|
Erzeni |
3 - 0 |
Kukësi |
27-02-2024 13:30 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Kukësi |
3 - 0 |
Vllaznia |
13-02-2024 13:00 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Kukësi |
0 - 0 |
AF Elbasani |
07-02-2024 13:00 |
Kategoria Superiore U21 23/24 |
|
Kukësi |
1 - 0 |
AF Elbasani |
24-01-2024 13:00 |
Turi i Katert 1/8 |
|
Kukësi |
1 - 4 |
Egnatia |
19-01-2024 13:30 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Vllaznia |
1 - 0 |
Kukësi |
14-01-2024 17:00 |
Abissnet Superiore 23/24 |
|
Tomori |
0 - 1 |
Vora |
16-12-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Kastrioti |
3 - 1 |
Tomori |
10-12-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Tomori |
0 - 2 |
Bylis |
02-12-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Luz i Vogël 2008 |
2 - 0 |
Tomori |
26-11-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Korabi |
4 - 0 |
Tomori |
22-11-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Tomori |
0 - 1 |
Burreli |
06-11-2023 13:30 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
AF Elbasani |
4 - 0 |
Tomori |
29-10-2023 17:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Tomori |
2 - 2 |
Besa |
22-10-2023 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Apolonia |
4 - 1 |
Tomori |
07-10-2023 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Tomori |
0 - 0 |
Lushnja |
01-10-2023 14:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Vora |
5 - 1 |
Tomori |
28-09-2023 15:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Tomori |
1 - 0 |
Kastrioti |
23-09-2023 15:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Bylis |
1 - 1 |
Tomori |
17-09-2023 16:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Tomori |
1 - 0 |
Luz i Vogël 2008 |
13-09-2023 16:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Tomori |
0 - 0 |
Korabi |
02-09-2023 16:00 |
Kategoria e Parë 23/24 |
|
Tomori |
0 - 3 |
Lushnja |
06-12-2023 13:00 |
Turi i Trete 1/16 |
|
Tomori |
1 - 0 |
Shënkolli |
18-10-2023 13:30 |
Turi i Dyte 1/32 |
|
Oriku |
4 - 2 |
Lushnja |
07-05-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Besa |
0 - 1 |
Oriku |
23-04-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Oriku |
0 - 1 |
Turbina |
15-04-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Korabi |
1 - 0 |
Oriku |
09-04-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Oriku |
0 - 1 |
Flamurtari |
02-04-2023 15:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Apolonia |
1 - 0 |
Oriku |
20-03-2023 14:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Oriku |
1 - 0 |
Besëlidhja |
11-03-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Tomori |
2 - 1 |
Oriku |
04-03-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Oriku |
2 - 1 |
Burreli |
25-02-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Skënderbeu |
4 - 1 |
Oriku |
19-02-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Oriku |
3 - 2 |
Luz i Vogël 2008 |
11-02-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Oriku |
2 - 4 |
Dinamo City |
06-02-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Oriku |
0 - 0 |
Tërbuni |
28-01-2023 13:00 |
Kategoria e Pare 22/23 |
|
Albania |
1 - 7 |
Norvegji |
10-10-2017 16:00 |
Under-19 - Qualifying Round - Grp12 |
|
Mali i Zi |
1 - 0 |
Albania |
07-10-2017 14:00 |
Under-19 - Qualifying Round - Grp12 |
|
Ukraina |
1 - 0 |
Albania |
04-10-2017 16:00 |
Under-19 - Qualifying Round - Grp12 |
|
Uells |
1 - 1 |
Albania |
27-10-2015 14:00 |
Under-17 - Qualifying Round - Grp1 |
|
Albania |
0 - 5 |
Holanda |
24-10-2015 15:00 |
Under-17 - Qualifying Round - Grp1 |
|
Albania |
5 - 1 |
San Marino |
13-10-2014 16:00 |
Under-17 - Qualifying Round - Grp9 |
|
Austria |
2 - 0 |
Albania |
10-10-2014 16:00 |
Under-17 - Qualifying Round - Grp9 |
|
Norvegji |
3 - 0 |
Albania |
08-10-2014 16:00 |
Under-17 - Qualifying Round - Grp9 |