partizani |
11-02-2019 12:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Vllaznia |
3 - 2 |
Shënkolli |
09-12-2018 09:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Vllaznia |
0 - 1 |
Internacional Tirana |
25-11-2018 09:30 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Partizani |
5 - 2 |
Vllaznia |
14-11-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Vllaznia |
2 - 0 |
Kukësi |
05-11-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Laçi |
2 - 4 |
Vllaznia |
28-10-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Vllaznia |
1 - 4 |
Tirana |
17-10-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Vllaznia |
5 - 3 |
Akademia Futbollit |
28-09-2018 14:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Shënkolli |
1 - 0 |
Vllaznia |
23-09-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Vllaznia |
6 - 0 |
Brians |
16-09-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Vllaznia |
2 - 3 |
Shkëndija Tiranë |
02-09-2018 10:00 |
U-17 Superiore Grupi A 18/19 |
|
Vllaznia |
0 - 0 |
Teuta |
02-02-2019 12:00 |
U-17 Gjysem Finale |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
Tirana |
26-01-2019 12:00 |
Kupa U-17 Grupi A |
|
Vllaznia |
2 - 1 |
Internacional Tirana |
19-01-2019 12:00 |
Kupa U-17 Grupi A |
|
Perf.Rajonale Shkoder U15 , 2023 |
2 - 2 |
Perf.Rajonale Tirane |
29-06-2018 17:00 |
Kam.Perfaqesueseve Rajonale U-17 17/18 |
|
Perf.Rajonale Shkoder U15 , 2023 |
2 - 0 |
Perf.Rajonale Fier |
19-06-2018 17:00 |
Kam.Perfaqesueseve Rajonale U-17 17/18 |
|
Perf.Rajonale Durres |
0 - 1 |
Perf.Rajonale Shkoder U15 , 2023 |
15-06-2018 19:30 |
Kam.Perfaqesueseve Rajonale U-17 17/18 |
|
Kf shkodra |
6 - 0 |
Rozafa |
20-12-2014 11:30 |
Mosha U-13 SHK 14/15 |
|
Vaudejës |
3 - 6 |
Rozafa |
23-11-2014 10:30 |
Mosha U-13 SHK 14/15 |