Lajmet e fundit

Shqipëria U-16 humbet ndaj përfaqësueses së Kosovë…

Eshtë zhvilluar sot ndeshja e tretë e turneut “2017 Merced... lexo më shumë »

Presidenti Duka dhe trajneri Panucci, mesazh soli…

Presidenti i FSHF-së, Armand Duka dhe trajneri i ekipit ko... lexo më shumë »

EKIPET KOMBËTARE RAJONALE, VIJOJNË SELEKSIONIMET E…

Shkodra, Fieri, Durrësi e Tirana kanë përfunduar edhe... lexo më shumë »

Konferencë për shtyp e trajnerit Panucci

Trajneri i ekipit përfaqësues, Christian Panucci ka dalë s... lexo më shumë »

Vendimi i Komisionit të Disiplinës së FSHF datë 23…

1.Zyrtari i KF “Partizani”, Sulejman Starova, për protesta... lexo më shumë »

Kontakt

Per cdo pyetje apo informacion te nevojshem ne lidhje me futbollin e femijeve, mund te kontaktoni z. Millan Baci, pergjegjes prane Sektori te Zhvillimit te Futbollit te Femijeve ne FSHF: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Na ndiqni në Facebook

Na ndiqni në Twitter

EKIPET KOMBËTARE RAJONALE, VIJOJNË SELEKSIONIMET E MOSHAVE https://t.co/HxTUlEE3vC

Renditja superiore

Nr.
Skuadra
P
NL
F
B
H
1
27
11
8
3
0
2
20
11
5
5
1
3
19
11
5
4
2
4
17
11
4
5
2
5
15
11
4
3
4

Rezultatet e Kategorise Superiore

Data
Skuadra 1
Rez.
Skuadra 2

Garat

Informacione të plota & Statistikat përkatëse për të gjithë kompeticionet

Uji Tepelena Union Bank Spitali Amerikan Albatrans Ama Caffe Vas tours Bolv oil