Konfirmohet, Laçi-Skënderbeu do të luhet ditën e mërkurë, në “Selman Stermasi” ora 14:00

Sektori i Garave, pranë Federatës Shqiptare të Futbollit njofton median dhe opinionin futbolldashës se ndeshja Laçi-Skënderbeu do të zhvillohet ditën e mërkurë në kryeqytet, në stadiumin “Selman Stermasi” ora 14:00. Përballja, Laçi-Skëndërbeu, e vlefshme për javën e 12-të të Kategorisë Superiore do të zhvillohet në datën 7 nëntor.