Lajmet e fundit

UEFA B, perfundon kursi i radhes

FSHF nepermjet sektorit te licensimit te trajnereve ka per... lexo më shumë »

Miqësoret me Malin e Zi, ja listat e kombëtareve!

Dalin listat e ekipeve kombëtare për femra për U-19 dhe ek... lexo më shumë »

Ja emrat e arbitrave maltezë për këtë fundjavë

Sektori i Gjykimit ne Federatën Shqiptare të Futbollit bën... lexo më shumë »

Vendimi i Komisionit te Disiplines se FSHF date 23…

1. KF “Laci”, për sjellje të gabuar të spektatorëve duke h... lexo më shumë »

Akademia e Arbitrimit, ja datat dhe kriteret!

Federata e Futbollit nëpërmjet Sektorit përkatës të gjykim... lexo më shumë »

Renditja superiore

Nr.
Skuadra
P
NL
F
B
H
1
46
22
12
10
0
2
44
22
13
5
4
3
42
22
11
9
2
4
28
22
7
7
8
5
27
22
6
9
7

Rezultatet e Kategorise Superiore

Data
Skuadra 1
Rez.
Skuadra 2

Garat

Informacione të plota & Statistikat përkatëse për të gjithë kompeticionet

Uji Tepelena Union Bank Spitali Amerikan Albatrans Ama Caffe Vas tours Bolv oil
Versioni desktopVersioni mobile