Konfirmohet, Laçi‑Skënderbeu do të luhet ditën e mërkurë, në “Selman Stermasi” ora 14:00

Sektori i Garave, pranë Federatës Shqiptare të Futbollit njofton median dhe opinionin futbolldashës se ndeshja...
Më shumë